Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
11. apr 2010

Moni- s laktacnou som bola ale este kvoli tomu, ze nam malinka papala cez klobuciky...takze sme boli riesit ich odstranenie.
Vtedy mi poradila na mliecko semeno senovky greckej- mlete tak sa ho pokusam zohnat. Som jej aj pisala, tak uvidime, ci nieco poradi. 😒 Dafajme, ze ano.

aktakk
11. apr 2010

A to som po porode mala prsia vacsie hadam ako Pamela Anderson. A teraz v nich "prd" mam.

aktakk
11. apr 2010

A Sasikas nam este neporodila? Tiez sa tu akosi neukazuje. Inak vsetko najlepsie k narodeninkam Sasi!!!

moni
11. apr 2010

aktakk, no snad cosi vymyslite aby sa to podarilo! kojenie vobec nie je jednoduche..... 😕

evil15
11. apr 2010

baby tu je jedna foto zo včera 🙂

cheer gratulujem 🙂

kamilakd
11. apr 2010

ahojte tak ja som si celkom zdriemla 😨 no tak asi aj FRUCHT porodila ked sa tu neukazala

AKTAK no to kojenie to je teda zahada....drzim palce nech sa to da do poriadku...

MONI trcat nas tu bude viacej 😀

EVIL tie mrcha bolesti mozes mat aj niekolko dni jA SOM ICH MALA DOST INTENZIVNE a kukni stale som tu 2v 1 😅 😅 😅 aj dnes sa citim tak cudne ale myslim ze to nic opat nebude

inak dnes ide PETULKA do nemocky a zajtra jej rano okolo 8mej jej idu robit sekciu takze zajtra mame dalsie babatienko

kamilakd
11. apr 2010

EVIL a co vykrutili ta?mozno sa ti to teda uz spusta....drzim palceky 😵 😵 😵

evil15
11. apr 2010

kamilka no to si ma teda nepotešila ☹ ja že sa to už blíži 😀 no nič teda ved uvidím zajtra u dr v poradni čo mi povie

evil15
11. apr 2010

no ja som velmi netancovala len tak light 😀 😀 😀

seuska
11. apr 2010

Ahojte baby, tak Vas pozdravujeme s Monvou, sme dnes spolu vecerali, chuderka ma trosku problemy so sitim, ale ved ona Vam napise co a ako... Ja mam odo dnes uz malu na izbe, ale na noc ju este supnem na novorodenecke, lebo ma stale boli ta kostrc a zle sa mi stava z tej postele, ale uz je to ovela lepsie, tak zajtra si ju uz necham aj na noc... inak sa mame ok, trosku problemy s prisatim nakolko mam vtiahnute bradavky, ale skusame a ucime sa aj ja aj Saška, este ze vynasli tie klobuciky... dnes som malej uz aj dudlik dala, neviem ci som dobre urobila, ale uz bola velmi nervozna z toho ze sa nevedela prisat... inak sa mame fajn mala je uzasna aj Monvina Tanicka je rozkosna....

Gajanka veeeelmi gratulujem, krasne babatka fakt...
Greky taky gratulujem a jasne aj Cheer a Riskovi....

kamilakd
11. apr 2010

EVIL ale mozno tebe sa to uz rozbieha to ja som taka cudna...otvorena na 4cm 3x v nemocke a nist nechceli vyvolavat ale dnes som 39tt takze keby sa to zopakovalo uz na nic necakaju a supnu daco nech uz je mimco vonku som zvedava kolko ten moj zazrak bude vazit 😀 😀 😀 ja uz nosim stale aj rezervne nohavice vlozku nohavicky vraj mi moze hoc kedy prdnut voda,nosim aj utaracik aj podlozku pod pacienta dala som do kazdeho auta aj k nasim aj mm aj mne pre istotu...

SEUSKA ahoj a ako sa citis po tej EPI?????,mozes mi o tom viac napisat?pozdravujeme vas obe dievcence

evil15
11. apr 2010

seuska to je dobré že už malinkú pri sebe a neboj to prisávanie sa určite zlepší 🙂

evil15
11. apr 2010

kami no ak mám byť uprímná tak už by sa mohli pohnúť lady už ma to takto nebaví aj ked viem že je malej dobre v brušku ale ja začínam byť divná jesť mi nechutí ked niečo zjem tak mi je na blinkanie a to som si dala dnes šalát zeleninový a včera som sa tiež krotila nepreháňala som to ved jeden nikdy nevie ...

kamilakd
11. apr 2010

evil no tak asi to na teba ide uz lebo ja by som nie ze jedla ale zrala 😅 sak ja som si striehla vahu a dnes mam v 39tt+16kg 😖 sak co uz a inak som asi dost zavodnena trocha som zapuchla tak sa upokojujem ze to su cca 2kg 😀

no pridavam aj ja fotku postielky konecne poskladana a pripravene tasky na komplet 😀

seuska
11. apr 2010

no snad sa to prisatie zlepsi a zacne sa tvorit mliecko lebo som uz zufala a obavam sa ze prideme domov a nabehneme na umelu stravu.

Kami ja som bola s EPI veeelmi spokojna a na mna vedlajsie ucinky nemala ziadne. Bolo to fakt ako znovuzrodenie ked zacala ucinkovat. V podstate som ju vyuzila iba pol hodinu ale nabrala som neskutocnu silu a aj dokino mi dnes hovoril, ze je to velmi dobre kvoli tomu lebo za to som malu vladala vytlkacit iba na druhy krat...bola som oddychnuta ako keby... ale dnes tu jedna rodila a nezabrala jej ani tretia davka tak uz bola total vycerpana a skoncila aj tak na sekcii... je to indi-vinds.

evil15
11. apr 2010

no ja som v 38tt + 9kg a to som zavodnená 100% aj dr mi to povedala tak uvidíme ... ty kokso ti normálne závidím že môžeš jesť ja nemôžem nič a najhoršie je aj to že ma vôbec nebaví variť a chudák mm si to odnáša pritom ja milujem varenie no zajtra sa opýtam čo sa to deje či je to naozaj blížiaci sa koniec tehu a začiatok nového 🙂 🙂 🙂 života s Viktorkou ,,, no aj ja mám tašky už nachystané pre prípad núdze 😉

minka21
11. apr 2010

boze tu je babatiek!!!! blahozelam vsetkym maminkam🙂)) nemam cas si to tu vsetko poprecitat ale zelam len vsetko dobre!!!joj krasne su tie aprilovcata!!!

seus ja ked bola mala v nemocke som ledva odstriekala 40ml cez den,a teraz ked ju mam doma tak odstriekam aj 100ml na jedno krmenie,takze ono psychika robi dost,len presviedcaj tie dve kamosky ze Saška vela papa musia aj vela dat🙂

minka21
11. apr 2010

inak neviete ako sa ma FLEURY?

kamilakd
11. apr 2010

SEUSKA no dufam ze mi zaberie Epi lebo ja to mimco nevytlacim v bolestiach 😅 ja sa na to dost spolieham

EVIL ja som do 33tt mala +11kg a tesila som sa a dako sa to rozbehlo som tazia ako moj mm 😀 on je sportovec a dava pozor na postavu a ja som teraz taka kacica nevadi ved ja sa zas dostanem na svoju vahu 60kg pri vyske 179

MINKA a ako sa mate?

minka21
11. apr 2010

ahoj Kamil,no uz som si trosku zvykla na malu,je to take ine ked bola dlho odomna,zo zaciatku taky cudny pocit,ze sa o nu nebudem vediet postarat tak ako vedeli v nemocke,ale uz sme si trosku zvykli,a mala ma uz 3,5 kila,dnes som ju vazila🙂 ona je uz taky maly sumo🙂 inak mne pri bolestiach brusko tlacilo samo,pritom mi este zakazovali tlacit,lebo cakali na doktora,a ono to slo samo,dufam ze to budes mat na prvy sup 🙂

evil15
11. apr 2010

no ja dúfam, že sa mi tiež podarí schudnúť ale rada by som viacej lebo ked som ostala tehu tak som mala 75kg a pri mojej výške 165cm je to dosť ale ja som nikdy nebola chudá vždy taká macatejšia tak sa utešujem tým že ked bude drobec tak sa to zlepší 😉

majca424
11. apr 2010

Ahojte,
vejula Vás s Dominikom pozdravujú 🙂 a zajtra ideme s malým Jurkom za nimi, lebo ideme do nemocky na očkovanie, tak ich ideme pozrieť 🙂
Ako inak? nejaké nové bábätka??? 🙂 Mňa inak strašne bolí hlava, myslíte, že to môže byť z toho, že mám málo železa??? 😒

Ahoj MInka 🙂

moni
11. apr 2010

ale fuj, zas vahu preberate! to radsej ani nepoviem kolko som ja nabrala 😖 ale kaslem na to, uvidime kolko necham v nemocnici, naspat na povodnu vahu sa ani nechcem dostat.

seuska, skoda ze ti tu epi nepichli skor!

kamilakd
11. apr 2010

MINKA tak to je uz riadna babula 😉 super sa tesim ze tak krasne pribera a asi uz chodite aj von ze???juj bodaj by si mala pravdu,ja sa toho porodu celkom bojim sem tam ma to prepadne ale inak pohoda nestresujem a davam si do hlavy ze to musim zvladnut ked nie je inej cesty 😅

EVIL ale ja sa budem snazit to dat dole ale stresovat nebudem ved to pojdeaj same co tu kocky pisali tak sa na to spolieham

MAJCA ahoj konecne uz vieme o VEJULE....tak ju pozdrav od nas...a ty ako sa mate???no ta hlava moze byt aj z pocasia a hormonov

evil15
11. apr 2010

moni tebe sa lahko hovorí ked si chudá 😀 ale ja som nikdy nebola a chcela by som byť aspoň oniečo

no nič idem si ja lahnúť neni mi fakt dobre zajtra sa ozvem ked sa vrátim od dr tak sa majte zatial pekne a nech babatka posluchajú 😉 😉 😉

kamilakd
11. apr 2010

moni no ved tu vahu az tak drasticky nepreberame 😀 😀 😀 ale ja by som sa chcela dat dolu...ked ja som taky sportovec ale som zvedava kedy si prvy krat sadnem na bicyk 😀

kamilakd
11. apr 2010

EVIL drz sa ak by sa ti to uz nahodou rozbiehalo

minka21
11. apr 2010

majca caaaaaw🙂uz viem co som sa ta to minule pytala🙂 ze ci si aj rada ze si bola cisarskym ked si sa toho porodu tak bala🙂 hrklo mi to vecer vo vani🙂

kamil mysli na to ze vsetko raz preboli a bude uz len lepsie🙂) sice taky tyzden dva po porode este bude bieda,ale ak budes mat malinke pri sebe tak sa to bude znasat lepsie🙂

Moni na foto vyzeras byt dost chuda,takze ak si aj moc pribrala,tak ma to tesi🙂))) nebudes sstale stihla!nech vies ake to je 😀

majca424
11. apr 2010

kami, no my celkom dobre, malý papa a papa 🙂 taký pučko začína byť z neho 🙂
Ale je trošku ešte žltunký, tak neviem či tam zajtra nezostaneme 😒
A ty ako? ešte stále kinderko? 🙂
Jasne VEJULU puzdravím, vraj je aj sama na izbe, tak ak nás tam zajtra možno nechajú tak možno budeme aj spolu na izbe, nejako to vybavím 🙂

majca424
11. apr 2010

minka, no koniec koncov som rada, že to skončilo cisarom, ale mohlo to byť trošku neskôr, ale no chvalabohu dopadlo to dobre 🙂
Bruško síce ešte sem-tam zabolí, ale dá sa to vydržať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre