Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
21. jan 2010

julia to je nerealne, ja si to nemam kde vytlacit , sedim doma, tlaciaren nemam a v smyklavici sa nebudem na tu postu trepat

moni
21. jan 2010

zuzi, skus predychat 😒 viem ze sa to lahko hovori, ale rozculovanim nic nezmozes, len vam dvom pohorsis ☹
monopol posty je taky prezitok, ze sa rozum zastavuje, ako taka institucia moze fungovat 😖
neochota na kazdom kroku, primitivne spravanie, kazdy sa tvari ako keby si po nom chcela bohvieco, a jedine co clovek chce je normalne jednanie. neviem ako sa ta spolocnost zmeni, ale je to katastrofa 😖

moni
21. jan 2010

zuzi, zavolaj na zakaznicky servis a opytaj sa na tvoje prava a ich podmienky dorucovania. pripadne, kde je mozne podat oficialnu staznost. maju tam aj email, takze jeden taky stavnaty by si im mohla poslat 🙄

http://www.posta.sk/kontakty/zakaznicky-servis

evil15
21. jan 2010

julia to čo máš ty je ešte dobré môj tlak je 85/50 🙂 tak to je už problém ale dr povedal že je to v pohode aby som vela pila a chodila von na čerstvý vzduch ale kam sa dá ísť v takomto počasí ☹ tak sa dobre zababuším a otvorím okno a nech sa vetrá aspoň mám potrebný čerstvý vzduch 🙂))

zuzik ak chceš napíš tu žiadosť a pošli mi ju na mail a ja ti to vytlačím aj milion krát a pošleme to aj prezidentovi 😉 len sa nerozčuluj aj ked je to ťažké náš systém je jeden veľký chaoz-plač-panika ale netreba sa im poddať ... treba myslieť na tie naše zlatíčka v brušku 😀

jankako
21. jan 2010

zuzka ,má tiež dneska aky ,,pekny deň,,poteši...

zuzana1971
21. jan 2010

uz ked som taka nastartovana, chcem vas poprosit o vas nazor, lebo mam taku dilemu, v takej prkotine, ale ja neviem ako sa chovat, budem dost podrobna, nechcem byt hnusna, len aby ste pochopili o co presne ide...
mama ma taku 62 rocnu sesternicu co byva o 4 brany dalej odo mna. Mama aj ostatna rodina ju dost casto vzdy ohovarala, ze ich vyuzivala, ze im pokradla knihy, ked k nim chodila na navstevu a potom ich videli u nej, je taka dost šiši, stale rozprava vkuse blbosti...no cela rodina ju nema rada, mala v byte aj podnajomnikov co tam vydrzali max. mesiac, lebo stale pytala velke prachy, pritom ten jej byt je hrozny, spinavy, smradlavy, vsade bordel, pomaly vsade odpadky, hrozna kupelna a zachod...Napriek tomu aka je, ja sa snazim byt ku vsetkym mila,ked som mala s nasimi ped 3 rokmi najvacsie problemy a najvacsie depky, tak ma k nej volala, isla som tam, tak trochu sa vyrozpravat ale aj ona aby stale nebola sama...no ale necitila som sa tam dobre, smrad, spina, bala som si tam niekde sadnut, nechcela som tam nic jest, ani pit, lebo by som sa pogrcala, no ved raz som si dala u nej polievku a grcala som 2 dni araz mi ponukla plesnice chlebicky...takze cely cas u nej bol boj, ona ma nutila jest a ja som si vymyslala vselijake vyhovorky preco nechcem jest, jej sa huba nezastavila, ona je taka neodbytna, cloveka uz po 5 minutach z nej boli hlava, juj strasne mi vadilo, ze cely rozhovor spocival v tom, ze mi vyslovene vnucovala jej nazory co mam kde kupovat, co si mam obliekat, ake cviky mam cvicit, co mam jest, nejest, no ale jej nazory uplne od veci, jasne, ja som slusna, tak som jej prikyvovala, usmievala sa priblbloako slniecko na hnoji a vzdy si tu navstevu u nej nejako odtrpela. Jasne, ona by bola najradsej aby som tam chodila kazdy den aby sa mohla vykecavat, ale ja som od rana do vecera robila a nemala som cas chodit k nej tak casto ako chcela. Ale aj tak som k nej chodila dost casto, lebo furt vyvolavala...a trpela som...jej to bolo malo a zacala chodit za sesternicou do polusu a stazovat sa jej, ze ja dojdem k nej len ked potrebujem peniaze 😲 co ma TOTAL nasralo, lebo som v zivote od nej nepytala ani korunu a keby mi aj chcela dat, tak nezoberiem.Ja nie som ten typ, ja sa furt stazujem 😀 , ale peniaze ani nic ine od nikoho nepytam. Tak som sa na to nasrala, ze som s nou prerusila uplne kontakt. Lenze dozvedela uz davnejsie ze som tehotna, odvtedy zasa peklo, milionkrat telefonaty za den nech pridem, pritom jej vysvetlujem, ze krvacam, musim lezat, alebo ze sa smyka anetrufam si...ona nepocuva, len si melie svoje...okrem toho ona ma fyrt dake chripky, sople, tak sa bojim aby som od nej neochorela, plus ta spina u nej, smrad v tehu som fajnovejsia, asi by som sa pogrcala, alebo uz v telefone zacne ze mi da daco jest, no tak v tehu by som u nej neriskovala NIC jest...no v skratke nebola som u nej ani raz, ona sem raz dosla doniesla mi syr karicku po zaruke, a ja este blba jej musim za to dakovat a usmievat sa ko keby neviem co, doma som to hned smarila do kosa...najhorsie su tie jej telefonaty co mam v tehu jest,kde mam nakupovat, lebo je tam lacne (no uz len v smyklavici sa budem trepat niekde do zadku), ako mam maleho pomenovat...
no ide o to, ze clovek nechce byt nezdvorily a povedat jej nech ma uz necha na pokoji a na druhej strane ma nebavi sa prihluplo usmievat a prikyvovat jej na vsetky blbosti a byt vdacna za nejaky syr po zaruke 😝 mozno posobim ako nevdacna, ale mne to pride dost az nechutne davat tehotnej veci co jej mozu ublizit 😝 , povedala by som, ze mozno nevedela, ze je po zaruke, ale natolko ju uz poznam, ze mi ten syr doniesla len preto, ze uz bol [o zaruke a chcela sa ho zbavit.
Okrem toho, uz vidim, ze zato ze mi dala jeden stary syr ako uz rozprava po celej rodine, ako sa o mna stara, ako ma zasobuje luxuxnym jedlom, ako mi vyvara, kedze nasi na mna seru...
no a takato prkotina ma tiez zatazuje, lebo vyvolava 100x denne a ja uz na nu nemam nervy, nikdy by som si nedovolila povedat jej nech mi da pokoj, alebo nech mi nenosi jedlo po zaruke, alebo ze nejdem k nej lebo tam ma smrad a spinu...lenze ked jej nic nepoviem, tak sa jej asi nezbavim 😝
vy by ste co robili?

moni
21. jan 2010

zuzi, hmmm, tazka situacia ☹ najlepsie by bolo nedvihat telefony, a prerusit tie kontakty nadobro. nemyslim si, ze tej osobe dojde akokolvek na rovinu by si s nou jednala. ty pojdes zbytocne do konfrontacie, a ona si bude o teba otierat hubu aka si nevdacna, pripadne este cosi horsie. ja by som tiez nevedela niekomu povedat (osobne vobec, a ani po telefone), aby mi dal pokoj 😔
neviem ci je riesenie hrat mrtveho chrobaka, ale v tvojej situacii sa za teba nema kto postavit, a podporit ta, takze je to o tazsie 😒
cize, som ti neporadila 😖

evil15
21. jan 2010

tak zuzik toto je silná káva ale ja by som jej určite niečo povedala aspoň to že nech nechodí a nevyvoláva lebo potrebuješ klud a pokoj a dr ti zakázal návštevy atd určite by som si niečo našla ak teda jej nechceš povedať že smrdí a jej jedlo je hrúza teda jedným slovom byť úprimná 😀 ale teda toto ti fakt nezávidím a prajem pevné nervy ja by som nato nemala a hlavne teraz v tehu lebo tie hormony somnou robia divy 😝

zuzana1971
21. jan 2010

moni uz som poslala pred hodinou 😀 odpisalo mi to automaticky, ze to bolo zaregistrovane a kedy mi odpovedia nepovie mi nikto...na svateho dindy asi, zatial tie zasielky poslu spat a ja budem mat hovno a zbytocne som za ne platila postovne...aj sama viem co mi odpisu ak vobec, ze sa ospravedlnuju ak vobec a ze sa porozpravaju s postarkou a to bude vsetko

NO ODPADAVAM...ja som to pred hodinou pisala v skratke aj do noveho casu a som sa uz aj vyplakala, ze clovek sa nema ani kam obratit a aj tak mi neopdisu ani z posty ani z noveho casu a teraz mi volal jedna z noveho casu zlata mlada pani, ze ide na tu postu zavolat, ze je z noveho casu a nech si tam urobia poraidky, ona mala totizto tie iste problemy a stou istou postou sila...tak som ju poprosila nech im povie, ze nech mi tie 2 zasielky donesu este raz 😀 tak uvidime ci pomoze pomoc medii 😀

evil15
21. jan 2010

no to je super uvidíš čo sa bude diať ale držím palce aby ti to dobre dopadlo 😉

zuzana1971
21. jan 2010

no ale uz dost certenia sa, lebo ma zacalo boliet brusko 😔

evil15
21. jan 2010

😀 tak treba klud a pohodu môj červíček asi hrá futbal alebo čo už hodnú chvílu a nepočúva aby sa ukludnil

evil15
21. jan 2010

ozaj maminy ktoré idete rodiť na antolsku tak okolo 28.apríla????

moni
21. jan 2010

zuzi, super! vidis, som zabudla ze na slovensku pomoze ked sa vyhrazas mediami 🙄 no snad sa teda ktosi rozkyve!
nohy hore, navar nejaky cajik, alebo cosi dobre pod zub a poskrab maxika 😵

evil, moja mala tiez tancuje, az mi pupok skace, ale to ona furt 😅

evil15
21. jan 2010

no ved to robia si tam čo chcú tie naše detúrence 😵

jankako
21. jan 2010

juj Zuzi komplikovane....asi ani ja by som nemala odvahu jej niečo povedať...aj ked papulu mam ako dvere..
ale príde mi tá pani tak trochu nahlavu,sorry....ak nejaka bosorka ktora mi chce zle,nie dobre...fakt..divná to žena... 😖

grekyna23
21. jan 2010

joj zuzka, tak s tou zenskou to nemas ruzove.... clovek by takej otrave nemal dvihat telefon, ale najhorsie je, ze ona vie kde byvas 😠 , tak fakt neviem, co na nu zaberie, vsak to by aj neviem aky pako pri tolkych vyhovorkach pochopil, ze nemas zaujem....
jankako, nebojkaj, klud a pokoj, urcite je lepsie tie pliagy poliecit a babo je dost chranene, ja viem, kazda mame ten strach zakoreneny hlboko v sebe ale treba mysliet pozitivne

a ja do porodnice nemam este vobec nic, iba jedny prsne vlazky a vecicky som tiez este nezacala prat, ale z tych nasich sikovnic aj mna pomaly zacina chytat depka, ze by som uz mala zacat
a nemam ani kociar ani postielku 😉 ale hadam mame este casu dost a urcite vsetko stihneme 🙂

tarinka333
21. jan 2010

Zuzka, je mi velmi luto, ze o mas vsetko take komplikovane. Precitala som si pred chvilku Tvoj pribeh, ktory mas v albumiku, aj ked ho poznam, lebo citam nase aprilovky, ale predsa len, takto vsetko pokope...
Skoda, ze byvam na druhom konci slovenska, poslala by som manzela, nech Ti tie baliky vyzdvihne a donesie ☹ Taka neochota ludi, az ma zamrazuje. Stale som si myslela, ze ak je zena tehotna, tak kazdy jej uvolni hned miesto a ludia budu mili. Ale opak je pravdou. Od kedy som tehu, iba jedina pani ma pustila sadnut, inak som furt s bruskom stala ☹
Pokial ide o tu pani, tak mas tri moznosti. Prva, fungovat ako doteraz, cize sa s nou stretavat a tak. Druha moznost, mrtvy chrobak, ako Ti uz bolo poradene, telefon nedvihat, dvere neotvarat, ked pride... co ine mozes robit? Moznost tretia, porozpravat sa s nou uprimne a bud pochopi a budes mat klud, alebo nepochopi a este Ta v rodine riadne ohovori. Ale ak sa to nebude riesit, tak Ta zrejme bude navstevovat aj ked budes mat Maxika. A vtedy asi 100x za den vyzvanajuci telefon Maxikovi nebude po voli.
Neviem, ako by som mohla pomoct, ale keby si potrebovala cokolvek, myslim, ze hovorim za vsetky, sme tu, aby sme Ti pomohli.

zuzana1971
21. jan 2010

aka detektivka s tou postou 😀 uz aj kamilka tam isla volat 😀

evil15
21. jan 2010

daj číslo aj im tam zavolám 😀

zuzana1971
21. jan 2010

tarinka v poho, mne VELMI pomoze ze sa vam tu mozem vyzalovat 😵 vsak komu inemu, ked nikoho nemam a kocura to nezaujima 😀
len niekedy sa bojim uz ci sa moc nestazujem, a neleziem vam s tym uz na nervy, vsak aj vy mate svoje problemy

zuzana1971
21. jan 2010

evil 😀 😀 😀

zuzana1971
21. jan 2010

inak este k tej sisi tete som zabudla, ze minule som mala depku ze by mi bol uz aj ten jej bordel a smrad jedno, a dokonca som jej napisala, ze pridem na polhodinu, som myslela, ze sa potesi ze KONECNE dojdem aona mi odpisala, ze nie,no nenasralo by vas to? 😀

no a dnes som jej pisala sms a poprosila som ju, ci by mi ona nesla pre tie 2 zasielky na postu (vsak beha hore dolu po blave po lacnych obchodoch) no a ani neodpisala 😀 takze tak 😀

evil15
21. jan 2010

ale no táááááááááááááááák toto je jediné kde sa môžme vyžalovať a chápu nás tu 😎

kika29
21. jan 2010

zuzi tu pomôže už iba jediné - odsťahovať sa niekam ďaleko a zmeniť si číslo telefonu ináč sa tej ženskej nezbavýš.

juliap
21. jan 2010

zuzana je to tazke ale na druhej strane chapem aj tu starku, ked velmi nekomunikuje s rodinou a ty si jej tam prisla ako sa hovori, do rany, asi sa potrebuje vyrozpravat a mat pocit ze to niekoho zaujima, ale urcite by som ju nejako teraz upozornila, ze to nie je vhodne v tvojom stave, viac by jej pomohla spolocnost jej rovesnikov

ludka140281
21. jan 2010

ahojky....ZUZI super susedka....ja by som sa asi uz neovladla 😠 nemam rada praludi .... 😅
uz viem,BUDE tO DIEVCATKO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...teraz ma 1400g

vejula
21. jan 2010

čááávte kočky, tak som doma... OD starej sme išli ešte do mesta a v jednom obchodaku sme objednali už kopec vecí 😵
Takže skusim vymenovať kombinovaný kočík coneco toledo + taška, vajičko, prenosna postielka+madrac, fusačik, taký predlžovateľný, čo mu bude dobrý už aj na zimu, lebo sa dá nadpájať a je použiteľný aj do vajíčka do hlbokého aj športiaku, pákovú odavačku Chicco a to všetko za 550 Eur ale povedala že nám dá ešte zlavu takže asi tak 500 Eur... Kočík mám aj v albumiku. Dufam že sme dobre kupili, ja som spoko, bo boli akcie a sa mi zdá že celkom lacno sme kupili 😉 A aj kočík sa mi páči a je dobre manipulovateľný a sám o sebe stál nejakých necelých 240 Eur.

vejula
21. jan 2010

joj ani som vás nestihla prečítať a prečítam vás trošku neskôr, lebo teraz chce mm niečo na compe...
Ludka gratulujem ku dievčatku 😵 A váha ako podla tabuliek 😉

zuzana1971
21. jan 2010

julia starka rada a vela komunikuje s rodinou (az na to, ze ju maju vsetci plne nervy) to ja nekomunikujem s mojou rodinou 😝 no ale nepredstavuj si ziadnu rozpravkovu starku...inak minule ma nutila kupit si od nej nejaku bluzku ako z kosa, taka cierna handra za 42 euro ze nech si kupim od nej 😝 ale nechcem ju ohovarat, praveze ja jedina z rodiny mam na nu trpezlivost, teda aspon sa tak tvarim, uz som sa jej dost povenovala, stacilo, ja som dobra dusa, ale tu nemam pocit, ze mam byt za nieco vdacna, a za stare syrecky po zaruke nebudem a ostatne ma len poohovarala....ale aj tak ja jej nic zle nepoviem...ale do toho smradu a bordelu ma uz nik nedostane, ja inak mam lutost aj so starymi ludmi, aj zvieratkami, aj postihnutymi ludmi, atd, ale tu je to o inom

ludka gratulujem k dievcatku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre