Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
10. mar 2010

ja som sa teda tiež ešte nazbalila 😝 a tiež mám domu kopu, ako veve 😀 ale snáď zajtra sa k tomu už dokopem... už som si aj tašku do pôrodky zohnala 😅
sofi ide zajtra zasa k babke, ja sa už cítim fakt lepšie, dúfam, že zajtra už budem môcť aj tie vecičky nejaké aspoň potriediť a nachystatť na pranie 😉

dejna3
10. mar 2010

u nás bola dnes bejby duo štikútka 😀 štikútala sofi, natriasalo ju a zároveň mne sa triaslo brucho - lebo drobčiatko tiž štikútalo

bubinkaaa
10. mar 2010

majca424...ano ano aj moj ma casto stikutku aj 5x za den 😅
....aj ja gratulujem ku malej Gretke tamtamka 😉 ,takze uz mame dve babatenka,tak nech sa im dari a nech rychlo priberaju na vahe, ze mozu ist rychlo domkou 🙂

veve23
10. mar 2010

Moni....v pohode, ja pokial niesom prinutena, tak mam zatiahnutu rucnu 😀 , ja som si to vymyslela tak ze operiem len tie najmensie veci, ostatne potom.....no a ani neviem ako ale tie zakladne veci na zaciatok som kupila a zrazu som zistila ze skoro vsetko mam. Spat bude mat kde, aj bude monitorovany, papat ma z coho, aj co keby nahodou nebolo mliecko, holy nebude, kupat sa ma kde, drogeriu ma lepsiu a drahsiu ako ja 😀, no vybava akokeby sa isiel hned zenit 😀 len to auto nam chyba, ale na to mame este cas.........tie velke detske obchody maju svoje vyhody......prevetras kreditku ale potom je pokoj, no a my tu mame super lekaren, kde ma komplet vybavili aj s krpcom do nemocky, takze mozme ist rodit 😀 , ale to sa chystame az tak v polke aprila

majca424
10. mar 2010

hmmm, tak nakoniec máme ešte najmenej krát štikutku 😀 ale je to také milé, a hlavne keď sa mu čkalo prvý krát, tak to som normálne nechápavo kukala na brucho a smiala sa 😀 😀 😀

moni
10. mar 2010

majca, no poviem ti nikto nevedel ako sa ma tvarit, najprv sa chlapici pochechtavali, ale ked to teta 3x zopakovala, ostalo hrobove ticho 😅
to rada pocujem ze nic nemas 😅
kocik chcem jedine kvoli autosedacke, bez toho nas nepustia z nemocnice, ostatne sa da kupit aj neskor.

nasa mala je pazravec, vzdy ked cosi zjem tak aj ona musi hltat tu vodu. aj teraz ju nadrapuje 🙄

dejna3
10. mar 2010

ja mám v podstate "stres" len z toho, že sa od leta nemôžem dokopať, pretriediť sofinkine oblečko v skrini... má tam už kopec malých vecí, ktoré nenosí a to nehovorím, že sa tam nájdu ešte aj letné šatičky 😀 ale musím sa do toho vrhnúť, lebo musím vypratať aspoň 2 poličky, pre druhého drobčeka... z ostatného si hlavu vôbec nerobím 😀

majca424
10. mar 2010

moni, ja mám vajíčko po sestre, ona má teraz malú polročnú, tak snáď nám ju požičia na ten deň 😅
a tiež si myslím, že to stačí aj po pôrode, lebo určite keď prídem domov, tak nepôjdem hneď s malým do kočíka a šup ho všetkým ukazovať 😀 Keď chcú vidieť, nech sa prídu pozrieť domov. A predsa len sa mi bude lepšie nakupovať bez toho predného kufríka 😀 😀 😀

majca424
10. mar 2010

dejni, vy ešte neviete čo čakáte? 😉

moni
10. mar 2010

veve, veru dobra partia dominik, taky nachystany 😀

ja zas do nemocnice nic nepotrebujem a radsej vyvetram na online shoppingu ako sa trepat kdesi. leniva som jak vos 😝

moni
10. mar 2010

dejni, ako sa citis? tie atb zaberaju?

dejna3
10. mar 2010

moni, teraz večer už konečne cítim, že fakt zaberajú... je to lepšie... som síce ešte zoslabnutá, ale cítim, že sa mi trochu polepšilo 😉 dúfam, že zajtra bude ešte lepšie... ešte ostávam doma a v piatok už musím znovu behať po vyšetreniach, takže zajtra sa chcem ešte zregenerovať 😉

majci, no tušíme, ale pre ostatných to nechávame ako prekvapko 🙂

dejna3
10. mar 2010

inak mi veľmi pomohlo aj to, že sofi si každý deň berú naši a možem spať a o nič sa nestarať 😉 celé dni som v pyžame... to sa mi už roky nestalo... a takto veľmi chorá som nebola ani nepamätám... snáď naposledy ešte na základke 😒

majca424
10. mar 2010

ahaaa, takže prekvapko, no ja som tiež najskôr hovorila, že to nikomu nepovieme ale keď to sa nedaloooo 😵 😵 😵
Možno pri druhom tiež vydržíme 😉

bubinkaaa
10. mar 2010

---dejna3...prave som si pozerala Tvoje albumy,Sofinka je krasne babatenko 🙂 ....a prajem skore uzdravenie...

moni
10. mar 2010

dejni, no to je velka pomoc ked nemusis okolo skriatka pobehovat. tak snad sa tej pliagy zbavis 😝

majca, my sme to tiez hned vytrubili...tak aspon s menom natahujeme 😅

veve23
10. mar 2010

inak do tej nemocnice to fakt neni vela veci, to ten zupan a uterak zaberu vela miesta, tych veci ohladom porodu neni vela, ostatne treba do nemocnice aj v inych pripadoch....no a ja sa snazim kupit len nevyhnutne veci co treba, ak bude nieco treba radsej dokupim ked uz bude krpec doma, akokeby som mala mat doma zbytocnosti.....
no kocik tiez chcem len koli vajicku aby isiel krpec domov bezpecne ako sa ma 🙂 , inak by som to nechala na neskorej
Dejna....aj ja mam podobny problemik, urobit krpcovi miesto v skrini a vypratat veci co nenosim, lebo mi zavadzaju.
Moni....jasne, mamina mu uz teraz hlada frajerku, len musim hladat este medzi nenarodenymi 😀, nooo ze by sme si robili zalusk na americanku 😀, bude o par dni mladsia 😉

dejna3
10. mar 2010

tak my sme prezradili našim (i keď ja som aj tam chcela byť partizán, ale drahý nevydržal 😅 )
my sme nevedeli vôbec pri sofinke, čo to bude... nechcela sa ukázať ani 3D a ja som si už povedala, že to nebudem siliť a na utz v 30tt som sa už ani nepýtala,, a bolo to také milé, všetci boli veľmi nedočkaví 😉 aj teraz sú 😀 už aj stávky sa uzatvárajú 😀 😀

bubinkaaa
10. mar 2010

moni....u vas je teraz 18.00?? 😨 ci aky cas mate teraz v USA??...myslim, ze si pisala taz, ze 6hod posun,nie???

majca424
10. mar 2010

moni, presne ako my, 😀 meno neprezradíme, pretože chcem aby sa volal po dedovi - čiže mojom ocovi, tak také prekvápko 🙂 aspon menšie 🙂

dejna3
10. mar 2010

bubinka, dík 🙂

a s menom sa ešte furt my dvaja doťahujeme 😝

keby vedela sofi rozprávať, tak by rozhodla a bolo by 😀

majca424
10. mar 2010

tak ja sa asi lúčim... už sa mi zatvárajú oči, tak valím spať 🙂

brú noc všetkým 😵 😉

dejna3
10. mar 2010

idem aj ja veru do postieľky, spánok lieči najlepšie 🙂
dobrú noc a moni pekný večer 😉

moni
10. mar 2010

bubi, hej 6 vecer mame..a ja padam domov vynimocne v "normalnom" case
tak sa majte!

veve23
10. mar 2010

pripajam sa, idem aj ja.....dobru noc baby a Moni pekny zbytok vecera....

monva
10. mar 2010

prave som vas docitala a tiez uz vypinam PC, este idem vyvesit pracku, prave doprala a potom huraaa do postele 😀 dobru noc

aktakk
11. mar 2010

Bre ranko....

Aky krasny dnik je dnes pred nami. OPAT SNEZI 😠 . Zrovna, ked sa chystam na poradnu autom. No co, pojdem si pekne pomalicky, ziadny schumacher nebude. 😉

Zuzuj- do konca tyzdna bude taska pobalena..haaadam.
Tak sa mi zas nic nechce, to je katastrofa byt takto doma a nic nerobit. Som lenivejsia ako leniva..... Ale dobra sprava je, ze mi tie flaky z tvare zmizli, tak mi snad nedaju na poradni fukat do trubicky ako alkoholicke 😀 .

stanusa
11. mar 2010

donré ránko 🙂
aj u nás je zase sneh a stále sneží šiši 😒 takmer vianoce
aktakk tak len opatrne, dokedy plánuješ šoférovať?

vrátim sa k vakcinácii proti pras. chrípke, teraz bolo v správach, že vraj naša vakcína nie je bezpečná pre tehotné,lebo obsahuje ortuť...ale minister zdravotníctva túto informáciu vyvrátil.

v noci ma chytil kŕč do lýtka, ešte teraz to neviem rozchodiť, aj magnézko som večer vypila 😝

stanusa
11. mar 2010

pozerám, že aj písať zabudnem - dobré

aktakk
11. mar 2010

Stanus- soferovat asi uz len dnes. ALe chodim viacmenej s polovickou, dnes som ale povedala, ze pojdem sama, nech ma zbytocne nevycakava...potom aj tak mozno este budem musiet ist do nemocnice sa konecne zahlasit, tak to uz by isiel so mnou...

No hlavne ze prednost mali na tie vakciny deti a tehotne zeny. Aka paradicka....Inak, nemali chodit nejake listy tehotnym aby sa prisli zaockovat???

Ja som mavala krce v lytku ale tie ma uz nastastie presli..Len prsty trpnu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre