Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
7. apr 2010

hmm tak zas som prisla prilis neskoro, ked tu nikto uz nie je 😅 ale ked ja nemozem spinkat a som schopna tu byt celu noc.. inac dnes som mala uz tie menstruacne bolesti.. 😝 tak snad to coskoro pride 🙂

monva
7. apr 2010

kika - ja som este tuuu 😀 kde ini koncia, my len zaciname 😀

monva
7. apr 2010

zuvi - este som ti zabudla napisat, ako ma sokla tvoja dnesna skusenost v MHD, normalne nenachadzam slov, niektori ludia fakt nemaju vsetkych 5 pokope 😠

kikarv
7. apr 2010

monva vedela som že ty sa ešte ozveš 😀

kikarv
7. apr 2010

zuvi ja tie menštruačné bolesti mám dlhšie už a stále nič nechodí a nechodí lalala

monva
7. apr 2010

kika - 😀 sme v tom spolu neboj 😀

kikarv
7. apr 2010

monva a ty kedy už chceš ísť ved už 41tt je dosť. mne začne v sobotu ked vydržíme 😀

monva
7. apr 2010

mna dnes boleli krize v kuse aj vecer zase 3 hodky, teraz ma prehnalo, ... ja uz mam taky kolotoc ...
uz len nejako vydrzat tie 2 dni do soboty a v sobotu uz budem na kolenach prosit dokyho aj malu, nech sa nado mnou zlutuju ☹

kikarv
7. apr 2010

a máš nejaké príznaky že by sa to blížilo?

kikarv
7. apr 2010

kolký deň máš 41tt? tak to už u teba tiež vyzerá na dobrej ceste. ale zákon schválnosti sa to bude vliesť a nás môže aj roztrhnúť od nervoch 😀

monva
7. apr 2010

kika - vsetci okolo ma presviedcaju, ze mam ist uz do nemocky a povedat im, ze mam bolesti - no mne sa to zda blbe, bud mam nejako posunuty prah bolesti, alebo to inac citim, mozno keby ma napoja na CTG tak mi to aj kontrakcie ukaze, len ja ich necitim a uz sa fakt zacinam vsetkeho bat, ci je to o.k., ci stihneme dobehnut, ... bojim bojim bojim

monva
7. apr 2010

no dnes som vlastne ukoncila 40. tt, dnes mam totiz termin podla PMS, a 12.4. mam termin podla prveho UZV, ale doky sa riadi terminom podla prveho UZV = 12.4.

kikarv
7. apr 2010

monva ja mám ten istý pocit. dnes mi aj robili CTG a poslali ma domov. dopritom mi tvrdlo brucho dosť silno. môj doktor ostál prekvapený že si ma už nenechali tam a som aj otvorená na 4 palce. tiež som mala bolesti v krížoch a bruško a tlaky na konečník ale zatial sa nič nedeje. plodovka neodtiekla tak čakám. neviem síce na aký príznak ale čakám hádam ma niečo len už donúti ísť do nemocnice. či už bolesť, plodovka alebo krvácanie 😅

kikarv
7. apr 2010

takže ešte neprenášaš a do pondelka máš čas. ja mám prvý termín 10.4. a druhý okolo 14.4 ale to už by som bola skoro na konci 41tt

kikarv
7. apr 2010

no idem si ja lahnúť. dobrú noc 😔 snad sa zajtra ešte stihnem ozvať 😀 pááá

monva
7. apr 2010

kika myslim, ze keby mali byt lekari na nasom mieste, uz by mali davno PO tom 😀
som napäta ako guma v gatiach, teraz ma zase zacala palit zaha, posledne tusim 3 veceri a noci sa mi ta zaha objavuje, pricom v tehu ma netrapila vobec, zeby malinka zapustala vrkoce z tolkeho cakania ? 😀

monva
7. apr 2010

dobru noc, kikus, aj ostatne tehulky a maminky 😵

zuvinka102
7. apr 2010

kika ale mne aj namerali kontrakcie, ze mam ale poslali ma domov nakolko som 5min od nemocky, ze nech som doma.. tak uvidim co ako bude pokracovat

zuvinka102
7. apr 2010

inac pada mi net tak preto tak dlho neodpisuje ale som stale svami 😀

monva
7. apr 2010

no baby, zase ma prehnalo, uz sa mi to nepaci ☹ malinka je teraz tiez brutalne akcna, chcem ist spat, no neviem, ci vobec co-to pospim ... uff, to bude noc 😖

fruchtbar
8. apr 2010

dobre rankoo dievky,
tak ja idem na poradnu,zvedava som uz tak,ze som ani dospat nemohla !!!

Zuzandula,to je krasna robota,u nas sa tymto zenam vravi Hebamme a su velmi vazene,vedia viac ako doktori a maju aj viac dovery u tehotnych....chodia dokonca k zenam domov priviest ich babätko na svet v domacom prostredi,bez lekara,len oni samio....budem ti drzat palce,aby si sa coskoro zucastnila porodov,lebo je to nezabudnutelne,ja sama som uz pri nejakych bola a vzdy sa mi poda pod nohami hybala 😀 😀 😀 !

Monva,Haaa,ze by dalsie aprilovcatko ???

A co nasa Moni za velkou mlakou....!? ...to je podozrive !

veve23
8. apr 2010

Dobre ranko,
tak ja uz som cca 2 hodinky hore, vecer mi pravdepodobne odtiekla zatka a noci som bola x..krat hore, vzdy ked som sa pohla sa tam dole nieco udialo. Do noci som zehlila a spratavala, keby nahodou...... prsty mi opuchli na rukach a trpnu mi, nic mi doteraz nebolo, tak neviem ci sa neblizi den D. Maleho uz citim uplne dole, tak ktovie ci ten dr. nemal fakt pravdu a zajtra to pride, ...uvidime, ale moj vnutorny pocit je ze se to otazka par hodin prip. dni...................

veve23
8. apr 2010

Frucht...nech ti dobre dopadne poradna 😉

fruchtbar
8. apr 2010

Veve,zelam ti bezbolestny porod 😀
dnes asi pribudnu nejaky cloviecikovia,svet sa bude tesit !!!

veve23
8. apr 2010

Frucht..napodobne 😉
no uvidime ci bude dnesok plodny, lepsie zajtra este musim niake veci dorobit 😀 😀

dufam ze Moni vcera neporodila, ked tu nebola 😎

evil15
8. apr 2010

dobré ránko bambulky ako sa máte som tu 2 dni nebola ☹ ale nejako mi to nevyšlo v utorok ked sme sa vrátili z poradne som bola taká K.O že som spala až do rána len som sa navečerala a pokračovala v spaní a včera som sa ráno tak nechutne porezala na nechte že mi bolo z toho celý den blbo tak som bola ako mátoha, ale priebežne som vás trošku čítala 🙂

zuzka tvoj EX je haj..l nič iné nemám slov ale vieš ako sa hovorí príde na psa mráz, no ale neviem ktorá to spomínala tie alimenty tak to by si si mala vybaviť lebo to neni pre teba ale pre Maxíka ...

juliap - tvoj ex je tiež pekný smrad ale neboj všetko dobre dopadne 😉

veve - žeby si dnes rodila??? tá zátka ti odišla celá alebo len časť???

juliap
8. apr 2010

bre ranko, tak konecne sms od ludky: volam sa karin, narodila som sa 7.4. o 21h45 vazim 3200 g a meriam 50 cm, obe sme ok

velke gratulacie, zdravicko a vela mliecka ... 😉

ktora bude dalsia? zeby frucht alebo kiwi?

susanita555
8. apr 2010

dobre ranko prajem 😎
takze dalsie babatko no super prajem vela vela zdravia chrobákovi aj mamine 🙂

evil15
8. apr 2010

🙂 jééééééééééj gratulujem prajem veľa zdravíčka 🙂

michalag
8. apr 2010

Breeee ranko 🙂

jeeeej Ludka gratulujeeeeme!!! ..... prajeme vela zdravicka a vela mliecka pre Karin 😵 😵 😵

monva hmmmm tak zeby sa konecne malicka rozhodla 😕

Ja som mala dnes brutalny sen, normalne som sa zobudila spotena ako mys 😝 nechcem aby sa to splnilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre