Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzuj
15. apr 2010

dakujem moni...ja uz mu asi ani nic nepoviem a budem trpet kazdu noc, len nech sa mi ta liecba uz nevlecie...mam pocit , ze kebyze si vlozim cokolvek bude ma to draždiť...tak ved uvidim co dnes v noci... 😒
Ozaj baby pokupovali ste monitor dychu?...a aky?..ja kukam, ze je nejaky angel care AC 401 a ze to je aj s vysielackou...je drahy ale ked je to 2v1 asi ho este kupim....Neviete niekde o dobrej cene? Ja som videla, ze ho maju v Brendone a dokonca je tam lacnejsi ako na net strankach...ale aj tak je tam za 135 ecok... 😒

mackopuf
15. apr 2010

ahojte,tak sa pridavam k aprilovkam 😎 . Ak ma teda berete medzi seba 😅 ,lebo co som citala,tak sa tu uz dost aj poznate...
Gratulujem vsetkym novopecenym mamickam 😉

juliap
16. apr 2010

mackopuf, tak vitaj medzi nami kinderkami, mas termin, ako my ostavajuce, tak teraz budeme asi typovat, ako pojdeme po poradi, alebo sa dohodneme pekne na 1 datum a supky vsetky do nemocky naraz /buduci vikend by mohol byt/ ... 😀

ivka1603
16. apr 2010

Dobre ranko tehulky.....u nas uz konecne prestalo prsat 😵 Pozdravujem Misku (michalag)....Baby, vy ste nerozmyslali niektora nad tym, ze si date vyvolat porod o par dni skor, aby ste to mali cim skor za sebou? Ja idem 21.4. a uz sa velmi tesim, lebo sa uz nevladzem hybat, v noci sa mi zle spava a odteka mi hlienova zatka, teda na etapy 😀

evil15
16. apr 2010

bré ránko

tak ako vidím tu sa rozbiehajú debaty o drobcoch a kojení a prdkaní super aspoň my čo sme ešte kinderka budeme vedieť do čoho ideme 😉

ivka ja by som to už aj prijala ale moja dr neni velmi nadšená lebo podla nej by sa to malo nechať na bábo ak samozrejme niesu nejaké zdravotné problémy ...

stacynka
16. apr 2010

dobre ranko baby, tak este stale som cela 😒 uz by som isla veru
vecer mi tvrdlo riadne brucho uplne na kamen aj sa mi to pravidelne zdalo, a po sprche to preslo takze nic....
pred chvilkou sme vstali, uz rozpravku pozerame. dnes to vonku vyzera o chlp lepsie tak sa celkom tesim

juliap
16. apr 2010

bre ranko, ja som mala dnes otras noc, nemohla som spat, zle sa mi dychalo, svist mi tlacil na zaludok, ale nemohla som si odgrgnut a tlacilo ma tam, potom zacal mm neuveritelne chrapat, mi zacalo byt srdce jak sialene, co som mm musela furt trochu pretocit, aby prestal ... no horor

ale konecne u nas trosku krajsie pocasie ... klop, klop, klop na drevo

ivka ani u nas nie su dr za predcasne vyvolanie, aj ked len o niekolko dni, ked na to nie su zdravotne indikacie, ja si pekne pockam, kedy sa drobcovi uraci na svet, sak uz to nejako dobacujeme tych par dni, ked sme to vydrzali 9 mesiacov ... 😉

evil15
16. apr 2010

stacynka aj mne tvrdne bruško stále už si z toho nič nerobím nechám sa prekvapiť kedy to vypukne 🙂

juliap viem o čom hovoríš aj ja mávam takéto noci ale posledné 2-3 som sa vyspala celkom dobre mne pomáha ked sa sám na bok a nohu si podložím vankúšom 😵

no a aj u nás je pekne dnes aj oskarko sa ukazuje tak snád to vydrží aspoň do novembra 😀 😀 😀

juliap
16. apr 2010

evil sak to ze mne sa doteraz dobre spalo, ani na wc nechodim, ako ostatne, ale co to bolo dnes v noci, no a ku vsetkemu este sarapatili aj poslickovia, tak som potom pozerala pre zmenu na hodinky, ci to mam pravidelne, ci nepojdem este raz do sprchy ...

evil15
16. apr 2010

tak už sa to asi blíži 😉 😉 😉 ozaj taká malá technická otázka ako si mám vlastne merať to tvrdnutie bruška lebo mne ked stvrdne tak je ako skala a trvá to dosť dlho 😅 a občas mávam aj krče, včera som mala ako keby ma chytil slepák ale potom to prešlo ale bruško mi tvrdne non-stop

seuska
16. apr 2010

Dobre ranko vsetkym.

Zuzuj my mame ten monitor dychu Angel care AC401 a obcas nas vystrasi ze pipne, vcera nam doktorka vravela ze to je dost stresujuce lebo vraj babatka tak obcas dychaju ze chvilku nedycha a potom sa zhlboka nadychne, ze to nema s tym SID nic spolocne. Ma pravdu, len ma to stresovalo, tuto noc nam sice nepipal ale je to stres fakt.

My sme mali vecer problemy s bruskom tak sme sa do noci trapili ☹ Ale dnes uz ok, mala je napapana, vykakana a spokojne spinka a mamka ide odsavat mliecko.... Ten stereotyp je strasne depresivny a este ked mm chodi az vecer z prace, uz sa tesim ze je zajtra vikend a budeme spolu. Ak by bolo pekne chceme iste aspon na hodinku von, co myslite? Mozme ist s tyzdnovym babatkom na hodinku von?

domika9
16. apr 2010

ahojte tak ja sa zatial hlasim 2v1 😒 už by som to chcela mať za sebou a maleho pri sebe , mam pocit že neporodím ani do vianoc , to tu pomaly ostanem sama v celku

kamilakd
16. apr 2010

ahojte tehulky ja stale 2v1 poradna ok a drzim volou asi ale dnes citim trosku bolenie bruska a krizov tak som zvedava co zas z toho bude,pre istotu poupratujem 🙂 nech je poriadok keby predsa 😅

moni aka bola oslavicka dobre ste sa napapkali????inak mas pekne bujare sny 😀 ja duuufam ze to bude dominik ale ked bude karolinka sa nenahnevam 🙂

na tie prsia su vraj dobre masticky z awentu a to multi mam ked uz su problemy,drzim palceky mamickam ktore maju problem s bradavkami a kojenim nech sa to da rychlo do poriadku....

vejulcek malinky je krasnucky a akeho maleho uja ma 😀 som rada ze si kludnejsia a spokojnejsia 😉

seuska no tie bolacky bruska to je mi luto

evil ze by predsa dnes????drzim palceky no ked sa to bude opakovat pravidelne kazdych 6-7min a bude to trvat 30sek.mala by si vystartovat do nemocky,tak sa pomaly priprav oddychuj a mozno vecer tu mame babatko

a prajem vsetkym babatkam len to najlepsie ale poviem vam sa nam vydarili aprilovcatka ze?????

civavava
autor
16. apr 2010

ahoj babule,

seus, kludne mozte ist von, nam povedal pediater ze moze ist malyvon hned, len ked prsi alebo je hmla vtedy nie 🙂 a do obchdonychcentre tiezazbude mat 6 tyzdnov...
ten stereotyp je u nas detto a veru vcera som si zase poplakala, resp. dnes nad ranom..maleho strasne bolelo brusko, ja som si myslela ze je hladny, no hruuza...

teraz je napapany prebaleny a ideme von ...strasne leti ten cas...uz jepol 11ej 😝

kami, vcera tu bola dula a pozerala manducu, povedala,zeje to super, lebo v nej ma babo nohy nasiroko, nie ako v ostatnych klokankach, kde nozky len visia pri sebe....uz aby mal Renko 3,5kg,nech ho tam mozem nosit... 🙂

civavava
autor
16. apr 2010

ttiff,ja jem vsetko, z mlieka si robime milkshaky, je pravda ze kupujem bez laktozy..ale jogurty, syry, tie u mna veru ficia...aj dula povedala, ze mam jest vsetko, okrem velmi kyslych veci a kapusty a cibule...jem aj rajciny, jahody, pijem pomarancove dzusy a pohoda...len ta spargla nam zatial nesadla.... 😲

marika1902
16. apr 2010

dobre ranko vsetkym hlasim sa stale ako kinderko. A musim povedat ze psychicky aj fyzicky som na tom coraz horsie 😝 A aj to pocasie je stale niake take vseliake 😝 Dala som prat a pojdem asi na nakup nech sa trochu prejdem

kamilakd
16. apr 2010

civka ahoooj no ja to hladam na nete a vsade je dodacia 2-3tt kurnik a v detskych to nemaju tak som zvedava co poriesim....este ide polovicka do BB a tam mi kukne a ked nie objedname z netu som lustrovala a vraj manduka je fakt dobra len jednu nevyhodu ma ze je draha ale splna vsetky bezpecnostne a zdravotne parametre.

kamilakd
16. apr 2010

marika a co ta trapi???zle sa citis????ci tak vseobecne z cakania????

marika1902
16. apr 2010

kamila uz sa necitim dobre a zo vsetkych stran sa ma iba vypytuju ze kedy ako keby som bola niaky prorok a dost ma to stresuje lebo sa potom citim pod tlakom ☹ ☹

cicimon
16. apr 2010

caute
my sme sa dnes super vyspali, uz som aj poprala a varim obed 🙂
a konecne je pekne, mam v plane malu vylozit poobede na balkon, tak nech sa to nepokasle

gajana1
16. apr 2010

tak pridala som par fotečiek

cicimon
16. apr 2010

zlatucki su 🙂

marika1902
16. apr 2010

Gajana nadhernych drobcov mas 😀 😀

jankako
16. apr 2010

čafe baby...som smutna,lebo mala má streptokoka v očkách..chytila to odomňa počas porodu...už tretiu liečbu,dúfam že táto zaberie ale v pondelok tak či tak k očnej...chúda moje...
civavka ja sa bojim čokolvek zjesť...tak aj ja začnem všetko...nie som len o šunkovom chlebe..
no s tymi detskými bruškami je to hrozne,že baby??? ☹
ozaj,baby potrebujem poradiť čo na nízky tlak.moce sa mi hlava,je mi zle a tlakomer mi nechce ani tlak odmerať..zrejme nemam žiadny tlak..

stacynka
16. apr 2010

gajana nadherni su naozaj 🙂
ja som sa bola hodinku a pol prejst s malym tak som trosk unavena uvidime co to spravi
som postavila na zeleninovu polievku a spagety budu, nechce sa mi vymyslat ine

kamilakd
16. apr 2010

gaji no krasne deturence mas take papulky krasne....gratulujem...sa vam podarili 😉

cici konecne mas svoj pokoj a klud sa tesim s tebou navaris si co chces upraces si kedy chces a ako tebe pasuje nik ti nevrndzi za usami malinka na balkone no super a k tomu vsetkemu vyspata no klobuk dolu 😉

jankako neboj nic to sa da do poriadku hlavne ziadne vycitky,to sa stava,neboj licba zaberie je to troska problem naviac ale zvladnete....a co brusko uz je lepsie???? dnes Petka ide uz domov je vysmiata a tesi sa jaj uz aby som aj ja mala drobca vedla seba...niektore uz aj zabudli ze rodili a nas tu zostala hrstka

stacy aj ty by si uz rodila ze???dobre menu na obed,pekne lahke vydatne ja mam chut na nieco s ryzou

evil15
16. apr 2010

ahojte tak som sa vrátila z prechádzky z mesta ked už je ten oskarko tak nech to využijem 🙂

marika viem ako sa cítiš takéto stavy mám aj ja a už mm začína byť nervozny z toho chce mi pomôcť a nedá sa a tá naša princezná stále nič ☹ a ešte k tomu všetkému sa mi sparvili strie 😠 😠 😠 😠 😠 na brušku čo som doteraz nemala a teraz sa mrchy urobili a to sa natieram 2-3 krát denne ... takže moja nálada je vysoko pod bodom mrazu 😖 😖 😖 a aby toho nebolo málo dnes sa modlím už od rána lebo večer ideme k svokrovcom sa ich spýtať či si zoberú úver na seba na 1 rok lebo nám nedajú tento rok lebo sme živnostníci až budúcy rok dostaneme, no a objavili sme super 2 izbový byt komplet prerobený len sa nasťahovať ale chýba nám 29 000 eur tak dúfam, že nám pomôžu 😅 😅 😅

aktakk
16. apr 2010

Ahojte, pridavam sa k "ziadno rezimovym"..... Vcerajsi den a dnesna noc jedna velka katastrofa. Malinka mi predvcerom potiahla krvi a vsetko vyvrackala, tak nam pani doktorka nakazala papat nutrilon 24hodin a ze si mam mlieko odstrekovat. A potom kojit dalsich 24hod. cez klobuciky pre istotu aby sa mi zahojili prsia. No tak aby mi nebolo luto, dostala som zapal prsnika, lebo som si poriadne nevedela odsat mlieko, teploty cez 38 a neskutocna bolest. Okrem toho, malinka uz nechce prsnik, iba sa klobucikom a tak ju kojim aj dve hodiny, lebo sa pri papani narobi a zaspava a to je stale hladna. Som mala sto chuti prestat kojit, ak to pojde takto dalej, tak to aj tak dopadne, lebo travit 2hodiny len kojenim a potom dalsie dve uspavanim sa mi naozaj nechce.

Pekne dietky mate kocky!!!

zuvinka102
16. apr 2010

ahojte stale sa hlasim ku kinderkam

julia no ja sa chystam rodit ked tak tento vikend nakolko mam termin v pondelok uz a nevladzem sa ani chybat..

vcera sme boli na odlave a potom s mm v obchode a ja som sa za nim vliekla ako slimacik a to som ho v polke nakupu stopla a povedala, ze staci ideme domov lebo nevladzem.. obdivujem tie co prenasali.. neviem si to predstavit, ze ma to caka, snad drobcek do pondelka si to rozmysli a umudri sa a pride na svet.. mozno budem prva ktora porodi na termin..

kamilakd
16. apr 2010

evil tak budes natierat este viac a skus olejcekom neboj ono sa to strati a co keksik nepomaha???je malinka tvrdohlava??
urco pozicaju drzim palceky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre