Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

grekyna23
29. nov 2009

kamilakd, presne ako pises, jeden povie chlapcek, druhy povie dievcatko, a to mozno len ten chlapcek neukazal to co ma, takze pre istotu aj ja nakupim iba v neutralnych farbach a pripravim veci po sestre, co ma chlapcov aj po sesternici, ktora ma dievcatko, a potom uvidime ktore pouzijeme a este samozrejme dokupime v prislusnej farbe.
a ked hovorite o jedle, prave som dovecerala s mm slaninku 😉 a to asi nie je dnesne posledne jedlo 😀
pribrala som 4 kg od zaciatku tehu

gajana1
29. nov 2009

Kamilakd ano dvojičky sa nam podarili normalnou cestou
a rozmyšľam nad kočikom ABC design zoom alebo danny sport twin

domika9 ja ešte necitim pohyby

domika9
29. nov 2009

fu gajana tak mi odlahlo a pri prvom si kedy citila ?

gajana1
29. nov 2009

pri prvom ak si dobre pamätam tak okolo 21 tyždňa
domika ty si z PP?

domika9
29. nov 2009

no skoro 🙂 ja byvam kusok od svitu

gajana1
29. nov 2009

ja byvam vo Svite

kamilakd
29. nov 2009

grekyna tiez sa lubis napapenkat? 😀 pocas tehu som zatial pribrala 3kg ale pred tehu tie hormony 10 no hruza gajana tak ja vam gratulujem,ved moja polovicka je z dvojiciek a jeho rodicia tiez aj ocino aj mamina v rodine uz su niekolko dvojiciek a som sa cwlkom bala ci aj mna to netrafi..nie ze by som nechcela ale ja by som to celkom nezvladla...bojim sa ci zvladnem jedno niekedy sa tesim niekedy mam obavu,po dietatku som velmi tuzila ale ked sa nedarilo tak som bola zaskocena ked to prislo 😀

domika9
29. nov 2009

gajana viem 😉 ja byvam na šuňave možno poznaš 🙂

gajana1
29. nov 2009

poznam 😉 manžel ma kolegyňu zo Šuňavy a kde chodiš ku gynekologovy?
kamilakd ved ja som to nečakala aj mi mame v rodine ale ja som to nečakala a teraz ked Tomik je ešte maly tak to bude riadny zaberak

domika9
29. nov 2009

chodim ku adamkovičovi
predtým som chodila do svitu ku rafikovi ale ten ma sklamal ☹

domika9
29. nov 2009

ja mam rodinu vo svite tak tam budem asi často tlačit kočiar po vašich uličkach tak sa isto niekedy stretneme

gajana1
29. nov 2009

ja chodim ku Rafikovi a čim ťa sklamal ked môžem vedieť? ale nemusiš napisať ked nechceš

kamilakd
29. nov 2009

tak ale uz mas skusenost gajana ja si to neviem predstavit ci to zvladnem

gajana1
29. nov 2009

tak to budem rada ked sa stretneme lebo ja tu poznam malo ľudi (ja nie som zo svitu len som sa tu vydala)

grekyna23
29. nov 2009

rada si popapam, minule ked sme na veceru dojedali rizoto, tak mi mm nechal aj jeho porciu, ked videl ako mi chuti... 😝
a inac aj moj oco je z dvojiciek, tak sme sa smiali, ze to budu dvojicky, ale je to jedno babo, tak mozno nase deti maju vacsi predpoklad na dvojcata

vejula
29. nov 2009

no kamilka, tiež dúfam že sa vrátim na pôvodnu váhu... Tak alebo tak do 50 kg... Viac nescem...

gajana1
29. nov 2009

kamila neboj zvladneš to určite aj ja som myslela že to nezvladnem a pozri zatiaľ je všetko v pohode 😉

kamilakd
29. nov 2009

vejul ani ja viac nechcem 🙂 ale fakt neviem ci sa mi to podari

domika9
29. nov 2009

gajana ip

domika9
29. nov 2009

a ani ja niesom odtialto tiež som sa tu len vydala

kamilakd
29. nov 2009

domika kukam ze ty mas tak podobne termin ako ja🙂 kedy sa vam zadarilo? zaciatok augusta ze?alebo skor?

domika9
29. nov 2009

ja to viem presne na den kedže som pichala inekciu aby došlo k ovulacii 😀 1.8

gajana1
29. nov 2009

Idem dať na poriadok maleho a potom ked nezaspim tak sa ešte pridam k Vám 😉

kamilakd
29. nov 2009

mas krasne bruseno som ti kukla do albumu drzim palceky...to znamena ze vtedy ste aj mali s manzelom radovanky? 😀 to znamena ze posledny termin ms bol dakedy okolo 14.7?ze?

domika9
29. nov 2009

16.7 🙂

domika9
29. nov 2009

daj aj ty foto že porovname 🙂 😉

domika9
29. nov 2009

vy už aj viete čo čakateja idem buduci pondelok do poradnetak snad sa to dozviem
a ked nie tak už len čakať na 4D to chcem ísť ešte pred vianocami tak snad to užbudem vedieť

kamilakd
29. nov 2009

ja 19.7..aj ti to sono potvrdilo mne to stale posuvaju ze babu sa dobre dari ja ti domi prajem vela stastia a drzim palceky..a preco si si musela na ovu pichnut vcelicku?

kamilakd
29. nov 2009

hej zhromazdujem fotocky a dam sem do albumceka ale asi mam vacsie brusenu ja som jak tulencek 🙂jasne poponahlam sa stym nech mozme porovnat

domika9
29. nov 2009

a to je kompikovane mali sme kus problemi brala som lieky aby mi vobec narastol folikul -lebo väčšina cyklov bola anovulačnych a ked aj folikul bol tak na tej strane kde nemam vajcovod a tak sme museli fungovať takto 😀 a bolo toho viac takže sme museli to takto riešiť
a podla sona mi do vychdza cca na 23.4 ale asi budemmusieť ísť na cisarsky takže to može byť uplne iny termín uvidíme nechame sa prekvapiť čo nas ešte všetko stretne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre