Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
4. dec 2009

ja som mala komplikácie s ľadvinami predošlé tehu... normálne sú o.k., ale počas tehu mi jedna začala odchádzať, hronadil sa v nej moč, zúžili sa kanáliky v noci, v 9tt, ma brala s kolikou záchranka... potom sa mi ešte urobili kamene a dali mi pri plnom vedomí stent (hadičku z ľadviny do mechúra) 😝 ... po pôrode sa, našťastie oblička spamätala a pracuje normálne, doteraz nikto z lekárov nevie presne povedať, čo to spôsobilo... mala som obavy, či sa to nezopakuje, no zatiaľ je všetko o.k., ťuk - ťuk 😉 tiež som brala veľa ATB, infúzky, injekcie, analgetiká 😖 chvalabohu, malinká je úplne v poriadku 😵 😵 😵

kamilakd
4. dec 2009

vejul chi dobre ... ja radsej idem a ked sa nedozviem pohlavie nevadi hlavne nech ho pomeraja nemam este ani jednu fotku 😠 moj gyn mal pokazene sono nerobilo mu fotky 😠

stanusa
4. dec 2009

vejula 😀 to fakt vydrzite nevediet?
sestricka na 3D vravela, ze babatku to neskodi, ale uz sa tesime ako bude vyzerat...aj darcek pre starkych to bude

kamilakd
4. dec 2009

dejna tak ty si si vytrpela riadne,a ako si prezivala tehu?asi si bola dost nervozna,ci ani nie

moni
4. dec 2009

veji, tak my mu veru pokoj nedame 😀 a naposledy mi robili sono v 13tt takze malo dost kludu. jednak sme zvedavi, a isto mu to neuskodi 🙂

domika9
4. dec 2009

žienky ja som tiež videla v spravach ta pani vravela že madoma dalšie 4deti a že keby to vedeli tak by ich dali preč
tak hlavne že sa už netrapia

neviete ktora sa tu chystala za tou kočkou?

dejna3
4. dec 2009

kami, najhoršie to bolo cca do 18 - 19 tt, to som si užila veľmi veľa bolesti, aj som si dosť poplakala a bolo mi ľúto, že iné baby si tehu užívajú a ja som sa tak veľmi tešila a mám len bolesti a problémy ☹ ležala som 3x v nemocke, lebo som stále krvácala, kvôli tej hadičke, tak mi ju, na moju žiadosť, s rizikom vybrali a druhú polovicu tehu som si už len vsugerovávala, že to nejak zvládneme a dobojujeme s mimi do konca... a vyšlo to 😉 preto si myslím, že veľa urobí aj psychika, ja som toho vlastne dôkaz, lebo som bola fakt unikát... doktori nado mnou len hlavami krútili a primár urológie sa tešil, keď som porodila, že sa ma konečne zbaví 😀 😀
a eželám to nikomu, ľadvinová kolika je horšia než pôrod 😝

stanusa
4. dec 2009

my sme mali sono uz tri krat, ale dve take kratsie, maly asi nebude divoch, zatial sa mi zda celkom kludny len aby sa to nezmenilo ked sa narodi...si to bude chciet vynahradit 😀

domika za jednou podvodnickou bola kamilakd - ak to myslis

dejna3
4. dec 2009

ja si tiež myslím, že sono až tak neuškodí mimi, veď nikto to nepreháňa a keď je to nutné, robí sa veľmi často a ešte to neublížilo... pri tých mojich problémoch - o ktorých som písala, mi sono robili asi 20x počas tehu a nič sa nestalo.. teraz som mala zatiaľ 3x sono a ideme aj na 3D 😉

stanusa
4. dec 2009

dejna kedy mate termin

dejna3
4. dec 2009

stani, myslíš na 3D? 20.12. 😉

domika9
4. dec 2009

nie nie stanusa nie to som myslela tu sme pisali asi cca toho týždna že neviem ktoara sa chysta pozrieť veci ku jednej babe čo ma v albume akej su kvality tak som chcela vedieť či už bola ale ked neviem že ktora to bola som zabudla nick ale snad ked si prečíta tak bude vedieť že ma napísať 😅

vejula
4. dec 2009

no kočky mne robí doki sono pri každej poradni ale len tak na minutku aby videl či srdiečko bije a či rastie. Al enaposledy ked som bola na tom morfe tak ho chudatko trapil 40 minut... Normálne na koniec si ručkami už tváričku zakrýval akoby chel povedať už dooosť, už ma nechajteeee!!!!!!!! Ja viem že to bola náhoda, ale vždy ked si to sono pozriem (lebo ho mám aj na compe nahraté) tak mi ho príde až tak ľúto... Nemyslím si že mu to nejako škodí, ale akoby som cítila že mu to nieje moc príjemné, že sa necíti vo svojej koži... Asi je to riadna hluposť, čo? 😀 😀 😀 No a teraz sono bude robiť ale len tak na minutku zas aby sme videli či je maličke OK...
Jaj dejni to muselo byť fakt ťažké... Si sa musela dosť trápiť a navyše sa ešte aj báť o krpca... Ale vidíš ako super to dopadlo 😵
A kami držím palce nech ATB zaberu a už máš pokoj od doktorov až do konca tehu 😉

stanusa
4. dec 2009

dejna tak vianocny darcek, my sme 21.12
potom si popozerame fotky v albume teda ak budu aj tie, lebo nam spominali cosi o DVD.
pekny vecer baby idem obtazovat mm na gauci 😎

moni
4. dec 2009

dejna, a ako prezivas druhe tehotenstvo? ziadne komplikacie?
ste zabojovali s malickou, a teraz vam robi radost 😵

tarinka333
4. dec 2009

ahojte kocice 🙂 kamilka, neboj, setko bude OKI 😉

dejna3
4. dec 2009

kami, aj ja ti držím palčeky, nech je všetko o.k. 😉

stani, ja už som nedočkavá, už sa teším 🙂

no babulky, "užila" som si to fakt, ale keď už bolo veľmi zle, nejak som sa "odrazila" a vážne myslím, že tým, že som si nechcela nič zlé pripustiť, skrátka tým pozitívnym myslením, sme to napokon obe vydržali a úspešne zvládli do konca 😉

teraz, mám tehu, v podstate bezproblémové, ťuk ťuk - aby som nezakríkla, až na tehu nádchu, tú už ani nevnímam... pri malej som ju tiež mala, ale až v poslednom trimestri... takže to teraz ani nejak neriešim 😉

blondy12
4. dec 2009

dejna ale ako vidim fotky tvojej malickej myslim, ze sa napriek tomu aj oplatilo bojovat....je krasnucka a strasne zlatucka...a tak ako ona aj to druhe Vam bude robit radsot.. 😀

kamilakd
4. dec 2009

dejni krasne fotky v albumceku mala je ina modelka 🙂

dejna3
4. dec 2009

veru, oplatilo sa 😉 a je to pravda, že človek rýchlo zabudne na všetko zlé, keď drží v rukách svojho drobčeka 🙂 😵

vejula
4. dec 2009

a čo kočky kde že ste všetky???? Už hajate?

moni
4. dec 2009

veji, ja som tu, ale ty uz asi nie

blondy12
4. dec 2009

aj ja som tu

moni
4. dec 2009

blondy, ty sa dufam takto neskoro neucis na nejaku skusku 😝

ake mate plany na vikend? a co varite?

blondy12
4. dec 2009

no ja sa ucim pocas dna...na skusku 😝 , takze som bez MM a varime na vikend pangasiusa, nejako nam zachutilo...aj pre malicke to je dobre 😀

blondy12
4. dec 2009

a ty sa azda ucis na skusku????

moni
4. dec 2009

no aka nahoda, ja som prave rybku dojedla a male kope o sto-tristo 🙂
budem musiet mm tento vikend zlomit na nejake halusky alebo pirohy, tak hroznu chut mam ze az.

moni
4. dec 2009

neucim sa veru, ja mam o 6 hodin menej takze trcim v praci este. ale vyzera to nadejne, hadam o chvilu vypadnem 🙂

blondy12
4. dec 2009

jaj takze tak...no tak nech ti to ubehne.. 😉
ja nechodim spat skoro ale za to si radi posime aj do 11ej 😀 ...vsak treba ucit uz teraz

moni
4. dec 2009

jooj, tak to zavidim...mna ranne vstavanie zabija. a to pritom nevstavam tak skoro, okolo 7.
snad sa mi zajtra podari 😀

tak ja teda padam, pekny vikend!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre