Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

grekyna23
4. dec 2009
lubkamik
4. dec 2009

blondy, este sme ho neobjednali - vraj sa chystaju po novom roku na neho este zlavy tak by nemal byt az taky drahy 🙂

adasik
4. dec 2009

moni-no tí naši mm sa teda -ked samozrejme nemusia-vedie vynajst 😎 my to este zatial neriesime, ale mojmu by hadam a verim aj dobre nalozene nemalo vadit-a ked ano, dostane to prikazom, vsak aj on je rodic.... 😅
lubka-už sa tesim potom kuknem, ked tam das fotečku... 😉

zuzmag
4. dec 2009

Ahojte mamicky no ako sa mate??? Ste zdrave? lebo ja uz sa tri tyzdne nemozem dostat z choroby a uz som z toho zufala ☹ najprv som mala nadchu a zapalene hrdlo trosku to preslo a teraz som od nedele do stredy lezala v 39 horuckach teplota mi nechcela klesnut uz som mala ist do nemocnice ale niejak tie teploty ustupili ale ostal mi dost silny kasel uz neviem co mam brat nic nepomaha..... beriem antibiotika ale uz sa mi to zda dost dlho....... 😒 neviete poradit co od kaslu......brala som hedelix,calcium....

moni
4. dec 2009

adasik, mm si uz dopredu vyraba hororove scenare 😀 ako bude nevyspaty, ako nebude vediet obliect tie vecicky, ako nebude vediet utisit, ako neprebali.....az to nakoniec privola 😅
a pritom on je taky starostlivy, pozorny, vobec nepochybujem ze to zvladne 🙂
asi len potrebuje pocut ze vsetko bude OK 😀

adasik
4. dec 2009

lubi- a to krasne lehatko/sedatko ste tiež kupovali tu v okoli BA?

adasik
4. dec 2009

moni-nech to neberie tak vaaažne, šak sa to isto naučí 😉 len ho povzbudzuj a určite bude ok... 😵

civavava
autor
4. dec 2009

ahojte babule,

juj tak ste pekne opisali co mate deticky, uz sa aj ja tesim, ved na buduce vianoce uz budeme mat 8-mesacne pokladiky a to sa uz bude tesit zo stromceka, z darcekov...juuj uz aby to bolo! Teda najskor ten april, potom to ostatne 😵

kamilka drz sa a nech si uz doma, dufam, ze bude vsteko OK a ladvinky sa spamataju!

lubi, gratulujem k nakupom 🙂 hod potom foto do albumiku

kocky nebudem tu cez vikend, idem teraz na stanicu pre moju naj kamosku a ozvem sa az v nedelu vecer, ked odide.

prajem vam vsetkym krasny vikend, nech babatka rastu 😵 😵

adasik
4. dec 2009

aj tebe civi pekný vikend-veru nech nam rastu... 😵

lubkamik
4. dec 2009

adasik, to lehatko som kupila na inzerat - tu v BA. Idem hodit tie obrazky do albumu - uz som nasla foto 😵

adasik
4. dec 2009

mne sa pacia celkom postielky od DREWEX-u, maju aj sviju www.stranku, ale bez cien ☹ ale na
www.e-mama.sk su aj ceny...a maju tam chutnucke postelne supravy 😵

lubkamik
4. dec 2009

tak som pridala postielku do albumu 😉

lubkamik
4. dec 2009

pekny vikendik vam prajem 😉 Idem si dat nieco papat.

adasik
4. dec 2009

lubi-velmi peknucka 😉
krasny vikendik aj ostatným...paaa

domika9
4. dec 2009

ahojte neviem ktora z vas tu spomínala že ide pozrieť na tie veci čo ma v albume kristina 11 , neviem sa ku tomu dočítať 😅
tak som chcela vedieť či si bola a ak ano tak daj info 😉

vejula
4. dec 2009

Booože baby, obe siamské dvojičky umreli 😢 Chuda maminka, to si neviem ani predstaviť...

kamilakd
4. dec 2009

ahojte tak smutne info tie siamske babatka zomreli obe ☹

blondy12
4. dec 2009

a ja som citala ze sa vraj dozvedela o tom, ze su siamske tesne pred porodom????tak neviem co je na tom pravdy...

no to je smutne, ale asi to tak malo byt, vsak by sa chudatka trapili, a jednemu chlapcekovi nedavali vobec sancu,a tomu iba vacsiu ako jeho bracekovi ☹

kamilakd
4. dec 2009

vejul ale to sa zial dalo cakatze budu tazke komplikacie...to je stasne,akurat to davali na markize inak to bola aka socialna rodina ja toto nechapem niekto sa ma ako prasa a nevie co s peniazkami a niekto nema co do ust...

vejula
4. dec 2009

No, oni boli aj taký chudobnejší, tak si myslím že neboli pod nejakým stálym lekárskym dozorom. Možno dve soná za celý čas, tak je dosť možné že sa to dozvedela až vo vyššom štádiu tehotenstva ako hovorili.... Ale to už je teraz jedno, bábatkám je už určite lepšie... Len tá rodina to bude mať teraz ťažké...
Inač neviem čím to je, ale sa mi zdá že ako som tehotná tak je strašne veľa všelijakých káuz týkajúcich sa tehotných žien a malých bábatiek. Možno si to len viac všímam, ale mám pocit že to je na každom kroku.

vejula
4. dec 2009

jj kami, tak to je, len sa mi hrozne ťažko na to díva... Ked som videla ten ich byt, a že 4 deti. No klobuk dolu.

pipimiska
4. dec 2009

este 21 stran docitat a budem v obraze 😀 😀 ..ale az vecer pred spanim..

inac ahojte 🙂

tak aaa samozrejme ze sa asi patri pochvalit,vcera som bola na morfo a babatko je uplne v poriadku..v kuse sa vrtilo,ma 352g a chodidielko cca 2,5cm 😀
zatial sme pindura nevideli iba ciarocku,takze v sprave mam ze pohlavie zenskee 😵 aaaaale na konci sa doktor zahacil,ze aa nieco som tam videl,zeby pipik?ale vkuse sa hemzilo,takze to mohla byt aj pupocna snura..takze co to bude?az o mesiac 😉
sa idem objednat na 3D ultrazvuk,tam snad vyriesia zahadu 😀
kcok uzavrety,placenta vzadu 😵

zatial som +3 kg,ale uz to ide pomalicky hore,tiez mi chuti,len sa cudujem,ze nemam obzvlast chute na nieco konkretnee..to aj vy tak mate??

kamilakd
4. dec 2009

vejuli je to tazke...ale ja uz spravy asi fekt nebudem pozerat ved ja mam taku blbu naladu potom

kamilakd
4. dec 2009

pipimiska gratulujem ze ste ok takze stale neviete co budete mat babenu alebo mladenca 🙂 v kolkom tt je to najlepsie ist na 3D

stanusa
4. dec 2009

tak uz to maju za sebou chudatka ☹ na markize bola aj ich matka, hovorila, ze keby bola vedela v 1. 2. mesiaci tak by sla na potrat, tak verim ze sa to dozvedeli neskoro a u nich v dedine ani poriadne nevedeli co su to siamske dvojcata.
je to smutne

pipimiska blahozelam k sonu 😵

dejna3
4. dec 2009

kamilakd, tebe robili vylučovačku? a nemalo by sa to robiť pod rontgenom? 😕 akým spôsobom ti ju urobili?

stanusa
4. dec 2009

kamila od 26tt

moni
4. dec 2009

jaj, take smutne spravy pre istotu ani nepozeram a necitam 😔

pipi, riadna potvora to vase babatko ked vas takto natahuje 😅 uz som zmierena ze aj ten nas cirkusant sa bude tak hemzit ze nic neukaze, v utorok si ideme posvietit kto u mna byva 😀
ja by som rada stihla 3D este pred vianocami lebo nemame ziadne darceky pre rodicov vymyslene 😝
neviem ako doma, tu to delia na >23tt alebo

kamilakd
4. dec 2009

robili ju pod CTckom,zial bolo to nevyhnutne a vraj v 20tt bezpecne potom hned nabehli z gyn.oddelenie urobili sono a pozoruju zatial sme ok,dejna poviem ti nebolo mi vsetko jedno,ale potrebovali overit funkcnost ladvin ja mam troska komplikovane tehu.bali sa aby sme nemuseli chodit na filtraciu,vysledky dopadli dobre naspi nejaku infekciu ktoru liecia ATB...a o 10dni sa dozviem ci liecby dopadla dobre

vejula
4. dec 2009

no kamilka, ja som tiež z toho 😢 smutná...

Inač dnes som prešla do 6-teho mesiaca 😀 😀 Hned sa to lepšie hovorí už 😵 Vraj už aj bábenko by malo nejaku šancu že kebysa narodilo tak prežije... Ale to len pre info, moje nech ešte pekne ostane tam kde je 4 mesiace 😀 A ja na 3D asi ani nepôjdem... Nejdem maličké otravovať ked nemusím, nech si tam pekne nažíva v brušku a nebudem narušať stále jeho intimitu 😀 😀 😀 A čumakovať mu na pohlavie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre