Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
31. dec 2009

kolko uz mate pokupene pre drobciatka? je tu este niektora ktora ma len zopar veciciek a chysta sa az po Novom roku na nakupy???

zuzana1971
31. dec 2009

baby tie kupacie vedierka su dost drahe, myslite ze nespni ucel aj normalny kybel? 😀 😅 (srandujem)

adasik
31. dec 2009

Zuzi- tie vanicky mali poukladane tam, kde maju aj prebalovacie pulty. Možno uz vypredali, pozerala som ich asi pred mesiacom...ale sak musia doplnit tovar...

Ja som tiež za klasicku vanicku, mam trocha obavy z toho, že by som maleho nevedela z toho vedierka vytiahnut-spociatku ☹

Baby, masirujete si už hradzu? Ak ano...aky alejcek na to používate?

vejula
31. dec 2009

zuzi dávaju to v maxe, teda u nás v Žiline, ale myslím že všade to dávaju v maxe....

A ozaj všetkým Vám prajem krásneho silvestra a nový rok 😉

A čivi krásne fotečky bruška, vážne si veľká kočka teraz 🙂 Manžel musí mať radosť 😉 Ja už si pripadám hrozne neprítažlivo, taká gulička, nie som na to zvyknutá, tak ale čo hlavne že drobec má dosť miesta.

zuzana1971
31. dec 2009

diskusia ku tym vedierkam na konikovi

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a vraj aj na yuotube su videa ako sa v tom babo ma kupat

zuzana1971
31. dec 2009

precitala som si na tej diskusii par prispevkov a z toho som usudila, ze vanicka bude lepsia

cheerlady
31. dec 2009

ahojte babule,ja sa tiez priklanam k vanicke,neviem si predstavit ako by som s tym malilinkym babatkom hlavne prve tyzdne manevrovala vo vedierku 😖

minius
31. dec 2009

zuzi s tym vedrom to je pravda len kupit mensie 😀.

Vejulka aj my sa chystame na Avatar ludia si to tu nevedia vynachvalit! Ja by som to tiez chcela vidiet 3d ale trkotat sa cez pol mesta sa mi nechce tak asi pojdeme na obyc 2D.

Miska samozrejme ze sa este chystam nakupovat dalej, ja som s tym zacala dost skoro... mne sa raz snival strasny sen ze som porodila a male si nemalo co ani obliect a tatino musel kocik kupit na rovnaky den a zabalili sme maleho iba do plienky a isli do Tesca na nakupy. A moja mama so savagrinou mi vykricali co som to ja za matka.... 🤐 , joooj tak som sa zlakla ze v 16 tt sme mali uz kocik a postielku objednanu a bude to dorucene vo February 😀 😀 😀

michalag
31. dec 2009

mini, tak to bol teda sen 🙄

baby a netvori s aniektorej alebo uz nemate niektora lineu negra - ciarka na brusku? Viem ze nemusi byt v kazdom tehu, ale uz si nepamatam kedy sa mi spravila pri Samkovi ... teraz zatial nic

vejula
31. dec 2009

mini, no ja neviem či by som to takto vnímala aj pri 2D.. Toto bolo pre mna také nové 🙂

Michalag, ja čiarku tiež nermám a mamina hovorila že to pri tehu nemala nikdy. To asi aj záleží od pigmentu 😉

michalag
31. dec 2009

veji, ved to nemusi byt pri kazdom tehu, ale ja som ju pri Samkovi mala 😉 tak preto sa pytam

cicimon
31. dec 2009

michala - ja okrem par obleciek a jednej zavinovacky nemam nic

inac..dnes sa mi snivalo, ze sa male skor narodilo a ja som nemala kocik, tak ze som ho nosila v rukach po meste....

jankako
31. dec 2009

michalag ani ja zatial nemam čiarku..len chlpkaty bruch 😀 to by sa mi už hádam spravilo,nie? 🙂

blondy12
31. dec 2009

ahojte babenky joj nebola som tu uz dlho..ale inac prajem vam stastny novy rok...a neopite sa velmi 😀 😝

lenka7984
31. dec 2009

Ahojte prajem Vám pekný Silvestera štastný Nový rok!!!! 🙂

moni
31. dec 2009

ahoj dievcata, vitam novy prirastok kaktusik s ondrejokom! 😵

mna ide z tych vaniciek tiez trafit, chcela by som taku obycajnu, netvarovanu, ale zatial som videla len take malicke a vo vnutri vytvarovane ako boby 😀
len tak na pobavenie, tu tie vedierka oznacuju za europsky styl kupania babatiek a tomu zodpoveda aj cena...tak len aby ste boli v obraze 😅
linea nigra nemam ani ja, a ani mi nechyba 😉 niekde som citala ze je to pigmentom, inde zas ze sa rozostupuju svaly ako rastie brusko. a ved to je jedno 🙂

pomaly uz asi vsetky chystate veci na koniec roka, takze prajem vsetkym uspesny vstup do 2010, vela zdravia, stastia, lasky, pohody a krasne bruska z ktorych budu este krajsie deticky! 😵

oliinka
31. dec 2009

ahojte aj aj vám chcem popriať pekného silvestra a všetko dobre do nového roka,hlavne uspešný marec-apríl,aby sa naše detičky narodili všetky zdravučké a krásnučké. 🙂
babule ja ostávam pri vaničke,naučená som tak pri malom.a inak stalo sa vám,že ste aj den necitili malinké?alebo len velmi,velmi malo?dufam,že malinká je v poriadku.

tantama
31. dec 2009

ahojte babulky som tu ako dlho nebola..... idem Vás dočítať ale kým sa mi to podarí tak dufam že sa Vám všetkým darí super a brušká rastu.... 🙂

civavava
autor
31. dec 2009

ahojte tehulky,
😵

tak za par o hodin nam skonci rok 2009 🙂) prajem krasneho Silvestra a ten NAJNAJKRAJSI rok 2010, nech je uspesny, plny zdravia a radosti z ocakavania nasich pokladikov 😵

co planujete robit? my len doma s mm pri TV, nie som este 100% zdrava, takze von na namestie sa nechystame....

ja tu ciaru mam od pupka dole iba, ale je ju vidno velmi slabucko....

zajtra balime a v sobotu ideme nazad do Luxemburgu a v pondelok uz do roboty 😠 ubehlo to volno nejak rychlo, ale uz aby bol apriiil - resp. pre niektore z nas koniec marca 🙂))

tantama
31. dec 2009

tak som to tak zbežne prebehla nenašla som žiadne zlé správy a to ma teší.....
civi aj my s mm doma pri telke....tiež sa nám nikam nechce 🙂))

aj ja Vám všetkým prajem do nového roka všetko naj naj naj a hlavne nech je zž marec apríl a začnú sem pribudať super správy o miminkách🙂

civavava
autor
31. dec 2009

a my budeme kupat mimino v kybliku, mne sa to pozdava viac ako vanicka, aj co som citala o tom na nete...navyse mi to poradili zo skusenosti moje kolegyne, ktore vyskusali oboje a jednoznacne vraj boli ich deticky spokojnejsie v kybliku 😉
napokon, je to kazdeho vec volby, hlavne, ze budu mimisovia cisti, no nie? 😀

moni
31. dec 2009

presne tak civi, aj tak sa ukaze az potom ked budeme mat tie poklady doma co im najviac vyhovuje, a co najviac vyhovuje nam 😵
my ideme dnes vecer k priatelom, chlapi vymysleli na veceru steaky, a ja mam taku strasnuuuu chut ze neviem ci to nerisknem 😒 alebo budem good girl a budem zut kuraci 😀

veru, mali by sme si dat novorocny zavazok vsetky ze ziadne zle spravy sa v roku 2010 nebudu konat!

minka21
31. dec 2009

awojky, ja si teda neviem predstavit drzat to malicke v kybliku a este aj ho umyvat,ved sa budem bat az mu hlavicka neodkvecne,a neublizim mu,a celkovo s nim manipulovat,a mne pride lahsie ked si lezka vo vanicke,aspon mam obe ruky volne,a nemusim sa stresovat,no ale tak kazda sme inak sikovna🙂

ja som mala strasny sen,ze mala tu uz bola,a nevedela som ju ani prebalit,a stale plakala,a chcela papat a ja som nemala mlieko,a nemal mi kto pomoct:( ani nemala som ju kde polozit,nic som pre nu nemala.

babule a ktore ste rozhodnute pre moderne latkovanie,tak kedy zacinate kupovat?coho a kolko,lebo ja mam z toho vsetkeho stres,tak lahsie by sa mi kupovalo s niekym,ked tak aj IP

zuzana1971
31. dec 2009

no ja mam tu linea negra ciaru na bruchu uz od nejakeho 6tt 😲

seuska
31. dec 2009

Babulky tak Vam prajem krasneho Silvestra a do Noveho rocku len ton naj naj naj, nech mame vsetky zdravucke miminka na jar, lahucke porody, kopec radosti a vela rodinnej pohody vsetkyyyyyym....

ja uz tiez odchadzam oslavovat, aj ked som dnes nejaka otapena a radsej by som lezkala asi pred tv 😎 hm.... zajtra nakuknem a uz sa tesim na vecerne spravy ake nove miminka sa narodili na novy rok 🙂 aj moj synovec sa narodil na novy rok 😀 no my mame este cas, takze nie ze sa niektora zblaznite!! 😉

cicimon
31. dec 2009

vsetkym zelam vsetko naj do noveho roka, nech je lepsi ako tento stary !!

my nakoniec budeme s mm sami, mame mnam kapustnicu, chlebicky, jednohubky, sladke..a na polnoc ruzove sampanske 😲

minius
31. dec 2009

Maminky a buduce maminky tak nam do noveho roku vsetkym prajem iba to co prajem saba samej 😀 😀 😀 a to mi verte len to najlepsie a lahky porod ked nam uz na to pride cas. 😉

Ja som dostala prestrasnu chut na palacinky s cokoladou a bananom tak sme mali to na veceru, mnam mnam 😝

A teraz uz len vyvalujeme sunky a cakame na 12 len ci to vydrzim ja som vzdy o 9 uz tuha 🙂 🙂

silvia7
31. dec 2009

babulky, tak ja sa pripájam, všetko dobré v novom roku, nech sme všetky aj s mimi a mm zdraví, želám nám, aby sme mali príjemný posledný trimester a ešte lepší pôrod a potom už aj krásne zdravé bábätká, nech sa len vytešujeme nad nimi 🙂

my sme boli u brata môjho drahého, on má dom v pezinku, každoročne robia silvestrovský guláš - to znamená, že už od 10.00 rána popíjajú slivku a var. vínko a varia guláš.. tak som sa najedla riadne aspoň a zahrala si šípky a pokecala s celou rodinou mm 😝
tiež nikam nejdeme, nejak nemám chuť sa tlačiť v dave opitých ľudí..navyše je taká hmla, že asi ani nič vidno nebude.. a tiež ma chytá spánok už okolo desiatej večer...

ja som pozerala aj tie kýbliky a aj vaničky - v ikey mali vaničku za 7eur v sobotu, keď sme boli kukať.. v kýbliku by som sa bála kúpať mimi (síce aj vo vaničke sa budem báť..) neviem si totiž predstaviť, že mimi tam bude natlačené a ako ho umyjem ?? a vyberem odtiaľ.. takže asi vanička..
tú čiaru na brušku už mám aj ja.. od pupku dolu.. a inak strašne mi ochlpatelo bruško 😲 úplne zlé ble ble bleee.. drahý ho chcel aj holiť - si tak zo mňa srandu robieva... 😕

minius
31. dec 2009

ja tiez tu ciaru este nemam.

Sisi ja som niekde pocula ze tie babeny co budu mat chlapceka tak viac chlpateju koli tym chlapskym hormonom co sa v nas tvoria ale ja zas nic aj chlpky na nohach mi prestali rast 😀 , Jupi!!! 😵

dejna3
31. dec 2009

ahojte,
chcem vám popriať veselého silvestra a do nového roku všetko len to najlepšie, hlavne veľa veľa zdravíčka, šťastia, lásky a porozumenia a čoskoro nádherné zdravunké uzlíčky šťastia v náručí 😵 😵 😵

my sa veľmi tešíme, naša malá bublinka už tretí deň chodí úplne sama 😵 dala si trošinku načas, má už 14 mesiacov, ale o to väčšiu radosť z nej máme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre