Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
24. feb 2010

GAJI dakujem 😉 kukam na markize film a ta svokra je ina mrcha 😠

kiwinka
24. feb 2010

baby vy mate vsetky sterilizatori flasiek a cumlikov????

cicimon
24. feb 2010

caute,

vas docitat....

kiwi - ja nemam a ani nejdem kupovat, snad si vystacim s hrncom

a do porodnice sa zbalim ked nastupim na MD - o 2 tyzdne

kamilakd
24. feb 2010

kiwi ja mam ja som kupila taku velku sadu
http://www.consumer.philips.com/c/avent-dite-da...
ale to je na kazdej ja myslim ze to nie je najnutnejsia vec ktoru treba akutne mat,ale ja som chcela

monva
24. feb 2010

Ahojte, ja zase az tak navecer prichadzam, ked som chlapov ulozila spat

Kami - ja som mala ten chlorophyl sprej, tento: http://www.mojalekaren.sk/dm-dermo-chlorophyl-s...

aj teraz som si ho kupila, a prikladala som si na to aj gazove sterilne stvorceky namocene v harmancekovom odvare.

Aj Lactacid mam uz zbaleny, emulziu aj vlhcene obrusky, pouzivala som to aj pri prvom porode a bolo to fajn.

Sterilizator mam maly do mikrovlnky z Tesca za 2,5 eura v povianocnom vypredaji
😀

Odo dnes som na MD 😀 sice sa mi tym nic nemeni, no dufam, ze aspon eurakov bude viac.

kiwinka
24. feb 2010

kamilk to mas krasne! len ja uz flasky na kojenie mam sakriš tak ta sada sa mne neoplati uz,,keby som vedela dopredu...
ja neviem ako je to nutne,,,som nevedela, ze treba stale sterilizovat cumliky a flasku... HM... ked vidim ako padaju cumle na zem a mama ho da dietatu do ust len tak.. 😒
samozrejme nechcem aby nasa babika ochorela!

kamilakd
24. feb 2010

kiwi v tescu mali sterilizator do mikrovlnky ... nestresuj ked nemas. 😉 ved ked bude treba dokupis

monva
24. feb 2010

kiwy nemusis mat obavy, ak budes kojit a nedas cumel - tak nepotrebujes ani sterilizator
ja som v nom sterilizovala odsavacku na mlieko, no hlavne zo zaciatku, potom som len umyvala
mne sa ale podarila "skvela" vec - mala som pri Dankovi odsavacku do mikrovlnky a zabudla som do nej dat vodu - tak to bol smraaaad sa nedal vyvetrat par dni poriadne, odisli mi aj tie casti do odsavacky, ktore som sterilizovala - napisala som vyrobcovi a oni mi to poslali dokonca zadara 😀

monva
24. feb 2010

oprava - malo byt sterilizacku do mikrovlnky (nie odsavacku do mikrovlnky) 🙂 a odsavacku som mala az v nej dnu

monva
24. feb 2010

uz vsetky spite ??? si tu kecam saaam ??? 😀

kiwinka
24. feb 2010

dakujem za rady baby,,nie, ja nestresujeeeem xixix len tak trosicku 😀
s MM sme uz mali vymenu nazorov,, on kupi avent sterilizator za 90 eur! a viac sa nebavy o tom,,,ako ja nemam nervy uz dnes vazne sa s nim dohadovat,, rozhadzuje peniaze,,aj ja chcem malinkej dopriat ale co je moc, to je moc,,nebudem pist kolko sme uz dali do teraz na vybavu lebo az zle by mi bolo.
idem si lahnut , dobruu nocku kočky 😅 papaaaaaaaaaaaaa

pipimiska
24. feb 2010

moni,dik,samozrejme ze to cakam od teba,ved mame secko podozrivo podobnee 😅 takze vela pit..som to povedala muzovi,aa teraz mi kazdych 5 minut podava flasu,zlaty 😀

dakujem aj ostatnym babam 😉

vejulka,to je dobre,ze nemas tieto problemy 😉 napisem ip 🙂

monva
25. feb 2010

no tak to pre dnesok balim, dobru noc 🙂

moni
25. feb 2010

pipi, nakoniec este aj terminy mame podobne 😅

sterilizator idem kupit aj ja, aj so sadou flasiek, lebo nam bude treba odsavat.

akurat zacina nejaky hokej, ale vy uz isto spite..takze dobru vsetkym!

pipimiska
25. feb 2010

moni a inac s kadial pochadzas?ci nahodou nie s tamad ako ja 😀

a predstav ideme s mm kukat hokej a on kce potom aj slovakov kukat,to bude u nas sest hodin rano 😀

pipimiska
25. feb 2010

moni a ty uz mas kocik?

moni
25. feb 2010

pipi, ja som povodne zilincanka, na vysku som isla do BA a tam som uz aj zostala.
kocik mam vyhliadnuty chicco, asi za mesiac ho objednam.

ty uz mas vsetko?

pipimiska
25. feb 2010

moni,ja nemam este skoro nic,len nejake vecicky co mam v albume a tu postielku,plienky 10ks bavlnene,aaa to je tak vse 😅 ..kociky viac tipov vyhliadnutee,len tu v ke je bieda vydiet tieto kociky na zivo 😒 rozhodujem sa medzi concordom,teutoniou,maxi cosi,jane ale stvorkolesova 2010,mutsi slider,brio go..atd 😅

a ty uz mas?

pipimiska
25. feb 2010

a jak si sa dostala tam kde si?mm je slovak?

moni
25. feb 2010

pipi, ja mam velmi malo veci. nejake handricky sme dostali od kamaratky po jej dcerke, posunula mi aj odsavacku. postielka nam stoji rozobrata opreta v kute, ale matrac nemame 😅 take drobne serepeticky ako drogeria pojdem kupit na jedno miesto alebo objednam z netu, aj plienky.

manzel je slovak, a prisli sme pred 3 rokmi skusit si ako je to vo velkom svete 🙂 obidvaja robime vedu a vyskum takze uplatnenie doma bola zalostne. podarilo sa nam dostat robotu pre obidvoch, tak este 2 roky asi zostaneme.
no a potom neviem co bude 😅

ja mam v tych kocikoch gulas, tiez som isla do obchodu okukat nazivo, poradili mi kocky slovenky co tu ziju takze som to mala lahsie. uz len objednat 🙂

pipimiska
25. feb 2010

mon,ja tiez nemam matrac 😀 ...a kocik?ja som taka detailistka,ze bud nesedi farba,alebo sirka vanicky alebo mi nesedi,ze je na podvozku tycka tak alebo onak 😅

zaujimave -povolaie,obdivujem 😵

ideme hajat,dobruuu 😎

moni
25. feb 2010

pipi, dobru!
podla mna idelany kocik pre mna este nevyrobili, takze uplne ta chapem 😵

veve23
25. feb 2010

Dobre ranko,

vcera som niak zaspala s mm, ale uz kukam hokej, tak prvu 1\3 sme zvladli, uvidime ako dopadneme.

😕

cicimon
25. feb 2010

goool

veve23
25. feb 2010

nooooo, dufam ze to udrzia.....sa opijeme cici 😉

veve23
25. feb 2010

este jedeeeen

cicimon
25. feb 2010

druhy

cicimon
25. feb 2010

veve - ja idem za chvilu do roboty, tak sa opijem cajom 🙂

veve23
25. feb 2010

joooj, skoda, tak aj ja si dam caj 😉

veve23
25. feb 2010

😠 😠 😠 😠 do riti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre