Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
21. feb 2010

ahoj moni
slivkovy dzus dostat aj tu, aj ho pijem, aj sa napchavam susenymi slivkami aj slivkovym kompotom, kazde rano acidofilne mlieko, sama zdrava vyziva..no bukovsky by mal zo mna radost 😀 vitaj v klube zeleznych dam 🙂))

ja mam brusko tiez napnute casto, ale to nie je ani tak tvrdnutim u mna, ale od toho ako sa mala natahuje furt, raz je na jednej strane a o sekundu na druhej, vypukne ako zemiak 😀

fleury
21. feb 2010

stanus si pribrala na rukach?? to pocujem prvy raz 😕
cisarsky zvycajne robia od ukonceneho 38tt , takze sa uz coskoro dockas 😎

moni
21. feb 2010

fleury, no veru, zelezne damy 😀
darmo tlacim prenatalne vitaminy, jem spenat, salaty, cvikle, furt nie je dost...parazit maly vsetko spotrebuje 😅

stanusa, nebudes mat na rukach vodu zadrzanu? ale zas ked sa babo narodi, tolko sa ich navlacime ze z ruk to pojde rychlo dole, nie? 😅

fleury
21. feb 2010

moni tiez mam ten pocit, ze cim viac sa dopujem zelezom v netabletkovej forme, tym viac si mala odobera, si zo mna robi normalne srandu 😀

inak ma uz zacina stvat ten vecny tlak na mechur, som normalne so strachom sla na utz minule, ci mi neodteka plodova voda, dr ma ukludnil, ze to len mala sa hraje s mechurom 😅

stanusa
21. feb 2010

tak prstene uz ani nedavam, myslela som najma hornu cast ruk - ramena
mam este opuchnute clenky tak asi zajtra dostanem nieco na odvodnenie

moni dufam a mozno budeme mat take postavicky ako nikdy 😀 - ale ty si pisala, ze si bola stihlucka pred, takze isto budes v pohode, ja som bola ako sa vravi krv a mlieko...
na vlacenie mimi mame este aj babyvak, aby sme si s mm nevytahali ruky 😉

moni
21. feb 2010

fleury, to asi aby nam dali najavo aby sme ich brali vazne uz od zaciatku 😀 aby bolo jasne kto bude doma sefovat 😀
minule teta na kurze vravela ze mamin mechur je prva hracka dietatka 😅

fleury
21. feb 2010

moni tak to som zvedava, ktory organ si najde ako dalsiu hracku, mohla by radsej pokopkat do criev, nech pracuju ako maju 😀

veve23
21. feb 2010

Moni, no to dobru hracku si vybrali, len u mna ho uz asi mechur nebavi a zabava sa so zaludkom a asi ked mu nieco nechuti tak mi posle kyselinu, nech netlacim 🙂
ja uz ani jogurty nemozem, s tych mam strasnu kyselinu, najhorsie je ze mi je tazko s brusnicoveho dzusu, ale ten musim pit koli ladvinam, tak si to vytrpim ☹ ale aspon bublinky mi pomahaju a zohnala som si niake extra stavnate citrony, tak tie mi tiez pomahaju.... a to ma dr. strasi, ze posledny mesiac budem rada ked sa najem 😠 , lebo vtedy uz tlaci navsetko, ......

jankako
21. feb 2010

moni našla si niečo o tej bakterii??? 😕

fleury
21. feb 2010

no a kde je seuska, nech poreferuje ako dopadla dneska v Saci, som zvedava seus 😉 A ze si tipnem akeho porodnika si si vybrala 🙂))

moni
21. feb 2010

fleury, veve, no moja mala bola cely cas velmi nizko, ale opica jedna posledny tyzden natiahla nozky a zabava sa so zaludkom 😀
kyselinu uz mam tiez pomaly zo vsetkeho, takze sa ani neobmedzujem v jedeni lebo sak naco 😅

jankako, nasla som ze patri medzi beznu floru v creve, ale rezistentne kmene su velmi rozsirene v nemocniciach a robia sarapatu. to je velky problem vsade. hospitalizuju ta s niecim, a odides s celou ZOO 😒
vraj to sposobuje infekciu mocovych ciest, ale mali by na to zaberat bezne atb 😖
no tak hadam ta preliecia a zbavis sa tych potvor!

fleury
21. feb 2010

moni moja kope jak besna do pupka, len dufam, ze ju nelaka vykuknut cez neho von, obcas mam ten pocit 😀

moni
21. feb 2010

fleury, a uz mas pupok vypuceny von?
ta koza okolo je taka citliva, teda aspon ja mam pocit ze puknem ako melon 😅
nasa zatial tiez vyzera ze hlada vychod cez pupok a nie dole. bude prekvapena nakoniec kade vylezie 😀

fleury
21. feb 2010

moni nie nemam ho vonku a ani nevyzera, zeby vybehol, ty ho mas uz vonku? aj ja mam kozu citlivu okolo pupka a sem tam okolo neho vybehne taka hneda farba, ktora neskor zmizne, zeby som sa menila na chameleona? 😀

oliver1
21. feb 2010

Čaute, ja už mám dávno pupo vonku a aj ja to mám citlivé ale som niekde čítala že tam su nejaké nervove ukončenia tak preto je to také

fleury
21. feb 2010

lucim sa ja uz pre dnesok, idem sa venovat mm, ved by sa patrilo, ked mi dnes cely den vyvara a obskakuje ma 😀

pekny vecer vsetkym, teda tebe moni aj cely den 🙂

moni
21. feb 2010

oliver, no veru citlive je to okolie pupka, a aj samotny pupok. niektore kocky si pupok prelepuju leukoplastom aby sa im nezachytaval o saty.
veve, ja som mala tak hlboky pupok so strieskou, teraz ho mam uplne plochy, a mozno pojde von 😅
farbu zatial nemenim 😀

cicimon
21. feb 2010

caute,

poobede odisli nasi, tak vegetim. Mne pupok nevybieha a tiez sa netvari, zeby chcel, aj ked som si vsimla take vyraznejsie ochlpenie pod nim. a dnes som po dlhej dobe obula botasky a mam dojem, ze su mi nejake uzke 🙂 takze okrem strpnutych prstov sa za chvilu ani neobujem 🙂

a moja kope povacsinou na lavej strane - neviete, ci to neico znamena?

moni
21. feb 2010

cici, asi sa jej viac paci tam 🙂 moja je zas vpravo.

veve23
21. feb 2010

ja mam pupcok niekedy akokeby modry, jak modrinu keby som ta mala, neni taka jamka ako bol, je plytkejsi, noo dufam ze takto ostane a nevykukne jak dubak

inak Moni aj ja tlacim vsetko a prerazam kyselinu, len niekedy sa neda, v poslednej dobe mi chuti rybka a zemiaciky, zas som tlacila, ale vsak to je zdrave 🙂 aspon bude mat krpec pevne kosticky ked bude mamicku kopat 😀

jankako
21. feb 2010

dik moni..no vidiš,ved mi to povedala jedna baba v nemocke že či som to aj tam nechytila...tak može byť..kua 😠 😠 😠 ja mám take antb.vklady,ktore posobia lokálne,to asi znamena že by sa nemali vstrebávať do krvy,nie???bojim sa aby neubližili mojej bambulke ☹

cicimon
21. feb 2010

moni - len mna by zaujima, ci ma tam kope rukami, ci nohami 🙂)

boli ste uz niektora na prietokoch? ja mam ist v utorok, tak som zvedava, ci ju tam aj ukazu a povedia, ako je ulozena...celkom by ma zaujimalo, ci je dole hlavou ci zadkom 🙂

jankako
21. feb 2010

fuj ja mám aku hnusnu kyselinu...blééééé..pupik my zatial nevychádza..len ten bruch svrbi a svrbi... 😖

moni
21. feb 2010

jankako, no to je mozne ze si to lapla tam 😖
bambulka bude v poriadku, aj keby sa cosi vstrebalo do krvi. hlavne aby si sa ty dala do poriadku! uz to mas za par 😵

veve, my ideme zas na obed nejake morske potvory, uz len cakam kym dorazi mm 🙂

moni
21. feb 2010

cici, mne na prietokoch povedali ako je ulozena. a tie babatka su tam tak pokladane ze niekedy je tazko povedat ci smartaju rucickami ci nozickami 🙂
jedine co viem ze ked silno kopne tak je to nozka, ale ked tak slabsie tak to nerozoznam.

cicimon
21. feb 2010

uz sa tesim, od 3D co je uz cca 6 tyzdnov som ju zvnutra nevidela 🙂

moni
21. feb 2010

mne mali robit sono v 30tt, a nakoniec ma prekvapili, urobila mi ho v 28tt a naposledy ma zas objednala. to budem v 32tt. ze sa chce pozriet ako mala rastie. no ja neprotestujem 😵

cicimon
21. feb 2010

no ja som z tych sono celkom sklamana - 8, 12 tt a potom morfo v 21. A 3D ale kedze to je doborvolne...A az teraz prietoky v 33....a aj podla tej lekarky, ku ktorej idem, ta moja na to objednava skor ako zvyknu ine..(36tt)

este sa zvyknete kupat doma vo vani? mam tazku dilemu, ci ist ci len sprcha..

veve23
21. feb 2010

cici....a preco nie vo vani? ja sa kupem v pohode

moni
21. feb 2010

cici, no mne povedali ze sono bude v 10, 20 a 30tt. teda, ze tolko preplaca poistovna. nakoniec bolo 8tt, potom NT v 13tt, morfo v 20tt, 28tt prietoky a na 3D/4D sme teda boli ako bonus. tak neviem ci toto bude moje posledne v tom 32tt alebo ako. nechame sa prekvapit 😵
kludne vana....len ako vravela vcera dejna, ze ona musi vzdy vypustit lebo uz vela vytlaci 😀
mna nebavi lezat vo vani 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre