Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ludka140281
17. mar 2010

minka tesim sa s vami......tak si nas vsetky predbehla 😀
aj ja uz chcem

kaktusik007
17. mar 2010

dejna, ano, to som pocula ze peniaze pridu skor ako rozhodnutie, ono to ta teta robi asi v jeden den, len kym to este pride postou, elbo to ide do vlastnych ruk..... a idem kuk aj ja na ucet, ci mi nabehla materska 😀

ludka140281
17. mar 2010

zajtra mam dostat prve euricka z materskej a tiez este nemam rozhodnutie.....asi je to tak ok 😎

kika29
17. mar 2010

aj ja mám dostáť prvú materskú a rozhodnutie neprišlo ešte ani mne

minka jéééj tak už pestujete 🙂

ninuska8
17. mar 2010

civi, aj ja som scela robit nieco z brokolicou, nic fajne som nenasla tak som urobila brok. polievku, nechutila mi dajak extra ale dalo sa...🙂 teraz sa chystam na langose...a asi este uvarim puding, lebo umrem bez sladkeho...

inak kolko ste uz popriberali? ja som plus 16kg. a posledne tyzdne to nejak rapidne rastie, sa bojim, ze ostanem jak balon, ale hlavne nech je male ok. sa musim kus obetovat...

dejna3
17. mar 2010

kočky, díky, ja teiž robím na úrade, preto som trošku zaskočená z takého postupu, že vyplatia peniažky bez právoplatnosti... 😨 ale SP, asi vlastný zákon 😅
no ja tam budem musieť zrejme skočiť osobne, lebo máme problém s doručovaním pošty 😠 , tak to radšej tam osobne podpíšem, aby neboli z toho nejaké prúsery 😝

dejna3
17. mar 2010

minka, vaneska krásne rastie 🙂 teraz som kuki aj foto... je úplne nádhernááááá 😵 😵 😵

minka21
17. mar 2010

zuzka ty sa uz aj tesis nie?konecne budes moct vyliezť z pelechu🙂 potom nebudes ani vediet chodit z tolkeho lezania🙂ja ked som malu porodila tak som sa tiez este raz pre istotu pytala ci to je dievca🙂 aby nahodou🙂

inak ste tu uz same casovane bomby🙂 drzim palceky az mate pekne rychle porody! ziadne natahovacky a vylihovanie na koze,pekne tlacit a nech je cim skor po tom! fuj ale vam nezavidim 😀

ludka140281
17. mar 2010

minuska aj ja mam uz o 16gg viac...teraz vazim 71 a dufam,ze po porode to pojde dolu,lebo sa s tym neviem normalne pohybovat.....chcem aspon na 60 😅

kika29
17. mar 2010

zuzka sa neozvala ako dopadol cr?

kika29
17. mar 2010

ludka aj ja som naposledy vážila pred týždňom 71kg 🙂

juliap
17. mar 2010

minka tak to je super ze uz budes s malinkou, buduci tyzden domov a na velku noc uz aj kupaci mozu prist ... 😀 😀 😀

ludka140281
17. mar 2010

no babule,prave som to rozhodnutie zo soc.poistovne dostala.....priznali mi 18,044€ na den.....super,tesim sa 😀 😀 😀

juliap
17. mar 2010

kocendy, tu brokolicu vam zavidim, ja ju mam tak radaaaaa a nemozem, lebo mam po nej zlcnikove zachvaty, tak len z casu na cas ze trochu polievocky ... ☹

dejna3
17. mar 2010

ludka, mala si aj DNP? mne nabehlo na účet za jeden deň 19,20... tiež sa tešííííím 🙂 🙂

fleury
17. mar 2010

ivka hej, uz sa tesim 😵 ja uz vyliezam z pelechu aj tento tyzden tak pomalicky, musim sa kusok ponatahovat, lebo ked idem na poradnu vyzeram ako keby som mala 3 plienky na sebe a nedokazala chodit 😀

fleury
17. mar 2010

a vaneska je krasna .. zaaavidim, uz chcem aj ja 🙂

cicimon
17. mar 2010

ja prave robim zapecene cestoviny s brokolicou, uz som fakt hladna

juliap
17. mar 2010

babulky, ze co som urobila vcera mm ... sa smial, lebo svist sa natahoval po celom brusku, ale tak, co 5cm kopce, az to bolelo, no a mm rehot, tak ma to nasr..o, ze sa smeje, ze mu hovorim, sak pockaj, ja ti ukazem, ako to citim ja a som mu zaryla do brucha s prstami ... a on ze jau, sak to boli ... no tak sa potom uz prestal smiat, lebo mu hovorim a co myslis, ze mna to stekli? ten nas svistik bude fakt asi riadny valibucek, lebo takto sa mi dievcata nevypucovali, ze by ma to az bolelo, co mi napina cele brucho ... 😉

ludka140281
17. mar 2010

dejna.....ja som bola nezamestnana,takze len DNP 😀

fleury
17. mar 2010

julia 😀 na mene uz ste sa dohodli??

cicimon
17. mar 2010

no moja tiez celu noc kopala a pokracuje aj teraz....asi je tiez hladna..

juliap
17. mar 2010

fleury, nie nedohodli, ja uz to nechavam tak, aj mamke som sa postazovala, ze aky bol mm protivny, no ta ze si mame vybrat od znovu, ale mne co sa pacili mena, tak mi vsetky zoskrtal, tak som rezignovala, nech si vybera s kym chce ... ☹

fleury
17. mar 2010

julia hmm, tak to je blbe, ked sa na mene neviete dohodnut, ty to asi vyriesis fakt az porodom

juliap
17. mar 2010

no vyriesi si to mm, lebo nahlasit meno nemusim, ale on ho pojde zapisat na matriku, takze ho bude musiet uviest ...

fleury
17. mar 2010

a to staci suhlas jedneho rodica len na meno?

juliap
17. mar 2010

fleury a drzim palce zajtra na poradni, ja mam tiez, tak som zvedava, co bude, vsetky vysetrenia urobene, z hemosky lieky beriem, aj na to echo som bola v pondelok, tak ze je tam sice selest, ale je sposobeny tlakom branice na srdiecko, tak po porode 3 mesiace mam prist na kontrolu ako sa to upravilo, no a potom poradna az 8.4., to bude teda dan pre nasu rodinu, ja poradna, mamka ma nejake vysetrenia zase v nemocke na hematologii, synovec ide na operaciu s usnymi bubienkami ... tak mozno mi zahlasi na tej poradni ze priamo do porodnice ... a to ma este druhy synovec narodky

lucinka1104
17. mar 2010

No ahojte konečne mi ide kôn!!!! My nič nové akurát meno vrátili sme sa k Timei takže bude TImeinka len malý Luky to nechce vziať na vedomie a stale tvrdohlavo tvrdí, že mama ma v brušku Olíviu a na Timeu krúti hlavou, že nie 😀

fleury
17. mar 2010

julia aj ja ti zajtra drzim palce. To ta dost neskoro potom na poradnu objednaju, mozno uz ani nebude treba 🙂

jankako
17. mar 2010

obed navareny,napapane sme,teraz oddych,lebo nechce telo poslúchať ☹
minka ,Vaneska je chutnučka..ešte nie je domka,že?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre