Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martina05
23. mar 2010

Moni, ja som na tom tiež tak, že zatiaľ sme rozhodnutí pre Vandu Evu ale ešte neviem čo bude keď ju uvidíme, MM má v zálohe ešte nejaké iné mená tak ....

Na dnes sa s Vami lúčim idem si trošku oddýchnuť, lebo mi tvrdmne "kopček", tak nech sa na mňa Bambuľka nehnevá, že ju zanedbávam ... 😉 😉

Pekný večer všetkým .............

moni
23. mar 2010

tari, to je velka pravda, keby to bolo zadarmo tak to asi nikto neriesi. alebo keby bol dobre rozbehnuty ten verejny register. neber to tak ze u vas islo o citove vydieranie. ako rodic chces pre svoje dieta to najlepsie, a robis podla svojho najlepsieho presvedcenia. ono su veci, na ktore si lahsie urobi nazor, a nad ktorymi musi viac spekulovat 🙂

magic, tak aj vam drzime palce na dobry odber! 🙂

seuska
23. mar 2010

Jeeej gratulujem Civavke a Renkovi, dlhy je teda fakt pekne... prajem zdravicko a vela mliecka... uz to maju za sebou.... tisko zavidim...

Martinka my sme sice v dvojizbaku ale tiez bojujem s priestorom a tak sme to museli nejak vymysliet s tym pultom... ma to celkom dobre ohlasy, uvidime ako to bude fungovat v praxi....A Vanda je uz pekna kocka... drzkam palce...

My nedavame tiez tu pupocnikovu krv, nemame nejake geneticke poruchy v rodine. Dufam ze si to nebudeme vycitat.

A vy co idete do tej Sace ste nezabudli ze sa cakame? Tusim nam tu pribudla nejaka nova do partie.... 4-ku izbu maju? 😉 😀

tarinka333
23. mar 2010

Magic, my sme ete neplatili, cakame, kym dojdu zmlluvy naspat, som si nepamatala presnu sumu, zrejme to bude tych 280e 😅
Seuska, 4-ku asi nie 🙂 ja idem do poradne v stvrtok. Ty kedy? Sa mi mari, ze sa zas o den minieme?

evil15
23. mar 2010

Ahojte tak som späť vonku je parádne už sa teším ako sa budem prechádzať s drobčekom 🙂 🙂 🙂

k tej pupoč.krvy my si ju nedávame zobrať, som toho názoru že je to len hnusný bussines, teraz bola o tom debata minulý tydeň v teleráne a za celé pôsobenie na Slovensku čo sa to robí bola využitá len 11 krát čo sa mi zdá dosť málo. Viem že ked sa dá do verejného darcovstva tak je väčšia šanca že niekomu pomôžu lebo nikto nám nedá záruku že to bude vhodné pre naše bábo aj ked to bude jeho vlastná krv ...

Civavka GRATULUJEM k Renkovi želám Vám aby ste boli zdravučký 🙂 🙂 🙂

sasikas
23. mar 2010

ahojte ....jeeeej dalsie babatko mame?....civi gratulujem a celej rodinke hlavne vela zdravicka.... 🙂
som dosla z poradne...tak vsetko ok....zatial vsak nic nenasvedcuje tomu zeby sme isli rodit...a ja som taaaak dufala ze sa aspon cosi pohne.... 😀 😀
pupocnikovu krv davame odobrat, tiez sme sa dlho nevedeli rozhodnut, ale akurat dnes som poslala tie zmluvy....je to sice vela penazi, ale zas je pravda ze clovek vyhodi prachy za vselijake hovadiny a keby to mohlo v buducnosti pomoct (dufam ze nikdy nebude treba ), tak by sme si to asi riadne vycitali....a v rodine mame viacero onko ochoreni, nedajboze aby to bolo treba.... 😒a tiez to beriem tak, ze si to vykompenzujeme tym prispevkom pri narodeni.... 🙂

seuska
23. mar 2010

Tari aj ja idem vo stvrtok 🙂 Tak sa vidime????????

alicc
23. mar 2010

tak ja som doma z rodičovského a stihla som aj kozmetičku, tak už som krásna 😀 😀 😀

tarinka333
23. mar 2010

Seuska, na ktoru ides? Ja tam mam byt cca o 9:00

alicc
23. mar 2010

gratulujem civavke aj malému renkovi a želám hlavne vela zdravíčka 🙂

kikarv
23. mar 2010

🙂 🙂 civavavka gratulujem k Renuškovi všetko dobré prajem a rýchle zotavenie 🙂 🙂 🙂 🙂

tak ktorá sa hlásy prebrať poi civavavke štafetu? my sme aprílovky a kolko už máme marcovky sranda nie? 🙂 🙂

cifroska
23. mar 2010

Ahojte babulky.Vsetkym maminkam gratulujem. 🙂 🙂

Chcela som sa spytat ci aj vam tak strasne opuchuju nohy.? 😒 No mne strasne a to mam este mesiac pred sebou. ☹
No dufam,ze to bude aspon v polovici aprila.Inak opuchnem cela. 🙂

katulienka.
23. mar 2010

ahojte, neviete mi poradit? termin mam az za dva tyzdne, ale aj dnes v noci aj obcas cez den mam krce v bruchu chvilku, tak neviem, ci to mozu byt kontrakcie falosne, alebo co, ale som uz z toho nervozna, lebo mi este nejake veci chybaju, tak ze ci mam zacat panikarit, alebo mam mozno este cas???? 🙂 🙂 🙂 🙂

martina149
23. mar 2010

No mne opúchajú nielen nohy ale aj ruky a to počas celého dňa a to nehovorím už keď viac pochodím.Neviem čím to je lebo ja som pri predchádzajúcich tehotenstvách problémy s opuchmi nemala.Ale ja sa strašne veľa nalievam aj vodou ešte aj v noci sa budím na to,že som smädná a pritom nemám ani tehu cukrovku.Tak možno aj preto tak opúcham.

seuska
23. mar 2010

Tari ci som tam prisla na deviatu alebo na jedenastu furt som posledna bola, takze ja pridem okolo jedenastej. Stihnem ta este? Ked tak ked sa tam dotrepem ta prezvonim.... oki?

kikarv
23. mar 2010

katulienka ja mám termín ako ty 10.4 ale bolesti už teraz. v čera sme mysleli že už ideme rodiť 😀 . Mne sa síce skrácuje krček maternice takže aj preto porodím skôr. ale ja na tvojom mieste by som už radšej bola pripravená na všetko kedže týždne už na to máš. 😅

katulienka.
23. mar 2010

kikarv, ja viem, ale ja som doteraz myslela, ze bude cas, este vcera som bola v skole a vsetko v pohode, ale nejako som si nechala nechtiac vsetko na poslednu chvilu, a stale sa nevieme dohodnut ani na mene, tak sa strasne bojim, ze to na mna v noci pride a krpec nebude mat meno 🙂 Ale inac zatial favorit je Laura, tak mozno naraz porodime a aj nase drobce sa budu rovnako volat 🙂

evil15
23. mar 2010

mne opuchajú tiež nohy ale už si z toho nič nerobím či chodím či mám nohy vyložené celý den hore aj tak mi opuchajú 😠 a do toho ešte aj kríže ma pobolievajú a v noci som mala pocit že mám mrcha bolesti tak si myslím že sa to už blíži 😉 ked mám takýchto poslíčkov 😀 😀 😀

jankako
23. mar 2010

cifroška,tvoje opuchy by mal zhodnotiť lekár či je to ok,alebo na hospitalizáciu.
katulienka možu to byť posličkovia,kedže sa to už bliži..ja mávam krče večer z tvrdnutia bruška už dlho a pozri ešte som cela..ale oddnes to máme za 10 dni.. 🙂

kikarv
23. mar 2010

katulienka ani my nemáme dohodnuté meno takže niesi sama. no vidím že ozaj máme niečo rovnaké 😉 aj my sa rozhodujeme medzi Lea alebo Laura 🙂 mm som povedala že aj porodím a nebudeme mať meno.

kikarv
23. mar 2010

jankako tak tebe tie týždne utekajú 🙂 bože ved ty už budeš rodiť preberáš štafetu po civavave? 😀

jankako
23. mar 2010

no neviem,zatial sa necítim tak že by som mala rodiť čoskoro..Tento týž.ale nemožem..resp.až v piatok večer možem.. 😝

kikarv
23. mar 2010

no ja by som chcela porodiť 28.3 😀 mám meniny 27.3 má sestra dvojča meniny a 29.3 má švagor meniny krsný otec mojich detí 😀

moni
23. mar 2010

janka, no kolko takych bolo co sa necitili ze maju ist rodit, a o par hodin to prislo! ale teda ty snad vydrzis do piatku, ked sa tu tak vo velkom planuje 🙂

cifroska, ak su to take "bezne" opuchy tak s tym sa neda nic robit, mne tiez nezabera ani vykladanie noh, ani pitie vody. ak by to bolo cosi vaznejsie radsej to spomen lekarovi aby pozrel tlak a moc (ak ti to nerobieva pravidelne).

tarinka333
23. mar 2010

Seuska, no povedala mi sestricka, ze som tretia v poradi, ale tak vies, kym zoberu prvu, ctg a kym pride nejaky lekar a potom druhu, az potom kym tam budem ja a este ultrazvuk a ked male bude spinkat a dalsie ctg, tak si myslim, ze sa aj stretneme 🙂 Ked dojdes, tak cinkaj 🙂 Sa aspon osobne zoznamime, hehe.

monva
23. mar 2010

seuska, tarinka - no ja mam poradnu zajtra o 12:00 = CTG a potom k mojmu dokymu, to tam budem bez vas ☹ alebo zeby som rovno ostala a pockala vas na "vzdycharni" ??? 😀 😀 😀
ale chcem ist trochu skôr na to CTG, ak by mi ho museli znovu opakovat na 2x, aby som stihala k dokymu, no pre istotu beriem na cestu Kinder-čokoladu 😀 a aj nejaku vodu.

Inak dnes ma Danko pobavil, hovorila som mu, ze mam strach a on mi na to : "neboj sa, to zvladnes" 😀 😀 😀 (to ma prave z reklamy na Kinder čokoladu)

moni
23. mar 2010

monva, to je milucke..sikovneho synacika mas, ma pravdu chlapciatko male 🙂

tarinka333
23. mar 2010

Monva a ides aj na ultrazvuk? To sa tam treba zapisat do stlpceka neobjednane, vsak?

monva
23. mar 2010

moni - diky, pochvalim ho od teba 😀

tari - no ja idem na CTG do Sace a potom mam ist k Luptakovi do mesta do ambulancie, tak tam ma asi vysetri a urobi aj UZV, myslim. Len teraz som samu seba vyplasila, neviem, ci som sa na to CTG mala objednavat??? On mi napisal na papierik zo svojho vysetrenia z 13.3. ze "prosim o CTG zaznam 24.3. o 12:00" tak dufam, ze som nic nezvrzala hmmm 😖

tarinka333
23. mar 2010

jaj, ty mas dohodnuteho Luptaka, som zabudla... nie, neboj... Tam aj tak objednavanie nehra ulohu. Proste naberu pacientky a cakas a cakas a cakas... je mozne, ze Ta zoberu pred 12:00, ale je mozne, ze uz ani Luptaka nestihnes, on robi do cca 14:00, nie? Drzim prsty.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre