Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
5. mar 2010

moni, no tu je fakt nebezpečné o jedle točiť 😀

inak drahý si priniesol nejakú novú pc hru, už na mňa žmurká, tak neviem, kedy a či sa sem dnes ešte dostanem 😅

moni
5. mar 2010

cici, tak to dnes len svokru ulozite spat 🙂

alicc, no tak to ma byt, sladka bodka!

alicc
5. mar 2010

moni veru veru, hlavne ked ten moj mm je zaťažený na sladké on by si nutelou natieral všetko 😉

cicimon
5. mar 2010

moni - dnes hej....len co dalsie 3 dni 😲

aktakk
5. mar 2010

Fleury- napriklad ten Vas psik sa mi paci 🙂 . Je chutny ako cumakuje z tej postielky 😀 . Tak smutne.

Cici a co smutne ti manazer povedal, ked ta to tak vzalo?

moni
5. mar 2010

cici, no kedze ste uz vsetko upratali tak ozaj len tie nakupy zostavaju 😉

alicc, mm sa tvari ako sa zdravo stravuje, ale ked som nadhodila parene buchty, hned mu ocka zasvietili 😵

cicimon
5. mar 2010

aktakk - praveze ma tak vychvalil - Skot, ze ma to fakt dojalo, on je fakt zlaty....a potom mi este jeden Sved zavolal a mal asi 5min monolog, ze ako som im pomahala a pod...

kats
5. mar 2010

my mame 2 psikov, ale vzdy na obed ked matus zaspava tak suseda s mini prachovkou ide von a ten pes musi stekat cely cas co ide po ulici 😠 mam chut ho zastrelit 😅 a dalsi susedia maju tiez perfektneho psa, vzdy ked ho daju do predzahradky, alebo ide na prechadzku a uz ich tam caka tak steka - kludne aj pol hodinu v kuse...
jasne ze ked su nasi vonku na dvore a ide okolo pes tak stekaju, ale to ich okriknem alebo su s nami doma v pohodlicku 😅
moj muz od noveho roka drzi dietku (musim ho pochvalit ze fakt schudol 😀 ) ale aj mna uz na to buzeruje 😝 a ja faaakt ze mozem sladke a teraz si aj dopriavam 😀 takze si vyvaram sladke a on si urobi na veceru salatik 😀 len cokoladu nesmiem pred nim jest aby odolal 😀

aktakk
5. mar 2010

Cici- tak som to aj myslela...ze nieco dojimave, ale som sa blbo vyjadrila 😉 . Mne tak chodili maily od klientov, ze som mala chut rozplakat sa...

Kats- ved to je jasne, ze pes zasteka, je to jeho "rec" ale presne ako pises, susedia odidu z domu a nechaju ho sameho a potom steka nonstop vkuse az kym sa niekto z nich nevrati.

cicimon
5. mar 2010

aktakk - taky cas je clovek aj luto, ze odchadza...

ja som prave zosrotovala cokoladu..

seuska
5. mar 2010

Fleu jasne boli sme v tej kolibke... pani hrosica si dala mix tanier, pirohy, bryndzaky a strapacky... sak secko mosiiiiim vyskusta neeee 😀 vyborne to bolo, dakujem ti. Havino ma pekne sibalske oci....

Tak ja to s tou zuzkou nechapem ako sa mozu v nemocnici pomylit o jeden tyzden, sak vsade sa to rata rovnako... co to tam je za amaterov?

Tamtamke som pisala sms este v stredu a neodpisala, dufam ze su ok s Gretkou, nemam z toho dobry pocit ze sa neozvala ani na sms.

Dnes som bola u svojho gynekologa na poradni a mu oznamit ze budem rodit v KE tak slubil ze zavola primarovi nech da na mna pozor, som zvedava ci mu zavola, vraj su kamarati....

Ja som vcera varila kura na smotane s kolienkami, a dnes sme mali na veceru pecene zemiaky v trube, cibulu, slaninu, bryndzu... no baby mnaaaaaaaaam toto zboznujeeeeem.... Ale take tvarohove palacinky by som si tiez dala...

Martinka tak slecna ma teda peknu vahu. Moja mala v stredu 2681g. Krcok mam tiez zatvoreny a ma 2cm.. ale to by som aj ja rada vedela ze jak to tak presne meraju...?

aktakk
5. mar 2010

No to ano, ale uz som mesiac doma a uz som si zvykla...Zas zacneme nieco "nove" a pekne...

kats
5. mar 2010

muz siel von utesovat kamosa s ktorym sa po 15tich rokoch rozisla baba a on teraz ostal s holou ri.. 😝 no ale ked sa doteraz nerozhybal... sa jej ani nedivim 😅 takze sa tiez napchavam pred telkou 😀
aktakk uplne ta chapem - nielen ze chudak pes ale aj vy vsetci susedia 😒

aktakk
5. mar 2010

Seus- tak doktorko sa celkom pekne zachoval aj napriek tomu, ze nerodis u neho. Tak fajn, aspon nerobil zbytocne stresy 😉

Ja sa pre dnesok porucam, idem sa natiahnut do postele, lebo ma boli cely chrbat z toho presedenia pri TV a PC.

BRUUUUUU

moni
5. mar 2010

seuska, no tak to nakoniec supe rdopadlo s tvojim lekarom!

kats, po 15 rokoch? uff, smutne 😔

aktakk, dobru!

seuska
5. mar 2010

No trosku som citila v jeho hlase taku urazenu jesitnost, ale zachoval sa dobre... 🙂

neviem ci sa mi nahodou pracka nepokazila, normalne dopralo ale pradlo nevyzmykalo, este toto mi chybalo teraz! Skusim dat len cisto zmykanie, som zvedava....

Som citala ze ste dnes zasa varili a celkom dobre ste pomiesali... 😀 Ja by som si teraz dala pohar cerveneho... na krvinky...

alicc
5. mar 2010

babulky aj ja sa lučim,
mm už stojí nado mnou a chce isť zase on na PC,takže dobru noc 🙂

seuska
5. mar 2010

Prave mi pisala Tamtamka, aka nahoda 🙂 citujem:

NO MY SME ZATIAL STALE 2V1 ALE BUDUCI TYZDEN IDEM NA CISARSKY. ASI V STREDU. MALA NEMA ANI 2KG ALE HADAM TO DOBRE DOPADNE. KED BUDEM VEDIET KEDY PRESNE NAPISEM TI. DRZTE SA VSETKY MYSLIM NA VAS.

moni
5. mar 2010

seus, ved si daj...dobry krvny obraz je dolezity 😵 pohar vinka raz za tyzden neuskodi 😉

kiwinka
5. mar 2010

martinka, ano,, akurat teraz v utorok na poradni mi brala stery,,,krv, a take tie poradnove aktivity, moč, tlak, prvy krat sme boli na monitore... a pondelok idem na UTZ skontrolovat aváhu mojej malinkej 🙂
fleury no je to cele divne, nechapem co je toto za praktiky,,,
aktakk anoo,my mame april 🙂 🙂 🙂 len skoda, ze nerodis na kramaroch ako ja, ze by sme to spolu odflákli tam 😀
tak ma boli chrbatik,,aj hlava... s MM kukame telku,, dobruu nocku Vam zelaaam, pa 😉

michalag
5. mar 2010

zrelost placenty sa da zistit len sonom ze?

moni
5. mar 2010

miska, myslim ze ano.

michalag
5. mar 2010

no tak to sa ja uz asi nedozviem kedze na dalsie utz. ma doki uz neplanuje poslat ☹

moni
5. mar 2010

a na prietokoch si uz bola?
ak nemas ziadne problemy, a mala rastie ako ma, tak je vsetko v pohode, nie? placenta zacne starnut po 40tt.

michalag
5. mar 2010

moni, na prietokoch som bola uz v 31tt bolo to spojene spolu s utz. a placenta sa nejako oznacuje ked zapisuju do papierov? mozno to tam najdem ci je oki

moni
5. mar 2010

miska, netusim ci to nejako oznacuju (ja nemam ani tehu knizku). ale urcite by ti lekar povedal, ze cosi nie je v poriadku. keby nefungovala placenta, babenko by nerastlo. myslim ze prave tantamke zistili cosi s placentou 😔

michalag
5. mar 2010

prietoky boli vraj ukazkove tak je to asi v poriadku 🙂

idem ja do hajan, lebo uz sa mi oci krizia ako nevidim

bruuuuu nocku 🙂

monva
5. mar 2010

konecne som vas docitala 🙂

miska, ak si mala prietoky ukazkove, tak aj placenta by mala byt o.k. 🙂

aj ja uz idem spat, nejako nie som vo svojej "kozi" 🙂 asi to chce len dobre sa vyspat

ozaj dnes MM poskladal postielku, maly sa hned do nej nasackoval cely vyteseny, tak uz musim kupit len matrac a sadu do postielky (obliecky, vyplne, hniezdo, baldachyn, plachta). Baldachyn som povodne ani nechcela, pri dankovi mi tiez vadilo, ze som na neho v noci nevidela, tak som ho mala stale odhrnuty, no nasla som "sifonovy", priesvitny baldachyn a konstrukciu mame, tak sa aspon vyuzije 🙂

seus - ako pracka? nemohol to byt zaneseny filter? mne sa to obcas stava - precistim a spustim pranie znovu.

tak dobru noc vsetkym 2v1 🙂

aktakk
6. mar 2010

Dobre ranko babenky!

Kiwi- nooo, len aby sme to neodrodili az medzi poslednymi 😀 . Mna dnes inak tlaci dole, maybe hlavcika?

A co mate dnes na plane? Ja nic moc dokopy, teda co sa domacnosti tyka. Len umyt WC a kupelnu, urobit polievku a potom pojdeme k nasim....

zuvinka102
6. mar 2010

Dobre ranko sama tomu neverim, ze som tak skoro rano vstala.. ale hned z rana mam dilemu lebo musim este vymysliet co kupim krsniatku k narodkam ak mate napad tak mozete poradit ma 10rokov..

aktakk no je mam dnes naplane oslavy takze taky kludas den, ked kupim darcek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre