Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

juliap
12. mar 2010

moni ved ja sa toho obavam, ze teraz ani nebudem vediet ze rodim, lebo svist mi tlaci na krcek uz od 6 mesiaca, takze brusko tvrdne aj pri magnezku, tak ak nebudem mat ze fest silnu kontrakciu, tak bude sranda, pri martinke som si peso dosla do nemocky 2 km taka pekna prechadzka a pri emke keby som tak mala ist, tak v polovici kopca porodim ... 😀

fleury
12. mar 2010

moni dufam, ze tym na nikoho nenarazas 😀

juliap
12. mar 2010

ale teraz mam nejakeho takeho tusaka, ze to pride cez pracovny den /kocky su vecer a v noci/, tak proste sanitka a mm zavolam do prace, nech zhana kolegu, co ho dovezie do nemocky a hotovo ...

tarinka333
12. mar 2010

Ahojte kocky,
JEJ Tantamka, som rada, ze Ta tu vidim. Fotka malej Gretky by mala byt v Seuskinom Albume 🙂 Som rada, ze sa mate dobre a ze vaha sa ustalila. Ze deticky chudnu po porode je uplne normalne 🙂
Ked uz spominam Seusku, kde je? Dnes mala ist na poradnu do porodnice a tusim aj na poucenie o EPI.
Inak SEUSKA, vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee k dnesnym narodeninkam, hlavne zdrave babuliatko 🙂

Ja som dnes dokoncila nejake prace (pracovne) a pozehlila som. Od zajtra by som mala leeen vegetit 🙂

Ku krvacaniu dasien... obcas ano, ale hlavne mi nostek krvaca, ked fukam... to vzdy. Dnes sa mi dokonca spustila taka troska krvi z nosa, minule som zas krvacala po vysetreni u gyn. zdola... to tie nase sliznice ...

A ze lienka z troch chrobakov??? Hehehe, presne tak sa citim a aj ta sa vidim, ked kuknem do zrkadla.
Velke brucho, tucne licka, noneskutocna krasavicka 🙂 A tie strie a celulitida, acch jaj 😎

denisa1111
12. mar 2010

Tamtamka,ake si mala problemy,ze ukoncili tehu

moni
12. mar 2010

fleury, hehe...jasne ze nie. ja vas kocky co ste doma velmi obdivujem!
urcite by som sa na to inak pozerala ked by som mala zdravotne problemy, vtedy nie je na vyber 😔
ale ked mozem, tak surfovat a konikovat mozem aj z prace 😉 a takto som blizsie k mm keby islo do tuheho 😀

juli, no ved to...a s prekrizenymi nohami sa zle soferuje 😀

tantama
12. mar 2010

jééééééj seuška všetulinko naj naj a hlavne nech je babulko v poriadku a zdravučká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisa1111
12. mar 2010

Baby akurat mi robi ctg,skoro som dostala infarkt,ten stroj zacal nehorazne pipat,ja sok ze malemu prestalo byt srdiecko,ale to len dosiel papier,tak teraz mi to ide na prazdno,dufam ze sestricka pride o hodinu🙂

tantama
12. mar 2010

deniska moja malinká nepriberala a tak museli riešiť lebo bola ohrozená...a pri pôrode sa zistilo že som mala na placente infarkty a tak nemohla vyživovať malinkú

vejula
12. mar 2010

deni, tak si šoky riadne musela mať 😕 Eštežwe to bol nakoniec len ten papier 😀 😀 😀

kika29
12. mar 2010

tantama to aj placenta má infarkty? 😕

fleury
12. mar 2010

moni ja uz ale obcas mam pocit, ze mi prepina 😀 tak ale furt lepsie ako byt v nemocke taku dobu, to by som asi aj na psychiatrii skoncila 😝 😝

vejula
12. mar 2010

tantamka, infarkty????? To je čo omg?

denisa1111
12. mar 2010

A to si mala nejake priznaky?alebo to zistili nahodou?

civavava
autor
12. mar 2010

ahooj tantamka, tesim sa ze si sa nam ozvala!! malinkej Gretke drzim palceky, nech pekne rastie 😵

inak jej fotecka je tunak 😵

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

michalka, tak klobuk dolu, aj tvoja torticka je krasana! a urcite aj chutna! mm bude mat radsot!

z tej nasej ostala presne polovica 😀 😝

deni, nech ta cim skor pustia uz domkov!! 😔

frucht, kraasna vaha maleho! tak zajtra uz mozes aj rodit, ked je toho 13ho 🙂))

jankako, vid si sa chystala ostat v nemocke a nakoniec mas super vysladky z poradne,. tak nech to uz vydrzis do TP... 😉

u nas vsetko OK, robil mi len CTG a potom ho odvolali do nemocky, tak pridem zase za nim zajtra doobeda na normalnu kontrolu.... 😉 pojdem aj s mm a po skonceni pojdeme do indickej restiky na obedik 🙂),
ked uz mame to vyrocie 😵

som si schrupla od 14ej az doteraz 😝 😝

tantama
12. mar 2010

tak sa to volá.. bohužial som to nevidela ako to vyzerá... ale taká je oficialna verzia ....

alicc
12. mar 2010

ahoj tamtamka, 😉

všetkým čo boli v poradniach a všetko je Ok gratulujem 🙂

moni
12. mar 2010

tantamka, chvalabohu uz je to za vami, a malicka to dozenie 🙂

evil15
12. mar 2010

Ahojte babulky

tamtamka gratulejem k malej Grétke a držíme Vám palčeky nech ste skoro doma abe spolu 🙂))

písala mi Zuzka že už budúcy týžden jej budú robiť cisársky, že sa bála ale už je to dobré už sa teší takže budúcy týždeň máme dalšie aprílovčatko 😀 nejako sa to tu začína rozrastať a to ešte neni ani polovica marca 🙂 a rodia sa už aprílovčatka 😀 😝 😀

seuška všetko naj naj naj 😀

fleury
12. mar 2010

to nevadi, ked sa narodia v marci, len nech su vsetci drobci zdraviii 🙂

evil15
12. mar 2010

jasnééééééé len je to srandovnééé 😀 😀 😀 pokial sú všetci v poriadku je to jedno kedy sa narodia 🙂 len som zvedavá či tu bude niektorá ktorá bude rodiť na čas alebo možno aj prenášať 🙂 🙂 🙂

alicc
12. mar 2010

ved to len aby všetci boli zdravučký a mohli isť skoro z nemocky domov 😉

fleury
12. mar 2010

uff, no prenasat by som nepriala nikomu. 🙂)

cicimon
12. mar 2010

tak ja som si trochu zdriemla...

tamtama - si stale v nemocke a mas aj net? ako dlho tam este budes? v ktorej si?

moni
12. mar 2010

evil, prenasanie ani nespominaj 😝

cici, normalne zavidim. tu je uprsano, natlacila som sa na obed, takze mi bude hlava kuckat 😔

tantama
12. mar 2010

som tt v nemocke... hodila som 2 foto malinkej do albumu.....

lucinka1104
12. mar 2010

tantama je krásna

cicimon
12. mar 2010

ja neplanujem prenasat 🙂)

moni - tu uz bolo dnes asi vsetko, slnko, sneh, mraky...

civavava
autor
12. mar 2010

tantamka, nadherna je Gretka 😵 😵 dala som ju aj do nasho babatkovskeho albumu 😵

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

inak babule, som si pred chvilkou stlacila bradavku a vystrekli mi 2 kvapky kolostra 😀 😝

civavava
autor
12. mar 2010

dnes tu uz nebudem, tak vam vsetkym yzelam krasny vikendik, nech miminecka posluchaju a najma nech ste vsetky zdrave a OK! ziadne nemocnice!!!!

😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre