Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
3. apr 2010

my sme dnes tiez kusok stahovali nabytok, premiestnovali sme postielku, posuvali postel a komodu, povodne som to chcela nechat na mm, ked budem v nemocnici uz, ale ked som tam teraz lezala mm nemal cas sa ani navecerat ked za mnou chodil z prace kazdy den, tak sme stahovali uz dnes..tak ale na stahovanie a la moni sa samozrejme nechytam 😀

moni
3. apr 2010

kika, no drzim palce!
vcera som nadavala jak pohan kolko tych veci mame, a dusovala som sa ze polovica pojde z domu. tak som zvedava 😅

kikarv
3. apr 2010

moni no my máme 2izbový byt ale haraburd ako by sme bývali v dome 😠

fleury
3. apr 2010

ktovie ako sa ma seus, ci jej dali uz dnes vyvolavacku..

kikarv
3. apr 2010

a stacynka?

fleury
3. apr 2010

blbosti mame aj my kopec, tiez sa tesim az sa budeme stahovat ako to vsetko povyhadzujem 😎

moni
3. apr 2010

fleury, no ja som si myslela ze vela povyhadzujem ale vies ako to byva, chytis tu vec do ruky, a povies si...nezide a to na nieco niekedy? 😀
kopu handier a topanok som vyrazila, ale ze by to bolo vidiet 😅

joj veru seuske uz ide do tuheho...

kika, no my sme vlastne tiez v 2 izbaku, so satnikom a 3 vstavanymi skrinami...tam sa zmestiiiii 😝

evil15
3. apr 2010

Ahojte baby tak máme dalšie aprílovčatko

citujem sms od cicimon:

Mala Martinka sa narodila dnes o 6.03 s mierami 3050g a 50cm. Rýchlo a potišku 🙂 celý pôrod trval 4h od prvých bolestí ... Zdravím baby.. cicimon

evil15
3. apr 2010

poslala mi to dnes ráno ale až teraz som došla domov tak som vám to hned napísala aby ste vedeli 😉

moni my tu fakt ostaneme asi 4 do konca 😀

fleury
3. apr 2010

no ja odpadnem..cicimon to je sok!!! velka gratulacia, nech ste zdrave!!! 😵

fleury
3. apr 2010

moni to poznam, ze je cloveku luto vyhodit, ale musim sa premoct najblizsie 😀

tak ta cicimon ma fakt prekvapila, rychlovka

tarinka333
3. apr 2010

Jej cicimon, je prvorodicka? FIha, aj ja chcem taky porod! 😲
Seuska ide domov, napise urcite, ked dojde, volala mi, takze ak sa nic nezmeni, tak sa s nou stretnem na poradni v utorok. Moja zlata a som dufala, ze bude dalsie aprilovcatko 😀

moni
3. apr 2010

jeeej, cicimon ma babatko! to je prekvapenie 😵
hlavne ze chcela cakat do 15.

fleury
3. apr 2010

seusku poslali domov?? takze miesto seusky porodila cicimon dnes 🙂 A to mala rovnaky TP ako ja!!

michalag
3. apr 2010

jeeeeeeeej, cicimon gratulujeeeemeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 ..... to je naozaj prekvapenie, ale mala krasny rychly porod 🙂

grekyna23
3. apr 2010

cicimon gratulujeeeeeem 🙂

my sme upratovali iba vstavanu skrinu a clovek bol az prekvapeny kolko blbosti sa tam dokaze vopchat 😅
nejaky sused nam tu dnes vrta 😲 , neviem co sa mu prihodilo, ze to je take surne, ze to musi robit dnes 🤐
a dnes nadavaju Harryho Potera, normalne sa nam s mm ani sobota nerata 😠

marika1902
3. apr 2010

Jeeeeeeeeeeee cicimon gratulujem 😀 to ja naozaj prekvapenie.

Fleury aj ja mam rovnaky termin 😀 😀

fleury
3. apr 2010

moni prave som si kukla kedy naposledy pisala a co
takze 22:40 citujem "stacy - si mila, budem sa snazit potiahnut to co najdlhsie"
tak to teda potiahla 😀 😎 🙂

fleury
3. apr 2010

marika tak sa nepredbehuj aspon ty a pekne cakaj! 😀

moni
3. apr 2010

no ja som mimo z tej cicimon, ved este vcera sme tu klabosili, a ona si len tak bez varovania mirnix-dirnix odskoci odrodit 😀

a seusku preco poslali dom? nemala dnes dostat atb a zajtra vyvolavacku? boze, mne sa to tak pletie.

stahovaci update...prve napakovane auto odislo, vsetky krabice, veci pre malu + jej nabytok, a spalna su fuc

zuzuj
3. apr 2010

jej baby ...ja varím dnes jak divá ale s prestávkami, lebo mam bolesti alebo poslov alebo co to je, som aj z toho nervozna trosku....
evil: inak cicimon strasne pozdravujem..... je super,. a gratulujem, tesím sa....ak teda mozes odkaz....uz sa tesim ked porozprava zazitky z Antolskej a 4 hod,,,super....aj ked ja chcem mat trosku dlhsi...kedze mam streptokoka a udajne 4 hodky sa dava to antibiotikum... 🙂
baby inak obdivujem ze este viete upratovat....to ja len do takej vysky aby som sa nezohybala...inak som neni schopna uz ani po ponozku sa zohnut...a MM teraz umyva riad...lebo mame vyssie linku a ked sa tam postavim tak ledva sa naciahnem po bateriu..brusko mam jak 2 melony a zavadza... 😀

marika1902
3. apr 2010

fleury ja sa nebudem predbiehat ale kubko by mohol 😀 😀

Ale ja mam niekedy pocit ze baby, ktore mali uz rodit tak si este pockaju a tie co ani o tom nesnivaju tak porodia rychlo 😀 😀

marika1902
3. apr 2010

zuzuj u mna je to s upratovanim podobne aj by som rada cosi urobila ale po pol hodine fucim ako lokomotiva 😀 😀 tak na to s prepacenim kaslem

grekyna23
3. apr 2010

marika, fleury, ja som den pred vami, tak sa skutocne nepredbiehajte 😉
inac uz je to fakt blizko a kazdu chvilu to moze prist 😅

evil15
3. apr 2010

zuzuj čožéééééééééééééééééééééé aké 4 hodky ATB to nemyslíš vážne aj ja mám streptokoka to si robíš srandu zo mna že?????? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 povedz že ano 😀

marika1902
3. apr 2010

grekyna dufam ze to pride tak potichu ako cicimon 😀 😀

evil15
3. apr 2010

a cicimon zavolám zajtra dnes ju nechcem otravovať 🙂

tarinka333
3. apr 2010

Hej kocky, ja som pred vami este o takmer cele dva tyzdne a som kinderko, to sa uz kam ponahlate? Pekne po poriadku 😀 😀 😀

grekyna23
3. apr 2010

marika to aj ja dufam, normalne rozmyslam ake to bude ked to pride,
vcera sme sa akurat bavili s navstevou o tom ze prvorodickam trva porod 12 hodin a moj mm vravi, ze to uz aj dooslavovane bude mat a babo este ani na svete nebude 😀 😀 😀

grekyna23
3. apr 2010

tarinka, tak teba este pustime pred nas 😉 ale potom uz asi nasledujeme my, ci ma este niekto TP medzi 6. a 19. a 20.aprilom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre