Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

evil15
19. apr 2010

neboj moni bude mať na výber bud sexík alebo mesiac bude umývať riad 😀 😀 😀 😀 😀

marika držím ti palčeky aby ti to vyšlo 😵

moni
19. apr 2010

evil 😀

marika1902
19. apr 2010

dik baby a uz sa tesim na odmenu 😀 😀

marika1902
19. apr 2010

evil moj mm neumyval riady hadam aj par rokov 😠 on ani neupratuje 😒 ale bordel zvlada dokonale

evil15
19. apr 2010

moni treba mu dať na výber bud - alebo 😝 netreba ich hýčkať 😉

marika v pohode my ti to prajeme lebo vieme že sa snami rozdelíš s odmenou 😀 😀 😀

moni
19. apr 2010

idem sa asi prejst, lebo tu hliviem na gauci a hladam na nete blbosti. ze napriklad ako rozoznat prave kontrakcie od falosnych 😀
cim viac citam, tym vacsi magor som z toho. takze pauza!

marika1902
19. apr 2010

ja ze sa rozdelim? Ja vam ju dam celu 😀 😀

evil15
19. apr 2010

no babulky idem ja hajať lebo som fakt K.O po dneskajšku a zajtra ma čaká ešte jeden nároční a potom môžem ísť rodiť 🙂
prajem Vám pekný večer papa

aktakk
19. apr 2010

No baby, tak vy sa tu takto "podlpacate" ? No pekne 🙂 🙂 🙂 .

Nasa malinka buva, tak asi pojdem aj ja, treba to vyuzit. Aj ked by som si kukla filmik co ide na Markize.

Janicka ozaj ty si priamo z Puchova???

stacynka
19. apr 2010

baby, inak a ja mam dnes s mm neslusne plany 😉 🙂
maly spi dnes u babky aby sme ho rano budit nemuseli lebo idem rano na poradnu tak sme sami, este tato telku pozera a ja konikujem ale potom 😉

cicimon
19. apr 2010

no baby mne sa o tychto vasich planoch dnes snivalo - a ja mozem len snivat a cakat..
tak si uzite 😀

stacynka
19. apr 2010

cici my by sme zas aj prijali ze by sme drobcov mali uz 🙂
inak s tym bruchom to ti je sranda 😀

aktakk
19. apr 2010

Cici- budem snivat s tebou 😀

cicimon
19. apr 2010

no ja som rada,ze brucho nemam - aj obut sa mozem, aj normalne nohavice nosit aj nechty na nohach ostrihat 😀 este nejako zistit ci mi odpadli stehy a ani nebudem vediet ze som bola tehu 🙂

janicka11
19. apr 2010

Ahojte babulky tak mi teda všetky držte palčeky snád to zvládneme aj ja aj malinká..Určito s apochválim kked to budeme mať zasebou...Inak aj mne je také telo stále,,neznamená to už niečo?škoda,asi nie,že?Každý den spávam pri otvorenom okne,chudák moj manžel,naozaj,ale zajtra sa už kludne vyspí,nezobudí sa už nato ako potrebujem nawcko..Lebo ja mu to vždy chcem povedať aj ked ho tým budím..Ale aj tak ma miluje,a to je hlavné..Inak Evil,stým sexíkom máš pravdu..ževraj to pomáha,My sme to odminulého pondelka skušali,skoro každý den,a ako vidite voec to nezabralo,kedže prenášam.Akuarát že som nebola otvorená vobec a potýždni som už aspon na1cm,ale to by som aj poprosila kedže týžden prenášam.....Ideme sa napapať a asi aj spinkať.Majte sa krásne a myslite nmna zajtra aj ja budem na vás.. 🙂

stacynka
19. apr 2010

no nakukni so zrkadielkom a mas to 🙂
mne inak stehy postupne pri sprchovani pri malom odchadzali..... tak som len ratala
ja sa inak tiez tesim ze uz nieco obleciem lebo fakt uz je to problem taky pupcisko jak svet mam..... 🙂 esteze doma stacia teplaky...

stacynka
19. apr 2010

janicka drzim palce nech to mas cim skor zasebou a vytesujes sa z malej viktorky 🙂

grekyna23
19. apr 2010

janicka budeme na teba mysliet a uz teraz sa tesim, ako si precitam spravu, ze uz si stastna mamina malej Viktorky 😉

cicimon
19. apr 2010

stacy - ani neviem, kolko ich bolo. ale uz celkom mozem sediet - myslis ze to ma suvis s odpadavanim stehov?

moni
19. apr 2010

no ja som naspat z prechadzky, fuj take teplo je tam 😝 ale aspon si mozem dat za odmenu zmrzlinu 😀

cicimon, ak sa dobre pamatam, tebe trpli a puchli ruky, ze? teraz po porode je to v pohode? lebo ja mam ruky ako medvedie laby, prsty ani neviem zohnut, uplne nemozna som 😔

michalag
19. apr 2010

moni a co poslovia presli?

moni
19. apr 2010

miska, presli blbeckovia...teda brucho mam tvrde furt, aj citim ako mala bucha hlavickou o krcok, ale take tie kramove krce a bolesti chrbta prestali.

michalag
19. apr 2010

moni, fakt tu budeme asi strasit az do konca 😅

moni
19. apr 2010

miska, no je to mozne 🙂

moni
19. apr 2010

akurat pozeram ze nas uz 8 majoviek predbehlo, tsssss

cicimon
19. apr 2010

moni - no nohy uz mam ako baletka, s rukami som nejako problem nemala ale asi su tiez odpuchnute a to trpnutie - povedala by som ze tak na 95% to je prec. ale uz ani klby nebolia ani pri spani to nie je problem.

malalady
19. apr 2010

zuzuj.. no tak lahko sa to píše.. ale inak sa to ani nedá.. 😢 😢 keby som stale myslela na to tak určite tu fakt niesom 😔

moni
19. apr 2010

cicimon, no to rada pocujem! a dufam v to iste 🙂

moni
19. apr 2010

malalady, casto myslim na teba aj veve...ako to zvladate, ako sa drzite... 😔
my vam mozeme pomoct jedine tym, ze na vas myslime, ake ste statocne!
vela sil!

cicimon
19. apr 2010

moni - ty mas nohy aj ruky napuchnute?

ked chodili vizity v nemocke vsetci ze ake mate opuchnute nohy - a ja ze to ste nevideli opuchnute...ale pravda je, ze ono to slo pomaly a asi 6dni po porode to odpuchlo celkom asi zo dna na den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre