Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
28. feb 2010

silvi a ku komu ides, ake dvere cislo na tu deviatu rano??? myslim na tu poradnu...
aj ja idem v utorok,, aj na krv. asi sa tam vidime... 🙂

grekyna23
28. feb 2010

sama som bola svedkom, ked jedna 37 rocna zena v nemocnici mala najskor silny vytok, ale potom uz aj plodova voda, a to bola v 26tt tak ju hned prevazali do Martina, kde maju lepsie vybavenie pre predcasne narodene deticky

dejna3
28. feb 2010

aj ja mám zopár dní výtok... ale aj pokiaľ by nebol výtok, je dobré nosiť posledný mesiac aspň intimku, práve pre tie prípady, že by šla voda postupne a neboli by ste si isté, či je to voda alebo výtok..

silvia7
28. feb 2010

kiwi - idem k Tekelyovej (neviem či sa tak píše) - to je č.dverí 222 myslím .. na monitor na 214 (čo mi tam budú robiť??? nevieš náhodou)... a inak baby len tak otázka by the way - ranný moč je pre dr. ktorý - nakoľko chodím cikať celú noc asi každé dve hodiny - to mám vziať ten o piatej napr.?? 😅

kiwinka
28. feb 2010

dejna, ja mam vytok taky fest uz asi mesiac ak nie viac a bez intimky ani neexistujem,, denne aj 4-5 vymenim...
ja si kupujem descreet take vonave,,tie su prijemne a vonaju pekne,,, no neviem si to bez toho teraz predstavit proste 😅 aj sa viac potím atd,,, tehu hormony su uzasne 😉 !

dejna3
28. feb 2010

silvi, ak ideš na monitor - dajú ti také pásy cez brucho budú cca 20 - 30 minut zaznamenávať srdcové ozvy a prípadné kontrakcie
ranný moč, jasnačka, že ten, keď sa už "zobudíš" ráno (teda asi o 5,00 - ako píšeš)

dejna3
28. feb 2010

kiwi, ja som mala len v prvom trimestri, na to som aj brala nystatin... a až teraz ku koncu ma to chytilo... pri sofinke som mala furt niečo 😝 😝

silvia7
28. feb 2010

dejna - ďakujem za info a radu 😉
no som zvedavá teda.. ja som sa tam bola minule len pozrieť, že nech trafím a také zvláštne to tam vyzeralo - tie kabínky 2, tak v jednej sa vyzlečiem a odtial si ma potom zavola dr?? hehe.. mám teda otázky..

kiwinka
28. feb 2010

silvi, presne ako pise dejna o tom monitore a aj ranny moc je ked sa zobudis no :D xixi tak mozno sa vidime teda v utorok 😀
inak, ja som este na monitore nebola aniraz,som zvedava kedy ma poslu 😠 a silvi,, uz sme s MM boli u jandovej na tej 2hodinovej konzultacii,,ai 8parov nas tam bolo,,velmi zaujimave to bolo.
treba sa mejlom objednat ak mas zaujem,, telefon nedvihne ,ona je uplne vytazena, a taka je zlata osoba vaazne,, keby ma ona mohla odrodit :P ako anjel mi pripadla!

silvia7
28. feb 2010

no ja mám výtok už dlhšie, ale dr. nikdy nič nepovedala, tak neviem ani.. a o potení ani nehovorte - mne sa potia dlane a aj šlapy - hlavne večer - je to straaašne, už nech sa to znormalizuje.. 😝

denisa1111
28. feb 2010

Dakujem baby,no neviem,asi este pockam bo nemam bolesti a mimi kopka v pohode,som v 33 tyzdni a teraz na Pn bo je drobcek uz v panve,tak mam mat klud na lozku,o tyzden poradna,lekar vravel ze keby nieco cudne tak do nemocky,ale co pod tym myslel?hm...ozi Cs mam 3,nieje to v pohode?ked ten lekar tak stresoval...a ja sa uz radsej u neho na nic nepytam,bo ma vzdy zosmiesni,ze zdravotacka,tak stresuje...a kolegoska tiez mala trable v 4.mesiaci tak ju vysmiali,ze prestrasena zdravotacka a potom bolo neskoro...to len k tym lekarom☹

silvia7
28. feb 2010

no po utorku sa jej ozvem určite 😅 inak mne dr. dala aj papier na EKG vyšetrenie - tak som zvedavá, kde sa tam na kramároch z toho vysomárim.. sa opýtam u tej dr. na poradni asi na tieto veci..

ozaj a keď mi dala takto presne termín na 9.00 na poradňu - tak aj to bude tak, že o 9.00 ma vezme?? alebo budem čakať do 12.00?? 😕

dejna3
28. feb 2010

silvi, neviem, aké kabínky máte v nemocke, my nemáme... ale na monitor som sa len vyzula a vyzliekal som si tričko...
kiwi - mne robil pri sofi monitor až v nejakom 39tt - aj to až keď som vravela, že celú noc ma malinká veeeeeľmi silno kopala a mala som vtedy aj bolesti... niekde ho robia asi preventívne a niekde, až keď sa im niečo nepozdáva... pokiaľ žena má TP alebo prenáša, tak vtedy ho už robia pravidelne

kika29
28. feb 2010

fleury no ty máš ale sny že rodím ja 😀 😀 😀 ani nestraš ja ešte chcem počkať aspoň do konca marca 😀 nepredbieham sa dávam vám prednosť 😀

aktakk ja mám kočík rozobratý doma na skryni nemala som ho kam dať.

zuzka by si mala otvoriť konečne ústa a ukázať tým hajzlom kto je tu pán. 😠 zuzi nenechaj si skákať po hlave ozvy sa a krič ked treba ved ide o teba a maxíka tak bojuj.

fleury
28. feb 2010

kiwi no mala tam ist, ja by som teda neriskovala ani minutu a bolo by mi jedno co mi povedia, ved ide o moje dieta a nie ich

kika ale si ma nazlostila, lebo si mi obsadila porodnu salu a ja som uz chcela rodit 😀 😀

kika29
28. feb 2010

fleury no toto? a to len jedna sála bola tam? 😀

fleury
28. feb 2010

kika to som v danom momente neriesila, ja som chcela tu, kde si bola ty 😀

cicimon
28. feb 2010

caute,

no to so zuzkou....ani nekomentujem

link o testoch autosedaciek... http://auto.rodinka.sk/index.php?id=73075

a co chcete rodit skor, ja vam prenecham mieste 🙂 ja ete min 5 tyzdnov chcem pockat, zajtra mam poradnu, tak snad je vsetko ok. Aj ked uz mam super napuchnute nohy a strpnute palce na rukach

silvia7
28. feb 2010

akurát som dopiekla bábovku - čo sem dávala niektorá z vás recept na jogurtovo škoricovú bábovku, tak trošku som ho prerobila, nakoľko 500g jogurt bol málo a celé cesto bolo tuhé, tak som pridala smotanu na šlahanie a teda uvidíme, ako bude chutiť - vyzerá skvelo teda - prvýkrát sa mi vydarila bábovka tak, že vyzerá eňoňuňo 😉 😀 nikde nič prihorené ani nechcene hrbolaté 😀

a inak ja mám kočík tiež od januára doma - konštrukcia je v pivnici ale vaničku mám v izbe na skrini a tiež už mám chuť ísť ho vyskúšať 😀

predvčerom som si prvýkrát uvedomila, že mám poslíčkov - také tlaky na konečník a bolesti v podbrušku a trvalo to dokopy 30sekúnd celé... magne som si nedala už dva dni, radšej ho vysadím už.. aj keď teda tie prsty mi trpnu neskutočne už.. aj teraz pri držaní PC myši, je to dosť divné v akých situáciach mi trpnu..

juj, marcovkam sa rodí jedna radosť.. 😵

evil15
28. feb 2010

baby zuzka písala že volala svojej dr a tá ju hned poslala do nemocnice že tam bude volať aby ju okamžite prijali ... tak uvidíme čo bude dalej nič viac neviem zatial povedala že sa ozve potom tak musíme čakať

fleury
28. feb 2010

cici no ved pockaj co budes hovorit o 2-3 tt 😀 ja by som prijala porodit 2-3 tt skor, kukala som marcovky a tam viacere takto porodili a pohodka, pekna vaha malych a za 4 dni doma .. juj, uz aby to bolo 😵

fleury
28. feb 2010

evil no konecne sa to uz pohlo!uz tam mohla byt skor, tak nech to je ok!!

cicimon
28. feb 2010

fleury - no ja este tyzden do roboty a potom MD, este potrebujem cas - veci poprat, pozehlit, popratat a ani postielku este nemame - tak este nemozem rodit!!! 🙂 a ani taska do porodnice nenachystana,,,

kika29
28. feb 2010

no mne trebalo kúpiť ešte veci z lekárne ale teraz mi volala kamoška že nemám nič kupovať lebo mi dá ona všetko má nevyužila to lebo malý bol 2 týždne v nemocnici a tam mu pupček odpadol. a že mi už zabalila aj fusak a overálik nám daruje. hm prekvapila ma 🙂

fleury
28. feb 2010

cici tak to hej, ked vladzes este tak si to este uzi aj s bruskom 🙂

moni
28. feb 2010

ahojte, no tak ja len k hokeju, ze zemiaky mam velmi rada, ale zemiakova medaila je asi najhorsia 😠

zuzka musi mat "stastie" na debilov, ved kolko ich to dievca stretlo len pocas tehotenstva nie je normalne! ja len dufam, ze ju zas neodbiju, to krvacanie v takom vysokom stadiu znie nebezpecne. moze to byt sice zatka, ale ked jej uz odteka polodovka, na cosi cakaju nechapem. ved to je najemnej urobit vysetrenia, aby zistili ci je maxik a ona v poriadku. mne je z toho na nic 😝

inak, mne sa snivalo, ze mna zas predbehla s rodenim EVIL 😀 volala som svojmu lekarovi, a on ze pockaj si, najprv musim ju odrodit 😀
cici, ja sa tiez nechystam tak skoro, po 1.4. jej davam zelenu, ale radsej by som tak v polovici aprila rodila 😅

fleury
28. feb 2010

moja je dnes hyperaktivna, neviem o co jej ide 😀 kope ma uz od rana do laveho boku, v podstate cele tehu len dolava kope, asi bude laviciarka 😀

fleury
28. feb 2010

moni hehe sme si to podelili v snoch, uvidime ci to vyjde aj v reali 😀

moni
28. feb 2010

fleury 😅
evil ma termin okolo mna, takze ozaj je mozne ze ma trhne 😀 ale urcite nie v mojej porodnici 😅
nasa mala je trchol, to decko nevie cusat ani 10 minut, asi sa tam nudi 😀

tarinka333
28. feb 2010

ahojte, no konecne sa to so Zuzkou pohlo... chudatko.
Ja mam tasku zbalenu na 50% 🙂 a dnes som poprala vecicky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre