Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
23. mar 2010

inac...mne na poradni nikdy nehovoria dlzku krcka, ani ci "to uz ide ci nie" ...Dr. sice prehmata tam dole, ale nic nepovie nic nezapise...to mam byt stale spokojna, ze sa nic nedeje? a ja som tam dnes bola v takom strese, ze som sa aj zabudla spytat

kikarv
23. mar 2010

baby a vy tiež chodíte už na CTG každy týždeň? ja hej a asi aj zajtra pôjdem rovno z poradne.

cicimon
23. mar 2010

kika - ja som bola dnes prvy raz v poradni a na utz sa mam objednat....tak som zvedava, ako casto budem chodit "aka je cakacia doba " 😀

moni
23. mar 2010

ja idem buduci tyzden prvykrat 🙂 isto na sono a vysetrenie, a mozno aj ctg. zvedava som naramne!

cicimon
23. mar 2010

aky je rozdiel medzi sono, USG a ctg? ci to je to iste?

seuska
23. mar 2010

Tari tebe takto sestricka povedala, ze si tretia v poradni?????? Mne vzdy povie, ze taky orientacny cas ako dnes a vzdy je to ine a vzdy idem aj tak medzi poslednymi, tak tam nemienim sediet zas od deviatej... pridem okolo jedenastej a zazvonim ti aby sme sa nasli... ides aj s mm? ci sama ides?

Monvi supeeer, vyhrej nam tie postele na vzdycharni su tam akurat tri ks tak sa zmestime.... A Danko "zabil" riadne 😀 😀 papula riadna bude z neho....

Moni teraz ti kukam do passu, ty si az na konci aprila????? som si myslela ze si skor.... no sa este nacakame kym nam ty popises "americky porod" 😉 Ci mas pocit ze pojdes skor?

jankako
23. mar 2010

sono a usg by malo byť to iste,nie?ultrasonografia...a ctg je cardiotopograficky záznam ozviem srdca plodu..

ell
23. mar 2010

Baby, tu je fotka maleho Rene 😵 😵 😵 😵 😵 nadherne..... 😵 😵 😵 😵 😵

malalady
23. mar 2010

jeeeeeeeeeej aký je krasnučky 🙂)))))))))))))))))) 😀 😀 😀 😀

malalady
23. mar 2010

inakšie krásny večer babenky.. chcem sa opýtat aj vy mate také spuchnute nohy,že až?? 😅

cicimon
23. mar 2010

zlaty, ani nevyzera na 2kg

janka - ja som z tych skratiek debil....vsade to pisu inak...

moni
23. mar 2010

cici, sono/UTZ/USG je to iste...CTG su pasy/monitor - tie meraju kontrakcie a ozvy babatka. vypluva to taky papier so zemetrasenim 🙂 tak ako janka pise.

seuska, no veru az koncom, ale dohodli sme sa s malou ze pojde skor ;) kto ma tolko cakat 😀
vy uz budete mat vtedy ine starosti ;)

ell, dakujeme za foto.....krasny chrobacik!

stanusa
23. mar 2010

tak sme sa dočkali malého 🙂 🙂 🙂 díky za fotku, zlatučký je, taký drobučký vyzerá 😵

ell
23. mar 2010

civavka sa citi skveko po cs a ze maly je zlaty a neplacka ani vela 😉 😵 😵 😵 😵 😵

malalady
23. mar 2010

strašne je krásnučky 😀 ja by som ho spapkala xi 😀 😀 😀

evil15
23. mar 2010

jéééééééééééj aký je zlatunký drobček 😵 😵 😵
malalady ano ano ano ☹

minius
23. mar 2010

no tak Renus je uz na svete. Civi gratulujem k takemu krasnuckemu batozku 😉

malalady
23. mar 2010

evil a spomenula si to na poradni?? čo ti na to povedal? bo mne to už vobec neprechádza ani ked si lahnem.. predtým mi to pomohlo,že mi to odpuchlo ach ☹ normalne ani stát nemožem musím sediet ak tak.. 😔

evil15
23. mar 2010

povedala a odpoved bola že je to normálne koncom tehu ale že ked sa to bude zhoršovať tak sa mám ozvať ale že ináč nič a nedeje 🙂 😨 tak ja neviem sama už aj prty na rukách mi začínaju puchnúť ...

malalady
23. mar 2010

no ja to teda poviem na poradni zajtra.. bo to je už hroznééééééééééé.. si myslim,že je to už príliš ked nemožem ani stát poriadne na nohách... a to je v tom,že moj drobec Tobinko mi kludu nedopraje 😠 len sa bojím,že ma nehajú v nemocke koli tomu.. 😠 😠

evil15
23. mar 2010

no to môže byť že si ťa tam nechajú radšej sa zbal pre istotu ☹ ale neboj všetko bude dobré možno sa ti to už blízi tak preto ti puchnú nohy ...

cicimon
23. mar 2010

moni - vdaka za vysvetlenie

evil - ja som na trpnutie a opuch prstov na rukach brala Mg a vobec to nezabralo, tak mi dnes dr. na poradni povedal, nech to vysadim - ked ucinok ziaden
ale mne sa to tiez k veceru zhorsuje, rano nohy v poho a k veceru citim aj nohy aj prsty

moni
23. mar 2010

malalady, pokial nebudes mas problemy s tlakom, alebo bielkoviny v moci tak si ta podla mna nenechaju v nemocnici. mozno ti daju nieco na odvodenenie. opytaj sa lekara zajtra. mne povedala presne to iste co evil, ze je to normalne.
ja na boso nemozem stat vobec, snazim sa stale nosit topanky s klenbou alebo tenisky ale tie nohy ako keby ani moje neboli.
mne ani sedenie nepomaha :(

tarinka333
23. mar 2010

Seuska, nieee, to len som sa pytala sestricky orientacne, ze kedy ma prist a mi vravela, no tak ste tretia v poradi, tak preto viem, ze na deviatu mam cca dojst. Sa opytaj aj ty, kolko je pred tebou tehuliek 🙂

Aky je Renusko zlatucky....

Kocky, ja sa na dnes lucim, idem kukat Panelak 🙂

seuska
23. mar 2010

jeeej Renecko je krasny, fakt nevyzera ze mal taku mensiu vahu.... zlaty je a Civavku tiez pozdravujem....

Moni mas to s malou nejak dohodnute na beton? Co si jej naslubovala? 😉

malalady
23. mar 2010

cici ja praveže sa zobudzam s takými opuchnutými nohami,že až a aj zaspavam.. a dneska je to proste úžas.. 😠 riadne ma bolia 🙄

seuska
23. mar 2010

Tari na co sa budem pytat, sak aj tak si to tam odsedim.... Sak zajtra si este napisem.... Idem kukat tv... paaaa

malalady
23. mar 2010

moni ja viem,že to k tehu patrí.. 😉 😀 ale keby si videla hetnie moje nohy tak krútiš hlavičkou.. 😠 už je to moc.. aj mamina mi povedala,že to je velmi..

moni
23. mar 2010

seus, zatial nie na beton, kazdy den pridavam k tym slubom cosi 😀 zatial ju ukecavam na polovicu aprila, tak uvidime co si z toho slecna bude robit 🙂

evil15
23. mar 2010

cici mne na moje puchnutie nič nedali povedali že uvidíme aby som nestresovala že je to normálne ved teraz tam budem chodiť každý týždeň tak snád ma budu kontrolovať viacej, teda aspoň si myslím 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre