Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
18. feb 2010

kiwinka no ja na kramare chodim od zaciatku teho takze dr mam... a inac som volala so Zuzkou a ze ked sa bude dobre citit a bude fajn pocasie tak nabuduci tyzden vo stvrtok pojdeme asi cvicit ja idem urcite nakolko mam pocit, ze mi to pomaha psychicky hlavne..

Nachvilku vas opustim idem zehlit nakolko som prala plienky a teraz mam v pracke prvu varku detskych veciciek a nemala by som ich kam vesat 😅

adasik
18. feb 2010

lubka- o 12,30 na 3 posch. ide sa cez hlavny vchod a vraj vlavo vedla bufetu na to 3 posch. mala zasadacka

fleury
18. feb 2010

musis .. kvoli malej 😉

jankako
18. feb 2010

ja viem,ale ked ja mám tolko povinnosti doma... 😖

kika29
18. feb 2010

fleury tak v takomto prípade že sú problémy by som aj ja uvažovala že nechcem druhé. Lenže ja som pri prvom nemala problémy ani som nevedela že som tehotná proste superr. No a toto sa nedá ani opísať tehotenstvo od samého začiatku mi niečo je takže preto ja už tretie bábo nechcem na to nech môj mm zabudne. Ved som doma už 2 1/2 mesiaca. Jedno ma prejde a druhé príde.

fleury
18. feb 2010

ber to tak, ze tvojou jedinou povinnostou je teraz lezat, aby sa malinkej nic nestalo a este si polezala v brusku a nie inkubatore..uz je to len par tyzdnov, dni .. potom sa nabehas az az 🙂)

jankako
18. feb 2010

ja viem,uvedomujem si to..lenže práveže niektore veci by som potrebovala zariadiť teraz pokial nie je mala tu...ale dva týž.vydržim a asi to zariadim až potom...ved to nie je tak vela 2 týž..ale ten kočiar musim niekam vybehnuť kupiť...jeden deň nám neubliži...inak budem ležať...ved sa neskracuje tak tragicky...len tlači tou hlavinou naň,dosť..

fleury
18. feb 2010

kika moj mm chcel stale dve deti, ale ked vidi, ako sa cele tehu trapim tak sam mi povedal, ze ma pochopi ak by sme mali len jedno. Ja by som mala radsej dve ako jedno dieta, len si to teraz nedokazem predstavit. Ved uvidime 🙂

fleury
18. feb 2010

janka stav krcku sa moze zmenit aj za jeden den, takze neriskuj. Po 36tt uz zvyknu doktori kludovy rezim zrusit. Potom si poriesis vsetko co treba 🙂

kika29
18. feb 2010

fleury možno časom ked toto mimi bude staršie tak ťa chytí túžba mať druhé. ja som velmi chcela druhé a nedarilo sa mi otehotnieť a ked som otehotnela a začali problémy tak som aj lutovala ale to iba od zúfalstva. teraz som šťastná že sa nám to kráti a čoskoro bude malá tu medzi nami 🙂

aktakk
18. feb 2010

Kiwi, tak ten adapter je vlastne na nakliknutie na kocik....Ja som myslela, ze ste kupovali to na nakliknutie do auta...lebo nam daval tieto dve moznosti.
Ozaj kiwi, tebe ten termin nechali na toho 2.aprila aj ked ti to normalne vychadza 1.aprila.
Mimochodom, aj mna dnes akosi vynimocne uz od rana boli brusku a tusim aj do "susky" mi to vystreluje.

Zuvi- tak to mas pravdu, to nie je velky rozdiel, ak mas mat aj farbu podla seba, to je jasne. Ja som chcela 2010 kvoli otocnej casti ale vidim, ze to maju asi ozaj z vacsej casti len na polskych lacnejsich kocikoch.

Jankako- super teda, ze staci domka byt.

fleury
18. feb 2010

kika tiez to tak vidim, ze to pride samo. A tiez uz odratavam kazdy tyzden, den a neviem sa uz malickej dockat, si to nedokazem ani predstavit aky to bude pocit ju uz mat v rukach 😵

kika29
18. feb 2010

svokra kúpila takú zlatú čiapočku s rukavičkami a jedne dupačky pre malé v anglicku a tej čertici mojej tam kúpila kopu oblečenia tak zas môžem hľadať miesto 😀 ona má už tolko handry že to už nemám kam pomali dávať. ale pekné jej kúpila má vkus ta moja svokra 😉

aktakk
18. feb 2010

Kami- vsimla som si, ze si pridala foto z atelieru. Krasne fotecky!!!!!!!!!!!

fleury
18. feb 2010

inak aj vam rastu tak rychlo nechty na rukach? ja si ich nestiham strihat 😀

michalag
18. feb 2010

Ahojte 🙂
ja viem ze vas velmi zanedbavam a popravde uz sa tu citim aj trosku cudzia a ako pristahovalec ☹ , vy sa tu uz perfektne poznate a ....

neviete co je s minkou a Vaneskou?

tantami, drzim vam obidvom palceky a snad ta vaha nebude az taka zla, vela krat utz skresluje ... mne vraveli ze Sami bude mat ledva 2500g a mal krasnych 3220g ked sa narodil 😉, budem na vas mysliet 🙂

pepita, my sme sa s drahym dohodli ze pojdeme nejake vybrat a ak sa naozaj narodi dievcatko tak ich pojde drahy kupit a malickej dam prepichnut uska uz v porodnici robia to tusim pri odchode z porodnice a za poplatok (aspon u nas) vyse 3 eura

kika29
18. feb 2010

joj veru tie nechty pána beka. ja už mám problém strihať na nohách a na rukách strihám vkuse lebo mne sa štiepia ked sú dlhšie.

fleury
18. feb 2010

michalag aka cudzia? ja tu napriklad pisem len mesiac len a nemam s tym problem 😉

s minkou a malinkou zatial nie su ziadne info nove

jaaaj a nechty na nohach mi uz striha mm, len on sa boji, ze mi zastrihne do koze, takze su furt dlhe 😀

michalag
18. feb 2010

ja pri strihani nechtov na nohach fucim ako lokomotiva a to nevravim o obuvani topanok a predklanani sa 😝

kika29
18. feb 2010

no ja som poprosila minule mm a smial sa či chcem prísť o palec 😀 tak sa trápim s polohami ako vie len aby som sa ktým potvorám dostála. 😝 potom funím jak lokomotíva 😀

fleury
18. feb 2010

no topanky mi uz snuruje len mm 😀

kika29
18. feb 2010

zajtra idem do poradne tak sa kus strachujem že ako je na tom ten môj krček 😒
a chcela som sa opýtať čo hrozí ked má tehulka viac bielkovín v moči? dnes ráno sa mi točila hlava fuj 😝

michalag
18. feb 2010

kika, tak zajtra drzim palce aby ste boli oki 🙂

ja idem zajtra na utz. tak som tiez zvedava ako dopadneme a ako je malicka otocena ... myslite ze keby bola velmi nizko videla by to dr. na utz?

fleury
18. feb 2010

kika tak drzim palec 😉
bielkovina moze suvisiet aj s preeklampsiou, inak neviem

michalag keby bola velmi nizko tak to zisti aj klasickym vysetrenim zospodu

susanita555
18. feb 2010

joj vidim ze diskutujete o pocte deti tak ja vam poviem, ze zatial nam uplne bude stacit to jedno.nieže by som nejako zle znasala to tehu,ale je to zataz po kazdej stránke ci uz po tej duševnej,alebo fyzickej a obdivujem maminky ktore maju babatka hned po roku akoze fakt klobuk dolu 🙂

fleury
18. feb 2010

no a na utz to samozrejme zisti tiez som zabudla dopisat 🙂

susanita no len aby si este nemala tiez po roku dalsie .. 🙂)

susanita555
18. feb 2010

fleury to ani so srandy nevrav neviem si samu seba predstaviť ako by som to zvládala 😖 jedine ak by som mala sluzku a opatrovateľku vtedy by som o tom možno pouvažovala 😉

fleury
18. feb 2010

zas maly vekovy rozdiel ma aj kopec vyhod..ale ja nad tym tiez nerozmyslam 🙂)

susanita555
18. feb 2010

no ma to plusy aj minusy 😀

kika29
18. feb 2010

čo je to preeklampsia? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre