Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

silvia7
11. mar 2010

no to máte teda sny babule... 😀 mne sa snívalo, že ma môj známy prišiel uniesť a odviezol ma na motorke dakam preč 😀 a to som sa ho nevedela chytiť s tým bruchom.. ale išla som.. hehe 😉

fleury
11. mar 2010

julia no presne to iste mam aj ja, ze pri terajsom pitnom rezime som polku dna na wc, tak neviem co budem robit, az to zvysim 😀

juliap
11. mar 2010

tak si fakt myslim, ci zbytocne nevystrasili tamtamku, ved mala ma peknu vahu a aj zivotaschopna, ci sa neunahlili s tym CS ... ale drzkame dalej prsteky samozrejme aj minke s vaneskou ... 🙂

fleury
11. mar 2010

minka uz mozno cez vikend aj domov s malou pojde 🙂

fruchtbar
11. mar 2010

no ja pijem aj 6 litrov denne,ja byvam taka smädna az sa mi z toho hlava toci,dr.si aj mylslea,ze mam cukrovku,ale nic take sa nepotvrdilo! ale mi aj nohy opuchaju,asi mam vela vody v tele,ved niekde to ist musi....

Baby,ja mam dnes taky zvlastny den,nenazrana som,na Wc som bola uz dnes 5x a poriadne,nie len bobky a kozenky ma tak neuveritelne bolia,tusim, ze sa aj zväcsuju....no nevem....

juliap
11. mar 2010

jezkove oci babulky neviete co zrobit, vcera som si na to sono primachlila mihalnice s novou maskarou a kym som dosla domov som myslela ze sa zblaznim jak som mala oci podrazdene, no hned som si zmyla, nakvapkala oftalmoseptonex, vyplachujem si ich aj kvapkam a furt su podrazdene a taky blby pocit mam ... ?

fruchtbar
11. mar 2010

Julia,nad niecim takym som aj rozmyslala,ono tu vahu ukaze len priblizne,cize orientacne....ale zas nad druhu stranu...nikdy nevies!

jankako
11. mar 2010

seuska držím palce na poradni..Grétka je ina bojovníčka..frajerka 😎
dejni,toto ked poviem mužovi že ma nakomplet zašili,tak sa zblázni...chudák 😀

juliap
11. mar 2010

no vsak vaha je len priblizne, aj mne vcera povedal, ze je to uz riadny chlapisko v mojom bruchu a ja si to viem uz aj porovnat ze ako boli kocky, tak tento "drobec" je tam uz tak nasprajcovany jak ema pred porodom, ani mi nepovedal, ze aku vahu ma, len ze je velky a stehennu kost ma dokonca dlhsiu nez na ten 34tt, tak bude dlhan po tatikovi, ten ma 2metre, sak minule zahlasil, ze maly sa narodi 60 cm 😀 😀 😀

fleury
11. mar 2010

frucht sak o 2 dni rodis, tak telo sa uz chysta 😀

jankako
11. mar 2010

juli možem asi s tebou aj súhlasiť..jednej známej tiež mala prestala rásť a nechali ju až do TP v brušku..dokonca až pár dni po TP išla CS..no samozrejme že sa narodila 2500g-mová...ale ťažko nám laikom súdiť..

moni
11. mar 2010

ahojte, no dnes mam zameskanych 8 stran! ta tisicka padne ani sa nezdame 😅

moni
11. mar 2010

frucht, no mna ani nenapadlo ti povedat ze zapis do tej osobitnej matriky pre vydanie slovenskeho rodneho listu trva 3 mesiace (a vraj niekedy aj viac 😝 )
skoda tych pokazenych planov dovolenkovych ☹

fleury, tak vravis ze chlapci hokejisti prisli zagratulovat? no pekne od nich 😀 😀 😀

ja teda popri vas pijem velmi malo, tak 1.5-2L 😨 mne taka bezbublinkova voda nechuti (napina mna z nej, lebo to chuti ako hajzlova voda - teda, nie ze by som taku skusala 😀 ) a kedze tu mineralky nemavaju, ja frajerka pijem taliansku 😅

este sa vratim k vasej debate z rana ohladne chripkovych vakcin, nie je pravda ze ta vakcina bola urobena narychlo a netestovana. v tomto si musim zastat "kolegov" z vedlajsej budovy 😔
druha vec je, ze tie co boli dostupne doma naozaj neboli bez ortuti takze bolo na zvazeni kazdej tehotnej ci si ju da pichnut. ale to je biznis farmaceutickych spolocnosti, a ich kontaktov. ja som mala stastie na "ciste" vakciny, este na jesen som dostala obidve, takze by sme mali byt s malou chranene.
ockovacia tema je velmi hakliva, nechcem tu vyvolavat zbytocne diskusie, len mi nedalo nereagovat 😕

alicc
11. mar 2010

dejna fakt, ved my mozeme rodit v ten istý den, lebo na sviatky ťa asi nenechajú. to by bolo fajn 🙂

moni
11. mar 2010

aha a este som chcela denise "zavidiet" aky ma prah bolesti 😉
v podstate ta masina meria len kontrakcie, nie bolest aku citis, takze nie vzdy vysoke tatry znamenaju ze treba lozit po stene od bolesti.
drz sa dievca!

alicc
11. mar 2010

fleury ja som pribrala pri prvom 9 kg a zostali mi hned po porode 2 kilá a tie išli dolu ani neviem ako, dúfam, že aj teraz to bude také 😵

civavava
autor
11. mar 2010

suhlasim s moni, aj ja som mala na jesen tunak cistu vakcinu a som rada, ze som ju mala, lebo v mojom tesnom okoli (kolegovia v praci) som sa s prasacou chripkou stretla , dost sa to sirilo, ludia boli chori a ja som si len gratulovala, ze som sa dala zaockovat 🙂

mm pisal, ze cesty v rakusku su OK, tak snad dobre dorazi.... 😉

idem si precitat cosi do jazykovky, paaa zatial 😉

aktakk
11. mar 2010

Ahojte,tak som po poradni...

Streptokoka mam pozitivneho ☹ , asi som si to privolala tou vcerajsou otazkou. Je tu nejaka taka, ci som zatial jedina? Inak na porod to zatial nevyzera, ale ze sa to moze rychlo zmenit...Pytala som sa aj na vahu babatka ale neviem ci si robil srandu, lebo cely cas vtipkoval...ale povedal mi ze 3,6kg. S bohom rodina...

Marika- no ja som tam zazila jednu "uzasnu" sestricku...taku chrontu staru. Ale inak co mi kamaratky vraveli, tak vacsina ze je v pohode...tak neviem.

juliap
11. mar 2010

aktakk, ja som mala streptokoka od januara, prelieceny az 2x s vagin cipkami aj normalne antibiotika, tak som zvedava, ci bude este sarapatit, o tyzden idem na poradnu, tak mi bude brat kontrol ster ...

aktakk
11. mar 2010

Tak som neni jedina zatial...no mne nic na to nedali asi az pri porode alebo co. ALe nechapem, preco to nemohli zacat uz teraz liecit..aspon skusit. 😒

vejula
11. mar 2010

joj tak gratulujem tantamke a malej gretke že sa tak krásne držia 😵

A jankako 38tt začína ked si v 37 +1 tt

jaj baby tu píšete o váhe, tak ja to vidím že na mne toho ostane dosť navyše... Dneska som si merala mieri, no hotová modelka aj sa hambím to tu napísať, ale čo sa budem pred vami hambiť tak
- kozy - 107 cm - to je +15cm ako pred tehu
- brucho - 107cm - to je +40cm ako pred tehu
- zadok - 95cm - to je +7cm ako pred tehu....

No čistá katastrofa, gula ako vyšitá 😅

jankako
11. mar 2010

aktakk neplač ja mám streptokoka už pekne dlho...
vejula jasne +1-kou začína dalši týž...

onellyo
11. mar 2010

ahoj volaco mi hovorte o vahe,,, ja som v 34 tyz,, a mam16 kil navyse!! a to za posledne 7-8 tyz,,, mesiace som pribrala 6-7 kil,,, no som zvedava kolko to bude do konca!!! hihihi ale hlavne nech sme zdravy!!! 🙂 🙂

jankako
11. mar 2010

aktakk,mňa liečia už od novembra na všetky tie pliagy a nič nezabera...antb.žilou pomohli tak na týž...
práveže mne stále niečo dáva doktor,neviem ale načo..na streptokoka pred porodom sa nič nedáva.až na sále antb.budu tiecť...

vejula
11. mar 2010

ahoj onellyo, tak my sme obe prílovky 😀 ... Inač ja som zatial tiež pribrala +16 kg 😕 Dufam že to už nepôjde vyššie 😝

denisa1111
11. mar 2010

Tie miery su celkom v pohode...ja mam obdobne,ale brusko mam asi mensie.Hlasim dobru naladu,akurat tu bol primar a chvalil mi vecerny zaznam,vsak konecne,tak MOZNO koncom buduceho tyzdna budem domka,ale nejdem sa este vobec tesit aby to zas nedopadlo na figu

denisa1111
11. mar 2010

Na dobru vahu odporucam pobyt v nemoc.,ja uz som o par lahsia...a este lepsie je non stop lezanie,vtedy tiez moc nechuti papat☹

aktakk
11. mar 2010

Jankako- ano ano, to viem ze ant. mi daju az na sale...povedal mi, ze ked sa to aj v 2Ott zisti a ti to preliecia, ze aj tak sa to uz berie, ze si ho mala a ATB ti aj tak podaju... A volala som este aj doktorovi, ktory by mal byt moj porodnik a povedal, ze sa nemam vobec nicoho obavat..

aktakk
11. mar 2010

Veji- ja +18 hlasim k dnesnemu dnu!

cicimon
11. mar 2010

tak pracka c. 3 a zaroven posledna sa perie, zajtra bude vela zehlenia..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre