Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
6. mar 2010

kats tak vy ste to vcera tiez mali pestre, hlavne, ze maly ju v poriadku 🙂

michalag
6. mar 2010

kats, hlavne ze je maly v poriadku, aj ked tie prvotne stresy ti nezavidim ....

monva
6. mar 2010

no uff kats, ani sa ti necudujem, ze ti bolo vselijako, ja som tiez pri Dankovi stresovala, ked sa vykydol

miska - uzi si volno a "damsku" sobotu 😀

ja mam zase taky slabunko hnedy hlienovy vytok, ale len na wc papieri, na intimke nie, tak neviem. A tiez brusko viacer tvrdne, asi z tej znizenej davky magnezia, uz si davam len 2x denne a pomaly chcem prejst na 1 tabletku

fleury
6. mar 2010

no baby, vy to tu rozbiehate pomaly 🙂

moni
6. mar 2010

ahojte, idem vas docitat...len bonznem kiwinku a kiku ze ma dnes predbehli v sne a odrodili. ja ozaj ostanem az na maj tymto stylom 😀

vejula
6. mar 2010

moni ty máš ale sny... Ty si nejaký suťaživý typ počuvaj, ked tvoje najväčšie mory su že ťa niekto predbieha 😀 😀 😀

Baby a čo vy už sa pomaly všetky chystáte rodiť, či čo????

moni
6. mar 2010

fleury, mamicke nech sa polepsi! tie stresy nezavidim, na mna to velmi zle vplyva, ze sme daleko, uplne bezmocni 😔 asi treba maminu ozaj trosku "postrasit" aby zmenila zivotospravu 😖
moja ma tiez problemy tlakom, minule si bola dat predpisat nejake lieky (nie na srdiecko), a doktor jej hovori, ze jej aspon tlak premeria...a drb vrchny 180. uz isli sanitku volat, a ona si tam kludne sedela a homplala nohami 😕
teraz ma tlakomer doma, ale furt to nie je dobre. napriek tabletkam a diete ☹

veji, hehe keby si vedela ake ja mam nocne mory! to tu radsej nepisem 😔 kocky maju na predbiehanie narok, ved su o par tyzdnov popredu, takze ja im doprajem 😵

dejna3
6. mar 2010

ahojte 🙂

kats, viem si presne predstaviť tie stresy 😖 našej sofi sa v nedeľu padák neotvoril a spadla z konferenčného stolíka rovno na hlavičku na zem 😝 modrá hrča cez pol čela... ale našťastie všetko oki... a už sa liepa veselo ďalej 😒 nepoučiteľné je to naše šidlo 😠

ja sa cítim tak na figu, že by som si už tiež najradšej odrodila... toto nemá zmysel liečiť sa len čajíkmi a nanajvýš paralenom 🙄 potom, že sa mi dookola vracia choroba ☹ mám taký kašlisko, že ma až pod rebrami pichá, keď kašlem alebo smrkám 😔
najradšej by som šla rodiť, hneď ako sa dám trošku dokopy, lebo si neviem predstaviť, čo budem robiť, ak ma chytí takýto kašeľ po cisáraku... šak si všetky stehy potrhám 🙄

dejna3
6. mar 2010

moja mamina má tiež vysoký tlak, už sa pár rokov aj lieči... len v robote ju tak vytáčajú, že aj napriek liekom ho má vysoký... teraz ju kardiologička nútene vypísala na PN-ku, nech si aspoň mesiac odpočinie a ukľudní sa 😔

vejula
6. mar 2010

no kočky tak maminy vám všetkým maju vysoký tlak 😕 moja mamina ma stále nízky... A ja mám po nej tiež taký nižší, nieje to moc príjemné čo sa týka závratov, ale tak určite lepší ako vysoký 😕

dejna3
6. mar 2010

veji, no moja mamina mala celý život nízky, ja tiež... len teraz "na staré kolená" a kvôli stresom ho má úplne vysoký a bez liekov by ani nemohla byť 😝

moni
6. mar 2010

kats, az teraz som si precitala o vasich trampotach 😖 mamicky to vzdy boli aj za deturence 😔

dejni, ved to ze sa musis dat aspon trochu dokopy 😔
drobcek bude cely vytraseny od toho kaslania 😅

kamika sa dlho neozvala...ci len ja nemam na nu stastie?

moni
6. mar 2010

moja mamina mala tiez cely zivot v pohode tlak, a teraz sa to sype jedno za druhym, astma, blbe pecenove testystitna zlaza, srdiecko, teraz ta noha dochramana 😒 mam pocit ze cosi jej liecia, a hned vyrobia problem inde 😔

vejula
6. mar 2010

dejni, moni, som ani nevedela že sa môže takto otočiť tlak 😒

A kamilka mi písala ale tiež už tak dávnejšie že má všetko OKi len že nestíha bo maju kopec akýchsi papierovačiek 😒 Tak uvidíme, kedy bude mať volnejšie a dojde

alicc
6. mar 2010

ahojte,
zas ste toho posísali, tak si vás idem prečítať 😉 😉 😉

alicc
6. mar 2010

baby aj ja mám veru nízky tlak a moja mama vysoký, ale to tiež prišlo vekom, tiež musí brať lieky 😒

alicc
6. mar 2010

a malá má zas škikavku a nadhadzuje sa mi brucho od podbruška po rebrá, človek už ani sedieť nemôže, ufff 😝

veve23
6. mar 2010

ahojte,
tak som aj ja robila palacinky, ....uz niesu 🙄 , moj milovany ich jedol jednu za druhou, som sa na nom smiala, jak cakal kedy ju supnem z panvice a natriem a uz s nou behal po byte jak male deculo 😀
vcera mi tak stvrdlo brucho ze som myslela ze sa nieco deje, jak kamen niekolko hodin, tak dlho som to este nemala a nad ranom sa mi snivalo ze mi kleslo, tak som sa zobudila a postavila, cumela do zrkadla ci je to pravda, lebo zrazu mam pupok jak pred tehu taku jamku, tak neviem ci sa krpec otocil

moni
6. mar 2010

alicc, ja som sa dnes na to zobudila, pol brucha mi skakalo lebo herecka zas vodu chlipala 😅

veji, no super ze aspon nejake spravy od kamilky 🙂

moni
6. mar 2010

ahoj veve, dufam ze sa usli aj tebe nejake palacinky 😅
no co tam to tvoje sidlo stvara? ja stale neviem urcit ktorou castou telicka ma puci, vcera sme ju sice videli na sone ale jedine co viem ze je hlavickou dole. baby tu spominali ze je dolezita poloha chrbatika, ale mne nic nehovorili.
lenze pri intenzite akou sa tam toto trdlo hybe, je to asi jedno 😀

vejula
6. mar 2010

veve, no neviem... Inač ja tiež ešte nemám pupok vypuknutý bo malý je natlačený uplne hore až nad pupkom tak asi až ked klesne tak sa mi vypučí 😅

Tak palacinky no pekne... Ja si dnes pripadám hrozne.. Od rána také nenápadné pripomienky aký som žrut a tak. Najprv mm ked som sa pýtala že čo si dal na ranajky tak povedal že nutelu, teda to čo mi z nej ostalo, jak keby som mu ju celu zjedla ja lebo čo a potom sme prišli ku starkej a tá zas jak starké aká je zo mna baba a také veci, normálne mám už dosť ako všetci rozoberaju moju postavu a kilá... 😠 Ved som tehotná tak jasne že som neschudla... A to sa teším na zajtra svokor má 50-tku a ak mi tam niekto čo len spomenie aká som pribratá alebo čo tak sa tam už asi rozplačem fakt ☹ A to moja svokra vie zas povedať že aká som v tváričke a aké mám líčka... Joj a stále to isté. Ja neviem či tí starší ludia maju tendenciu opakovať sa dookola zakaždým ked ťa stretnu. Už ma to nebavíííí....

veve23
6. mar 2010

Moni, az tri som mala, take co neboli ukazkove a trochu sa potrhali 😀 , ale v pohode, to on mrncal ze chce palacinky uz vcera vecer, len pri tom tvrdom bruchu sa mi nechcelo stat pri sporaku, tak mal dnes a mam s nim pokoj 😀
neviem co tam ten krpec stvara, ani ja neviem cim do mna tlaci, tiez bol dole hlavou tak ako ma, rebra ho nezaujimaju, ale cele brucho je jeho. Dnes rano cca okolo 5 mal asi zapas vo futbale, tak kopal jak divy 😀 , mne sa zda ze je vsade ten moj votrelec

dejna3
6. mar 2010

bbaby, moje drobčiatko dnes skoro celú noc spalo 😕 som nechápala, čo sa deje... sem tam som sa musela prehodiť na druhý bok, len tak - aby som zistila, či sa pomrví 😅 takúto noc som ja už veľmi dlho nezažila... asi dobíjalo baterky, aby zas mohlo fičať naplno 😝

vejula
6. mar 2010

veve no toho môjho zas rebra velmi zaujmaju, posledné dni je jeho hoby večer pred spaním mi dávať kolienka do rebier.. Najhoršie ked zatlačí do tých spodných čo nie su upevnené, to fakt strašne bolí 😅

veve23
6. mar 2010

Veji, nic si z toho nerob, ja len otvorim dvere u nasich a uz tatko krici ze zrutik prisiel a uz mi robi jest 😀 a doma to iste.....ja si z toho nic nerobim, a to ked nahodou mi mm vola a ja mam plne usta...tak povie len ze zas zeries 😀 😀 😀 , ale on to mysli v dobrom, raz mi povedal ze nech papam kym mi chuti.......prvy krat v zivote priberam, tak su vsetci spokojny. Kludne si daj na co mas chut, a z ostatnych si nic nerob, ja som tiez jak gula a kaslem na to, tiez mam uz 15 kg plus

dejna3
6. mar 2010

sofi spinká, idem jej stopnúť čas 😅 😠

veve23
6. mar 2010

Dejna...typujem max pol hodinku a zihadlo je hore 😉

dejna3
6. mar 2010

no, môj drahý, keď zistil, že som orvý krát tehu, tak hneď na mňa smutne kukol - že "ty budeš teraz všetko jesť, čo?"... ale on mal skôr obavy o svoj žalúdok, že povyjedám z chladničky a jemu menej ostane 😀

dejna3
6. mar 2010

veve, dobrý tip... ja by som tiež viac tomu nedala 😅

vejula
6. mar 2010

no veve mne to tiež všetci hovoria v dobrom, ale ja si niekedy potom pripadám hrozne, ako nejaká ozruta alebo čo... Alebo ako kysleina čo nemá v hlave nič iné len kde čo zožrať... No ale máš pravdu oni to asi nechápu že si to proste beriem k srdcu, že som taá precitlivelá inač ja mám už +16kg 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre