Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
12. mar 2010

civavka, radsej nestlacaj, aby mal renko na zaciatok co papat 🙂

tantamka, roztomila je, drobnucka, krasna 😵

cici, no to neplanujem ani ja, nejako ju odtial vydurim 😀

tarinka333
12. mar 2010

Aka je Gretka zlatucka 🙂)) A aka vlasata 🙂 Juj, sa tesim, ze take malicke babuliatka mame v brusku 🙂

aktakk
12. mar 2010

Bavite sa o prenasani??? Neviem, ale ja si myslim, ze budem prave jedna z tych 😒 .

minius
12. mar 2010

tantamka gretka je riadna princeznicka. Naaaaaaaadhernucka je! 😵

dejna3
12. mar 2010

ahojte,

ja som si bola dnes po výsledky, streptokoka nemám, jupí 🙂 ale, klasicky, som anemická, tak už aj mne predpísali železo... sestrička sa so mnou už "rozlúčila", že do pôrodu sa už neuvidíme a popriala mi všetko dobré 🙂
potom som bola na predoperačnom vyšetrení, tam bola zlatá sestrička,hneď ma vzala dnu...
v pondelok už idem do poradne v nemocke, tak som veľmi zvedavá, či mi už stanovia presný termín sc 😉

zdravotne sa cítim už celkom dobre, zajtra mám posledný deň atb, len ten kašeľ ešte musím skrotiť 😒 som vyčerpaná, ale to už môže byť aj týmto posledným mesiacom 😝

idem dočítať, zatiaľ som len kuki malú grétku - tantamka - je úplne nádherná, drobulienka zlatá 😵 😵 😵

moni
12. mar 2010

aktakk, nekuvikaj! snad drobcek vylezie este v marci 🙂

dejni, super!

evil15
12. mar 2010

Grétka je zlatunkáááááááááááááááááááááááááá maly vlasáčik 😉

si myslím, že ked sa takto skoro začalo tak snád do polovičky apríla máme všetky bábätká na svete 😀 😀 😀 😀

aktakk
12. mar 2010

Moni- nechame sa prekvapit 😉 . Dufam, ze nebude pohodlne po tatinovi ale akcne po mame 😝 .

Inak, zatial mame vlasate babatka, ze?

aktakk
12. mar 2010

Baby- ja mam pocit, ze tu cmarate o sto sest iba vtedy, ked som zrovna neni na konikovi.

Inak Kiwinka sa nam dlho neozvala, neviete nikto nic?

moni
12. mar 2010

nasa bude tiez vlasacik 😵

dejna3
12. mar 2010

uf, teda, ale ste toho zasa popísali 😀 tá 1000-ka padne najneskôr do konca budúceho týždňa 😅
no nič - zapamätala som si akurát - že :

SEUSKA všetko najlepšie k narodeninkám 😵 😵 😵

vidím, že to železo berie asi väčšina, ja som musela aj pri sofi a mal som ho brať vraj aj po pôrode, no už som to akosi odflákla 😝

ja som bola dnes kuki aj v práci a ešte som trošku behala po obchodoch a skoro každý sa čudoval, keď som povedala, že mám termín o mesiac 😕 vraj vôbec na to nevyzerám... ešte aj sestrička na internom mi hovorila, že ona mala také brucho v 6-tom mesiaci... no ja teda neviem, ale mne pripadá fakt veľmi veľké, určite je o dosť väčšie než pri sofi, lebo aj naši vravia, že mám teraz veľké brušisko 😀 tak to je asi tá "relativita" 😀 😀

cheerlady
12. mar 2010

ahojte babule,ani vas nejdem od vcera docitavat,netrufam si 😀

nejake nove aprilovcatko??? 🙂

ja som mala ist zajtra na skusku do skoly,no dnes mi profka odpisala,ze to ziadna skuska nebude,ze to bude len nejaka kontrolna pisomka,ze na skusku sa mam prihlasit az cez skuskove,spoluziacka zase hovori,ze na prednaske ta profka povedala,ze to bude ako skuska,no tak ja uz som z toho jelen,mozem sa na to vybodnut,nebudem sa tam trepat na cely den a nakoniec zbytocne 😠 boze ako mi ta skola uz lezie na nervy,uz nech mam po nej 🙄

cicimon
12. mar 2010

mne prave mm dal masaz noh, na tie moje babkovske opuchnute....a trochu to pomaha - som ho pochvalila, aky je sikovny a ze to moze robit kazdy den 😀 (kedze sa prave do toho nehrnu, s radostou 🙂

vejula
12. mar 2010

tak som tu zas...

Počujte kočky chcem sa vas spýtať, je možné otehotnieť v 50-tke???? Máme celkom stihy, bo mamina má také stavy ako na začiatku tehu 😒 A teraz rozmýšlam či je možné že takto prebieha aj prechod alebo je možné že otehotnela.... To by bol dosť pruser kedže v aprili ma 50 😒 fu dufam že len zbytočne stresujeme, lebo to by som sa o nu už velmi bála či to telesne v takomto veku zvládne 😔

cheerlady
12. mar 2010

veji no mozne to je,ak jej este normalne fungoval cyklus ale tiez je dost mozne,ze je to prejav zacinajuceho prechodu.doteraz mala ms pravidelne?

moni
12. mar 2010

cici, mne tiez manzel masiruje nohy (vraj sa treba nejakym bodom na chodidle a vyse clenku vyhybat lebo mozu vyvolat porod - co na mna absolutne neplati) ale vzdy pri tom zaspim 😅

veji, no ak ma stale cyklus a sex tak je to mozne. ale skor si myslim ze je to prechod. poblaznene hormony 🙄

cheer, no tak to je na porazenie s takym pristupom 🙄
aprilovciatko je mozno nejake na ceste, lubiku nastupovala dnes do nemocnice 😵

denisa1111
12. mar 2010

Tak som si Vas opat precitala,bola u mna navsteva,tak mi to dnes v celku rychlo ubehlo.s tymi infarktami placenty,to znamena upchatie ciev,len som chcela vediet ci si to aj nejak subjektivne pocitovala.takze uz to mame fakt za par,s tym prenasanim by som si starosti nerobila,bo tu su vyvolavacky na dennom poriadku.Drzim vam vsetkym palceky,rada by som reagovala castejsie,ale kym to na tom mobile precitam,tak aj zabudnem,prajem Vam pekny vecer

michalag
12. mar 2010

tantamka, mala je kraaasnuckaaaaa 😵 😵 😵

dejni, som rada ze streptokoka nemas 🙂 a s tym zelezom ma naozaj vela bab problem

evil ani nesranduj ja mam TP az na konci aprila zaciatkom maja

tak ste ma navnadili ze zajtra robim segedin 😝 😀

veji, no o prechode zatial toho vela neviem 😅

cicimon
12. mar 2010

moni - no ja som mu hovorila, ako to ma robit podla toho, ako mi to robila na tej lymfomasazi....a mna taketo masaze skor steklia akoby som pri nich zaspala 😲

tarinka333
12. mar 2010

veji, myslim, ze to bude skor prechod, ale uvidite...
hm, dufam, ze seuska dosla domov z KE v poriadku.
a inak viete co? Mam pocit, ze budem rodit na zeleny stvrtok, 1.4. 😉

vejula
12. mar 2010

No ms mavala normálne, len naposledy krvácala asi den a to čerstvou krvou... Robila si aj test, ale že zrovna prišiel bráško tak ho zabudla na záchode a pozrela si ho až o nejakých 20 minut lebo nan zabudla a bola len jedna čiarka, ale tak na 100% testom moc neverím, lebo mne tiež na prvý krát ukázal len jednu /

Fu normalne ma to vystrašilo, lebo v 50tke vynosiť dieťa to si ani neviem opredstaviť, ked vidím že aj v mladom veku to je dosť naročné.

moni
12. mar 2010

cici, a mala na to nejako reagovala? lebo mne ide vzdy z bruska vyskocit 😅

tari, tak uzatvaraj stavky! mozno to vyjde 🙂

ja mam 1.4. oslavu v praci, moji zlati kolegovia mi vcera oznamili 😵

vidite, este hodte nejake tipy na varenie...segedin sme mali minuly vikend 😉

cicimon
12. mar 2010

moni - nie, asi bude leniva po tatovi - ona skor vystraja v noci

no ja zajtra robim spagety, v nedelu klasika polievku a pecene zemiaky s pecenym kurcatom - vsetko v 1 pekaci a mm si na buduci tyzden popytal rizoto

dejna3
12. mar 2010

veji, no tie testy sú takto na začiatku tehu práveže spoľahlivejši... častokrát ešte ani na uzv nič nevidno, ale testy sú dosť presné 😉 a to nevadí, že ho kuki až po 20 minútach...ja mám tie moje a doteraz sú tam // 🙂

cheerlady
12. mar 2010

tarinka ten datum by som chcela aj ja 😀

moni ani mi nehovor,a to som jej este pisala,ze som tehotna a termin mam uz tento mesiac.ked ma ta profka osalila a tu skusku zajtra da,tak ju dorazim 😠

a v ktorom tt je lubiku? 😕 🙂

baby ja uz si fakt pripadam ako slon,kazdy den sa obzeram,ci mi nekleslo brusko ale kdezeeee..... 🙄 asi nie nadarmo sa hovori,ze chlapcom sa von nechce 😖 a v noci som mala taku kyselinu,ze som myslela,ze sa dovraciam 😝 normalne som citila,ze ako sa maly pohol,tak hned kyselina,bleee 😠

marika1902
12. mar 2010

Ahojte kocky tak mna zacina chytat niaka depka, citim sa dost na prd ledva chodim asi mam zapaleny sedaci nerv a uz je to dost unavne a este ktomu izbu mame dole a vsetko ostatne je hore cize sa nachodim, mm nieje nikdy doma cize cele dni travim so svokrou a vkuse ma poucuje a kazi vsetku moju radost normalne sa bojim porodit lebo ona bude nadomnou stat a hovorit co robim zle ☹ ☹

vejula
12. mar 2010

fuu dejni aj si ma celkom ukludnila, ale radšej jej asi kupim ešte jeden, nech som v klude, som z toho viac vystrašená ako mamina 😒 No idem myslieť pozitívne, snad to je fakt len ten prechod...

marika, ja mám dnes tiež akýsi depkovací den, bojím sa akosi zas dnes všetkého, už som si aj poplakala, ale snažím sa pri vás trocha odreagovať...

moni
12. mar 2010

veji, vsetko dobre dopadne!

lubiku je sa mi zda v 37tt?

marika ☹ snad aspon cez vikend budete viac s manzelom.

marika1902
12. mar 2010

veji vsak aj ja sa snazim pozitivne mysliet ked si spomeniem na tamtamkynu Gretku tak mi je veselsie len sa citim sama a svokra je na nevydrzanie

marika1902
12. mar 2010

moni nebudeme staviame dom cize on bude celz vik tam no ale nastastie na nedelu som kupila listky do kina na alicu v krajine zazrakov tak sa strasne tesim aspon nedelne poobedie budeme spolu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre