Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
26. feb 2010

aktakk tak len nech to stihnes 😉 ja mam v pondelok 1. poradnu, tiez urobia prietoky a som strasne zvedava aky velky je nas maly

ani mna sestricka v RS nepustila dopredu kvoli tehu, pekne som si musela pockat, ale ta co robi u nasho obvodneho ta mi hned povedala, ze nemam cakat...mne ani viditelne tehu brusko nepomohlo, ale zase pokial nemam kontrakcie tak v pohode posedim v cakarni

stanusa
26. feb 2010

tak idem ja baby od vas, pekny dnik 🙂

civavava
autor
26. feb 2010

dobre ranko babule,

drzim palceky Gretke a Tantamke, aj jankeko.....

inak ja som nakoniec na predporodnu pripravu nesla, kedze mam byt doma a oddychovat...boli sme len na prehliadke nemocky, ale staci, tam mi povedia vsetko co sa tyka dojcenia a starostlivosti o mimi..aj tak sa tam budem po CS susit tyzden ...a dychacie cviky aj tak pre mna nemaju ziadny vyznam, ked idem rodit sekciou 😝

😲

fleury
26. feb 2010

stanus pekny aj tebe 🙂

fleury
26. feb 2010

civi a kedy pojdes do nemocky pred cs?niektore chodia aj v den cs az, niektore skor..

kika29
26. feb 2010

civavava a ostál ten termín CS 26.3?

aktakk
26. feb 2010

Stani- ja dufam, ze stihnem, kludne mi staci jedna poradna v nemocke a mozme ist na to 😀 .

fleury
26. feb 2010

v pondelok uz zaciname marec, baby 🙂 podla ma sa to tu uz rozrodi kazdu chvilu 😅

michalag
26. feb 2010

Ahojte 🙂

tamtamke a Gretke drzime palce a myslime na ne ...

jankako, dufam ze poradna dopadla oki, hmmm???

kika29
26. feb 2010

fleury len nepredbiehajme marcovky. čítala som že aj oni už pomáličky začínajú. mý máme do konca marca čas. takže až ku koncu marca nech sa rozreodíme 😀 nech nás ešte pár týždňou pokopkajú drobci a pomordujú. 😀

fleury
26. feb 2010

kika aj ja som citala, ze uz sa rozbehli. O tom kopani ani nehovor, moja kope aj v noci, teraz to je uz paradne citit a to jej prevalovanie sa..ako keby mi natahovali kozu 😝

kika29
26. feb 2010

to poznám to kopanie. moja je teraz kludná momentálne asi spinká. ale večer ked má spať tak štrajkuje a kope sa 😀 už som jej povedala že ked výde von tak ju kúsnem do tých malých labkoch za tie kopance 😀 😀

michalag
26. feb 2010

ja mam este cas do polovice aprila, tak nech tam drobcek pekne vydrzi aspon do vtedy, aj ked si nevyberieme ...

fleury
26. feb 2010

ja mojej tiez stale poviem, ze dostane po holej za tie kopance 😀

tak tak my si nevyberieme, ked si male raz povedia, ze chcu ist von .. 🙂)

michalag
26. feb 2010

ja som vcera vecer myslela ze mala sa prederie von 😅 , tak strane ma buchala rucickami (asi) do krcku ked som lezala na pravom boku, doslova ma tam vzdy tak pichlo ze som myslela ze zosaliem ako to zabolelo, ale ked som si lahla na chrbat alebo druhy bok tak prestala 🙂

fleury
26. feb 2010

miska dala ti jasne najavo, co sa jej nepaci 😅

alicc
26. feb 2010

ahojte,
vidím, že blbé sestričky sa fakt všade nájdu. ja som bola včera na EKG a veru ma zobrala prednostne, ale ani som sa po ludoch nepozerala ako zareagovali, bola velmi milá, človek je až prekvapený, ked sa z niečim takým stretne a pritom by to malo byť asi normálne.

ráno som práve premýšlala, že o tmtamke už dlho neboli nijaké správy, jej aj malej silno držím palce, aby bolo všetko v poriadku. 😵

dnes tuším mala isť aj na nejaké vyšetrenie frucht, myslím že spomínala,, že má vela plodovej vody, tak aj tej nech to dnes dopadne dobre a jasné že aj všetkým čo majú poradne. 😉

ja som dnes na obed varila šúľance s makom, orechami zo zemiakového cesta. moji majú strašne radi od cesta jedlo, mm mäso stačí aj len 2-3 krát za týžden.

michalag
26. feb 2010

no tak to teda dala, ale mohla aj jemnejsie 😅 😀 , vcera bola vecer cela nejaka aktivna, fakt som sa zacala obavat, ale este som tu a to je super 🙂

alicc
26. feb 2010

veru tie naše potvorky si už vedia povedať čo sa im páči a čo nie, ja tiež ked ležím na pravom boku tak idem vyskočiť z kože, ako by si boxovala cestu vom, bolí to jak fras 😠

fleury
26. feb 2010

najlepsie je ked sa mala prevaluje, vtedy vyzeram ako keby som mala v bruchu velrybu alebo zraloka, taky hrbol po celom bruchu prejde 😀

michalag
26. feb 2010

fleury 😀

najskor sa tesime kedy pocitime kopanceky a teraz by sme boli obcas radi keby kopali o trosku jemnejsie a bezbolestne 😝

fleury
26. feb 2010

veru, stale lepsie ked ich citime casto ako keby sme sa stresovali, ze necitime pohyby 😉 ale zas odtial potial 😀

fleury
26. feb 2010

ktovie ako sa ma grekyna, nedavno tu pisala, ze je uz od konca januara v nemocke .. tak ako tu pisala ona, aj mna by najviac mrzelo odlucenie od mm, ze malicka by s nim nemala kontakt

vejula
26. feb 2010

Ahojte kočky...

Tak ja som mala dnes fakt bujaré sny, že som mala nejakých úpár dní pred pôrodom a ešte som išla na kolotoč a tam sa to rpzbehlo 😝 Fakt brutálny scenar 😅

fleury a sa mi zdá alebo si mala aj ty isť dnes na poradnu čo si hovorila že bojiš či ta už rovno v nemocke nenchaju, či som si to polietla s niekym??? 😅

Inač môj maličký sa krásne vrtí kruti ale moc už nekope, len sa prehupuje z jednej strany na druhu a roí mi také bublinky...

A čo sa týka tvrdnutia tak ja to beriem tak že mi brucho ešte netvrdne aj ked niekedy mám tvrdé brucho spredu ale z bokobv je mäkké tak to beriem tak že sa maličké natlačilo dopredu a preto mi stvrdlo... Ale teraz stanuša hovorila že jej stvrdlo len brucho nad pupkom... Takže to nemusí stvrdnuť celé brucho???

A tantamke s Gretkou moooc držím palčeky 😔

fruchtbar
26. feb 2010

ahojte dievcence,
tak som sa konecne vratila z nemocky,nakoniec mi aj tak nic nezistili,len to ze mam viacej vody....tak je vsetko v poriadku,maly sa ma dobre,videla som nozicky,rucicky a vajka,pocuvali sme srdeeeenko okukali zasa vsetky organy.....a vazi cca 2650 g.

si omrknem co ste popismenkovali.... 😀

vejula
26. feb 2010

jeeej frucht tak gratulujem k vydarenej poradni, drobček je už riadne ťažký 😵

fleury
26. feb 2010

vejul vcera som bola, dr mi prikazal 😅 este tri tyzdne vydrzat lezat, ze potom sa uz mala moze narodit, vyberie mi steh

frucht super, ze ste oki 🙂

fruchtbar
26. feb 2010

ani mi nevravte,velky kamen mi padol zo srdca....
citala som si o Tamtame a Gretke,take je to zvlastne,ze ja sa radujem a ona sa obava o zivot svojej malickej... 😢 ...Budem silno drzat prsteky !

alicc
26. feb 2010

frucht gratulujem , som rada že je všetko ok 😉

fruchtbar
26. feb 2010

som si uvarila hovadziu polievku s poriadnym kusom masa,maly sa uz na zeleninu nedal ukecat.....brokolicka,baklzan,rajciny,kalerab a ine zdrave veci musia este par dni pockat,lebo zajtra bude poraaaaadny gulasisko.. 😀 .....neviem ,ale mam taku chut na mäso az no !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre