Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tarinka333
10. mar 2010

Zuzka ahoj 🙂 Ti lekari su fakt na... civavka nam vsetko referovala o tebe a Seuska zas o Tantamke, mame malu Gretku, cca 2 kg 🙂

fruchtbar
10. mar 2010

ahojte,
tak mame dalsie babätko,to ma tesi,hlavne ked sa maju dobre,bolesti rychlo pominu....

Ja chcem ako prevencia proti nastrihnutiu a naslednemu sitiu rodit vo vode, 😉 nerozmyslali ste niektora nad tym ?

aktakk
10. mar 2010

Veji- no vydrzime, co nam zostava, ze? 🙂 Ale niekedy sa mi az plakat chce. Som uplne jak hlista len sa mrvit a mrvit a menit polohy...

ZUZKA: NECH VSETKO DOBRE DOPADNE!!!

fruchtbar
10. mar 2010

Zuzanka,drzime ti palceky a nebojkaj,to uz vydrzis ! 😀

juliap
10. mar 2010

ahojte bambulky,

zuzka tak super ze mozes aspon trosku popismenkovat z nemocky

pripajam sa ku gratulacii tamtamke, tak nakoniec ma mala peknu vahu, strasili dr zbytocne ...

my sme dnes boli na sono+prietoky, tak hned prve vykrikol dr ze aha jaky chlapisko ... az som sa zlakla, vsetko inac o.k., hlavicka velmi nizko, tak mi posunul trochu termin, ze vydrzat do 10.4. /sa smejem, lebo synovec mi minule povedal, ze on si to uz spocital a maly sa narodi 10.4., tak ked mu to vide, bude sranda/, srdiecko ako zvon aj vyziva dobra, vsak ze je velky, sa ho pytam ze ked ma hlavicku dole a nozky po bokoch tak s cim mi furt ryje do rebra a zaludka, ta ze so zadockom a s malym fifikom ... 😀 😀 😀

seuska
10. mar 2010

Tari ja neviem ci sa treba zapisovat? Mna tam len ta sestricka poslala ze tam mam ist a ze to trva nejakych 10 minut. Ja idem v piatok na poradnu do Sace a chcem ist aj na to poucenie, tak ti napisem ako to tam funguje...

Frucht tu na SK sa rodi do vody len v TO udajne... Ja som nad tym zo zaciatku uvazovala, ale nakoniec som sa rozhodla rodit tu, tak neviem. A v podstate ani by som nemohla, nakolko mam cele tehu mikozu tak by ma ani nezobrali, tam nesmies mat vraj ziadne bacile a tak pred porodom... viacej som sa tomu tym padom nevenovala. Kamoska z NR rodila tak asi pred 3 rokmi a pochvalovala si to, ze to tlmi bolest pri kontrakciach...

fleury
10. mar 2010

frucht dost nevhodna otazka pre rodicky na slovensku 😀 Tu su zastarale zvyky co sa rodenia tyka, cest vynimkam!

grekyna23
10. mar 2010

jej zuzka ahoj, tak drzime palce nech vsetko dobre dopadne a obaja ste v poriadku

tamtamka, prajem nech bolesti coskoro prebolia a nech si malu poriadne uzivas

fleury, my mame plienky tiez iba tie 3-6 kg a mensie neplanujem kupovat,porovnala som ich s jednou vzorkou tych mensich a boli iba o 1cm sirsie a to si myslim nehra rolu, tiez dufam, ze budeme mat nad 3 kg, aj ked mm sa dnes v noci snivalo, ze som porodila a ze malá mala 2600g, on mi stale tvrdi, ze mam male brusko nato aky som tyzden
mne sa zas snivalo, ze som odpovedala z rustiny a mm nato, ze mi zakaze pozerat "bez servitky", lebo potom sa mi blbosti snivaju, lebo teraz tam je Paviel

a dnes nam dosla zirafova postielka a matrac, mm to hned rozbalil, tak teraz vykukavam tu chutnu zirafku 😉 😀

a tiez si myslim, ze kazdy porod je iny, tak netreba porovnavat a dopredu stresovat, si myslim, ze nie nadarmo sa hovori, ze pri pohlade na babatko kazda bolest preboli 😉

fleury
10. mar 2010

julia a povodny TP si mala aky?

fleury
10. mar 2010

grekyna vidim, ze v tehu sa viacerym snivaju bludy 😅

pofot postielku 😉

grekyna23
10. mar 2010

musime ju este poskladat, potom pofotim 😵

fruchtbar
10. mar 2010

Oh,Fleury,to mas asi pravdu,vobec mi to nenapadlo....

juliap
10. mar 2010

fleury, povodny termin podla PM mam az 15.5., ale ja to mam tak, ze mam PM uz ked som tehotna, takze podla ultrazvuku termin posledny 3.5., podla pohybov ale termin medzi 18.4-2.5., preto mi dala moja dr, ze vydrzat aspon do toho 16.4., no a teraz mi to v nemocke posunul o 1 tyzden, ze vzhladom na stav vydrzat do 10.4. aspon ... no tak som zvedava, my mame april nabity, svokra narodky 6.4., 1 synovec 8.4., 2 synovec 20.4., mm meniny 27.4. a teraz este aj mimi v aprily, tak to bude sranda velka, kazdy tyzden pecieme nejaku tortu ... 🙂 😉

aktakk
10. mar 2010

Frucht- prave som nad tebou rozmyslala, ci si uz aj ty neporodila, ked sa neozyvas. 🙂 .
Ja som tiez chcela rodit do vody, ale akosi som si to rozmyslela, tak ako pise Seuska tak je mozne len v Topolcanoch takto rodit. My to sice mame cca 50km ale je to tak, ze ak nebude volna vana mas smolu, musis rodit normalne. Takze to je take 50 na 50.

seuska
10. mar 2010

Jeeej prave mi Tamtamka poslala fotku Gretulky.... je rozkosnaaaa.... pytala som sa jej ci ju mozem hodit na konika, tak ak hej, tak ju hodim do albumiku.... no to je zazrak tie deticky fakt... 😵 😵 😵

fleury
10. mar 2010

julia tak to mas riadne zamotane s tymi terminami..kazdopadne budete mat april nabity oslavami 🙂

juliap
10. mar 2010

fleury, sak sa tesime, len fakt s tortami je potom problem, ze kazdemu inu a este aj velka noc do toho, tak total prezieracky 😅

michalag
10. mar 2010

tak som na chvilku spat ..... od 12:00-14:30 som spala a teraz nie a nie prebrat sa 😝

Zuzka, drzte sa!!!!!

seuska, jeeeeej tak ak tantamka dovoli tak potom hod foto 🙂 😉

fleury
10. mar 2010

julia tak to je fakt, budete mat hody, take druhe vianoce 😅

moni
10. mar 2010

ahojte, idem docitat, ale aby som nezabudla aktualne info pre zahranicne aprilovky civi a fruchtbar. volala som na UPSVAR ohladne prispevku pri narodeni. ak si neplatite ZDRAVOTNE poistenie min. 12 mesiacov na slovensku, nemate narok.

zuvinka102
10. mar 2010

ahojte tak uz aj sa pripajam k tym co musia lezat, a ak chcem ist von tak len s doprovodom..takze to sa cez tyzden nikam nedostanem, lebo nas 4nohy krpec sa nerata ako doprovod 😀 😀.. ale dnes mi konecne volali z obchodu, ze dosiel nas kocik.. konecne sa tesim jak male dieta.. a musim si dnes pobalit tasku aby som ju mala poruke..

seuska
10. mar 2010

TAMTAMKINA GRETAK V MOJOM ALBUMIKU 😵 😵 😵 😵

seuska
10. mar 2010

GRETKA - oprava , pardooooon.... 😀

matenka
10. mar 2010

ahojte, mávate niekto také tlaky v chrbáte a trocha pichanie v podbrušku?
neviem, či to je normálne, malá je väčšia než by mala byť, podľa toho končíme 36tt a neviem, či je to normálne, lebo pri prvej som to nemala a rodila som sekciou

fleury
10. mar 2010

seus jeeej aka malinkaaa 😵 😵 a ta plienka velika 😅

fleury
10. mar 2010

zuvi tak vitaj v klube 😀 ale stale to mas dobre, ja ani s doprovodom nemozem nikam. Co ti vraveli na nevolnosti?

juliap
10. mar 2010

seus, tak malinka je peknucka, tamtamke aj malej drzime palceky

veve23
10. mar 2010

ahojte,

no prave som pozerala Gretulu, mne sa tak lubi ake maju velikanske tie plienky, vsak plienka je vacsia jak mala 😀 .
Mna strasi polovicka ze maly bude mat 4 kg...srandista 😀

grekyna23
10. mar 2010

Gretka je mala princeznicka,nech pekne papa a rastie 😉

dejna3
10. mar 2010

grétka je nádherná 😵 nech len pekne papá a rastie a robí rodičom veľkú radosť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre