Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

eridani
8. sep 2009

Bolesti bruska mam inak tiez teraz skoro stale, asi aj viac ako v nejakom 7-8 tyzdni. Tak snad je to ok.

klongova
9. sep 2009

Dobré ránko,

zuzana1971 - si naozaj silná osobnosť a držím ti palce v tvojom veku a stave všetka česť. Inak ak som dobre čítala tak ten tvoj to bábo chcel no potom sa zmenil - tak to nechápem o čo mu vlastne šlo

ikuschik - ten tvoj nestojí za nič a kašli na neho. Mysli na svoje bába a užívaj si ich pokiaľ sú v brušku potom budeš mať doma veselo aj bez chlapa. A čo ty vieš možno keď sa budeš prechádzať s malými v kočíku stertneš človeka ktorý bude úplne iný ako tento " d.....t ". Určite ťa niekde čaká a dúfam že príde čo najskôr. Mysli len na to čo príde a zabudni na to čo bolo.

katkasuper - tá bolesť v brušku je v poho si prvorodička tak pociťuješ bolesť viac ako viacrodičky všetko si viac pripúšťaš neboj bude dobre. Ale keď pôjdeš do poradne povedz to svojmu doktorovi uvidíš čo ti povie. Prvorodičky nevedia do čoho idú a čo ich čaká tak sa všetkého boja nech nieje niečo zle. Vždy keď bude niečo nie podľa teba v poriadku tak to povedz doktorovi aj preto sa chodí do poradní, on ti pordaí alebo ťa aspoň upokojí.
a ešte niečo ako chceš oznámiť to môžeš a keďže si prvorodička určite sa budú tešiť s tebou. Ja som to už povedala rodičom aj svokrovcom ostatným to povedal náš malý. Z ničoho nič prišiel a povedal že má v brušku bábo a že aj maminka má tiež niečo aj ocko takže to máme za sebou.

cheerlady
9. sep 2009

no my sme to este nasim nepovedali - cakali sme na fotku od dr. - nechcela som im to povedat len tak sucho,ze som tehotna 😉 no ale kedze z mojho dr. sa vyklul idiot,tak hladam nejakeho schopneho odbornika z BA.ale dnes idem este dufam posledny krat k tomu mojmu a budem ho terorizovat za fotku,aj ked pochybuje,ze z toho jeho 100-rocneho sona sa da vytlacit fotka 😠

malalady
9. sep 2009

cheer 🙂 hlavku hore foto bude. mne to cvakli až ked som bola v 12tt skor ma odfajčovali,že tam nič ešte neni vidho.. 😠

maxii
9. sep 2009

dobre ranko

dnes som vstavala strasne skoro, bola som na krv (vysetrenia na tehu knizku)

inak vcera som vracala len 1x (co je velky pokrok 😀 ) lebo ked to na mna slo vecer, dala som si thumbs (antacid) a na moje velke prekvapko mi to pomohlo, cely vecer mi bolo ako-tak....neviete niekto, dufam ze to mozu aj tehule? na krabicke nebolo ze by nemohli....

ikushik ten tvoj priatel je veeelmi divny, kazdopadne ti bude lepsie bez neho, nedaj si babenka vziat 😅 😵 😵

malalady
9. sep 2009

maxi ak to nebolo ani na letaku tak to možu

maxii
9. sep 2009

malalady aj ja si myslim ....no uvidime snad je to safe 😵

michalag
9. sep 2009

Ahojteeeee 🙂 🙂 🙂 ,

maxii
9. sep 2009

ahoj miska ako sa mas? 😵

michalag
9. sep 2009

baby beriete niektora Femibion?

michalag
9. sep 2009

maxii, ja fajn, vsetko je super, nebyva mi zle 🙂 , len mam obcas trosku tazsi zaludok, ale na moje prekvapenie mi velmi nechuti jest a ked tak len slane, ale na sladke chut nemam co pri prvom bolo naopak ale vecer odkvecnem ani neviem ako 😀

maxii
9. sep 2009

miska to je super ze ti nebyva zle, zavidim 😀

ja mam dnes od rana zaludok na vode, lebo som musela ist na krv nalacno, ble 😝

michalag
9. sep 2009

aj ja som bola v pondelok a som myslela ze umriem od hladu 😝 😀 , prve co potom bolo ze som isla do obchodu a kupila som si papat

maxii
9. sep 2009

ja som jedla hned po odbere v aute, mala som pripravene 😀 😀 ale aj tak sa citim cudne...dufam ze to ustojim a ze nebude zas grcaci den 😅 😝 😝

cicimon
9. sep 2009

caute,
mna tak napadlo, ze min tyzden som bola na krv a sestricka mi nepovedala, ze mam zavolat na vysledky - neviete ci treba? po tych 5 skumavkach? ci pockat do dalsej kontroly ? 🙂

michalag
9. sep 2009

cicimon a naco ti brala nevies?

maxii
9. sep 2009

cicmon mne vravela ze ak najdu njekae zle hodnoty zavolaju mi oni, a ked nie tak ze sa vysledky dozviem na kontrole, poradni 2.10. tak ja asi pockama nebudem volat, ved snad je vsetko ok;)

maxii
9. sep 2009

inak aj mne brala 5 skumaviek a viem ze tam je aj ten Rh faktor a toxoplazmoza a podobne...u mna to nazvali ze odbery na tehu knizku

cicimon
9. sep 2009

maxii - asi to tak bude, mne tiez daju knizku na dalsej "navsteve", to bude 1. poradna 1.10. 🙂

maxii
9. sep 2009

ja 2.10. 😵 😵

tantama
9. sep 2009

Ahojteee 😀

kika29
9. sep 2009

cicimon aj ja som bola v pondelok na krv a tiež mi brala do 5 skúmaviek. neboj ked je všetko v poriadku tak ti to povedia v najbližšej poradni ked dačo nie tak ti určite zavolajú. A aj tehotenskú knižku mi dali teraz. Takže to už mám oficiálne aj na papiery 😀 .
Baby aj vy máte dakedy pocit na brušku akoby vás to ťahalo či naťahovalo alebo čo? Mňa to morduje aj okolo žalúdka mám ho ako kameň.
Sladkosti mi nechutia a ani jesť mi velmmi nechutí. Jem na silu len aby som niečo mala v tom bruchu.

kats
9. sep 2009

ikhusik - prepac ani si neviem predstavit v akej tazkej si situacii ked mama aj priatel na teba tlacia aby si si babatka dala vziat 😒 ☹
ale je predsa aj ina moznost ako potrat.... dat na adopciu. Je vela bezdetnych parov, ktore by ich milovali a spravili pre ne vsetko na svete.
Ty by si nemusela mat vycitky svedomia (aj ked to chce obrovsku silu a odvahu sa ich vzdat), lebo by si vedela ze si pre ne spravila maximum co sa dalo, aby zili stastne a spokojne. A kto vie ... ked vyrastu, pridu za tebou a povedia DAKUJEME 😉

lubiku
9. sep 2009

Dobry den 😀

Tak co dnes varite kocky? 😉
Ja uz som ukuchtila cesnakovu polievku a zemiacky s porkovymi plackami. Ale ci to budem jest neviem 😒
Mne ako zacal 11tt tak mi tak zle uz nebyva, snad to prejde aj vam 😵
Teraz ideme s dcerkou von, je tam krasne 😉
Tak pekny pokec 😀

katkasuper
9. sep 2009

AJOJTE

klongova -si zlata.dakujem za zdvihnutie nalady,a pozdravujem tvojho malickeho 🙂 Pockam este chvilku,ale uz sa pomaly chystame povedat aj ostatnym ako kamaratom,znamim.....Prajem krasny dnik

kika29 -ani mne nechutia sladkosti(rodicia a manzel su ztoho hotovy 😉 pretože doteraz som jedla sladkosti velmi casto(s mojim ockom to mame v krvi´´)aj u mna sa stane ze prejde cely den a musim velmi rozmyslat co som jedla cez den 🙂 v kolkom si tyzdni?a ty nemas bolesti bruska?

katkasuper
9. sep 2009

lubiku-prajem dobru prechadzku na cerstvom vzduchu.......a dobru chut k obedu.paaa

cheerlady
9. sep 2009

miska ja beriem femibion 800 - vraj je to teraz najlepsi preparat 😉

baby vratila som sa od dr. - dnes bol na pocudovanie velmi prijemny a mily 🙂 taaakze - videla som drobceka,ma 2,3cm a bije mu srdiecko 😵 😵 😵 a som asi v 9+2tt 😉 fotku mi vytlacit nemohol,ale odfotila som si ho fotakom,takze uz som aj pridala do albumu 😀

tantama
9. sep 2009

Babulky tiež sa Vám snažia svokry riadiť život???? ja som z tej mojej na nervy ☹ ☹

kika29
9. sep 2009

katkasuper ja som v 9tt. áno bolí ma bruško a dakedy dosť silno a aj kríže. ale teraz mám obdobie kedy by som mala mrchu doky povedal že to môže byť z toho ale aj že sa naťahuje maternica. pozeral ma a všetko mámm v poriadku. ináč ma pobolievajú vaječníky a ľavý viacej ale všetko je ok. Teraz som konečne zjedla obed dnes mi je celkom fajn.

tantama ja mám dobrú svokru nikdy sa nám nemiešala do života naopak veľa nám pomáhajú aj so svokrom.
ale niekedy sa mi nepáči že napriek môjmu nesúhlasu dovolí mojej malej hlúposti. muž mi len s úsmevom povie "darmo staré mamy sú také"
ale málá chce potom robyť také hlúposti aj doma ale ja jej to nedovolím tak mi potom povie "ale starká mi to dovolí" a mňa ide poraziť. A to robí aj moja mama. Ale neriadia nám život ani jedna to by som im nedovolila. Ja som taká že nemám rada ked mi niekto diriguje. Poradiť si dám vypočujm ale urobím si ako ja uznám za vhodné. 😀 😀 😀
Nedaj si dirigovať povolíš raz a potom to bude stále. Povec jej rovno že si urobíš ako to chceš ty.
A bývate oddelene alebo s nimi?

lubiku
9. sep 2009

Katkasuper dik, uz aj bastime, teda zatial iba mala 😀

Tantama o svokrach by sme si mohli pisat romany, najma o tej mojej. Som vydata 10rokov a jedine co zabralo je s riadnou davkou drzosti jej povedat kde su jej hranice a co si moze dovolit 😲 🤐 Ked sa nam narodila prva dcerka a ja som bola podla nej mlade stena este na dieta tak mi volala 100krat za den, nieco hrozne. Dnes sa uz tolerujeme a vie co si moze voci nasej rodine dovolit 😅 Ale je to boj na dlhu trat 😢 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre