Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
10. dec 2009

Ahojte,
tak uz som doma 🙂 ... drobcek je v poriadku 🙂, vazime 300g (aj ked neviem ci je to malo alebo akurat), len sa asi hambilo, lebo malo stale nozicky spolu 😅 , ale stale mi posuvaju termin, ale dnes som sa objednala aj na 3D tak snad nam 11.1.10 ukaze co tam skryva ... mame aj fotku (v albume) a kedze bolo vsetko v poriadku tak som drobciatku kupila cumliky 🙂 (v albume) ... dnes som uplne Ko. lebo asi som od maleho nieco schytala, rano som sa zobudila z bolavym hrdlom az takym ze som nevedela prehltat 😒

vejuli, blahozelaaam k chlapcekovi 🙂 😵

malalady, ty ides teda na ten 3D?

vejula
10. dec 2009

Ďakujem babulky 🙂 Už len aby som ho mala na rukách 😵

tantama
10. dec 2009

zuzi je to tak.... každá má niečo.... a ja sice bývam v Modre už 2 roky ale nikoho tu nepoznám... mala som tu jenu kamošku a ta ma nedávno strašne podrazila a keď je niečo tak sa nemám ani s kým porozprávať a s mm to nie vždy ide tak sa aspoň to vykecám 🙂

vejula
10. dec 2009

Miši, moooc gratulujem že všetko dopadlo dobre. Ináč mne doki povedal, že termín pôrodu sa posuvať nemá... Že podla sona čo ssa robí v tom 12 ttsa stanoví termín pôrodu, pretože vtedy su všetky detičky uniformné a potom už nie su rovnaké každé sa vyvíja ináč podla toho aké ma genetické predispozície, ale vtedy už by sa termín nemal posuvať... Tak je nechápem prečo to toľkým kočkám tak robia že ho posuvaju... Mne to tak jasne povedal že sa to už nemá robiť neskôr... Mne raz určil 8.4 a povedal že tento termín je nemenný a podla neho sa mám riadiť.

Tantami, ja chápem aké to je ked sa nemáš s kým vykecať... Že s mm to nieje vždy také ako by si človek želal, a všetky kamarátky odišli kdesi preč, a kamaráti maju také záujmy ktorým sa ja teraz venovať nemôžem... Ešte že mam maminku, aj ked mi je blbé utekať za nou stále ked mi je zle takže si to tiež len sama občas vyplačem doma... A som že tu je to uplne super, že sa chápeme a vieme čo asi prežívame...

oliinka
10. dec 2009

vejuli blahoželám a tebe michalag tiež k dobrým výsledkom.ja akurát varím zapekané kuracie prsia a ryžu,mnamky

katka444
10. dec 2009

michala super, ze je vsetko v poriadku. tak nakoniec asi pojdeme aj my na 3D, len este neviem kedy. robia ho od vraj az od 24 tt do ktoreho tt nevies?

michalag
10. dec 2009

katka, robia ho od 23tt-26tt, ak chcete ist tak by som sa uz objednala co najskor, lebo vas nemusia zobrat

dejna3
10. dec 2009

ahojte babuľky,

my máme doma malú chorôbku, sofinka má od rána horúčky ☹ , najskôr som myslela, že zo zúbkov, lebo jej teraz vyšla 2 takmer naraz a z toho už jedna stolička.. no ale nejak sa mi to už nezdá, zajtra asi skočíme k dr., keďže ide víkend, aby sme potom nemuseli na pohotovosť...
preletela som očami len zbežne, čo ste písali, ešte si dočítam, ale chcela som:

veji, netráp sa kvôli ľuďom, ktorí ťa odsúdia, kvôli antidepresívam... to môžu urobiť len absolútni blbci, ktorí nestoja za to zaoberať sa tým 😝 ja toto vyslovene neznášam... na slovensku sú voči ľuďom, ktorí navštevujú psychológa, či psychiatra stále predsudky! pritom v zahraničí je úplne bežné, že ľudia utekajú ku svojim psychológom s banalitami... keď ma bolí brucho, liečim si ho a keď ma bolí duša, tiež ju treba liečiť... problém má ten, kto nad tým zatvára oči... môj otec napr, tiež chodí k psychiatričke a užíva lieky, lebo už veľmi dlhé roky trpí nespavosťou... a určite sme pokojnejší, keď vieme, že sa lieči 😉

dejna3
10. dec 2009

blahoželám aj ja k dobrým výsledkom a aj tým, ktoré už viete pohlavie 😵 😵 😵 tuším, pribúdajú znovu chlapčekovia 😉

dejna3
10. dec 2009

k hormónom v tehu: ja som si v nedeľu dolova vydupala, tým, že som sa ofučala, aby drahý šile so mnou na nákup 😝 😝
spätne mi to príde veľmi smiešne až hlúpe, ale proste, vtedy som si zaumienila, že musí ísť so mnou a basta 😅

zuzana1971
10. dec 2009

babule ja stale nechapem rozdiel 3D a 4D a na co je to dobre, teda okrem potesenia
a kolko to stoji? V BA tusim min. 2500 sk a to sa mi zda pre potesenie vela, ved za to mam uz kopu veiciek pre maleho...
ci som zle pochopila?

vejula
10. dec 2009

dejni si to vystihla, nom ako kvalita života pre tým ako som ich začala užívť a potom sa nedala porovnať, dokázala som sa radovať z maličkostí, pred tým som pomaly zabudala čo je to smiech... A teraz to všetko kompenzujem myšlienkou na maličkého čo mi rastie v brušku.

Inač michala o koľko ti zmenil ten termín???? Ako ti to teraz vychádza?

tantama
10. dec 2009

zuzi je to o potešení a aj sa da inak popozerať mimi ale ja som v HC bez cd zaplatila len 10€..... ak by si to chcela skus tam... dr je tam super....

zuzana1971
10. dec 2009

tamtami co je HC?

tantama
10. dec 2009

Hlohovec🙂

kika29
10. dec 2009

ahoj všetci

tarinka333
10. dec 2009

ahojte kocky, nemam sancu Vas docitat, to je asi desat stran dozadu. nebola som tu asi od nedele, lebo nebol cas... nejako je teraz toho vela pred sviatkami.
V sobotu sa chystame s milacikom do madarska na nejake vianocne nakupy a pozriem aj, co tam stoja kociariky, tak uvidime 🙂 Idem skusit aspon preletiet tych desat stran.

majca424
10. dec 2009

ahojte,
vejula, gratulujem k chlapčekovi 🙂 vyzerá to tak, že ozaj tí chlapci akosi prevažujú 😀

michalag, tak to je super, že je malinké v poriadku, aj tebe gratulujem 🙂

ja som dnes už neodolala a kúpila som si také modré tričulko s gaťkami, takú súpravičku 🙂 už to začína 😀 😀 😀

vejula
10. dec 2009

Ďakujem majca, už je to iné ked vieme, chrobáčik moj maličký vajčatý 😀 Tak isto bny som sa tešila aj z dievčatka, ale teraz ked viem že bude chlapec tak už mi to príde že nijak inač to ani nemohlo byť 😵

A Ty majca ešte nevieš čo čakáš???? KEd to nemáš v pase? A daj vecičky do albumiku nech poobdivujeme.

moni
10. dec 2009

veji, gratulacia k dominikovi!! dalsi zbojnik do partie 😀

michalag, super ze je vsetko ok, babo sa sice hanbi ale ma sa u teba dobre ked tak pekne rastie!

nam tiez termin nemenia, aj vieme kedy sme presne otehotneli, vzdy sme boli podla ultrazvuku vacsie/starsie...a ved mala sa aj tak rozhodne ked sa tam uz bude nudit 😀
akurat vcera nam prisla postielka, ale ani sme to nerozbalovali lebo bolo neskoro. tak som zvedava 🙂
ani ju nebudeme skladat, jednak nemam matrac, a jednak by zavadzala. asi som to uponahlala, ale taku akciu som vymakla na internete, no nekup to 😀

my pojdeme na 3d asi az po novom roku, stale sa neviem rozhodnut a rozkyvat. uz nie som taka zvedava kedze mame potvrdene pohlavie 🙂

vejula
10. dec 2009

Ďakujem moni, tak sme počet chlapčekov zas zvýšili 😀 Nom a tvoja kočka ko sa má???? My nakoniec na 3D asi ani nepôjdeme, ked to je len pre efekt a zážitok... Však už to nieje tak dlho ked ho uvidíme naživo 😵

majca424
10. dec 2009

veji, no my čakáme tiež chlapčeka 😀 idem si to hned zmeniť 🙂
včera sme sa to dozvedeli tak už nakupujem vo veľkom, tiež budeme mať chrobačika malého vajčatého 😀

Hodím tie veci do albumu, len čo na to prídem ale dúfam, že do zajtra to bude, možno aj dnes večer 🙂

zuzana1971
10. dec 2009

juj, taka som nasrata 😠 , z roboty mi neposlali 13 plat, ale len posratych 100 euro 😠 , keby som to vedela, tak by som sa tak nerozsupla s nakupmi 😠
teraz nemozem kupit Maxikovi vsetko co som chcela 😢
hlavne musim priskrtit na kociku, mam vybrane 3 najlacnejsie, len neviem pre ktory sa rozhodnut 😝

moni
10. dec 2009

no veru, baby su v mensine 🙂 inac, nad dominikom sme aj my uvazovali a mame ho stale v zalohe, co keby naaahodou 😅
moja mala zaba skace o dusu, netusim kedy to decko spi ked ma stucha cely den 😀 ked to takto pojdem dalej tak o mesiac mi bude tancovat cele brucho 😀 ked som hladna, nie je dobre, ked sa najem tiez nie, ked sedim zase stucha, ked lezim tiez si kopne...bohovsky sa tam musi nudit 😅

u nas ten 3d ultrazvuk je vlastne hlavne kvoli rodicom...ked uz nemozu byt s nami, aby mali aspon nejaku pamiatku. mm je stale zvedavy ako bude krpata vyzerat, ale podla mna sa babatka tak rychlo menia ze neviem ci sa da na to spoliehat 🙂

vejula
10. dec 2009

maji, takže ideš k nám do skupiny 🙂 No kukala som takže Jurko... Bude kopec nových fešákov v tom apríli... Ja som sa smiala že chcem prvého chlapca, lebo ja mám staršieho brata a strašne sa mi to rátalo, ked za ním chodili jeho kamaráti - fešáci.... Aj mm som si tak našla, som ho spoznala ked som bola bráškovi na stužkovej. No mm je vlastne spolužiak zo strednej môjho bráška 😀 😀 😀

Zuzi, a možno ešte pošlu.... Či nie????

zuzana1971
10. dec 2009

keby sa niekomu chcelo poradit pridavam linky na tie 3 kociky, vsetky 3 v modrej verzii (lebo su tam rozne farby), prehadzovatelna rukovat (to bola podmienka), nanoznik, aby to bolo ako hlboky ked sa sklopi sedadlo a da sa nanoznik

http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=261

http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=217

http://209.85.129.132/search?q=cache:N5dFRdnSNU...

zuzana1971
10. dec 2009

vejulka uz nie... 😠 , no co uz...
ja som chcela strasne dievcatko, ale uz som aj rada, ze to bude Maxik 😅

majca424
10. dec 2009

moni, podľa mňa sa tie babätka len rychlo nemenia ale hlavne na tom ultrazvuku vyzerajú všetky rovnako 🙂
Teda mne sa tak zdá 😀
inak, ja mám to isté, v poslednej dobe toho nášho chrustika stále cítim, rozmýšľam či vôbec niekedy spinka 😀

vejula
10. dec 2009

No moni som počula že dievčatká kopu viac ako chalani, neviem čo je na tom pravda... To moje zlatko kope tak výrazne len občas, aj to väčšinou ked som ja nervozna... Tak mi treba vtedy nech si len pokope, nech ma trochu skludní 😀

zuzana1971
10. dec 2009

ten treti link este raz, lebo nefunguje

http://209.85.129.132/search?q=cache:N5dFRdnSNU...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre