Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
17. nov 2009

počuj čivavka, ja to sa do tej tabuľky nejako nedá dostať, neviem ako to mám zapísať. Poradíš???? Klikla som na tu adresu čo si napísala objavili sa mi tabuľky ale ako sa tam mám zapísať????

civavava
autor
17. nov 2009

malalady, gratulujem k vysledkom tripple! 🙂

dejna3
17. nov 2009

ja som mala včera ruský boršč aj so smotanou, mama varí perfektnýýýý, mňam 😉

zuzana1971
17. nov 2009

ahojky babulky 🙂 , neviem ci uz stihla civavka prezradit, ze u mna to bude chlapcek, nechce niekto vymenit za dievcatko? 😀

civavava
autor
17. nov 2009

vejulka, to musim ja zapisat 🙂 posli mi udaje do mojej IP, alebo aj sem na stranku ked xces 😉

civavava
autor
17. nov 2009

zuzankaa, jasne ze som uz prezradila, kuk na predoslej strane 🙂) a este raz gratulujem 😝
uz mas net?

dejna3
17. nov 2009

zuzana, naši chlapi v rodine by isto brali 😀 😀
a gratulujem 🙂

zuzana1971
17. nov 2009

civavka ahoj, aj vsetky, este nemam net, rozmyslam nad tym orange za 6 euro, ale ma to 2 problemy-je to len pol giga a nefungovalo by to u nasich 50km od BA, ak by som v priebehu 2 rokoch viazanosti bola nahodou nutena sa s mimim prestahovat k nim (prvych 6 mes budem zvladat sama platit hypo ale ak potom dostanem po 6 mes len nejakych 4 tisic sk tak to uz bude problem)

blondy12
17. nov 2009

zuzka gratulujem k chlapcekovi 😀 , dievcatko pride mozno neskor 😝

inac baby nebola niektora z vas na 3D v Kosiciach? chcela by som info ohladom ceny, aj to neviem ci pojdem lebo mne je najlepsie medzi sviatkami a silvestrom a to neviem ci budu robit, potom v januari skusky takze to ani nahodou a neskor uz bude neskoro

zuzana1971
17. nov 2009

ja sa priznam ze som v soku z chlapceka, kedze som vzdy tuzila po dievcatku, maly sa asi na mna nahneval 😝 , lebo nekope cely den 😝
ja si vobec neviem predstavit ako s nim budem hrat bojove hry s pistolami a buracky s autami 😝 , ja som taky neagresivny babikovsky typ 😅
ale jasne, ye ho budem milovat nadovsetko na svete aj tak a hlavne nech je zdravucky

vejula
17. nov 2009

civavka tak už som poslala. No ja ale ešte neviem čo bude 😒 Ale myslím že chlapček. A Zuzi gratulujem ku chlapčekovi. Uvidíš ked sa narodí nevymenila by si ani za tri dievčatká 😉 Hlavne nech su deturence 😔

zuzana1971
17. nov 2009

blondy, kedy? v 50-tke? 😀 ja stara korcula pomaly 39 rocna 😀 , a slobodna mamicka 😒 , no ale hadam este motyka vystreli a bude novy partner aj dievcatko v buducnosti 😅

blondy12
17. nov 2009

zuzi ja tiez tuzim po dievcatku, ale ked to bude chlapcek tiez budem asi trosku v soku, ale uvidis, ze ked sa to narodi, tak to bude tvoja laska a maznacik, a vies co?dokonca chlapci su maznacikovia mamiciek, tak sa neboj o tie hry, ja mam este 9rocneho brata, a otec vacsinou prec v zahranici, takze je stale s mamou,alebo so mnou a da sa to, dnes su pocitace tak tie bojove hry zvladne a staci mu kamarat

blondy12
17. nov 2009

no zuzi vies ako sa hovori nikdy nehovor nikdy 😀

civavava
autor
17. nov 2009

vejuli, je to doplnene 🙂

zuzanka, aj my sme s muzom riesili prave financie a ja budem doma len do 1 roku dietatka, potom idem do roboty, lebo mame momentalne 2 hypoteky - na dom v BA a na byt tunak 🙂
ale ratame s tym, ze buduci rok predame dom v BA, potom by sme vsetko vyplatili, snad to vyjde 😒
hruuza tie prachy... 😖 😠 😒

ale hlavne, ze sme zdravi, ked je zdravie, je vsetko 😉

civavava
autor
17. nov 2009

ozaj zuzka a vie tvoj partner, ze cakas chlapceka? ako reagoval? sak chlapi su hotovi zo synov...ci nepohlo to s nim? 😲

zuzana1971
17. nov 2009

inak mimi ma vraj uz 26cm 😕
zda sa mi to vela, neviem ci uz aj nozicky ratali, alebo co a ma 365 gramov (to sa mi zda zase malo), len nechapem kde sa mi tych 26 cm zmestilo, kedze mi brusko nenarastlo este ani o milimeter 😖
ja stale bez priznakov uz od zaciatku, ale som si zato vytrpela 2x v nemocnici v septembri a oktobri ☹

Najvacsia perlicka z nemocnice - dosla tam jedna uplakana, ze sa prave dozvedela, ze je v 31 tt tehu!!!!!!! 😕 , vobec to netusila, lebo mala MS, inak normalna 29r baba, aj sa jej babo hodilo, lebo bola vydata, len bola v strasnom soku

dejna3
17. nov 2009

kokso, veď tá mohla zo šoku už rovno porodiť 😀 😀 😀

vejula
17. nov 2009

????? ČO?????? No tak to musí byť šok teda. A to jej ani bruško nenarástlo ani nič???
No ja ked som sa pýtala že aké môže byť veľké naposledy mi povedal len tak odhadom že asi 22 cm. Ale nemeral ho. To som bola v 19 tt.

zuzana1971
17. nov 2009

civavka, ja si nejako uz nelamem hlavu co sa tyka financii, prinajhorsom pojdem robit home office ked bude mat mimi 6mes, min. 4x tyzdenne, a tak zarabat, aj byt s mimim...hadam to dovolia, minule v septembri co mi to zatrhli, som isla na PN a hned na druhy den volali, ze suhlasia so 100 percentnym home office, ale som sla zial v ten vecer uz s krvacanim do nemocnice
mojemu som to nepovedala, sa slubil ozvat v polke oktobra, ked dojde za zahranicia, ale vobec sa neozval, uz 2 mes, ani ked som bola v nemocnici, ci som nepotratila, a vedel, ze som tam, takze tak mu treba, nebude ani vediet, ze ma syna, moze lutovat, nam bude s malym dobre aj samym

cheerlady
17. nov 2009

zuzi gratulujem k chlapcekovi 🙂 aj ked ta chapem,lebo my tiez chceme velmi dievcatko ale minule na utz sa dr.zdalo,ze videl pipika ale potom zas nie,tak nevieme,ale ja mam takeho tusaka,ze to bude chlapec 😒 ale nevadi,hlavne aby bolo zdrave 😉 a tych 26cm je urcite aj s nozickami 😉 este nemas brusko,no my sme tu uz vsetky bruskate 😀

zuzana1971
17. nov 2009

dejna,vejula, no vsak mala trochu vacsie brusko, tak sa jej cez vikend na rodinnej oslave smiali ci nie je tehotna, tak si urobila test, inak bz to hadam ani netusila, ze je v tom az do porodu

cicimon
17. nov 2009

baby, neviete ako to je s tym perlickovym kupelom vo vani? ano ci nie?

inac...robite mi take chutky...ze borsc, kapustnica..mnam

zuzana1971
17. nov 2009

cheerlady, ahoj 🙂 , no ja som schudla min. 6,5 kila a brusko nikde, vsdak keby som si nerobila 31.7. tehu test, tiez neviem doteraz ze som tehu 😀

vejula
17. nov 2009

čivavka, dakujem za pridatie do tabuľky. Som kukala tak 8.4. Som tam jediná. Ale ty máš len o den neskôr, tak to je za jedno.
No to musel byť riadny šok v 31 tt zisť´tiť že si tehotná. Ale na druhej strane ušetrila si všetky stresy a strachy čo zažívame každý den z charoby a tak. No ale aj tak fuuuu.

cheerlady
17. nov 2009

zuzi aj ja som si vtedy robila prvy test 😀 a pohyby babatka uz citis? 🙂

dejna3
17. nov 2009

ja som testovala až okolo 20.8. ... lebo kvôli svadbe som brala asi 3 dni norethisteron, tak som myslela, že mrška mešká kvôli tomu 😀

blondy12
17. nov 2009

no ja som otehotnela a to som brala tabletky 😨 , s partnerom sme chceli svadbu v lete a potom babo, dokoncit skolu, no bola som nejaka chora, a v lete kaslem trosku na preliecenie a nejako sa nam stalo, ze babo skor ako to vsetko co sme chceli 😀

ale inac sa tesime, a to som si robila test druhy den potom co som cakala MS a ciarka bola silna

minius
17. nov 2009

zuzka gratulujem k chlapcekovi. My sme tiez velmi chceli malu princeznicku, tak sme boli v soku ked pani doktorka zahlasila ze vidi "gule" 😀 , ale uz sme sa velmi tesime!!! A teraz sa mi ani velmi nepacia dievcenske veci 😉 , mali chlapcurici su taki zlatunki a taki pritulni (az kym nevyrastu 🙂 )

Vejulka ty si bola prekrasna nevesticka a manzelik je riadny fesak a este raz gratulujem!

Kika tak som rada ze si citila babenko 🙂, urcite sa citis lepsie!

fida
17. nov 2009

Blondy, ja som bola teraz v nedelu v KE u dr. Dankovcika na morfologicky utz. Stalo ma to 33 Euracov, lebo som doniesla aj vymenny listok od svojho doktora, inac to stoji viac.
Vsetko je v poriadku, budeme mat chlapceka vraj na 100% je tam pipik. Doktor to prepol aj na 3D, takze sme videli tvaricku, len bol natlaceny na prednej strane bruska, preto nemam fotku - bolo by skareda.
Nic to hlavne ze je zdravi, ma uz 350g a 20cm od hlavicky po ritku.

Zuzi vitaj opat, Vejula gratulujem ku sobasu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre