Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

klongova
15. okt 2009

iveta - gratulujem a ver tomu že to bude čoraz lepšie a presnejšie, gratulujem aj ku predĺženiu zmluvy i keď je asi úplne nevyužiješ ale všetko je dobré. Vyhodiť ťa už v podstate nemôžu si v ochrannej lehote.

susanita555
15. okt 2009

Kocky ak je tu nejaka kosicanka tak sa chcem spytat kde pojde na 3 D ultrazvuk( samozrejme AK pojde) DAKUJEM

marika1902
15. okt 2009

Ahojte kocky,

ak je niekto z okolia trencina tak tu je link na mojho doktora on ma 3D/4D sono a berie aj unho neregistrovane pacientky tak ak mate niektora zujem

http://www.gyneka.sk/index.php?pg=11

marika1902
15. okt 2009

a este musim podotknut je to strasne prijemny doktor ja som lepsieho nemala

cheerlady
15. okt 2009

ahojte babule,mrknite sem http://www.jasanek.webpark.cz/plzak.html 🙂
mne vysiel chlapec 😀

marika1902
15. okt 2009

HEHE som to vyskusala nam tiez vysiel chlapcek ale s mm by sme sa mali radsej rozviest 😀

seuska
15. okt 2009

susanita ja som objednana tu: http://www.3dultrazvuk.sk/

blondy12
15. okt 2009

no tak som vyskusala ten vypocet pohlavia a vysiel nam chlapec 😉 , este ked dam k tomu tie sny asi to tak uz bude...., len uz to pocut od dokora, aby som si bola ista, dievcatko sa podari snad po druhy krat.....

dejna3
15. okt 2009

ahojte,
dnes som bola na poradni, utz bude robiť doki až na budúce, len ma vyšetril, všetko o.k., pochválil, že bábo pekne rastie a setrička mi potom vzala asi hektoliter krvi 😝 výsledky by som mala mať budúci týždeň, tak dúfam, že bude všetko o.k. 🙂
od poslednej poradne som nepribrala, takže zatiaľ +2kg

evinah
15. okt 2009

Susanita a kolko stoji to 3D v tom centre? Ja som rozmyslala nad Rastislavovou v pavilone zdravia tiez robia 3D tusim za 20 eur a venuju sa Ti cca. 45min. Aspon tak mi hovorila svagrina..

aktakk
16. okt 2009

Prajem pekne ranko...neviem sice ako je vonku, lebo je este sero, ale pekne je uz aj z toho dovodu, ze je piatkove!! Konecne.

Vitajte nove tehulky medzi nami 😉 .

Monikka: chodim Brestanskemu, ma super sono, a celkovo je tam fajn, jedine co ma tam stve je to nekonecne cakanie v cakarni, lebo k nemu sa neda objednat na nejaku hodinu. Ale ma v cakarni televizor, sedacky..tak sa to da prezit. Vzdy lepsie ako na klasickych tvrdych stolickach alebo laviciach.

Kocky co ste z BA, viete mi poradit kde je lepsie H&M ? Ci Aupark alebo Avion? Chcela by som zajtra ist do BA, len sa mi nechce velmi behat po obchodakoch, tak by som chcela poradit.

seuska
16. okt 2009

evinah to ja som tam objednana 🙂 sestricka mi vravela ze ak donesiem vymenny listok od svojho gynekologa tak platim 20 eur a za vikend je priplatok 10 eur. Nakolko moj manzel chodi na tyzdnovky tak ideme cez vikend. Jedna kocka odtialto z konika tam uz bola a pochvalovala si, akurat ze ona platila tusim 7 eur... hmmm...

dobre ranko inak vsetkym... 🙂

klongova
16. okt 2009

tak podľa tej tabulky mi vychádza chlapček tak dúfam že to bude pravda, no ak bude baba no čo už len nech je zdravé

cheerlady
16. okt 2009

dobre ranko 🙂

tantama
16. okt 2009

dobré studené ránko prajem... klongová ak ideš nakupovať tehu veci v Avione nič už nemajú s mm sme tam boli v sobotu a nič tam nemali.... ja som si tam kúpila cca pred 2 mesiacmi a teraz už nič.... v auparku neviem... 🙂 ale myslím že v C&A majú niečo ale to len odhadujem..

martina05
16. okt 2009

Ahojte, tak aj ja som si spravila ten test od Cheer a vyšiel Chlapec- no hlavne nech je to zdravé, hoci meno chlapca je zatiaľ veeeeľmi otázne.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tantama
16. okt 2009

chi aj mne vyšiel chlapec.... tuším to je nejaké divné🙂))) 😀 😀

tarinka333
16. okt 2009

Ahojte kocky,
susanita, aj ja som bola tam, kam Ta odporucila Seuska, teda tu na 3D: http://www.3dultrazvuk.sk/
A platila som tam 7e. Neviem, od coho to zavisi. Jednoducho som tam dosla na NT ultrazvuk a sestricka mi dala podpisat papier, ze ked som uz tam, ci nechcem rovno aj 3D vidiet, ale ze za to sa plati 7e. No a my s mm sme samozrejme chceli. Vypytali sme si aj 3D foto, za ktoru sme zaplatili dalsich 7e - vid album. Ale zazitok uzasny.

tarinka333
16. okt 2009

Podla linku, ktory poslala civavavka, cakame dievcatko 🙂
Inak, nekupovali ste, alebo nechystate sa niektora kupit si tehotensky pas cez internet?

tarinka333
16. okt 2009

Este jedna vec, skuste si hodit do googlu meno Lennart Nilsson, je to fotograf, ktory robi uzasne fotky deticiek v brusku 🙂

oliinka
16. okt 2009

dobre usnežené ranko.aj u vás tak sneží?tu hej.mám isť na poštu,je otvorená len do desiatej a tak sa mi nechce,mám tam dva prstienky,objednala si mamina,so segru odomna,ale malý by mal radosť,čo ked ten sneh je mokrý,taký s daždom.inak sa máme fajn,skušala som aj ja tabulku a vyšiel mi chlapček,ale skušala som tam dať aj rok 2006,kedy som mala prvého synčeka a vtedy mi malo výjsť dievčatko,takže zaujímavé 😀

susanita555
16. okt 2009

seuska dakujem tam som sa snazila objednat,ale neviem sa tam dovolat.Bud maju obsadene alebo mi nikto nedviha tak neviem.

civavava
autor
16. okt 2009

dobre rano babule,

konecne som na konikovi, vcera som mala skolenie cely den a vecer jazykovku. stvrtky su zabijak 🙂)

idem si aj ja spravit zo srandy tu tabulu, ked uz viem, co mam v brusku, som zvedava, ci to vyjde.

inak vcera sa mi stala tak vec- som spadla zo schodov, som sa potkla, nastastie som padla na kolena, ale strasne som stresovala, hned som volala dokimu a on ze pokial ma neboli brucho, tak sa nemusim bat. ale strasne som sa zlakla 😖 😖

ivetka gratulujem k vysledkom aj k zmluve 😉

zuzana232
16. okt 2009

ja by som podla toho mala čakat dievčatko🙂 😉

civavava
autor
16. okt 2009

ta tabulka je blbost 😕 mne vyslo dievcatko a pritom cakame chlapceka 😉

tarinka333
16. okt 2009

Susanita, tam nemas sancu sa dovolat. na tomto linku http://www.3dultrazvuk.sk/ v kontaktoch si klikni na objednavanie a posli im online objednavku s cislom Tvojho mobilneho telefonu. Sestricka Ti zavola. Inak naozaj nemas sancu. No ete mozes skusit osobne, ale netom je to jednoduchsie.

tarinka333
16. okt 2009

Civavavka, no hej, ale najprv to bolo u Teba na 95% dievcatko 😉

seuska
16. okt 2009

susanita posli tam objednavku cez internet, maju ju na ich stranke, oni ti budu volat spät, nezabudni tam uviest tel. c. mne volala o 2 dni sestricka vecer na mobil a tak ma objednala....

seuska
16. okt 2009

chi chi Tari 😀

civavava
autor
16. okt 2009

tarinka, tiez pravda 😀

juj baby musim sa s vami podelit o super spravu, moja najlepsia kamaratka caka v juni dvojickyyy, prave ide z UTZ, srdiecka bili ako dive
😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre