Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

juliap
5. feb 2010

zuzkabar tak pekne oddychovat, lezkat, nic nedvihat, nerozculovat sa, nestresovat ... a mimcu sa prihovorit, nech pekne pocka v brusku este do aprila
nas svist sa tiez umudril ... musim zaklopat ... uz mi tak netlaci na krcek, je to aj vdaka tym injekciam, len ma boli cely zadok ... no a verim aj to, ze mu pekne mm dohovaral kazdy vecer, ked mi natiera brusko 😀

veve23
5. feb 2010

moni, a kedy ta pustia domov, nieze tam ostanes trcat zabarikadovana, mas aj v robote zasoby jedla???? 😉

vejula
5. feb 2010

dakujem moni, som zvedavá do kedy mi to tam adminky nechaju 😒

dejna3
5. feb 2010

minka, držím palčeky, verím, že všetko dobre dopadne 😉 😵 aj moja kámoška porodila cca v 31tt dievčatko, teraz má 7 rôčkov a je úplne zdravučká 🙂

zuzkabar, ty pekne lež a oddychuj 🙂 tiež držím palčeky 😵

baby, nejak sa chystáte rozrodiť už, či čo? 😅

dejna3
5. feb 2010

veji - to je len taká "povedačka" že je lepšie porodiť v 7. mesiaci, než v 8..... čím dlhšie je bábätko v brušku, tým, samozrejme, lepšie 😉

moni
5. feb 2010

veve, no dostali sme o 4hod skorsi odchod z prace, takze oficialne by som tu uz nemala byt. lenze mam tolko prace 😝 cez vikend sa sem nebudem moct dostat a na pondelok musia byt nachystane nejake veci. hadam do nejakej tristvrte hodiny vypadneme.

veji, ja mam tiez jednu svadobnu a v poho...ved ich tam nemas milion5 🙂 a okrem toho si tam s bruskom 😵

dejni, ja sa nechystam 😀 este musim tolko stihnut ze az 🙂

zuzkabar1983
5. feb 2010

Veji bola si krasna nevesticka 😉

dejna3
5. feb 2010

veji, krásna nevestička, pekný párik ste 😵 😵

dejna3
5. feb 2010

moni, ja tiež nemôžem 😀 ešte rátam, koľko dní si musím platiť DNP, aby som mala lepšiu materskú 😅 mám to tak natesno... tuším do 23.2. a od 26.2. by som už mohla aj nastúpiť na MD 😀

mizulienka
5. feb 2010

ahojte, ja som z marcoviek, ale mam termin, posledny marcovy den, co kludne moze byt aj zaciatok aprila 🙂

vidim, ze ste sa tu bavili aj o teutonia kociarikoch...odporucam, my sme kupovali sportovy pre syna a teraz uz iba dokupili vanicku a vajicko...ale vsetko, aj sportovy aj teraz ten zbytok sme kupovali vo viedni, v nord shopping centre...mali 30% zlavy, takze nas to vyslo o dost lacnejsie.

A musim povedat, ze sme tak urobili preto, lebo pristup obchodnikov v babymarkete bol, slusne povedany strasny.
Vo viedni si mozes vsetko krasne vyskusat, povyberat z katalogu a dodacia lehota je nejakych 5-7 tyzdnov.

takze iba tolko 🙂

seuska
5. feb 2010

Minka straaaasne vam drzim palce, myslim na Vas, malinka to zvladne, ja som sa tiez narodila na 7 mesiac a dnes mam 172 cm a pred tehu 65 kg, no proste kus zeny a si zober ze pred 30 rokmi nebolo zdravotnictvo na takej urovni ako dnes, urcite vsetko dobre dopadne a malinka to zvladne...len mysli pozitivne lebo stres skodi fazulke 🙂

Moni nebudeme vediet do pondelka co je s tebou???? Dufam, ze si si instruktaz na odhrnanie snehu dobre nastudovala, aby si sa vedela vyhrabat z tolkeho snehu 😀

Kocky idem sa venovat svojmu mm kedze je doma z tyzdnovky, nachovany je, tak uz len pivko a ... 😉

Zajtra nakukneeeem... pekny vecer vsetkym a dobru nocku...

moni
5. feb 2010

dejni 😅
len aby tam tie nase potvory male zase pridlho neboli 😝 radsej o tyzden skor ako neskor, aspon pre mna 🙂

mizu, a maly sa ti narodil v termine, alebo pred/po?

mizulienka
5. feb 2010

ahoj moni, maly sa narodil 3 tyzdne pred terminom a to mal 3,5 kg a 50 cm...fakt si neviem predstavit, zeby bol narodeny v riadnom termine 🙂

moni
5. feb 2010

ukazkove miery 😵 mozno si aj druhy drobec svihne a stihnete marec v pohode 🙂

mizulienka
5. feb 2010

muz ma narodeniny 19.3. tak mozno budeme oslavovat 2x 😵

civavava
autor
5. feb 2010

ahoooj babule,

moni, uz aj u nas v Luxe hlasili, co sa blizi na vychodne pobrezie USA.... 😒 tak nech to rychlo prehrmi a navod na odhadzovanie dufam, ze pomohol 😎

minka, moc drzim palce, aby ste s mimi v brusku vydrzali co najdlhsie 😵

vejuliiii, ake krasne svadobne fotecky mas v albume, krasnucki ste 😵

co planujete cez vikendik? ja cestujem zajtra do Ghentu, kuknut byvalu kolegynu, ktorej sa narodil v novembri syncek 😉 tak vas sem pridem precitat az vecer 😉 no a v nedelu oddych, trocha upratat a balenie tasky do porodnice, yupiii 😉

pa pa, pekny vecer vsetkym 🙂

veve23
5. feb 2010

moni, ako to vyzera so sniezikom???? a mas zo sebou aj lopatku??? 😀
mizu...ty budes tusim rodit v Ruzinove, ak sa nemylim

dejna3
5. feb 2010

moni, moja reč - radšej o týždeň skôr ako neskôr 😝 ja som týždeň pranášala - tak viem o čom hovorím 😅
veru, daj nám vedieť, či ťa nezavialo 😉

tak ja som úspešne navarila granatír, trošinku som presolila, ale inak je výborný so slaninkou 😉 ... a môžem si ho teraz sama aj zjesť 😀 😀 drahý mi to ofrflal - a to ani nevyskúšal - vraj to neľúbi... nech... má smolu, bude večerať rožky 😀 😀 ale ako ho poznám, on síce ofrfle a potom aj tak vždy zje 😉

vejula
5. feb 2010

Ďakujem babulky 🙂

dejni, no možno že hej, ja neviem, som to už viackrát počula o tom siedmom mesiaci 😕

mizulienka, no teda fakt krásne miery na to že tri týždne skôr... V termíne by mal tak aj vyše štyroch kíl... A možno že zle vypočítali termín...

veve23
5. feb 2010

dejni, podobny model mam doma, este neochutna a brble, aj tak zje...

mizulienka
5. feb 2010

veve ano tentokrat budem rodit v ruzinove, prve som rodila na antolskej, ale teraz sme sa rozhodli ze budem tu.

vejula, ja si tiez myslim, ze to malo nieco spolocne aj so zlym vypoctom terminu...lebo on bol uplne "hotove babo" 🙂 mal vsetko dovivijane ako keby bol donoseny.

veve23
5. feb 2010

mizu, aj ja sa tam chystam rodit, tak sem-tam citam aj nemocnicu Ruzinov,nech viem co sa tam deje...posledny mesiac ta budem chodit na poradne

moni
5. feb 2010

civi, vsetko je mi jasne ako treba odhadzovat akurat lopatu nemame 😅 uzkoprofilovy tovar momentalne takze chudak mm neviem ako bude auticko ratovat zo zaveja 😅

veve, kyda statocne, mna uz bije nerva aka bude cesta dom, ale mm ma este pracu 😠

vejula
5. feb 2010

no mizu asi sa lekári splietli, ked vravíš že už bolo všetko ako má byť 😉

dejni počkaj ráno sa zobudíš a hrniec bude prázdny 😀 😀 😀

mizulienka
5. feb 2010

veve ja tiez budem do poradne chodit tam...c. dveri 53 a 41, ci tak nejako 🙂
chces si priplatit aj nadstandard? llebo baby, co tam pisu o tom standarde, je dost hroza, az sa mi verit nechce...

civavava
autor
5. feb 2010

este som tu, bo som skypovala s mm 😎

moni, my sme tu mali kalamitu v utorok, domov 14km z prace som sla 3,5 hodiny...na druhy den som citala v tlaci, ze nemohli solit, lebo v celom velkovojvodstve im dosla sol!!!!! oni totiz tunak nie su zvyknuti na sneh, ked tu padne raz za zimu 30 cm tak za pol dna je prec a potom uz nic..

v utorok tu bola este Sibir, krasne bielo vsade a dnes je tu uz +8 stupnov a vsetok sneh je prec / zaplatpanbu/, oni povacsinou tu ani zimne pneu nemaju a tak to potom vyzera, ked vynimocne nasnezi... 😖 😠 😠

tak drzim palceky , nech sa stastne a bez nehody dostanete domov 😉

dobru nocku

veve23
5. feb 2010

mizu...hej, jasne...len aby bol volny, sprcha a wc to musi byt, tak dufam ze sa zadari.....tak ja tam budem troch neskorej ako ty, uvidim aky bude april

moni, tak aspon si porobis, pobuzeruj muza nech tolko nerobi

vejula
5. feb 2010

jaj už ma bolí chrbát, musím sa isť vystrieť...

Bruuu noc babulky.

mizulienka
5. feb 2010

ja to furt nechapem 😒
standard izba je aka...cisto izba a vecko a sprchy su kde?

v antolskej boli take bunky, ako zvyknu byt na intrakoch 🙂 ze kazda izba mala vlastne spolocnu kupelnu s tou druhou izbou, takze si nemusela chodit nikam nejak cez chodbu alebo tak...

dejna3
5. feb 2010

no prosím, už spráskal jednu veľkú porciu 😀 😀 😀 stavím sa, že o polnoci bude repete a do rána nič neostane 😀

moni, téééda, no škoda, že tú inštruktáž až včera dávali, možno by sme ti stihli ešte nejakú tu lopatu expresne poslať 😀 😀
som to vravela mm, strašne sa rehotal na tom 😉

ja som podľa vypočítaného termínu mojej mame, narodená o vyše 7tt skôr 😅 mama ešte ani na materskej nebola, chodila do práce a na druhý deň, po mojom narodení si žiadala o materskú dovču 😉 ale tiež si myslíme, že to bol zlý termín... bola som "vraj" úplne o.k. - miery 3,3kg a 49cm 😉 (ako moja sofi)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre