Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
19. feb 2010

frucht,melasa je mnamky, tak sup do obchodu po nu 😝

lubka, drzkaj sa... 😔

ja beriem od vcera magnezko a utrogestan, uvidime co bude na dalsej kontrole 😉

fleury
19. feb 2010

lubka berieme rovnake lieky 😀 len mne este pridaju podla vysledkov z hematologie, uz sa neviem dockat 😝

jankako
19. feb 2010

pekne sa nám to tu kopi,tie skrátene krčky a pod...nuž darmo,blížia sa TP,ale aj tak ešte máme čas...

kiwinka
19. feb 2010

civik,,myslela som, ze utrogestan sa berie na zaciatku tehu HM... 🙂

baby a to magnezko ako casto beriete? ja podla potreby,,,no maximalne 2 si dam,,,

civavava
autor
19. feb 2010

fleury 😀 chudak psiik, veru, nech vyzdrzi!!!!inak budes musiet cistit 😲 😲

lubkamik
19. feb 2010

ved hadam sa tych liekov coskoro zbavime 🙂 🙂 Teda Euthyrox vraj budem musiet este brat pol roka po porode...Podla mna z neho som taka nafucana 😠
Uz mate zbalenu tasku do porodnice? 😀 Ja som si nahadzala zopar veci - este musim pripravit tasku pre maleho 😝

civavava
autor
19. feb 2010

kiwi, aj na zaciatku, aj na konci, ked zacnu predcasne kontrakcie...

tiez som si myslela ze co mi to predpisuje, 😕 ale potom som si precitala pribalovy letak a je to veru aj na tie predcasne problemy ku koncu tehu 😖

magnezko beriem sumive, 3x denne, pred jedlom

fleury, nech su hema vysledky dobreee!!!

civavava
autor
19. feb 2010

lubi, aj aj berem euthyrox, dokonca teraz uz 185 mg... 😒

tasku uz mam NASTASTIE zbalenu, aj kocik sme poskladali minulu nedelu, ako keby som mala tusaka....takze moje skore pripravy sa asi fakt oplatili 🙂 uz len tuzkove baterky do monitora dychu mi chybaju 😝

fleury
19. feb 2010

janka no asi chcu byt ti nasi drobci na velku noc uz doma 😅

civi dik, snad budu dobre 😉

k magnezku..asi tu vediem, ja uzivam 5-6 denne 😝

fleury
19. feb 2010

civi 185 mg denne???

civavava
autor
19. feb 2010

fleury, zial hej, brala som dlhodobo 125 mg a pred mesiacom mi museli zvysit davku....ale po porode by to malo opat klesnut 😒

susanita555
19. feb 2010

No tak sa hlasim uz najedeny 😉 inak fakt vas tu je vela takých co užívate všelijaké lieky ja beriem len actiferrin to na to zelezo a nic ine inak maleho mam dost vysoko tak mam problém so sedením tak mi tlaci az niekde pri rebrach uffffff niekedy si uz zelam mat to zasebou,ale zase na druhu stranu som rada ,ze sa malinky neponahla 🙂
fleury ty si kosicanka?

fleury
19. feb 2010

civi a ty si mala problemy so stitnou aj pre tehotenstvom? lebo mne vybehla hypotyreoza az po otehotneni, beriem len 25mg denne, ale tento tyzden mi brali krv a chce mi zvysit davku aj podla toho kolko priberiem od minulej kontroly..inak mi vravela, ze aj z hypotyreozy zapeka, super, ja mam vsetko co moze sposobit zapchu asi

fleury
19. feb 2010

susanita hej som 🙂
tu polohu maleho ti zavidim, ja mam malu nasackovanu uplne dole, ked sa hybe mam obcas pocit, ze zo mna vypadne 🙂)

susanita555
19. feb 2010

jej to je super mozme zajst na kavu,ked budeme mat babatka 😉

fleury
19. feb 2010

mozme 😉

susanita555
19. feb 2010

chcela som sa spytat ja viem,ze je to mozno skoro uvazovat nad tym ale kedy budete prijímať prve navstevy po narodeni babatiek? ja som pocula,ze by to nemalo byt skor ako po tom sestonedeli,ale zase neviem si predstavit ako to vysvetlim rodine 😖

lubkamik
19. feb 2010

ja beriem euthyrox 75 mg denne ale tiez mi stale zvysuje davku ☹
Magnezium som mala 6 tabliet denne (po 500 mg) a teraz mi ho uz znizila na 2 tablety iba 😵

alicc
19. feb 2010

Fleury dakujem, že na čítanie toho za tú chvílu vela nebolo 😀 😀 😀

asi aj ja patrím medzi tie šťastnejšie, ktoré nemusia brať nijaké lieky, len magnézium

kika29
19. feb 2010

susanita a ako znášaš ten Akteferrin? A máš ho v akej forme? Ja ho mám v kvapkách tak som zvedavá ako mi po ňom bude. Brala som Sorbifer Durules v tabletách ale zvracala som z neho a hnačkovala. Tak som zvedavá ako to bude teraz pri kvapkách aj sa ich bojím zobrať ale musím.

lubkamik
19. feb 2010

tiez som nad tym rozmyslala ze kedy pustit navstevu 😀 Ale rodinu asi pustim aj skor - teda mojich rodicov a svokrovcov...Ostatni po 6 tyzdnoch 😅

susanita555
19. feb 2010

kika ja ho znasam celkom dobre mam ho v tabletkách 30 kapsul ale kazde rano pijem actimel aby som potom cez den sla ....... lebo inac som mala problem so stolicou ale odkedy to robim takto tak ziaden problem

alicc
19. feb 2010

susanita: ja som pri prvom ani nejako o tom neuvažovala, narodila sa v auguste, z nemocky nás pustili v stredu a už v nedelu sme boli na prechádzke a naši aj svokra boli malú pozrieť hned ako sme prišli domov. ved aj v porodnici nás boli pozrieť. jasné, že keby bol niekto z nich chorý tak nie, ale inak neviem, ja by som to tých 6 týždnov bez nikoho asi nevydržala.

fleury
19. feb 2010

alicc no snazili sme sa, aby si moc necitala 😀

ja navstevy budem riesit tiez trosku neskor, ale najblizsiu rodinu samozrejme ano 🙂

alicc
19. feb 2010

fleury dakujem 😀 😀 😀

tarinka333
19. feb 2010

Tak ja som si zdriemla 1,5 hodinky.

Lubka, Civi, aj ja beriem Euthyrox, 125mg, doteraz som brala 100mg, ale asi pred dvoma mesiacmi mi davku zdvihli.
Kocky ja ked tak Vas citam, tak normalne idem nieco do tasky pohadzat, nech mam aspon nieco zbalene do porodnice, panecky.
Inak vcera sme skusali s mangelikom Angel care... normalne to pipa, ked to neciti bud tlak ruk y- teda srdiecko, alebo dychanie... tak to vcera spojazdnieval, lebo su k tomu aj elektricke pestunky 2, aby to vsetko spolu fungovalo.

susanita555
19. feb 2010

no ja si tiez myslim,ze je to nespravodlive neukazat babo ale aspon take 2 tyzdne urcite pockam moja mamka bude pri porode takze ona ho uvidi ako prveho 😀

alicc
19. feb 2010

jasné, že sa hned nedovalia všetci kamaráti(teda aspoň dúfam, ale oni majú rozum, takže nie) ale rodinka ano 😉

kika29
19. feb 2010

no tak mi držtepalce aby mi nebolo tak zle ako z tabliet. 😝

fleury
19. feb 2010

susanita a mamka sa neboji, ze uvidi dceru trpiet? to musi byt tiez zvlastne, predsa len odrodila kopec zien, ale nie dceru.. 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre