Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
2. jan 2010

mne aj meškali a nevedela som 😀 😀 😀 predtým som brala norethisteron, tak som to pripisovala tomu 😀

michalag
2. jan 2010

baby boli ste uz na 3D? kolko to tak trva?

kamilakd
2. jan 2010

dejni ja som chodila mikeskovej na polikliniku,a potom som sla silesovi a u silesa je este lekarka pracuju spolu a na mna dojem neurobila ani monitor neotocila ked robila sono....siles je fajin ja som mala strach ze lekar chlap ale som spokojna

dejna3
2. jan 2010

aha, tak s doktorkou sme si tiež veľmi nesadli 😝 bola som u nej raz na vyšetrenie a stačilo... ale niekomu vyhovuje...

minius
2. jan 2010

kamilka tak sa idete nechat prekvapit?

kamilakd
2. jan 2010

uz som si myslela ze som precitlivena....a tak ona je taka nepristupna ked som jej povedala ze mam problem s ladvinai a mala som zapal a urolog mi kazal ze si mam okrem mocu dat este urobit kultivaciu z posvy tak ona ho nespravila...dobre ze? a povedala ze vytok v tehu je normalny.avobec sa nespytala ze preco som rizikova paciantka...iba sa spytala ze ci ma ten vytok nesvrbi

kamilakd
2. jan 2010

minius nie prekvapko nie ja len dufam ze sa nam v utorok na 3D ukaze

minius
2. jan 2010

tak vam drzim silno palce a dufam ze vam lekar/ka da aj nejake informacie, nam dnes tiez este prekontrolovala vnutorne organy.

michalag
2. jan 2010

kamilka drzim palce aby sa vam drobcek ukazal v plnej krase 😉

kamilakd
2. jan 2010

tak to je fajin s SPOLIEHAM NA TO 3D idem nan az do HC ,michalag dakujem dufam ze sa ukaze veru nech ho uz volame po mene 😀 a nie babo

michalag
2. jan 2010

kami, nas to caka o tyzden 11.1. tak tiez tajne dufam ze tam sa nam ukaze a uz nebude mat stale nozicky spolu 😅

majca424
2. jan 2010

ahojte, boli ste už niekto na ten cukor? či ako sa to volá? lebo mňa už poslala a neviem že čo a ako sa tam robí... 😒

cicimon
2. jan 2010

caute,
my sme mali cely den navstevu, aktivne sme chodili po BA, kosa ze az..

v pondelok idem na poradnu, dajak som vela pribrala....a na 3D 11.1....uz sa tesim...kamoska mi dnes dala nejake oblecka a spaci vak, tak vybavicka sa celkom rozrasta

vcera som asi 3hod stravila surfovanim hladanim kocika, ale velmi mudra z toho nei som... co ste nasli vy?

kamilakd
2. jan 2010

😀 a ako to citis? ze co by to mohlo byt?podla tabulky veku a pocatia vychadza u mna chlapec,aj pola nejakeho testu tu na nete...ale aj to nase tiskalo nozinky k sebe 😀

michalag
2. jan 2010

cici, tak to ides na 3D ako ja 🙂

majca, na cukor aspon u nas to bolo prist na lacno, zoberu ti krv potom ti spravia taku cukrovu vodu ktoru musis vypit a sediet 1 hodku znovu ti zoberu krv, vysledky by mali poslat k tvojmu Dr.

minius
2. jan 2010

kamilka kukla som na tvoj album a ty uz mas skoro celu vybavu... tomu sa povie zorganizovanost 😀

Babenky potom pridajte fotecky do albumov zo scanov a nech vam to vsetkym dobre dopadne!!! 😉

cicimon
2. jan 2010

michala....ty si uz bola na cukor? mna este neobjednavala, som zvedava, co mi v pondelok povie ze kedy. lebo mam dojem, ze podla TK mi pisu o tyzden menej..

michalag
2. jan 2010

kamilka, neviem, podla tabulky mi vychadza dievcatko a podla jedneho linku na nete chlapcek tak som tiez zvedava

mini, dakujeme 🙂

majca424
2. jan 2010

michalag ďakujem, no vraj je to tam strašna nuda, no čo už... snaď to nejako zvládneme 🙂

kamilakd
2. jan 2010

michalag a to nemas ten vysledok hned?cakas kym neposlu???no vyborne...ale vsade robia inak napr v bojniciach doma zjes 2rozky 1syr apetito a to caju 4lyzice ukru prides a vezmu krv...a to zilou a nie prstom ...u nas nalacno a z prsta 2X...takze vsade inak a niekomu dovolia do tej cukrovej zbrndy citron niekde nie

cicimon
2. jan 2010

ja sa chystam tiez v dalsich dnoch pofotit doterajsiu vybavu 🙂

mozte pls napisat, ake kociky ste si vybrali? mne sa celkom pozdava http://www.prenasedeti.sk/product/kombinovany-k...

majca424
2. jan 2010

no parada, takže zase neviem čo ma čaká, ale vraj u nás to pychajú tiež do prsta, tak tam asi pravdepodobne odpadnem a ak budem ešte aj na lačno tak to určite, ale snad su tam na to zvyknuté 🙂

michalag
2. jan 2010

kami, tak tak vsade je to inak ...
majca, ale ved tak si tam zober nieco na citanie, alebo krizovky ... 😉 ... pri prvom som nevedela a 2 hodiny co som tam sedela som sa tam nudila lebo sme tam boli len 2 baby, ale teraz si vezmem nieco a budem citat, tak snad mi to ubehne rychlejsie, lebo vtedy som myslela ze sa to cakanie neskonci 😖

kamilakd
2. jan 2010

minius no ja okrem kocika nam vsetko 😀 kocik mame len zajednany ale doma bude az tesne pred porodom alebo po porode...este mi treba tie prkotiny ako lieh,rektalnu trubicku,oftalmo kvapky,poporodne vlozky,poporodnu podlozku pod seba,vraj ju niekde davaju a vraj niekde nie tak ja si pre istotu kupim...a este ak budem rodit spodkom a budem zasita tak musim vyzistit co je dobre na hojenie vaj nechtikovy lebo repikovy gel

michalag
2. jan 2010

ale aspon sa mohli najest, aj to je nieco, ja som musela byt od 18:00 hladna a kym som prisla domov (12:00) tak som skoro skolabovala ale od hladu ... ja sa len bojim aby som im z tej vody nieco nehodila 😅 😝

majca424
2. jan 2010

asi vezmem notebook a budem s Vami písať, to by mi asi ubehlo najrýchlejšie 😀
joooj, len dlho sedieť, to mi robí dosť problém a ešte na nejakom nepohodlnom, ale no čo už 🙂 budem musieť vydržať 🙂
a od ktorého týždňa sa tam má chodiť? lebo všade čítam inak, a doktorka povedala, že len aby som to mala do ďalšej poradne, tak to je asi jedno, či? 😒

kamilakd
2. jan 2010

majci ved ked vies ze ti bude zle tak doprovod neuskodi pre istotu

michalag ved to vsade inak,,,

minius ty budes kupovat ten bogaboo kocik? ja som ho chcela tiez ale potom som to premyslela na ten concord

majca424
2. jan 2010

no, ja keď budem mať čakať, tak skočim ku mame omrknuť pôrodnicu 😀
snaď ma tam pustí 🙂

kamilakd
2. jan 2010

😝 michalag aj ja mam strach ze to na nu hodim ked to vypijem lebo ja sladke nemusim 😝

minius
2. jan 2010

ja mam ist na cukor 14/01 a tu mi povedali ze dve hodiny pred testom nemam jest a hodinu pred testom vypit sladenu vodu a potom ist na test.

babenky tie co uz mate babo co take zakladne treba pre male babenko a pre nas do porodonice, ja si myslim ze nakupim kopec somarin a co mi treba nebudem mat, neda sa niekde stiahnut nejaky zoznam alebo nieco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre