Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
16. nov 2009

A malicke necitim ani ja denne,vlastne denne ano ale nie pravidelne,len sem-tam stuchne a vecer,ked si lahnem,vtedy najviac a dnes som ho dokonca aj pocula a pocuvam stale,lebo je to prekrasny pocit,ked pocujes svoje vlastne srdce a zaroven srdce tvojho dietata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cheerlady
16. nov 2009

frucht a kupila si si fonendoskop?

fruchtbar
16. nov 2009

a ja mam tiez uz 5 kilov hore,ale nevadi,dam si este jeden tanier a potom si dam pletienku s medom...taaaaaaaak 😝

fruchtbar
16. nov 2009

nie cheerlady,ten mam doma,lebo ja mam este ten taky stary merac tlak,ale ten je aj tak najlepsi!

cheerlady
16. nov 2009

aha,lebo my sme kedysi mali-sme sa s nim ako decka hravali,ale uz je asi vyhodeny. a na tlak mame digitalny 😒

fruchtbar
16. nov 2009

no to je skoda,musis si pozicat od susedov,to je ozaj krasny zazitok!

katulienka.
16. nov 2009

baby, chodite cvicit? ja by som chcela zacat, ale neviem, kde v ba je nejake dobre fitko. najlepsie niekde v ruzinove. neviete o niecom?

kika29
16. nov 2009

minius nie nemôžem zajtra je sviatok. ale snad je bábo v poriadku a možno len spinká bude také lenivé ako ja 😀

ja sa nenatieram ani v prvom tehotenstve som sa nenatierla a pribrala som 2Okg a čuduj sa svete nemala som strie na bruchu vôbec. Ale na stehnách som ich trocha mala.

fruchtbar bacha na pikantné mne výslovne doktor zakázal také štíplave jesť. Ale ked ti chutí tak dobrú chuť.

zuzkabar1983
16. nov 2009

Ahojte babenky, tak uz som sa aj ja konecne dostala k PC. Cely den sme este behali po obchoch, robili sme posledne nakupy, lebo sa v piatok uz stahujeme z Irska na Slovensko. Ale uz sa neviem dockat.

Ja pohyby citim, hlavne vecer, ale nie su to este take kopance, skor ako taka brusna nervozita. Ale viem, ze je to babo, lebo to citim takmer kazdy vecer za posledny tyzden. A moj mily mi vtedy vzdy pocuva brusko a hovori, ze to tam neskutocne ''buble'' 🙂

Katka, ja by som chcela zacat chodit cvicit teraz ked uz budem na Slovensku, ale asi len na tie predporodne cviky na fitlopte a tak. U nas to vraj robia 2x tyzdenne priamo v nemocnici. Musim sa zacat trosku hybat, kedze od tretieho mesiaca som musela prestat pracovat, takze nic nerobim, ten kvasim doma.

kika29
16. nov 2009

fruchtbar ja mám tiež doma starý tlakomer a počúvam ale nič nepočujem len škrkanie a žblnkotanie šumenie ale srdiečko som ešte nezachytila alebo to neviem rozoznať. Ako to znie alebo čomu sa to podobá? Možno to počujem len neviem že je to to.

kika29
16. nov 2009

kde ste? Čo pozeráte všetky panelák? 😀

matat
16. nov 2009

Baby ja pouzivam krem ELASTI Q, kupujem ho v lekarni, je dost drahy, ale bojim sa strii, pouzivam ho kazdy den uz od zaciatku... a ano pozerame panelak..

matat
16. nov 2009

Je tu niektora z Levic ? Chcem vediet ci ste uz boli cvicit, ja sa tam neviem dovolat... 😠

vejula
16. nov 2009

Čafte kočky. Čo ako??? No ja som ešte akási unavená zo soboty. Inač som hodila zopár foto do albumu, ale to len také amatérske. No A musela som ich upravovať tak dúfam že to nieje nejako vidno na kvlaite lebo mi to nechcelo uložiť.

dejna3
16. nov 2009

ahojte,

vejula, bola si krááááásna nevesta 😵

my sme došli pred chvíľkou domkov, celý deň sme boli preč a na večer sme skočili k našim...

dnes som bola v poradni, všetko o.k., výsledky z tripple na výbornú, drobček pekne rastie a kopcuje, morfo utz tiež v poriadku... podľa meraní, bábätko určite nebude mať 4 kg 😀 ale veď aj 3kg stačia 😉

diamond_doll
16. nov 2009

Ahojte mozte mi niekto poradit ?..uz sa mi asi 4 krat stalo ze som mala tam dole v podbrusku na jednej strane taky kopcek a ked som sa prevalila to postupne zmizlo ..je mozne ze to bolo babo ?alebo co ? 😕

vejula
16. nov 2009

Ďakujem dejni 😀 Bolo moc super na svadbe. A však to je dobre že nebude mať 4 kg aspon nebudeš mať tak ťažký pôrod. 3kg by mi určite stačili 😝
A diamond, ja neviem, a v kolkom týždni nemáš to v pase.

diamond_doll
16. nov 2009

v 19 tom som 😀 ja neviem co to bolo viac krat sa mi to stalo ze som tam mala hrbol 😕

vejula
16. nov 2009

Neviem na hrbolček od bába asi skoro, ale môže byť. Podla mna to je individuálne.

zuzkabar1983
16. nov 2009

Vejula, pozerala som tvoje fotky. Bola si krasna, velmi ti to pristalo. Verim, ze ste mali super den.
Mna to caka v januari ... uz sa neviem dockat .... 😀

diamond_doll
16. nov 2009

No neviem opytam sa gynekologa nato potom asi ze co to bolo

dejna3
16. nov 2009

diamond, pokojne to mohlo byť malinké.... mne to stále robievala moja malá 😀
vejula, aj ja si myslím 😀 a ani nemá bať po kom veľké... malá mala 49cm a 3300g - a to už po týždni prenášania

vejula
16. nov 2009

No vidíš. Tak akurát. No moja mamina nás mala tieťž tak do štyroch kg, bráško najstarší mal 3,90 najviac z nás. No ale na to že mamina je ešte menšia odomna má 157cm tak aj tak to bolo dosť. Som zvedavá ako moje malé.

dejna3
16. nov 2009

veji, ja som mala úplne rovanké miery ako moja sofi 😉 a drahý nemal ani 2,5kg, ale bol riadne donosený a nebol ani v inkubátore... vraj malinký, ale veľmi silný bol 😀

vejula
16. nov 2009

Tak to je najlepší, mamička sa moc netrápi ale maličké je v poriadku, tak je to najlepšie 😉

dejna3
16. nov 2009

idem uložiť ten môj poklad - dnes výnimočne veľmi neskoro - ale aj tak by skôr nezaspala, lebo do ôsmej spala u babky......- a potom ideme asi kuki nejaký film na dvd..
veji, ozik, máte aj profi foto? od koho? kedy pridáš? 😕

vejula
16. nov 2009

no budeme maťž asi až cez víkend. Do vtedy len takto amatérske fotečky som tu dala. Tak dobru noc prajem maličkej 😵

cheerlady
16. nov 2009

vejula bola si krasna nevesticka,aj satky boli krasne 🙂

tak ja som dnes odovzdala kluce od bytu domacim a som uplne znicena,idem zalahnut,uz nevidim ani na klavesnicu 😔 tak bru nocku a posluchajte 😀

fruchtbar
17. nov 2009

Dobre rano kocky,
Vejula,bola si prekrasna!!!

Kika,ako to rozoznas? Opocuj tvoje vlastne srdce a tak podobne znie aj babätkovo!
Niekedy ho musis hladat a rozoznas to najlepsie tak,ze pocujes tvoje vlastne srdce a babätkovo sucasne v dvoch od seba nezavislych rytmoch! Ja som to skusala cely den a pocla som ho skoro vzdy.

vela stastia a pekny den babulky!

adasik
17. nov 2009

vejula- krasna a spokojna nevesta 😵 super
Aj ja idem na morfo až 25.11. budem na prelome 22 a 23 týždna, sice na hranici, ale doki mi povedal,že to neva...tak uvidime...nech je to už tu!
Zatial sa majte krasne, ozvem sa 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre