Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tarinka333
2. apr 2010

Malalady, moja... neviem, co povedat. Budeme na Teba mysliet ☹

monva
2. apr 2010

Malalady - musela som si tvoj prispevok parkrat precitat, stale tomu nemozem uverit ☹ ☹ ☹ .
Posielam ti obrovske virtualne objatie a v duchu sa za teba modlim. Nech ti tvoji najblizsi budu v tomto tazkom obdobi oporou ... Viem ze teraz ziadne slova tvoj smutok a zial nezmiernia... Prajem ti vela vela sily na prekonanie bolesti a utrpenia ...

fleury
2. apr 2010

malalady je mi to strasne luto co sa stalo ☹ ☹ ☹
Je strasne, ze sa taketo veci stavaju, ako pisu baby, nepoznam ta, ale slzy tecu. Prajem ti vela vela sil, mas doma synceka, ktory ta potrebuje a miluje.

vejula
2. apr 2010

malalady je mi to strašne moc luto, asi žiadne slová nemôžu pomôcť, jedine čo ťa musí držať nad vodou je tvoj malý synček kvôli ktorému sa oplatí žiť a snažiť sa to prekonať. Držkaj sa, strašne moc na vás budem myslieť. Hlavne musiš myslieť aby si bola teraz ty v poriadku a malý Tobiasko mal čoskoro maminku pri sebe 😔

moni
2. apr 2010

malalady, uprimnu sustrast..akekolvek slova v tejto chvili ked prezivas najvacsiu bolest aku moze mamicka zazit stracaju zmysel. tiez mi tecu slzy, myslim na celu vasu rodinu a prajem vam vela sil.

ludka140281
2. apr 2010

ahojky..... ☹ malalady je mi luto
vecer mi bolo priserne,mala som aj tych blbych poslov asi 3 hodky bolesti po 7 minutach a potom to zas prestalo...uz mi to lezie na nervy

aktakk
2. apr 2010

Kiwi- gratulujeme k babatku!!! Tak jeden den ste potiahli naviac.

seuska
2. apr 2010

Stale tomu nemozem uverit.... baby zapalme kazda sviecku doma za Nellinku.... ☹ ☹

vejula
2. apr 2010

no ozaj kiwika aj som zabudla ti pogratulovať z toho šoku.

vejula
2. apr 2010

seus mne už horí aj som krátku modlitbičku dala za maličku, viac už asi nespravime... Určite je teraz anjeliček najkrajši a najčistejši na nebičku.

moni
2. apr 2010

kiwinka, tebe velka gratulacia!

ludka140281
2. apr 2010

...........................................................................................................................uz som si to citala niekolko krat a stale mi vyhodi slzu....trosinku viem ako sa citis,mam troch anielikov................................................................................................................................................musis bit silna.Ak by bolo nieco co by sme mohli pre teba urobit,radi pomozeme...

katarina1234
2. apr 2010

Malalady...aj ked sa nepozname ale velmi sa ma to dotklo. Naozaj neviem co poved. Je mi to velmi luto a prajem vela sil v tejto tazkej situacii.

lubiku
2. apr 2010

malalady uprimnu sustrast 😔
v tejto tazkej dobe ti prajem nech ti je oporou tvoj muz a tvoj syncek a nech kazdy nasledujuci den je pre teba radostnejsi od toho predchadzajuceho. je mi to velmi luto, myslim na teba.

evil15
2. apr 2010

malady úprimnú sústrasť ☹ je mi velmi lúto čo sa ti stalo ale snaž sa byť silná hlavne sama pre seba ...

kiwinka gratulujem želám vám veľa zdravíčka 🙂

ludka140281
2. apr 2010

kiwi....blahozelam 🙂

michalag
2. apr 2010

Zuzka - malalady prepac tak toto som/ sme fakt necakala/i ..... ked som si to precitala tak som si najskor musela poriadne poplakat 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a o to viac ma to mrzi, lebo sme sa poznali osobne 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ...... to co citim sa neda vyjadrit ...... uprimnu sustrast 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

michalag
2. apr 2010

kiwi, blahozelaaaaaam 🙂 , aj ked po tej predchadzajucej sprave mam zmiesane pocity 😔

juliap
2. apr 2010

ani neviem co mam napisat, lebo k tomu sa neda napisat nic, len ze je to velka nespravodlivost ... anjelik nelinka vas teraz bude chranit 😔

oliinka
2. apr 2010

baby ja som z tej správy stále zmetená ako sa može niečo také stať?prečo nato neprišli skor?nerozumiem tomu a aj sa bojím.

grekyna23
2. apr 2010

malalady, uprimnu sustrast, je mi to strasne luto, musis byt silna, tak ako baby pisali koli sebe, syncekovi a manzelovi
nechapem preco sa taketo veci stavaju 😢 😢 😢

vejula
2. apr 2010

olinka tiež neviem, či sa tomu dalo predísť, ani čo tomu predchádzalo, či lekar niečo zanedbal alebo nie... A tiež sa bojim. 😔

michalag
2. apr 2010

baby tak aj ja sa bojim a uz len preto ze najblizsiu poradnu mam az o necele 3tt a so Zuzkou mame rovnakeho dokiho 🤐

oliinka
2. apr 2010

bože tak ja dufam,že naše miminká sa narodia zdravé.aj ked by som chcela vedieť prečo sa to stalo a či sa tomu da zabrániť

michalag
2. apr 2010

je vela veci co by som k tomuto napisala ale ....

aktakk
2. apr 2010

Baby musite mysliet pozitivne. Mne sa asi lahko hovori, ked mam nasu princeznicku uz pri sebe ale aj tak. Ja tiez stale nemozem tomu uverit, ze sa nieco take moze este v dnesnej dobe stat. Preco???

oliinka
2. apr 2010

baby a ako často cítite teraz pohyby?ja tak pomenej.a picháva ma dolu v podbrušku,akokeby som dostala krč a nemožem sa pohnuť

oliinka
2. apr 2010

michalag ale čo....

vejula
2. apr 2010

michalag, niečo ku vášmu dokimu????

olinka ja tiež občas pomenej, to sa bojim, že čo sa deje, a ked sa hýbe tak sa zas bojim či sa mu tam niečo zle nedeje, proste už som z toho šibnutá, ale snažim sa to zvládať a nestratiť zdravý rozum, aj ked ten strach tam určite je...

aktak určite treba myslieť pozitívne, len už by som tak rada mala po tom všetkom, maličkého mala na očiach a videla čo sa deje a čo sa nedeje... Chápeš....

moni
2. apr 2010

oli, ja teda malu citim stale. vobec sa nehybe menej, a kedze je velka a silna tak obcas su tie pohyby naozaj bolestive. mna by velmi vystresilo keby som ju citila menej, lebo ona je aktivna od zaciatku.

je smutne ze sa take veci stavaju, predist sa im asi neda (vo vacsine pripadov) - teda rozhodne si nemyslim ze napriklad prestat dvihat ruky mozu cosi ovplyvnit....
urgetne sekcie zachrania vela babtiek, ale bohuzial niekedy hra cas proti :(
treba mysliet pozitivne, aj ked po dnesku bude kazda z nas viac vystrasenejsia ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre