Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
20. apr 2010

marika aj ja mam len vecer s tym problem lepsie povedane ked si lahnem uz spat.. tak len v tedy ju citim.. inac ked uz prenasam tak by som chcela aspon byka tak si pockam do zajtra.. 😀 a vo stvrtok ma svagrina narodky a ta stale hovori, ze sa narodi na ten termin tak uvidim..

grekyna23
20. apr 2010

myslim, ze zatial nik nerodil na termin
a mna palila zaha dokonca tehu 😖
aj ja idem papat, rascovu polievku na mliecko 😉

ivka1603
20. apr 2010

Vsetkym dobru chut k obedu !!! 😵

marika1902
20. apr 2010

Ja uz som napapana 😀 😀 Ale dakujem ivka 😀

ivka1603
20. apr 2010

Marika, pozeram, ze ty mas dnes TP.....uz by sa mohol tvoj Kubko konecne aj "rozhybat", aby si to uz mala skor za sebou 🙂
Ja mam dnes nepravidelne kontrakcie....to odkedy som prisla o 11.h. z nemocky z poradne....

zuvinka102
20. apr 2010

no ja prave jem parene buchty taj velmi pekne dakujem a podobne tiez dobru chut

malalady
20. apr 2010

Miška tu nebola?? 😉 😀 ktovie,či už rodí.. 🙂 ale mi povedala,že mi pošle spravu ked sa malinka narodí.. hm.. tak som v napati 🙂

marika1902
20. apr 2010

Ivka no ja Kubka rozhybavam uz aspon dva tyzdne ale jemu sa moc nechce 😝 A poslickov mam kazdy den tak uz ich vobec neriesim fnuk 😝 Zajtra uvidime ci sa to po tom Hamiltone rozbehne 😀 😀

ivka1603
20. apr 2010

Marika, drzim palce.....Ked budem zajtra rodit, spomeniem si na teba, aby si uz aj ty isla rodit..... 😀

zuvinka102
20. apr 2010

no ja poslickov nemam vobec..

marika1902
20. apr 2010

Ivka a tebe preco vyvolavaju porod ked termin mas az 30teho?

ivka1603
20. apr 2010

Marika, zacala som sa otvarat a maly je uz dost nizko...a okrem toho moja Dr. sa chysta na dovolenku, takze v case mojho TP by nebola v nemocke.....okrem toho ma Rastik uz 3,7kg a je uz dost tazky....tak preto....

marika1902
20. apr 2010

ivka tak to sa celkom mas ze nemusis cakat az do 30teho. Drzim palceky nech to ide rychlo 😀

marika1902
20. apr 2010

zuvinka inak bud rada ze nemas poslickov lebo nie je to nic prijemne 😝 😝

ivka1603
20. apr 2010

marika, dakujem, budem to potrebovat, som vystrasena z tej vyvolavacky viac ako pri prvom porode pred 8,5 roka...Aj ja tebe drzim palce, aby si sa uz dlho "netrapila" 🙂

marika1902
20. apr 2010

ivka aj ja dakujem dufam ze hamilton zaberie a kubko bude pri mne 😀 😀

ivka1603
20. apr 2010

Marika, neboj sa, do konca aprila budes mat urcite Kubka pri sebe.....ak to nepojde normalne, daju aj tebe vyvolavacku a bude..
Drzim ti palce...

michalag
20. apr 2010

zuzi ja som este tuuuuuuuu stale v 2v1, malinkej sa nejako nechce 😝 😅

marika tak snad hamilton zaberie 🙂 😉

michalag
20. apr 2010

ja uz sama neviem maju vyzerqat pravidelne ci nepravidelne kontry

cicimon
20. apr 2010

ja som poslickov nemala vobec..

prave si davam obed a u tej doktorky to bolo lepsie ako vyzeralo byt. Potom sme sa boli este s malou prejst a teraz cakam kym zaspi

vy uz mate vsetky rozhodnutie o materskej?

marika1902
20. apr 2010

miska aj ja v to dufam 😀 😀

ivka1603
20. apr 2010

Ahoj Miska, teba som tu dlhsie nevidela....na odchod do porodnice musis mat pravidelne kontr., nepravidel.kontr. su ako nacvik normalnych, teda len poslickovia.....dufam, ze to bolo dost zrozumitelne 🙂 ja mam teraz stale nepr. kontrakcie, maly sa stale smyka nizsie a nizsie.....

marika1902
20. apr 2010

cici ja uz mam a dokonca aj materska mi prisla 16teho

cicimon
20. apr 2010

marika - mne peniaze tiez prisli min tyzden ale papier furt nic...a vraj posielali siesteho

zuvinka102
20. apr 2010

cicimon mne papier tiez este neprisiel

marika1902
20. apr 2010

cici a nie je problem v poste ako v poistovni? Mne to prislo normalne nie doporucane. Mozno sa ta zasielka niekde stratila ak to posielali 6teho tak dva tyzdne je predsa len divne. 😒

michalag
20. apr 2010

cici a preco si mala vlastne zalahnute v uchu? .... inak mne prislo rozhodnutie do 2tt co som necalala, ale ja som vedela ze MD nedostanem takze mozno preto si aj svihli 😝

ivka, ja viem ze musia byt pravidelne len neviem ci sa malicka tak zapiera alebo je to stahovanie maternice a neviem preco ma pri takmer kazdom pohybe malickej (pri sedeni, lezani) pichne v podbrusku ..... doki mi vcera povedal ze hlavicku uz ma dole tak ......

cicimon
20. apr 2010

zuvi - no aspon niekto....tak ked to nedojde do konca yzdna volam tam zas

grekyna23
20. apr 2010

mne rozhodnutie o materskej prislo uz 18. marca a aj peniazky uz dosli 😉

denisa1111
20. apr 2010

baby to uz mate vsetky korunky,ja furt nic,tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre