Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
21. feb 2010

dobre ranko, tak sme vyhrali 🙂

oblecenie z porodnice este stale riesim, lebo mame taky flisovy vak do autosedacky, ale zda sa mi velky tak neviem ci maleho nebude niekde tlacit...no a nan by som este supla deku

minius
21. feb 2010

dobre ranko tehulky, no pamatate ked tak v 18 tt sme tu zmatkovali ze necitime pohyby a teraz sa stazujeme (v dobrom samozrejme) 😀 😀 😀.
Ja som strasne vysokanska takze moje este velmi pod rebrami nekope to je vraj velmi bolestive 😕 ale uz citim lakte a kolienka a ked vytrci rytku tak mu tato po nej jemnucko nakladie (aby si zvykal) 😀

Teraz som na ranajky dojedla balik piskotov, malemu velmi chutiiiii tak sa vrti 😵

stanusa
21. feb 2010

my sme si zase dali fajnu susenu torticku, mam pocit ze v poslednej dobe maly uz nespinka tak vela, lebo ho citim castejsie

fleury
21. feb 2010

bre ranko
tak poniektore tu mate nocne smeny, to ja si predspavam poporodne noci 😀

kika
pekny kocik, kolko vas vysiel? vsak ked ste nasli hned taky aky sa vam pacil, tak ist na blsak nebolo treba. Ale da sa tam zase lacno kupit prasok na pranie, plienky a nejake doplnky do postielky ..

minius tie piskoty ti zavidim, mna po nich zapeka, takze si pockam este nejaky ten tyzden a potom to vsetko dobehnem, sa asi budem vkuse len napchavat vsetkym, co som nemohla v tehu 😀

ad hokej
clovek si nemusel dat ani budik, vsade naokolo susedia vrieskali po gole 😀 a moja mala sa mi pomstila, ze nie je klud a taku mi kopla do praveho boka, ze si nan normalne nemozem lahnut 😝

fleury
21. feb 2010

stanus
no ja moju furt citim, len to su take pecky kopance, ze mi ide roztrhat brucho, nema chudatko miesto, radsej by som mala 2x vacsie brucho ako videla zakazdym hviezdicky 😝

fleury
21. feb 2010

jo a k Vaneske..super spravy, nech sa malickej dari ako nadalej, za chvilku ju uz budete ma doma 😵 Taka spokojna vyzera 😅

stanusa
21. feb 2010

jej kika ma uz kocik v albume, pekny je 🙂

fleury moj maly obcas dava pecky ale hlavickou do mocaku, futbalista veru nebude 😀 nozicky citim vtedy ked sa mi zaprie niekde do rebier...az sa cudujem, ze je taky kludas asi po tatovi

fleury
21. feb 2010

stanus ten mechur doverne poznam 😅 ale pod rebro ma veru nikdy!!nekopla, na to je prilis nizko 😝

fleury
21. feb 2010

inak ty uz mas presny termin sekcie?

minius
21. feb 2010

fleury tak ja neviem asi aj mna budu tie piskoty zapakat 😅 to som ich tu len nedavno objavila a to som sa cudovala ze sa mi akosi narusil ten moj wckovy rezim 😀

stanuska ake mas fajnucke brusko ale inak akoby si nepriberala vobec. Nozky mas stale take iste ako predtym.

jankako
21. feb 2010

čaute ženy...mne je nejako biedne...od žaludka 😝 v noci mi bolo tak chorobne,ráno som vstala totál mokra zase...dobreže mi bolo jeden den či dva dobre... 😒
mala sa bolestivo vydúva a kope do rebra,maska jedna. 😖
včera som sa nasrala.po sprche sa od začiatku tehul natieram..kupila som si ten elastin-q..čo myslite pomáha to?ťažko...a stoji to cez 7 ečiek..mám tri prasklinky na jednom cici,a tesne nad pupkom tiež asi dve alebo tri male prasklinky... 😠 😠
brucho ma začína svrbievať ako sa tá koža naťahuje.. 😖

minius
21. feb 2010

jankako jooooj na teba sa to akosi lepi....
Ak ti je tazko od zaludku skus si dat za pohar koly mne to vzdy pomaha. A s tym svrbenim bruska to pozname 😠 a hlavne okolo pupku...Neprijemene!!!! ☹ Ale uz to mame za par 😵

fleury
21. feb 2010

minius no ja milujem vyzivu detsku s piskotkami, teraz si obcas dam celozrnne piskoty, ale to neni ono 😝 Najlepsie je, ze ja presne uz viem co mi funguje proti zapche, ale zas jest to kazdy den za sebou ma fakt nebavi 😀

janka elastinom sa natieram aj ja, strie zatial nemam, ale ocakavam, ze sa mi tiez zrazu objavia len tak..no aspon si mozeme povedat, ze sme daco proti tomu urobili, aj ked to nevyslo 🙂)

jankako
21. feb 2010

minuska všetky pliagi.dúfam že mala bude zdrava..lebo sa zavraždim!!!!!!!!!!!!

fleury
21. feb 2010

inak mna aspon brusko nesvrbi...idem si 3x zaklopat, lebo ako sa poznam .. 😀

minius
21. feb 2010

jankako uz ste si to takto dobojovali a v 36 tyzdni uz sme z najhorsieho vonku 😉 a na zle veci ani nemysli, zbytocne sa stresujes, uvidis malicka bude v poriadku 😵 😵 😵

jankako
21. feb 2010

ja našťastie len tieto maličke,zatial mám..si neviem predstaviť že keby mám riadny balon,ako by ma došklbalo..ale to patri k tomu,že.len nech sa to nezhorši....moja mama po troch deťoch má telo bez jedinej strie..a dlhe roky nemala ani celulitidu...

minius
21. feb 2010

fleury a meno pre malu nechcete prezradit?

fleury
21. feb 2010

radsej strie, ale zdrave babatko 😉

jankako
21. feb 2010

minus 34tt+2...hento zle ukazuje...ja viem,ale bojim sa o nu...ešte aj tie pliagi zospodu..napíšem čo mám:morganella morganii/to ste určite v živote nepočuli,ja určite nie/,streptokok,ojedinele e-coly...v živote som sa z takymito vecami netrápila...možno dva krat za život mykoza...

civavava
autor
21. feb 2010

ajooj babule,

minkaaa, to je super sprava, tesim sa moc, ze Vaneska dycha sama! Uz nech vam ju daju domkov, dokedy musi byt este v nemocke?

mne nejde wifi signal v tej posratej spalnil tak nemozem vela konikovat, dnes planujem len lezat, po vcerajsku ... ☹

jankako, ja som dakde pocula/citala, ze proti striam nezabera nic, ze to je genetika, je jedno s cim natieras....tak neviem...a ten elasitQ je aj dost drahy.... 😠

drahy siel do plavarne, vecer ideme dokoncit postielku pre mimi - uz aj s monitorom dychu, plachtou, prestieranim...nejak mam tusaka, ze asi ju budeme veelmi skoro potrebovat 😀 😝 😅

co idete dnes varit? ja zapekane cestoviny s nivou, cuketou a brokolicou 🙂

fleury
21. feb 2010

minius
meno uz mame, Emka 🙂 a co vy? 🙂

civi ahoj..tak ja si nechavam varit, dnes to bude nejake masko s kelovym privarkom a vecer gulaaaas 🙂

jankako
21. feb 2010

no civi aj ja si myslim že to záleži odtoho aku máš pružnosť kože...a žiadne drahe kremy nezaberu..tak trošku možno hej...možno by bol lepši čisty olivovy olej,ako drahe kremy..
ja nevarim...skončilo sa..aj pranie aj upratovanie..všetko robi mama...
a civi mala by si ozaj len ležať..

jankako
21. feb 2010

vaneska je krásna.len tak dalej,nech sa jej dari...ale je mi smutno ked vidim taku fotku.. ☹

fleury
21. feb 2010

civi jeeej, novy album .. este by to chcelo aj tabulku s datumami porodu..ti davam pracu, co? 🙂))

civavava
autor
21. feb 2010

fleury, pohoda, myslim na to a vytvorim ju, sak casu uz teraz mam....🙂

krasne meno pre dcerku ste vybrali 😵

jani, ja sa nejak nenatieram , teda skoro vobec a strie zatial nie su... 😉

s tym varenim - uvidim, ako sa mi bude dat, zatial idem lezat a ked sa vrati mm a nebude sa mi chciet stat v kuchyni, tak bude varit on 🙂)

zatial paaa

😉

minius
21. feb 2010

fleury to je krasne meno keby to bola baba tak by bola Emma alebo Emily 😉 (mozno na buduce 😀 )
Moja druha polka nakoniec ustupila od mena Alex a uz brusko vola Oliver

Jankako ale zistili ti to dost skoro a lieca ta a medicina je lepsia ako pred 10 rokmi tak nebojaj budete obe v poriadku.

Civa a co sa stalo vcera? akosi to dozadu uz nestiham 😅
U nas je strasne pocasie, drahy je v praci, mame ist k jeho rodicom na obed tak dufam ze skonci vcas nechce sa mi velmi varit ale ked neda mame v chladnicke jahnacinku (mnam mnam) tak to upeciem a so zemiakovou kasou 😝

civavava
autor
21. feb 2010

mini, vcera sme boli s mm nakupit, asi hodinku sme boli v obchode a take kontrakcie a tvrdnutie brucha som dostala, ze som si myslela, ze mi krpec vypadne rovno tam 😝 😲
som na PN az do 12.3., kvoli tomu, a aj sa mi otvara uz krcek 😲

jankako
21. feb 2010

minus,lenže ja sa liečim na všeliake pliagi už od novembra..nič nezabera..teda antb.žilou zabrali na asi 2 týž..neteši ma stále brat nejake vklady.. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre