Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
17. mar 2010

ozaj baby este k tomu vyvaraniu-flasky vyvarate cele,ci len tie cumliky??? 😕

kika29
17. mar 2010

ahojte konečne som sa sem dostála.
poradňa dopadla dobre bola som už aj na CTG hned. Len ma doktor šokol malá mi už teraz váži 3461g a že ked vydržímew do TP môže vážiť aj 4kg ostála som ako mechom udretá. vysadili sme už magneb6. streptokoka nemám výsledky sú negat. super tešim sa. len tá váha teraz no asi o týždeň začnem behať maraton aby sme neboli kinderko do apríla. no a vážim 74kg 😝

oliinka
17. mar 2010

ja som vyvýrala ajflašky aj cumlíky.kika ja vážim 76kg a ide mi to pekne na nervy

monva
17. mar 2010

ja som na poslednej poradni vazila 75 kg 😠 no neriesim, budem az potom, pri Dankovi som pribrala 23 kg (z 55 na 78 kg), zhodila som na 61 kg a odtial som priberala pri malinkej + 14 kg na terajsich 75 kg.

vejula
17. mar 2010

marika ešte vydrže pár týždnov, kde bude malému tak dobre aku v brušku 🙂 Ja chcem vydržať ešte do apríla as v apríly už kedykolvek... ale ešte musím stihnuť druhu poradnu u zubara, takže žiadne ponahlanie 😅

monva
17. mar 2010

cheer - ja som sterilizovala odsavacku s flastickou aj cumlom 😉 len pri odsavackach treba davat pozor, v navode je, ze sa ta pakova cast moze vyvarat, ale nie sterilizovat v mikrovlnke, lebo ma kovovu suciastku a ta moze v mikrovlnke sposobit vybuch ... ale neviem, ci mas aj odsavacku, tak len pre info 😉

denisa1111
17. mar 2010

Pekny vecer prajem,blahozelam k dobrym vysledkom na poradni,som zvedava kolko bude mat ten moj drobec v pia,bo sa mi zda uz pekne tazky a aj dlhy🙂

vejula
17. mar 2010

kika neboj zvládneš po prvom bábatku už pôjde druhé lepšie 😉 Aj ked 4 kilové

monva ja som pribrala +16kg a mám 66kg... No ale posledné dva týždne som nepribrala už ani kilo, tak snad sa to už zastavilo a ostane to pri tých +16kg 😝

olinka mne na toho streptokoka povedasla sestrička že ked ho raz mám, toho streptokoka, tak sa ho už nezbavím, neviem čo je na tom pravda...

monva
17. mar 2010

ozaj k tomu zubarovi - ja som pocas tehu nebola ani raz, volala som jej v decembri, kedze som mala az do konca novembra predpisane prisne telesne setrenie (kvoli neustalemu spineniu a krvacaniu) som jej vysvetlila, ze k nej nemozem a nevedela som, co s povinnou kontrolou 1x rocne a ona ma ukludnila, ze nech nechodim, ona je sukromna, tak si aj tak vsetko platim ... pojdem az potom po porode, ked uz budem mobilna 😉

vejula
17. mar 2010

jj monva, no ked si aj tak všetko platíš tak ti je zbytočne chodiť na tie prehliadky, no my by sme asi skončili pod mostom keby som si zubára platila, lebo tie moje zúbky, to je jedna katastrofa... No ale sranda je to že počas tehu mám lepšie zuby ako pred ním... Teda ma menej bolia 😝 A vraj to býva naopak 😕

cheerlady
17. mar 2010

ja som tiez nebola u zubara,co som tehu 😒 ja by som aj isla,len problem je,ze momentalne ziadneho nemam,lebo ten,co som u neho naposledy bola je dost o nicom ☹

ozaj,este aj odsavacku musim,skoro by som zabudla! 😲

denisa1111
17. mar 2010

Tak s tym zubarom mam podobne,na prehliadke som bola,len som mala ist este na opravu,ale uz som bola na PN,a stou vahou clovek aj tak nic nespravi,ja som mala 68 ale asi pred mesiacom a tu nemam vahu,tak doma budu soky,ale myslim ze pri behani okolo drobceka to pojde samo dole.🙂

monva
17. mar 2010

veji - 🙂 len potom mi bude zle, ked mi vystavi ucet. Pri Dankovi som skoro cele tehu prelezala, odisla mi predna horna jednotka (vypadla plomba a zub zmenil farbu, uz nemal totiz nerv), zubarka mi ju krasne dala po porode dokopy no stalo to vyse tisicky a potom mi bolo blbo, ked ma chcela objednat na dalsie "rekonstrukcie" plomb, som jej povedala, ze musim kalkulovat, ako z rodicovskeho a take palky za zuby boli mimo planu. Takze da sa, len nie naraz, ale postupne - no s jej pracou som maxi-spokojna, je to super kvalitka 😉

marika1902
17. mar 2010

ja som bola u zubara len raz chcem ist znova ale niak sa jej nemozem dovolat uz som jej asi 4x volala a nik mi to neberie a este som bola na dentalnej hygiene ale uz tam asi nikdy nepojdem najprv ma ta krava rozplakala a potom "je pani vy ste tehotna to som si ani nevsimla" a pritom som mala brusko uz dost velke.

marika1902
17. mar 2010

baby tak na mna nemate ja mam 82,5kg ale nevyzeram nato ja som dost vysoka mam 176cm takze vyzeram uplne normalne vsak na zaciatku som mala 65kg

aktakk
17. mar 2010

Ahojte

ja som bola dnes na poradni, poviem Vam to bol zazitok. Dr. mi vopchal asi pol ruky do pukane (doteraz ma boli). A pri tom povedal, ze troska to "nasmerujeme" alebo nieco v podobnom zmysle. Krcok mam 1,5 cm, na CTG boli uz aj kontrakcie...a ze sa to moze coskoro rozbehnut. Tak som zvedava, keby bude to coskoro.

ZUZKE A MAXIKOVI VELA ZDRAVICKA!!!!

aktakk
17. mar 2010

Marika- tak ja mam na teba, ja mam 86 kg!!!

cicimon
17. mar 2010

nooo - ja mam 84 a na zaciatku som mala 70,5...........

cheerlady
17. mar 2010

no ja mam teraz 79kg a pred tehu som mala 69 😝 a vyska 172cm. ale v mojich "najlepsich casoch",ked som pravidelne cvicievala som mala 59-juuuuj,to boli casy-chuducky pas,prsia 3ky,boky a ritka akurat..no bola som so sebou spokojna,ale casy sa menia 😠 ja sa spolieham na to,co kazdy hovori,ze pri kojeni idu dole kila same a ked budem v tom dennom kolotoci s malym,tak ani nebude tolko casu napchavat sa 😀

tarinka333
17. mar 2010

ech kocky, ja mam 85 a mala som 68... ta vaha ide zavratne hore

Zuzanke k MAXIKOVE VELKE GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM. Konecne to ma za sebou 🙂

marika1902
17. mar 2010

Ale baby porodom by sme mali stratit 8 az 12kg tak zas budeme krasne 😀 😀 😀 😀 nie ze by sme teraz neboli 😀 😀

marika1902
17. mar 2010

mne sa asi vracia moja aknozna plet som sa vyhadzla ako pubertacka 😒 😒 😒

veve23
17. mar 2010

jaj baby, bud o jedle alebo o vahe 😀 😀 😀 , malinky protiklad....
kaslat na vahu, to zacnem riesit az po porode. Ja budem mat pomaly 60 kg, ale ja som krpec, zacinala som na 43....tak uz mam skoro 17 plus, uz by aj stacilo 😉

cheerlady
17. mar 2010

aj ja budem riesit vahu az po porode,uvidim ako to pojde 🙂

marika1902
17. mar 2010

inak dnes mi dal mm otazku ze kedy mame dat peniaze mojmu dr. aby ma odrodil 😀 😀. No nakoniec som mu povedala ze co som pocula tak v tn su sami dobri doktori ze radsej si zaplatim nadstandard 😀 😀

kika29
17. mar 2010

no ja som z 57kg teraz na 74kg 😝 ale neriešim to. mňa teraz zaráža drobec že je ešte v brušku a už je tučko 😀

alicc
17. mar 2010

baby ja tiež idem zajtra do poradne, tak na mna myslite, určite do rána vela toho nenaspím. 😲

alicc
17. mar 2010

kika ja sa zas bojím, aby moja malá nebola príliš malá,minulý týžden mi doktorka hovorila, že má okolo 2,6-2,8 kg ale ona bola spokojná, že váha nie je najpodstatnejšia, hlavné je aby bolo dieťatko zrelé, ale aj tak by som bola rada, keby mala aspon niečo cez 3 kilá

dejna3
17. mar 2010

alicc, držím palce, potom daj vedieť ako ste pochodili 😉

alicc
17. mar 2010

jasné že sa ozvem, len zajtra to asi nepojde ked nebude fungovať MK ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre