Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

juliap
14. mar 2010

martinov a martin mame v rodine az az, peter je moj prvy frajer s ktorym sa teraz stretavame, tak nechcem to meno, proste ... matus sa mm tiez nepaci a dominik sa tiez tazko vyslovuje, proste luci uz to od vcera neriesim, nech si vyberie mm a basta, potom aspon malemu budem moct povedat, ked bude mat nieco proti svojmu menu, ze sa ma obratit na svojho otca, on mu ho vybral, to bude moja pomsta ... 😅

grekyna23
14. mar 2010

juliap, to mi je luto, ze ste sa takto nezhodli, ale urcite najdete meno, ktore vam nakoniec bude vyhovovat obom 😉

moni
14. mar 2010

ahojte, tak u nas sa dnes posuval cas, takze nam bude chybat cely den ta hodinka 😖
idem vas docitat!

moni
14. mar 2010

pozeram ze fleury zas mala divoke sny, snad japoncikom usla a nepobila sa 😀

strasne rychlo to leti, vaneska ma ozaj dnes mesiac! 😵

juliap, mrzi ma ze ste sa nezhodli na mene. nikdy mi to neprislo ako nieco dolezite, az do chvile ked sa to nezacalo tykat nas a nasho dietatka. kopu ludi ti sice povie ze sak meno sa da zmenit, ale to je podla mna krajne riesenie.
my stale nie sme na 100% rozhodnuti, a z kazdej strany do nas hucia.
skoda ze tebe sa len jedno meno pacilo, to je potom ozaj tazke dohodnut sa, pokial partner "neustupi" snad sa nejako zhodnete nakoniec!

my sme boli pozriet vcera znamych ktori kupili domcek, mala sa predvadzala ako len ona vie, kazdy mi cumakoval ako mi skace brusko 😅
a kazdy ma uz posiela rodit 😖 ja chcem este mesiac vydrzat, potom nech ju huckaju 😅

denisa1111
14. mar 2010

Jeeej,tak citam ze mate dilemu s menami,aj u nas to bolo tak,asi po tyzdni ked som ronila slzy,bo som si myslela ze mm to bude jedno a on nie,tvrdohlavy ako baran sme sa nakoniec zhodli na Šimonkovi,a ak by nahodou bola z toho holka,bola by Sofia,al. Rebeka,a potom som mala pochyby,nakoniec to vyriesila svokra,bo mu uz inicialky vysila na tricka a mozem piskat🙂

jankako
14. mar 2010

čaute dievky.Potrebujem poradiť.včera som písala že mám asi zaseknuty nerv medzi lopatkami,nemožem sa hýbať...chcem sa spýtať,či mi to može napr.manžel rozmasírovať,či je take niečo v tehul povolene..Aby mi nejake nesprávne body nepostláčal..či???
bolešť vobec neustupuje..zasekuje ma,ked ma sekne,tak sa nemožem ani nadýchnuť od bolesti..neviem čo sa mi narobilo..tak dik zaradu,ak viete niekto poradiť..

fleury
14. mar 2010

moni podarilo sa mi ujst stastlivo, ale zobudila som sa riadne spotena 😀

julia tie depkarske stavy chytaju aj mna, niekedy mi prepne asi na 5 minut a bez toho, aby som mala akykolvek dovod sa rozrevem..uz sa tesim, co ma caka po porode 😝 😀 S tym menom to mate blbe, ze sa neviete dohodnut, ale ja by som tiez urcite nedala meno, ktore sa mne nepaci a mm ano. Treba najst kompromis, aj ked to moze byt tazke. Co si mysli zbytok rodiny a znami ma pri vybere mena netrapilo.

jankako
14. mar 2010

inak tvrdnutie brucha mi prestalo,divne..kolko tt ma to trápilo...ale včera ma preistotu potrápili poslíčkovia,dosť nepríjemne 😖 si potom namýšlam že idem rodiť...manžel dneska odchádza,tak snád Vaneska nebude hrať formu a vydrži do piatku..dosť mi začali puchnuť nohy zospodu a dlane,ale len večer.. 😖

fleury
14. mar 2010

janka mne mm kazdy vecer masiruje jemnucko chrbat a poslednu dobu aj krize 😉

jankako
14. mar 2010

fleury,aj mňa naháňali celu noc..a cez kadejake prekážky som musela utekať...no kraviny,to tak vyzera ked sa nahlcem večer chlebičkov.. 😀

jankako
14. mar 2010

takže v poho,ked ma skúsi pomasírovať...

fleury
14. mar 2010

mne naopak brusko tvrdne poslednu dobu skoro stale, sice to neboli, ale tvrdne..

fleury
14. mar 2010

urcite ti neuskodi ked ta pomasiruje 🙂

kika29
14. mar 2010

jankako aj mne puchnú nohy hlavne cítim chodidlá.
ani my ešte nemáme meno 😅

jankako
14. mar 2010

no ja som mala krče zakaždym ked tvrdlo a teraz za posledne tri dni nič..aj záznam bol bez kontrakcii v piatok..dešto minuly týž.kontrakcie ako Vysoke Tatry...Sa asi tak lahko mala pýtať nebude nasvet..

jankako
14. mar 2010

no dlane a chodidla by som večer najradšej máchala v ladovej vode...

fleury
14. mar 2010

ja som zvedava co mne ukaze ctg 😝

kika ale uzsi vyber mien uz mate, nie?

malalady
14. mar 2010

fleury.. ale to by som o tom mala aj vediet nie? 😠

moni
14. mar 2010

jankako, ked som bola na tehu masazi tak pani hovorila ze sa treba vyhybat krcnej chrbtici. ale neviem presne ktorym bodom 😖 na druhu stranu, hovori sa ze sa treba vyhybat aj stlacaniu nejakych bodov na chodidlach a v okoli clenkov lebo to moze spustit kontrakcie, ale mne manzel masiruje nohy a vsetko je v pohode.
takze myslim, ze je to indi-vindi a ked da manzel pozor, snad sa ti polepsi ten chrbat.

fleury, mne sa cosi snivalo, ale zabudla som co. zato manzel mal asi cosi vtipne lebo sa chechtal az ma zobudil 😅 a nechcel prezradit co 😀

mna od rana pobolieva bruch aj krize, tak som zvedava co mi v utorok povie lekarka.

kika29
14. mar 2010

fleury hej Lea Laura alebo Nela

fleury
14. mar 2010

malalady treba sa ho opytat, preco ti dal cs..vidis, ine by ako chceli a ty ho mas ani nevies preco 😀

moni mm je tajnostkar? 😀

fleury
14. mar 2010

kika lauru som aj ja chcela kedysi, ale mm ma stopol 😅

cicimon
14. mar 2010

caute
tak ja som dnes konecne dozehlila vsetky detske veci,este niekolkym najst miesto a hotovo 🙂 dnes sme poskladali aj postielku, tak sa vytesujem

prave si macam nohy v teplej vode so solou, aj ich oskrabem, nech vyzeraju trochu ludsky 🙂)

ja som si poobede tak 2 hodky pospala ze som ani nevedela ako

fleury
14. mar 2010

cici hod fotku postielky 🙂

jankako
14. mar 2010

dík moni.tak snád ked pomasíruje medzi lopatkami,tak neublíži...ked som sa vnoci prehadzovala tak som jajkala od bolesti... 😢 😢 ja neviem čo sa mi mohlo narobiť...žeby som navštívila lekárku??ale v tomto stave mi ťažko niekto niečo poradi,alebo odporuči..snád to dozajtra prejde,lebo fakt neviem.. ☹

cicimon
14. mar 2010

fleu - ked domacam nohy tak snad potom 🙂)

janka - skus nejake cvicky na chrbticu, podla mna by ti lekarka povedala ze A - pockajte, prejde to B - pocvicte nieco....neverim, ze ta budu v 39tt posielat niekde po lekaroch
ja uz mam celkom strpnute prsty na rukach cele dni a v noci sa budim na to, ze ma z toho bolia klby a lekarka len ze to je normalne...

moni - vy ake mena vyberate?

malalady
14. mar 2010

fleury.. no ved to.. 😀 ale ja už viem aké to je.. preto chcem íst normálne.. aby som si aj to vyskušala xixi 😀 😀 😀

fleury
14. mar 2010

tiez si nemyslim, zeby ta teraz niekde posielali..chrbtica dostava uz zabrat a pricviknuty nerv trapi asi viacere..a myslim, ze netuzis po tom lezat v nemocnici skor ako je to nutne 😉

malalady
14. mar 2010

inakšie baby aj ja som mala minulú noc takú fajnu.. že mi tvrdlo bruško a akoby som mala kontrakcie.. ale naštastie to boli len tí poslíčkovia krásny.. 😉 😀

fleury
14. mar 2010

malalady 😀 pri tretom by si uz vedela porovnat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre