Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
29. okt 2009

jupiiii babenky, volal mi doky - moje tripple su OK!!! ja sa tak tesiiim 😀

minka21
29. okt 2009

civava supeeer!!!!tesim sa s tebou🙂

ja mam taku nádchu!je mi hrozne:( ach jaaaj idem spinkat,tak sa vsetky opatrujte a pekne papkajte,pa

stanusa
29. okt 2009

civava blahozelam 😵 😵 😵

maxii
29. okt 2009

civavka supis 😀 😀

lubiku
29. okt 2009

civava gratuluem 🙂

Inak ahojte, pekny den 😵

vejula
29. okt 2009

aj ja sa pripájam civavka.... Inačma trochu znepokojuje od zajtra začínam 18 tt a pohyby nič... Viem že je ešte dosť skoro ale ked už tolké píšete že cítite a ja ee ☹ A bruško mi rastie ako z vody ale bábo nie a nie sa ozvať... Som z toho smutná.

civavava
autor
29. okt 2009

dakujem babenky 😵

idem na nemcinu a vecer na koncert Toma Jonesa, tak sa majte pekne, pa zajtra 😉

civavava
autor
29. okt 2009

vejulka, mne doki vyslovene povedal na minulej poradni po vysetreni, ze nemam cakat pohyby skor ako
20-21tt 🙂 nebojkaj sa, je to OK. 😉

vejula
29. okt 2009

Joj, dúfam že áno.... Asi máš pravdu ked to hovoril doki.... No len ma tak zneistilo ked niektoré kočky cítia pohyby už od 16 tt aj ked sú prvý krát tehu. Ale je to asi individuálne...
Tak civavka ty máš dneska riadne nabitý deň 🙂 tak sa riadne zabav a aj maličký nech si to užije a si zatancuje v brušku večer 😉

klongova
29. okt 2009

vejula - ak máš menšie bábo tak to dáko cítiť nemôžeš neboj teraz už bude rásť ako z vody a budeš prosiť aby spalo a nekopalo ťa. Mám to z vlastnej skúsenosti. Ako mm zistil že kope stále ho šteklil a mňa stále kopal. ako náhle som si lahla už bol pri mne a robil mám obom zle a to mu ostalo dodnes. S malým sa stále šalie a šteklí ho no hotový cirkus u nás

vejula
29. okt 2009

No bábo je vraj na svoj vek akurát... Aspon doki tak vravel.... No ale možno je len lenivé 😉 Sa mu asi nechce nejako vyvádzať. No ale však ja si počám ešte nejaký ten týžden a hádam to už príde 🙂

tarinka333
29. okt 2009

Ahojte kocky,
hlasim, ze sme po poradni a ze vsetko je ok!!! 🙂
Tripple su negativne, takze je to OK tiez !
malinke nam zrejme spinkalo, tak som popozerala aspon srdiecko, lebo len to sa kyvkalo 🙂
Idem si pospat. Pekny den.

ludka140281
29. okt 2009

stacinka....nemierila som to nikomu,len som pisala o tom ako to bolo u nas.....prejdime prosim na krajsie temicky......ja asi neverim poveram,ze dopredu nic nekupujte.....ked sa ma narodit,tak sa narodi a robim si radost drobnymi vecickami vtedy,ked sa mi chce...tiez uz mam kadeco nakupene,ale kociarik nechavam asi az na februar....az si budem ista co to bude 🙂 ....ani ja necitim pohyby kazdy den..raz skace ako dive,potom sa i 2dni ani nepohne 😠

vejula
29. okt 2009

Ludka tak to tvoje je také náladové 🙂 podla počasia...
Tarinka gratulujem... Inač moje minule tiež asi spinkalo lebo len tak si ležkalo akoby sa nič nedialo... Nabudúce mám vraj predtým zakašlať ak chcem vidieť ako tam vyvádza... Tak to aj nabudúce skúsim 😉

stanusa
29. okt 2009

tarinka tak to musi byt super ulava 😵
ake zlate, ze spinkalo...ani sa mu necudujem v tomto pocasi, aj my sme si uz podriemali 😀

lubi44
29. okt 2009

ahojte kocky,sak som vas docitat nemohla 🙂 ,no my si asi na pohyby este pockame,ale dufam,ze to rychlo ujde,no za kazdym ked sme boli na scane tak vystrajalo ako dive,skackalo tm,ale take to bolo pekne....

dejna3
29. okt 2009

ahojte,
mňa dnes od rána bolí hlava ☹ teraz som si urobila kafčo, tak uvidím, či aspoň trošinku pomôže...

babule, užívate niektoré aj vitamín D? vraj, ženy, ktoré sú tehu v zimnom období by ho mali brať, kvôli nedostatku slniečka... predtým som bola tehu najmä v lete, takže s tým nemám skúsenosť 😕

vejula
29. okt 2009

Jeeej ja som tiež chcela aby sa mi predviedlo ale asi má vlastnú hlávku tak ked sa mu nechcelo tak predsa nebude skákať jak opička... Však to bude nejaký ten baran tvrdohlavý, tak čo by si nechalo rozkazovať 😀 😀 😀

dejna3
29. okt 2009

ja som ako prvorodička cítila pohyby zač. 18tt, kámoška až v 20tt... takže klídek 😉

dejna3
29. okt 2009

o pár mesiacov sa tu budeme "sťažovať", ako silno kopcujú 😀 😀 😀

vejula
29. okt 2009

😀 Juj už aby som sa sťažovala 😀 Nech ma okope riadne bo si to občas aj zaslúžim, ked sa zbytočne trápim a dieťatko to musí so mnou znášať...

dejna3
29. okt 2009

😀 😀 😀 veď počkaj 😀 😀 😀
ja len čakám, či aj toto bude také bláznidielko, ako bola sofi 🙂 môj otec ju volal v bruchu "tanečnica" (a to sme ani pohlavie nevedeli)...a ona veru je... furt tancuje... akonáhle počuje nejakú melódiu už tancuje, postojačky, posediačky, poležiačky.... na našej svadbe bola "dancing queen" 😀

vejula
29. okt 2009

Jeeej tak máte radosť doma. Aj ja už chcem 😵 aspon v brušku nech už tancuje a potom tiež

dejna3
29. okt 2009

hej máme z nej obrovskú radosť 😵 😵 😵 a už sa nevieme dočkať, kedy budú dve radosti 😀 😀
drahý stále hovorí, predstav si, že o chvíľku tu budú 2 takto pobehovať, skákať a vystrájať 😵 😀

vejula
29. okt 2009

No to budete mať úžasné 😀 A už viete čo čakáš????

dejna3
29. okt 2009

nevieme... ale sme veľmi zvedaví a veľmi by som to už chcela vedieť 😉

lubi44
29. okt 2009

babenky,ja mam uz od vcera nejaku depku,neviem ci su to hormony alebo o,starsne tuzim ist uz domov,aj ked to uz nieje dlho do vianoc,ale ked si spomeniem,ze zas len na 2 tyzdne,radsej nechcem na to ani mysliet,poterbujem podporuuuuuuuuuuuuuu.............

vejula
29. okt 2009

A čo by ste chceli dejna???? Či je ti to jedno čo príde ?
Jej Lubi a ty si v nemocke???? To som nevedela ☹ To musí byť ťažké. A do kedy ta máš byť, vieš??? No ja mám tiež občas depky a nemôžem si pomôcť ani ked sa snažím... Myslím že to môžu byť hormony... Neboj Lubi mysli na to že robíš všetko pre svoje malé, a ako starostlivá mamička to kvôli tomu zázraku vydržíš, hm?

dejna3
29. okt 2009

lubi, ale šak už je skoro november, vianoce sú tu čo nevidieť 😉 už aj reklamy vianočné bežia 🙂
a kde sa vlastne nachádzaš?

kika29
29. okt 2009

lubi neboj ubehne to ako voda a budeš doma 🙂 teraz sme precitlivené tak to berieme pochmurne všetko ale čas letíííííííííííí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre