Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

silvia7
10. jan 2010

luca223 - no my sme sa už bavili s babami na takú tému, že kúpiť len športový, ktorý sa dá dať úplne do ľahu.. ale neviem, každý má iný názor na niečo také.. ja osobne si nemyslím, že je to tá naj voľba nedávať mimi do hlbokej vaničky, keďže aj na prechádzach spáva len a to v šporťáku nechať spať také malé bábatko mi príde divné.. a tiež nie je dobré pre chrbticu bábätka často ho vo vajíčku nosiť.. ale ked sa ti dá polohovať.. neviem, ako prvorodička som neskúsená v takýchto veciach, ale som skôr za klasiku.. to potom by nevyrábali tie hlboké vaničky do kočíkov, keby neboli opodstatnené.. nefiim.. 😒

evil15
10. jan 2010

sasikas a silvia7 som zo senca tak to vizerá na BA no už som bola pozrieť Ružinov a aj Antolsu a zatial vyhráva Antolska ...

grekyna23
10. jan 2010

evil vitaj 😉
sasikas a ta postielka safari sa da polohovat? lebo ked som ju kukala tak tam o tom nepisali a pri inej postielke pisali ze 3 polohy matraca, tak neviem
ten stahovaci bok asi az tak velmi nevadi, ze nie je, vsak cestovne postielky ho nemaju vobec a v pohode

silvia7
10. jan 2010

Evil pozri si tému pôrodnica antolska nech si v obraze 🙂) kamoška tam odrodila dve deti (malá bude mať rok vo februari) a spokojná bola veľmi.. ale to je individuálne .. všade a u každého..

grekyna23
10. jan 2010

laca223, ja si tiez myslim, ze je dobre davat na zaciatku babo do hlbokej vanicky koli chrbatiku, vsak v lete mu tam nebude teplo, ked ho primerane oblecies a bude tam mat pohodlie ako v postielke, v tych sportovych castiach mozu na chrbatk baba tlacit tie popruhy alebo rozne tvarovania

cheerlady
10. jan 2010

luca223 no ja si nemyslim,ze ked sa otepli,tak to automaticky znamena dat babo do sportiaku! babo tam moze ist vtedy,ked uz dokaze same sediet,dovtedy by malo byt urcite vo vanicke aj kvoli chrbtici - teda ja sa toho urcite budem drzat 😉

kamilakd
10. jan 2010

ahojte zuzka fakt mas miny brusko ale to asi aj preto ze si bola naobliekana,ale myslim ze ti za chvilku celkom dost vyskoci...moja kamoska tajila do 6teho mesiaca a fakt sme si to ani nevsimli ale potom jej vykuklo a myly mal 3.500

madrace no ti mimina su lahulinke takze si myslim ze netreba nejake speci drahe matrace do postielok staci molitan kokos ziadne ortopedicke ten by som zvolila neskor ako miska pisala do samotnej postele

lucka223 no ja ta nechcem odhovarat ale ta vanicka vajicko ma svoj ucel mimi ma spinkat na rovnom a v polohovatelnom vajicku chrbatik nema tu spravnu polohu to by som uz radsej volila hned sportovu cast ako to vajicko...moja svagrova mala celu trojkombinacku a casto ked isli lekarke boli len kocik a polohovatelne vajicko ona hned a dufam ze tam male nevozite cely den...takze by si mala pouvazovat!ak chces aby sa chrbtica mimi bola ok.to je to iste ako moderne maminy vyvlakaju mimina v kocikoch a vajickach po shopingoch a stravia vtom cel hodiny

adasik
10. jan 2010

babule- mam dilemu nad fusakom...chcem kupit Emitex, ten do 3 rokov, len neviem ci celorocny, alebo staci zimny...predsa ak by sa male narodilo koncom marca, tak nemusi byt teplo a v aprili tiez...Co pouzivaze-maminy...cez to prechodne obdobie do kocikov? Ked je na zimny fusak prilis teplo a na letny zima? Zvazujem kupit aj zimnu zavinovacku a to skombinovat s tensim fusakom...ci je to blbost?

michalag
10. jan 2010

evil vitaj!!! 🙂 , pozeram ze podla konika mas TP ako ja 🙂

luca223
10. jan 2010

no hej len to vajicko je fakt fajn na tom ze sa da polohovat keby ju mam krcit v klasickom tak to nie to by som jej nespravila... ale viem ze aj sestra mala maleho vo februari a tiez len v sportaku a ta si to dostpochvalovaa takn nevim dufam jej bde dobre ... a to mala 2 deti a toho prveho mala v januari a mala hlboku a pri tom druhom uz spostak a nic mu neni fesakovi 9 rocnemu 😉

kamilakd
10. jan 2010

dievcata ospravedlnujem sa ale tento posledny prispevok som napisala ako cisty madar 😀 ked ho tak spetne citam

silvi a co budes dnes piect?

cicimon
10. jan 2010

no ja si tiez myslim, ze vanicku aspon par mesiacov clovek vyuzije...a ak budes mat este dalsie mimi, tak potom tiez.

a co sa tyka toho fusaku, neviem, ci to nie je zbytocne...ved budes cca 4-5 dni v nemocke a potom mozno az po 2 tyzdnoch pojdes s malym von, tak to uz bude mat a bude teplo, to bude stacit mozno nejake deka alebo nieco podobne. Mozno sa fusak oplati viac na zimu ako na koniec aprila/maj

dejna3
10. jan 2010

ahojte, dnes kuchtí drahý, ja až večeru, tak mám zatiaľ "voľno" 😉

dejna3
10. jan 2010

my sme sa s kami bavili o fusakoch - podľa mňa je teraz zbytočné ich kupovať pre aprílovčatká... a na zimu už budú v športiakoch, tak potom nejaký treba nájsť, ktorý zapasuje aj do športového, najlepšie s tými otvormi na popruhy 😉

adasik
10. jan 2010

cicimon- dik..preto sa pytam a zvazujem... 😉

si tiez myslim, ze vanicku vyuzijeme aspon 5-6 mesiacov...

majovky2010
10. jan 2010

cici, s malickym uz budes moct ist po tyzdni von pokial nebude skarede, veterne pocasie 😉 , fusak podla mna staci az na zimu a teraz len nejaka letna deka, alebo zavinovacka do autosedacky

cicimon
10. jan 2010

majovky - presne ako pises 🙂 fusak zacnem riesit na jesen

kamilakd
10. jan 2010

lucka ja to polohovatelne vajicko velmi dobre poznam apediatricka nam doporucila ze to je len moderny doplnok ale nie vsetko moderne a noveve je dobre....je to vec nazoru kedze polka rodiny z mm strany je ortopedov tento kus polohovatelneho vajicka razne zavrhlo..samozrejme je to vec nazoru.moj je jednoznacny pevna vanicka 😉 ale ty si sa urcite rozhodla a urcite aj predajca bol spokojny.

adasik nekupuj fusak naco ti teraz bude kupis neskor ked mimi pojde do sportiaku dejna ma pravdu treba najst taky s tym otvorom na popruhy.zatial staci nejaka decka ved to budu letne deti

juliap
10. jan 2010

baulky vidim ze sa bavite o fusakoch. ja to neriesim, teraz bude mimi v perinke a ked by bolo chladnejsie nejaka decka. ale segra ma syna narodeneho 20.4., tyzden boli v nemocnici, tyzden potom este nechodila vom a ked s nim vysla, tak uz potreboval len body s kratkym rukavom a tenke nohavicky, rozbaleny, na perinke len lezal, tak bolo teplo hned od 1 maja. fusak zhanala az na zimu

kamilakd
10. jan 2010

dejni krasne to mame zariadene aj ten moj vari tak mam klud ja som v piatok mala sabes som vyupratovala cely byt nakopletku mi zasibalo poprala som zavesy umyla okna zaluzky 😀 a vecer som dala do poriadku papiere za rok 2009 som bola rada

cicimon
10. jan 2010

kamila - sikovna si, ja som okna pred vianocami neumyla, tak snad sa mi podari, kym sa male narodi.

tantama
10. jan 2010

ahojte maminy 😉

zuzana1971 nič si z malého bruška nerob.. hlavne že je maxík dosť velký.. ja mám brucho až až a tiež je malá malá tak to nechápem 😠
tak sa mi tu všetky držte a ozvem sa ked to bude možné.. pááááááááááááááááááááááá a nech miminká rastú a kopkajú 😉

luca223
10. jan 2010

no tak trocha ste ma dostali ale uvidim popytam sa este a uvidim zatial mame len to vajisko a uvidi sa ale dik za rady

a robite este ??? ja stale makam v praci a nevim si predstavit to cakanie potom pred porodom ale asi nebudem mat cas na to myslet ak budem len prat a zehlit tie male vecicky... a bude to dobra zmena z roboty len doma a hlavne nastupim do inej roboty 24 hodin v kuse... 😉 zmena bude velka

kamilakd
10. jan 2010

cici to bol len taky sabes ja som pred vianocami nejak neupratovala ved kazda upratujem priebezne ale u mna sa nejak prasilo asi.ked bola chit som to vyuzila lebo ked nieco musim tak to ani nerobim

tamtama drzime palceky a drzs sa!

michalag
10. jan 2010

baby ospravedlnujem sa to som bola ja (majovky2010) 😅 , davala som foto bruska, potom som musela odbehnut a uz som sa zabudla odhlasit 😅 😝

kamilakd
10. jan 2010

tu asi polka he na PN a polka pracuje 🙂 ja som na rizikovom ale pracujem doma cez PC ale teraz uz ani to nie od noveho roku ja sa ani nenudim vzdy si nieco najdem na robotu a celkom rada aj spim s vejul asi prespime najviac 😀 ta si tiez dokaze dat 4hodinoveho slofika 😀

grekyna23
10. jan 2010

ja som okna pred vianocami tiez neumyvala, aspon budeme mat co robit ked budeme chciet vyvolat porod 😀
tantama, tak sa nam s Gretkou pekne drzte a nech ste v nemocnici co najkratsie 😉 , vsetko bude dobre, uvidis 😉

dejna3
10. jan 2010

tantama, držkajte sa v nemocke 😉
kami, no mohla by som oddychovať, ale tuším ten šábes chytá dnes mňa 😝
lucka, ja mám cp S4 a mám aj vaničku playmoon aj vajíčko - ale baby zero... ty máš asi primu - no ja by som tam asi tiež nenechala dieťatko celý čas 😉

luca223
10. jan 2010

u mna je problem ze sa neviem nejako zastavit a uvolnit a zaspat stale musim neco robit ale asi ked narasteme trocha viac tak to asi budem muset prekonat 😀 a hlavne ked nebudem moct spavat v noci ako niekore baby co poznam... 😀

cicimon
10. jan 2010

ja este robim a som celkom rada, ze som v robote a nie doma. Mam dojem, ze ked som doma, napr cez vikend, ze ma viac taha do spania. Ale ved to uz len cca 7 tyzdnov do materskej, to prejde ako voda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre