Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
29. okt 2009

aha, v nemocke... 😔 no neboj, rýchlo to ubehne 😉 ... tá depka je asi aj z počasia...

tantama
29. okt 2009

ahojteee. práve sme sa vrátili s 3D utz a budeme mať dievčatko... strašne sa teším.....všetko je ok je trošku menšia ale dr povedal že ved to nemusí byť obor🙂))

lubi44
29. okt 2009

vejula nie som v nemocke,ale uz 4 roky v zahranici a uz to tu niekedy nezvladam,na buduci rok v okobri sa chystame domov a neviem,je to take tazke a teraz mam aj poobednu az do vianoc teda tyzden pred vianocami ideme na 2 tyzdne domov a s mm sa vidime iba cez vykendy a asi z toho mam aj depky,sme boli na seba zvyknuty kazdy den a cez tyzden som sama doma a asi ma uz z toho porazi,ale musim vydrzat,jaaaaj este ze to abenko mam pod srdieckom a sem tam mu cosi poterpem 🙂

dejna3
29. okt 2009

lubi, to je jedno, hlavne nech je zdavéééé... drahý by chcel trošinku viacej chlapčeka, ja som najskôr chcela trošinku viac dievčatko, no ale teraz mi je to úplne jedno 🙂

lubi44
29. okt 2009

tantamaaaa gratulujem,keby sa aj tak manzelikovi splnil sen tn by chcel strasne dievcatko,bo on je trosku brcaty a ja blondska,tak uz si vymyslel ako bude vyzerat nase dievcatko ak to bude kudrnata dlondska

dejna3
29. okt 2009

tantama, aj ja gratulujem k dievčatku 🙂

cheerlady
29. okt 2009

jeeej,tantama gratulujeeeeem!!! 😵 aj my by sme chceli dievcatko 😵 a aj maxi tusim pisala,ze je to dievcatko,tak gratulujem aj jej 😉 nejak ste ma navnadili s tymi dievcatkami,tusim sa idem hned objednat na 3D 😀

stanusa
29. okt 2009

dnes same pekne spravy, tantama gratulujem k holke.

prisiel manzel, tak zatial cafte. 😀

tantama
29. okt 2009

babulky ´dakujem... sme boli aj s mm a až mal slzičky v očkách... sa veeeeeeeľmi tešíme....ale utz sa jej nepáčil lebo sa mrvkala a kopkala sme sa smiali... 😀 😀

cicimon
29. okt 2009

tantama - kde si bola na 3D?

tantama
29. okt 2009

cicimon v HC a dr bol super..

dejna3
29. okt 2009

ako dlho vopred sa treba do hc objednať?

cheerlady
29. okt 2009

ozaj baby no a mna mimco vcera vecer asi prvy krat koplo! 😵 teda neni som si este ista,ale lezala som pred telkou a zrazu do mna tak nieco stuchlo 😕 uvidim,ked sa to bude opakovat,ci to bolo naozaj ono 😀 inak nemavate niekedy cez den taky ako keby slaby krc ale tak uplne dole ako keby pri mocovom mechure? 😕 ja niekedy citim ako keby ma tam nieco potiahlo,neviem,ci to stale suvisi s roztahovanim maternice a ci je to vlastne ok? 😒

cheerlady
29. okt 2009

tantama pridaj fotky 😉 tam ma chcel poslat aj moj dr.-vraj je tam lacnejsie ako v ba - okolo 1000sk.

tantama
29. okt 2009

cheer ja som platila len 10€ lebo som nechcela dvd a v tej cene bolo 5 fotiek a aj objednanie.... a objednávala som sa asi 3týždne dopredu

dejna3
29. okt 2009

bez dvd len 10 eur??? 😕 to fakt?

cheerlady
29. okt 2009

no ja chcem ist tiez tak za 3tyzdne.a aka je cena aj s dvd? 😕

tantama
29. okt 2009

cca 1200sk myslím ale mne to prišlo zbytočné platiť za 15 min dvd ked za to nakúpim kopec vecí pre malinké 🙂 ale to je len môj názor🙂)) kľudne si ho dajte urobiť🙂))))))

dejna dám do albumu potvrdenku🙂)))))))))))))))))

cheerlady
29. okt 2009

no tak my si dame asi spravit aj dvd,ked bude hore a nebude spinkat,predsa len je to nase prve babatko a ako poznam mm,tak on ho bude chciet urcite 🙂

cheerlady
29. okt 2009

tantama neposles mi do ip kontakt?

dejna3
29. okt 2009

ešte hodím reč s drahým, neviem, či nebude chcieť aj dvd, ale pokiaľ je v tej cene aj 5 fotiek... tak by to hádam aj mohlo stačiť 😅 mne ide predvšetkým o to, aby sa zistili, resp. vyvrátili nejaké vrodené vady... robil ti doki aj nejaké merania? resp. kontroloval bábo, či je o.k?

tantama
29. okt 2009

www.4dultrazvuk.sk toto bola stránka ale teraz nejde 😕 ... skúsim to pozrieť v papieroch čo mi dal ☹

tantama
29. okt 2009

033 7425 754 toto je číslo na ktoré som volala

tantama
29. okt 2009

dejna pre tento istý dôvod som tam išla ja ja a ano skontroloval všetko naozaj dôkladne... bol dôsledný ale zaroven boli milý a vtipný... celé to trvalo hodinu

cheerlady
29. okt 2009

waw,hodinu,tak to bol fakt dosledny a to je najhlavnejsie! si ma presvedcila,zajtra tam zavolam a objednam sa 🙂 a robi tam len on?nie ze natrafim na nejakeho trula 🙄

dejna3
29. okt 2009

tak to je super 🙂 díky za infošky 😉

tantama
29. okt 2009

no robí on a jeho syn... ale jeho syn skôr tie DVD... ale vraj sú obaja špička... všetko mi poukazoval všetko vysvetlil....všetko pomeral a ešte mi dal 4 strany údajov pre môjho gynekológa pre porovnanie...

tantama
29. okt 2009

dala som foto do albumu ale sú trošku nekvalitné lebo som ich ešte prefotila mobilom nech ich tam môžem dať.. 🙂

blondy12
29. okt 2009

tantama gratulujem k dievcatku 😀 aj ja by som chcela 😅

a klongova tam s mamou to bude este horsie, lebo zatial musime na zaciatok byvat u nasich, zo svokry tiez nic... 😖 , no nejako to budem musiet prezit...

ale inac babenky vsetky co mate dobre vysledky a aj uz viete pohlavie sa s Vami tesim, moj mm hovori, ze nech uz nam doktor povie co to bude, lebo uz chce hovorit aspon on alebo ona, a nie nejaku skomoleninu ono..ci nieco podobne 😀

tarinka333
29. okt 2009

No ja som sa nedavno zobudila. Poobedny spanok mi tak velmi chybal a tak sadol...
Hm, strasne ma svrbia prsia... bude to podla Vas tym, ze sa natahuje pokozka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre