Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
15. feb 2010

ahojte,
seuska a kolko vysli tie plienky? ten kocik ste kupovali na trhu ci v obchode? netrap sa, je pekny 😉 A co kurz, aky je teraz? Ozaj, nevidela si tam nejake klokanky? no zatial tolko otazok, este ma urcite nejaka napadne 😀

evil15
15. feb 2010

Bré ránko bambulky ako vidím už od skorého rána tu vypisujete jak žeravé 🙂 prečítam si Vás až poobede idememe do BA si pre výsledky tak snád to dobre dopadne a budeme môcť byť doma a nepošlú nás do nemocnice na pozorovanie lebo mi zase začína byť zle a neudržím jedlo ☹ tak uvidíme čo povedia

majte sa zatial pekne a pohladkajte brušká a usmievať sa 🙂 😀

pekný den Vám prajem papa

martina05
15. feb 2010

Aktakk, asi sa to pýtaš mňa...kupovali sme ho v BA v predajni For Baby a vyšiel 760E s tým, že mali akciu, že autosedačka bola v cene kočíka... Inak sa za ňu dopláca tuším 166E.
Bol to môj favorit, tak dúfam, že nesklame .... Kamoška ho mala pri dvoch deťoch a nevie si ho vynachváliť, páči sa mi, že sa dá "celý"oprať, ľahko sa s ním manévruje a je "skladný" ....

Frucht, jeej Chorvátsko, to ti závidím.. my by sme tiež chceli niekam v lete ísť ale skôr asi len do Talianska, to je bližšie ...

fleury
15. feb 2010

teda baby klobuk dole, ze mate taketo plany na leto..to ja budem rada, ze som rada 🙂)

katka444
15. feb 2010

ahojte, strasne davno som tu nebola. ale vraj nam niekto porodil 😕 kto? dufam ze su ok. drzim im palce.

fleury
15. feb 2010

katka444 vcera porodila minka dceru vanesku 🙂

katka444
15. feb 2010

a co sa stalo ze tak skoro?
prajem im len vsetko to najlepsie. nech priberaju a krasne rastu. 🙂

fleury
15. feb 2010

katka, minka sa v januari uplne otvorila az po placentu a chytili ju kontrakcie, davali jej infuzky na potlacanie kontrakcii, celkom pekne to potiahla v nemocnici par tyzdnov. Pred par dnami jej zacala odtekat plodova voda, tak to uz nechali dr na vaneske kedy sa vypyta na svet a cakalo sa na porod..ten prisiel vcera 🙂 Vaneska sa narodila s krasnou vahou na 31 tt .. 1800g, takze to urcite rychlo dobehne aj mimo mamkinho bruska 🙂

lubkamik
15. feb 2010

Ahojte 🙂
Minka, gratulujem 🙂 🙂
Ja som zvedava co mi zajtra povie doktorka 🙂 Tiez som uz otvorena trochu 😨 A pribrala som 19 kg 😠 😠 Uz ma ani nohy nenesu.

katka444
15. feb 2010

to urcite dobehne. drzim im palce 🙂

fleury
15. feb 2010

lubkamik
a to nemas kludovy rezim, ked si uz otvorena? kedy ti to zistili?

lubkamik
15. feb 2010

jasne mam kludovy rezim - snazim sa lezat doma ale uz mi z toho sibe 🙂 Od 3.12. som na rizikovom 😖

fleury
15. feb 2010

lubkamik takitak, ja som tiez na kludovom rezime .. v 5 mesiaci som sa otvorila na dva cm uz, este dva a mozu mi pichnut epi 😀

fleury
15. feb 2010

katka a ty ako tehulkujes? 🙂

seuska
15. feb 2010

fleu plienky vysli napriklad Huggies 3-6kg 90 ks na 240,-sk u nas maju v akcii za 380,-sk, pampersky vysli napirklad 3-6 kg 94ks na 360,-sk u nas v akcii zhruba 420,-sk... Kurz je 10,92 voci euru. Prasok Lovelu nemali, ponukala mi tam nejaky iny detsky ale ten mi smrdel, tak Lovelu si kupim tu na sk. Na hranici sme cakali maximalne hodinu, lebo som vsade brucho ukazovala, tak nas pustili do predu 😀 Kocik vysiel na 205 eur. Kocik sme kupovali na trhu, ale mali tam aj znackove ako chicco atd.. len ceny boli za znackove take ako u nas na SK. Klokanky mali od vymyslu sveta, aj prenosne lehatka, ale tiez boli drahe, tak si kupim tu.

Lubka ty si moj clovek s tou vahou, sme dve co vedieme v aprilovkach s tym priberanim, ja idem tiez zajtra na poradnu.... drzim ti palce...

fleury
15. feb 2010

seus tak tie Huggies sa fakt oplatia!! Pampersky byvaju teraz casto v akcii aj u nas, teraz niekedy som videla v letaku tebou spomenute za rovnaku cenu. Tak tie ceny znackovych kocikov ma prekvapili, som cakala, ze tam budu o dost lacnejsie. A s tym bruchom na hranici si to vyriesila fakt sikovne 😀 Ozaj, ty budes rodit v HE ci ides do KE?

Tak nech vam zajtra dopadnu dobre poradne, mna caka hematologia 😖

tantama
15. feb 2010

ahojte bebule.. ja som odo dnes doma..... tak trošku oddychujem a tak.... my sa chystáme na poradňu v stredu tak sa celkom bojím ale aj teším kolko tá naša žížalka pribrala.....

blondy12
15. feb 2010

caute dievcata...ja dnes som spala strasne..s MM sme si vcera otvorili vinko ale som mu ma na nohach zaspala... 😀 😝 .....a potom som sa uz iba odniesla do postele taky nas valentin...

jaj seus ...netrap sa tym kocikom vsak keby ti nahodou nevyhovoal tak si kupis iny...a nie je skaredy..viem ze ked si chcela iny tak to je tazko si takto zvyknut no uvidis..este nakoniec budes spokojna..tak to mi pride dost draho na UA...my chcem ist do PL ale MM ma teraz marodku tak nic z toho..

tak zatial Vam prajem pekny den...

aktakk
15. feb 2010

Martina- ano otazka sa tykala teba, len som akosi zabudla na jedno pismenko 🙂 . Dakujem za info, ja som ho uz tiez pozerala, lebo akosi nie a nie vybrat kocar. Hladam 3kombi kocik s nafukovacimi kolesami, aby sa dal otoci v smere aj proti smere jazdy a hlavne aby sportova cast bola velka, taktiez otocne predne koliecka/o. A to je teda problem. Vela znackovych kocikov je vyrabana tak, ze sa da babatko vozit len v smere jazdy v sportaku.

No seus a lubka- som na tom podobne s priberanim. Ja mam + 16 😒

kika29
15. feb 2010

babenky ahojte. poradte mi. Od včera je mojej sestre zle zvracia ale nieje to tehotenské zvracanie ale asi niečo zo vzduchu. Môže si dať tie čipky proti nevolnosti TORECAN či ako sa to volajú to mi doktor predpísal ked mne bolo na začiatku tehu zle. Posielam ju k doktorovi a nechce ísť. ☹

kika29
15. feb 2010

a minka sa neozvala 🙂 ?

zuzanka.j
15. feb 2010

ahojte. aj ja sa pridavam k tym co pribrali trochu viac. ja mam zatial + 15 /mozno aj viac, to bolo pred 2 tyzdnami/ a pripadam si ako slon, hlavne ked vidim tie stehniska 😒

zuzanka.j
15. feb 2010

kika29
sestra si moze ten torecan kludne dat 😉

tantama
15. feb 2010

seus kočík je pekný..... ked si chcela iný treba si len zvyknuť ale hlavne že posluži.... aj ja som chcela iný ale mm sa prekonal a kupil tento tak čo budem frflať?
kika torecan sa može aj pri tehu a teraz je strašne vela črevnej chrípky... nech dá sestra pozor nech sa velmi neovodní... to je v tehu nebezpečné... ☹

tantama
15. feb 2010

jééééj až teraz som si prečítala i minke a Vaneske moc moc moc gratulujem aj maminke aj malinkej a nech su rýchlo fit....

fleury
15. feb 2010

kika
minka sa zatial neozvala, tiez som strasne zvedava ako prebiehalo finale..a hlavne na malicku, ak sa ma, no musi to byt skvely pocit vidiet ju uz a pohladit 🙂

kika29
15. feb 2010

ale ked sa Vaneska narodila trocha skôr tak isto ju dali do inkubátora. nevadí len nech rýchlo rastie aby mohla ísť čím skôr domov. 🙂

oliinka
15. feb 2010

ahoj babule.kika alebo tantama vy už mate tiež dieťa,chcem sa spýtať,malého mám chorého berie antibiotiká klacid a sirup mucosolvan junior a nechce skoro vobec papať len mliečko.strašne kašle neviete čim možem ten mucosolvan kombinovať?napríklad s peritolom alebo kalciovým sirupom?už aj ja som začala kašlať tak si musím niečo kupiť,asi hedelix alebo čo.a inak aj ja čakám a pozerám stále či sa minka ozvala,no hlavne aby bole zdravé a vaneska pekne priberala

fleury
15. feb 2010

ono je super, ze to neprislo nahle, ale mali ju uz podchytenu v nemocnici a boli pripraveni na predcasny porod

kika29
15. feb 2010

oliinka my sme brali KLACID a na kašel nám dala BIOTUSILL kvapky. A ja ked som bola chorá tak len HEDELIX mi dovolili a ked bola teplota len Paralen. My sme brali antibiotika asi pred 3 týždňami. Ale najlepšie by ti poradila doktorka. A s papaním si nerob ťažkú hlavu. Moja týždeň jedla len čajík s piškotkami a to bol úsoech ked vôbec zjedla aj piškoty. Vela pila čaj a aj v noci. Ona strašne škaredo kašlala a soplila velmi aj teplotu mala. A malý môže aj hnačkovať pri antibiotokách.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre