Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
25. feb 2010

Michalka,ja podprdu nenosim skoro vobec...ale citlivejsie su,mm uz nemoze tolko co predtym....boli boli boli az sa oci krizia!

fruchtbar
25. feb 2010

tak ja idem periny prezliekat atd....
lucim sa.....CMUK

Drzte mi zajtra palce,nech nam to dobre dopadne! 😉

fleury
25. feb 2010

tarinka vyzera, ze marec budem, 18.3. idem na kontrolu kde mi uz vyberie steh, aj ked on sa tvaril, ze to mozno bude treba uz aj skor, mala na tom stehu totalne visi, uvidime co s nim spravi jej rastuca vaha..

miska
ten futbal na stv 2 prekvapil aj mna, sila 😝

kika
zelezo obsahuje zelena zelenina, cvikla a cerstva stava z nej, sosovica, biela fazula, rajcina, cibula, por, jahody, marhule, orechy .. 😉

civavava
autor
25. feb 2010

frucht, aj ja mam viac plodovej vody... 😒

jankako, nie je to dobre, pretoze vtedy napr. starne placenta skorej a treba to sledovat..aspon u mna je to tak...jednym z dovodov je zvyseny cukor co som ja mala, frucht uvidis, ci nebudes mat vysoky cukor aj ty...snad nie...

inak ja hokej nepozream tiez, zvykla som len MS, ked sme sa uz niekam dostali a teraz olympiadu.
preferujem lyzovanie a krasokorculovanie, pozeram to tu bud na nemcoch, alebo na francuzoch, oba kanaly maju super komentatorov, tak sa vytesujem. vcera isla Zuzulova obr. slalom, ale skoncila myslim 30a 😠

a pekny bol biatlon, ked vyhral ten chalan, Hurajt ci ako....Kuzminovu som nepozerala ....

fleury
25. feb 2010

frucht alebo mi padne net 😀

jankako
25. feb 2010

aha,civi dakujem za vysvetlenie

fleury
25. feb 2010

civi no presne, tiez som sa minule rozculovala nad urovnou komentatorov nasich, ja kukam hlavne CT .. len vcera to bola prdel, ked cesi bojovali o bronz v stafete v behu na lyziach a padol obraz presne pred cielom 😀

bubinkaaa
25. feb 2010

kika29----------------zelezo obsahuju ryby,ovsene vlocky,cervene maso, cvikla,obilniny, ale aj vsetky zelene zeleninky:spenat,salaty, atd dokonca aj oranz.mrkva 😀 . A napr.KORYTNICA- mineralka obsahuje zelezo taktiez 😉

bubinkaaa
25. feb 2010

fleury--------takze kukame o 16:00 Svedsko-Slovenskoooooooooooooooo 🙂 Ja uz som videla rano,ale s drahym budeme urcite opat kukat,aj ked radsej by som sa isla niekam prejst na cerstvy vzduch,je tak krasne,ale co uz 😖 sama sa uz neodvazim, a kym skonci hokej bude aj po slnku 😅

evil15
25. feb 2010

Ahojte bambulky tak už ma konečne pustili z nemocky ale neni to také lahké musím držať dietu lebo ak náhodou začnem zase blinkať tak budem musieť ísť späť a to nebude také ľahké lebo by mi museli urobiť predčasnú sekciu čo by som nechcela tak teraz pekne budeme doma odyychovať a dietovať 😉

... ozaj čo je tu nového lebo V8s prečítať bude dosť ťažké 😀 😀 😀 ...

fleury
25. feb 2010

evil vitaj doma 🙂 tu dietu ti nezavidim, ale zas kazda mame to svoje trapenie 😀

evil15
25. feb 2010

fleury dakujem ano ano každá máme to svoje tak nech nám to tie posledné týždne ubehne rýchlo a hlavne v poriadku 😉

michalag
25. feb 2010

mne maly uz odmieta naobed spat, ale aspon ze tam vydrzi 1,5 hodku lezat a pocuvat rozpravky na CD .... ked sa napapa pojdeme trosku von ked je tak krasne 🙂 🙂 🙂 , takto by mohlo kludne uz aj ostat 🙂

civavava
autor
25. feb 2010

evil tak sa drz....aj ja musim dietovat...ty kvoli comu, tiez cukru?

baby mne je hrozne smutno,prave som vyprevadila mm, leti nazad do BA a pride az 11.3.
☹(((((((((((((((((((((((((((((((((( tak utieram slzy z klavesnice ☹(((((((((((((((((

dufam, ze maly vydrzi dovtedy v brusku 😔

ale zas v nedelu pridu nasi sem na 5 dni, aspon nieco 😉

juliap
25. feb 2010

ahojte tehulky, tak rano som bola na internom na krv, vedla ma ordinaciu srdciar, sedeli tam skoro sami starsi chlapi, pustene radio s hokejom, tak kricali, a gool, no neviem neviem, ake mali potom vysledky u dr ... 😀

michalag
25. feb 2010

evil, vitaj domka, ale na druhej strane racsej dieta ako nemocka, no nie 😅

vejula
25. feb 2010

čavte kočky kukám že tu je hokejová náladička.. No pravdupovediac ja som neverila žew vyhráme, a teraz sme dostali dosť na fucka protihráčov, že kanada... Kanada dnes v noci totalne rozbila rusov 7:3... No zas som pesimistická to by musel byť zázrak aby sme vyhrali 😒

Inač dnes je krásne som bola s chlpáčom na hodinku vonku tak sme sa prešli,ale stačilo mi 😝

fleury
25. feb 2010

civi nebud smutna, to zbehne strasne rychlo, a ste uz dvaja na tu samotu 🙂 aj hafani a rodicia ta isto tiez rozveselia. Maly ostane urcite v brusku, pocka na tatka predsa 😵

civavava
autor
25. feb 2010

vejuli, dakujem..ved prave si hovorim, ako dobre, ze mam chlpacikov, inak by ma drblo asi 😔 😔
by som ich nedala za nic, najma v takychto chvilach..... 😵

civavava
autor
25. feb 2010

fleury, to malo ist tebe 🙂)

vejuli, ja si tiez myslim, ze s Kanadou asi nevyhrame..ale nechajme sa prekvapit! 😲

evil15
25. feb 2010

civi ja dietujem lebo stále blinkám a potom sa mi zhoršuje krv a moč a to by znamenalo sekciu tak žiadne vyprážané ani nič podobné na sladké môžem zabudnúť tiež ☹ môj jedálniček je na všetkom varenom bez korenia,soli oleja nič nič nič totálne prísna dieta tak uvidíme ako to pôjde snád vydrží drobec a bude rásť ...
a neboj mm sa vráti čoskor ani sa nenazdáš uvidíš 🙂

fleury
25. feb 2010

tak tak, hafani nasi zlati, neodvravaju 😀 a vedia vypocut lepsie ako ludia 🙂) a prituuulit sa 🙂

cez vikend si viacere privstaneme ako tak sledujem 😀

vejula
25. feb 2010

jj civavka teraz tu ležká vedla mna 😵 Inač jak som bola vonku tak taká mala drzana asi 9 rokov mohla mať do mna stále že či jej nedám môjho psíka že aj ona chce takého či jej ho nemôžem darovať 😕 a ked som povedala že nie tak že nech jej ho aspon nechám vonku a nech idem domov že potom mi ho zanesia a stále mi chcela brať vodítko... No hrôza niektoré tie deti, pre nich nie nieje odpoved asi. 😠

civavava
autor
25. feb 2010

fleury, veru, budik v sobotu na 3:30 povinne 😀

evil, fiiha, tak drzim palce, nech ti to rychlo ubieha...ja som sice nemusela mat az taku prisnu dietu, ale tiez mi lezie uz na nervy, cukor mam teraz uz dobry, ale kvoli tomu nadmernemu mnozstvu plodovej vody musim dietovat az do porodu...a keby nieco, tiez sekcia pred 26.3. 😖

juliap
25. feb 2010

evilka, tak ale lepsie lezat doma ako v nemocke, a s tou dietkou to zvladnes, aspon si skusis ako chuti jedalnicek detickam, ked zacinas prikrmovat, a uz budes vediet ako varit, najprv tiez bez soli, korenia, na vode ... 😉

civavava
autor
25. feb 2010

vejulcek, nam sa stalo, este ked bol Tyson steniatko, ze takto jedno asi 9 rocne dievcatko ho chcelo chytit do narucia, mm jej ho dal na ruky a ona s nim zacala utekat!!!
normalne ho chcela ukradnut...mm ju samozrejme dobehol a pytal sa ze to co ma znamenat a mala sa rozplakala, ze jej sa velmi paci a ze jej rodicia nexcu kupit psika ..... 😲

vejula
25. feb 2010

evil no tak to je brutal dieta 😕 držím prsty, nech to rýchlo prejde 😉

fleury
25. feb 2010

civi tak to nasho by len tak lahko neukradli, vazi 35 kilo a zdrha jedna radost 😀

monva
25. feb 2010

ahojte, tiez sa pridavam ku klubu nefandov hokeja, sice sa opytam na vysledok, no priebeh nesledujem. Nejako ma teraz nenadchyna nic ... len polihujem.
Ozaj babenky, ktore beriete magnezium, nie ste z neho nejake ospale ??? ja som akoby v kuse otapena, nic ma nerozhadze, maximalny kludas, poobede spim 2 hodky, ked aj maly spi, v noci takisto (len s 1-2 cik-pauzami)...

Tarinka - aj som sa cudovala, co mam taku velku tasku, ja tam mam 3 osusky, 3 uteraky a 1 utierku (na pribor, ovocie ...). Len tym ze mame do Sace tak daleko, tipujem, ze ma pridu pozriet, ked sa mala narodi a potom pride po nas MM uz vziat domov, takze nebude mi ma kto doniest ciste, resp. vziat preprat. Preto som si aj nachystala 3 kosele s kr. rukavom, 3 s dlhym a 1 pyzamo (na kojenie s otvormi). Pre istotu. Ak by mala dostala zltacku, radsej s nou ostanem ako dlho bude potrebne, s Dankom som sa trepala hned domov, mal bilirubin okolo 220 a pustaju pri 200, ja hrdinka som myslela, ze to doma zvladneme a potom sme behali casto k pediatricke na odpichy a zltacka nas drzala vyse mesiaca ! Teraz radsej ostanem dlhsie v nemocke, ako by som to prezivala este raz. Ale ved uvidime ako bude 😀

civavava
autor
25. feb 2010

fleury 😀 😀 😀

no nas vazil vtedy necele kilecko 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre