Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

evil15
23. mar 2010

bré ránko mamulky 😀

frucht niečo sa mi dostalo do uší o materskom mliečku, že je to najlepšie ale nič viacej neviem ako sa dá využiť a kde všade 😅 ak vieš tak to daj sem prosím, určite chcem drobca radšej ošetrovať bez chemikálii
kúpať budem tak každý 2-3 den zo začiatku a potom sa uvidí ...

monva
23. mar 2010

dobre rano,
nejaka som este ospala, no zobudil ma danko, potom sa mala zacala mrvit, tak sa ohlasil mechur a prazdny zaludok ... tak dufam, ze ma vsetci nechaju este aspon hodku pospat ...

fruchtbar
23. mar 2010

Evil to je jednoduche,drobcovi ponatieras tie kriticke miesta jednoducho tym mlieckom,ked ho napr.kojis a vytiahnes prsnik z papulky,tak zvycajne este nieco vystrekne,tak mu to len pomaz po ksichtiku,do ocka das kvapku.....a na pupcek,ja budem asi postupovat takto:vezmem si gazicku ,fajne ju namocim do mliecka a urobim mu tym obklad....na osetrovanie hradze som uz tip napisala....len si tym hlavu nelamat......

niekde som dokonca citala,ze dieta po narodeni je najlepsie aj 5 dni nekupat,nechat ho v tom picnom maglajze...ale neviem,ci to dakto zvladne...

kikarv
23. mar 2010

dobre ránko.
tak som ešte celá aj ked večer a v noci to tak nevyzeralo. tašky pripravené na chodbe. mm bol v pohotovosti až kým nezaspal. ja som velmi zle spala noc bola o ničom.

civavava sa stane dnes maminkou 🙂 držím jej a j Renkovi palce.

idem vás dočítať v čera som nebola už schopná sedieť pri PC.

evil15
23. mar 2010

dakujem za radu vyskúšam to mliečko 🙂 no a ten maglajz myslím že aj kebyže chcem tak nič nebude ved v nemocke ho budú kupkať 😉

kikarv
23. mar 2010

neviete že o ktorej majú robiť civavave CR?

gajana1
23. mar 2010

Ahojte
Ja idem za chviľočku do poradne tak som zvedava čo mi povie.

Idem obliecť maleho a potom sa vam ozvem

fruchtbar
23. mar 2010

civavka uz asi len pod nozom..... 😉 .....za par hodin ma Renka pri sebe!

susanita555
23. mar 2010

dobre ránko vsetkym prajem ja som zasa spala dost zle ale co uz ja som sa dobre nevyspala asi od takeho 7 mesiaca ☹
takze uz som si zvykla vstavat ako oťapená
no dnes bude o jedno aprilovcatko viac aj jej zavidim, ze uz to bude mat zasebou
ja sa uz tak tesim na svojho chrobacika uz aby tu bol zajtra idem na ctg do nemocnice kde budem rodit uz som si to tam sice obzrela, ale zajtra tam stravim cely den 😀
co dnes varite zienky? hlavne frucht ty si taka gazdinka 🙂

cheerlady
23. mar 2010

bre ranko 🙂 ja som zase uz davno hore,to niekedy som dokazala spat aj do jedenastej 😒
k tomu vareniu-mm sa stazuje,ze sme mali stale nieco zo zemiakov,tak dnes mu spravim ryzu a k tomu asi nejake sote,sak co ine k tomu..
juuuuuj,ako zavidim civavke,ze uz dnes bude maminou 😵

sasikas
23. mar 2010

julia veru neska som aj tak dopadla....od 3ej do 6ej som brizdala po byte, potom isiel mm do prace a podarilo sa mi este zaspat, asi na 2 hodinky, a mozno by som aj dlhsie potiahla, len nam stavaju okolo domu lesenie, tak trieskaju jak saleni..... 😀 😀

susanita555
23. mar 2010

cheerlady moj mm zase je kazdy den len ryzu uz som mu povedala ,ze bude mat sikme oci 😀
ja ryzu velmi nemusim asi dnes uvarim tekvicovy privarok a zemiaky 😝
predstavte si ,ze som objednala zavinovacku do autosedacky z mimi bazaru od jednej pani z holica a nielenze mi ju posielala tyzden este mi ju aj poslala bez vysitych dier na autosedacku cize iba deku a napisala mi ,ze to je jej vyroba a zabudla vysit diery tak nech si to vysijem sama a ona mi vrati 2 eura je toto mozne?hned som jej odpisala ,ze tu zavinovacku nechcem a nech mi vrati peniaze,ze ani ju nevyzdvihnem z posty normalne nechapem niektorych ludi 😠

seuska
23. mar 2010

Dobre ranko vsetkym...
Civavka vcera este sama nevedela ze kedy jej budu cisarsky robit, vraj sa dohdnu vecer. Takze budeme len cakat.
Ja som tiez nedobre spala, dnes mam volno, mam na plane umyt okno v obyvacke a zehlit...
Ja dnes varim sosovicovy privarok a fasirku upeciem v trube k tomu.
Monvi diky za pochvalu za Saškin kútik 🙂 Ja tiez Velku noc absolutne neriesim z tych istych dovodov ako ty.
Gajanka drzim Vam palce...

seuska
23. mar 2010

Susanita to je dobra krava! Ja by som taktiez trvala na vrateni celej sumy... Kokso mozem okaslat 2 eura ked nemam taky tovar aky som si objednala, lebo ona zabudla. Automaticky ti mala poslat novu a taku aj s dierkami a nie to takto riesit. Aky je jej nick? Ze by som neobjednala daco od nej, lebo ja som na mimibazare zavisla 😀

seuska
23. mar 2010

Dobre ranko vsetkym...
Civavka vcera este sama nevedela ze kedy jej budu cisarsky robit, vraj sa dohdnu vecer. Takze budeme len cakat.
Ja som tiez nedobre spala, dnes mam volno, mam na plane umyt okno v obyvacke a zehlit...
Ja dnes varim sosovicovy privarok a fasirku upeciem v trube k tomu.
Monvi diky za pochvalu za Saškin kútik 🙂 Ja tiez Velku noc absolutne neriesim z tych istych dovodov ako ty.
Gajanka drzim Vam palce...

cheerlady
23. mar 2010

susanita tak to je teda sila! 😠 by som ju poslala kade lahsie 🙄 sak aj mm by len ryzu ku vsetkemu jedol a ja praveze mam radsej zemiaky-zapekane,francuzske,no na vselijak.a este pyre strasne lubi,za tym sa ide potrhat.

stanusa
23. mar 2010

ahojte 🙂
takže nevieme kedy sa má narodiť civavin malý - možno už má potom 😕 ticho závidím, ale verím že sa aj my čakateľky čoskoro dočkáme 😵

dnes som posledný deň na slobode, od zajtra mám nástup do nemocky... ☹ prvý krát v živote, teda ak nepočítam po maminom pôrode, normálne neviem čo tam budem celé dni robiť 😅

na obed máme zemiakovú kašu a bravčové na zelenine, polievku od nedele
idete niektorá kupovať ten polohovací vankúš pre bábätko?
babám na poradniach držím palce

cheerlady
23. mar 2010

stanusa a preco nastupujes do nemocky? 😕

stanusa
23. mar 2010

včera sa primárovi nepáčil tlak 130/95, hlavne ten spodný že ide ku stovke - predtým som mala nižší a postupne mi počas tehu stúpal, a aj opuchnuté nohy. budú ma pozorovať či nejde o preeklampsiu, moč som mala negatívny.

susanita555
23. mar 2010

jej nick je linalina ID 43363 vola sa paulina briskova 😠
som zvedava ci este nebude vymyslat ohladom vratenia penazi 😠
stanusa neboj ono ti to rychlo zbehne aspon si este oddychnes 🙂

stanusa
23. mar 2010

jáj a aj to že som pribrala 1,5 kg za týždeň...ale cítim sa ok, tak neviem

cheerlady
23. mar 2010

aha,som si myslela,ze ides na cisarsky.tak drzim palce,nech sa to nepotvrdi 😉

susanita555
23. mar 2010

mne nohy puchnu iba vecer ale vraj to je normalne no v sobotu som sa nemohla ani obut ☹
stanus urcite len plany poplach ale pan doktor to musi preverit 😉

ludka140281
23. mar 2010

ahojky babule.....civus drzim prsty....
susanita.....riadne ta o...... sprosta baba....takej zelam zapchu 😀

grekyna23
23. mar 2010

ahojte, tak mi vcera na poradni dobre, nalez nezmeneny, takze pokracujeme v kludovom rezime, som rada, ze sa to nezhorsuje a este nejaky ten tt potiahneme
dnes som stihla uz aj zubara, mala som jeden kaz a to na zube musrosti, ktory riadne este ani nevyrastol 😠
ja velku noc tiez moc neriesim, pojdem k svokre a svagrinej, nebudem tu doma okolo kupacov obskakovat, ked mam lezat, svokra mala strach, ze kde na v byte ukryje pred kupacmi 😀 ale hadam kazdy clovek pochopi, ze nebude oblievat zenu v 9 mesiaci 😎
mm je tiez ryzovy a ja zemiakova, takz eniekedy vari aj aj, aby splnil, co mi na ociach vidi 🙂
o polnoci ma prebudilo palenie zahy, dala som par mandli, glg koly a nastastie to preslo a spala som dalej 😵
my mame kolozvarsku zo vcera, a sranda svokor tiez varil vcera kolozvarsku, sa nezapru otec a syn 😀 😀

stanusa
23. mar 2010

susanita aj podľa referencií čo tam majú predávajúci sa dá odhadnúť aká je...

ludka140281
23. mar 2010

inak baby ja tiez este stale priberam.....uz doooost,kto to potom schudne 😠

minius
23. mar 2010

seuska ten kutik pre babo mate krasnucky 😵

stanusa tak dufam ze vsetko bude v poriadku a aspon si oddychnete. A hlavne budete pod kontrolou 😉
Mozno ty budes mat dalsie aprilovcatko po civi 😉

sansunita to co si ta zenska mysli vsak ty si jej zaplatila za to co si chcela nie za cosi co si mas sama doma dokoncit 😠

ja som akasi plna energie tak to idem vyuzit, rozmrazujem chladnicku a cakam kedy doperie co hodim dalsie, pozehlime a trosku upraceme 😀

susanita555
23. mar 2010

stanus ona tam nema napisane od nikoho nic zle tak som nevedela ☹

ninnaricci
23. mar 2010

Ahojte čakatelky...

...apríl je síce predo dvermi...noo už sa vám to veeelmi kráti...

...kedže v minuloročných aprílovkách už máme prvé narodeniny za sebou...chcem vám popriať hlavne bezproblemové pôrody...aby ste sa mohli v pohodičke tešiť z vašich ratolestí...tak ako sme sa minulý rok tešili my 😵

...užite si ešte posledné dni...týždne s bruškom...hlavne veeeela oddychujte (potom to už bude náročnejšie 😉 ale stojí to za to!)

...prajem bábetkám v brušku krásny príchod na tento svet...nech majú kráááásny život plný radosti a smiechu

😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre