Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
4. mar 2010

ahojte kočky... Tak vy už pomalyčky plánujete druhé??? No pekne. Ja by som raDšEJ ABY SME NAJSKôR POSTAVILI domček.... Ale nejdem plánovať lebo zariekaného chleba najväčší kus sa hovorí 🙂 No ale tak aspon tri ročky by som ešte počkala nech si aj Dominiček užije maminku 😵 Ako ale samozrejme že by nebola žiadna katastrofa keby bolo aj skôr. Však čím viac detičiek tým viac radosti.

evil tak ty ma plánuješ predbehnuť hej???? Ja som ešte celkom zavretá takže asi maličký nijako neponáhla 😅

fleury
4. mar 2010

alicc vitaj doma 🙂
ja tiez s druhym tak skoro neratam, len aby sme sa vsetky neratajuce nestretli o rok zase na koniku 😀

moni
4. mar 2010

veji, na evil veru pozor....ona sa predbiehala uz aj v mojom sne 😀
ja som zvedava co mi povie zajtra, mam sice este casu dost ale ti poslickovia a tlak dole je niekedy vecer zaujimavy 😒

aktakk
4. mar 2010

Moni- mozno mu dame vsetky tri 😀 . Ale nie, uvidime, ak sa nestihneme rozhodnut, tak nieco vyberieme. Lebo moj drahy si robi srandu a hadze take mena stale, ze dovidenia...

Noo veru, to by bola sranda, keby sa tu stretneme v teme spolocny termin 😝

vejula
4. mar 2010

😀 😀 moni budem v strehu pred evilkou 😕 len aby si ma ešte aj ty v pol ceste neobiehala 😝

moni
4. mar 2010

aktakk 😀 len ked by robil neplechu, kto by krical vsetky tie mena 😀
mm sa vytasil tiez s deziderom, bonifacom, a podobnymi 😅

veji, no ja som s malou dohodnuta ze sa moze trooosku ponahlat. ale zas nie moc 🙂 tvojho dominika kludne pustime pred seba 😵
len aby ma nakoniec este aj majovky nezacali predbiehat 😅

vejula
4. mar 2010

😀 😀 Tak ja mám vysnívaný termín 4.4. 😀 Ale to iba tak, maličký sa sám vyberie kedy sa mu zachce vykuknuť vonku 😕 😀 Ale už sa neviem dočkať 😝

A majovkam dáme aby predbiehali aprílovky... Pekne si porodíme všetky a podtom dáme zelenú májovkam 😀 😀

evil15
4. mar 2010

baby ja sa nechcem predbehnúť ja si kludne počkám na môj normálny termín len dr to nejako nevidí na ten koniec apríla a zato už ja nemôžem 😀 😀 😀

moni
4. mar 2010

evil, musis poslat pana doktora na konika, my mu to uz vysvetlime 😀

veji, mne sa snival TP 21.4. a 4.4. tak mozno sa trafim medzi to 😅

vejula
4. mar 2010

😀 aaale evil, určite ho každým dnom presviedčaš 😀 Ale nieeeee. Ved jasnačka. A podla čoho doki usudil že to bude o mesiac skôr??? A čo vy ešte neviete pohlavie? Nechcete vedieť či sa len drobček nechce ukázať?

aktakk
4. mar 2010

Moni- no to by som musela nejaku skratku vymysliet...ale vlastne, ved nase babo bude dobrucke, na neho nebude urcite treba kricat... 😀 😀 😀 .
Vidim, ze nie je nic neobvykle, ze srandicky s menami sa objavuju u viacerych...

vejula
4. mar 2010

moni mne sa dnes v noci snívalo že mám 28 dní do pôrodu.. Ani neviem kedy to vychádza... Nie náhodou na 1.4???? Žeby malý blázonko 😀 No a potom som mala druhý sen a to sa mi narodil taký malý krásny blondačik 😵

moni
4. mar 2010

aktakk, no ked sme take sikovne a nasli sme si takych co nas zabavaju 😀
aha, ozaj, my ideme mat vsetky dobrucke a poslusne deti...si to treba opakovat aby sme tomu uverili 😀

dejna3
4. mar 2010

ejha, tu už jaké "plánovačky - neplánovačky" druhého bábätka prebiehajú 😉 no, najlepšie je neplánovať 😀 😀

mne ešte bruško zatiaľ nepadlo, každý deň si to meriam rukou... vraj sa musí celá dlaň zmestiť do priestoru pod prsiami a nad bruškom - vtedy je jasné, že už padlo 😉
pri sofinke to bolo tak: že mi odišla zátka, do rána mi úplne padlo bruško, všetci mi dávali maximálne pár hodín do pôrodu, aj dr. mi povedala termín ďalšej poradne s tým - že to už istotne nedôjdem lebo budem mať odrodené... a ejhľa... slečna sa nosila ešte vyše 2tt a napokon ju museli vyvolávať 😅 ... takže ja už na tieto "príznaky" pôrodu neverím 😀 😀

dejna3
4. mar 2010

čo čo čo? 😕 rozdávajú sa dobručké poslušné deti? staviam sa do radu - nepredbehovať! 😀

moni
4. mar 2010

dejni, nas ber s rezervou - naivne prvorodicky 😅

veji, presne na 1.4. 🙂 to by bola velka noc v nemocnici.

cicimon
4. mar 2010

caute,
tak ja mam prestavku v upratovani kuchyne - zajtra ma dojst svokra, tak gruntujem 🙂 uz ma prsty bolia 🙂 tesim sa na pekny vikend 🙂)

dejna3
4. mar 2010

čo zas všetky "ordinujete"? 😀

moni, no náhodou, keď sme čakali sofi, tak drahému sa všetci kolegovia v práci smiali, že nech si ešte pospí, lebo keď bude mimi na svete už sa nevyspí a pod. ... a on sa im potom smial, že si urobil takú dobrunkú dcérku, ktorá ho nechá spať celú noc a každú noc 😵 tak im padli sánky 😀

moni
4. mar 2010

cici, zajtra mas tradicne piatkove volno? ci ty si uz na MD?
uprac len tam, kam sa svokra diva 😉

dejni, no kto umi, ten umi 😀

vejula
4. mar 2010

moni tak uvidíme či mám predpovedajuce sny 🙂 Mne by ani nevadilo velku noc straviť v nemocke, ked to bude s mojim bábatkom, tak ju strávim hocikde 😵

dejni ja mám tak vy&soko bruško že sa mi pod prsia nevojde ani jeden prst, nieto dlan... Malý je celý napučený tesne pod prsiami. Aj mamina sa mi smiala že to ešte nevidela také bruško srandovné. Nad pupkom ho mám väčšie ako pod ním.

moni
4. mar 2010

veji, ty si teda urcite vsimnes ked padne 😅
ja si strcim asi 2 prsty 😅

tu sa velka noc velmi neoslavuje, ziadne volno nie je takze pre mna to bude vikend skoro ako kazdy iny.

aktakk
4. mar 2010

MOni veru najsikovnejsie...a aj deticky budu 😀 .

Dlan? To akoze ako tu dlan? A ked mam padnute ciciky co potom 😅 .

Idem ja kocky pomalicky do postielky..uz dva dni som ponocovala.

alicc
4. mar 2010

teda baby ja som práve rýchlosťou blesku prebehla 33 strán, ktoré ste napísali, no ste neskutočné 😉 😉

baby aj ja chcem také dieťa čo prespí celú noc, to jedno čo mám doma ešte stále chodí v noci za nami z detskej, takže ak bude aj druhé také, tak musíme prirobiť ešte jednu postel k našej 😉

moni
4. mar 2010

alicc, rychlo sa musis postavit do radu. rozdavaju sa poslusne deticky 😀

dejna3
4. mar 2010

aktakk 😀 potom treba ciciky asi trošku nadvihnúť a pomeriať 😀
moni, ja dám 3 prsty 😀

na jednej strane by bolo dobre, keby už padlo - aspoň by netlačilo na pľúca... na druhej strane - potom tie tlaky na mechúr 😝 no nedá sa vybrať 😀 😀

cicimon
4. mar 2010

moni - no zajtra vynimocne nie, presunula som to na pondelok 🙂 zajtra som posledny den v robote, trochu posurfujem, niekde si zavolam, vecer zbalim veci....A v pondelok mam este dovcu a v utorok nastup na MD

jasne, upratujem vsetko zvonku, ale v kuchyni to niekedy ide tazko 🙂 (kuch, linka, sporak, digestor...)

dejna3
4. mar 2010

alicc, a nebudete to mať praktickejšie, keď dáte do spálne miesto koberca matrace a môžete spať všetci pokope? 😀

aktakk
4. mar 2010

Dejni okej...nadvihnem a pomeriam...Haha...Ale nie, zatial to nie je take strasne. Ale aj tak neviem, kde ich mam pchat- teda tu dlan. Ale podla mna sa mi tam mesti cela.. 😉

No tak ja uz ozaj pre dnes koncim, prajem pekny vecer 🙂

alicc
4. mar 2010

dejna to je skvelý nápad 😀 😀 😀

dejna3
4. mar 2010

aktakk, ale dlaň musí byť rovno, nesmie byť bruškom "nadvihnutá"--- bruško musí začať vytrčať až pod ňou... ja aj tak neviem, či som vám to zrozumiteľne vysvetlila, mne to bolo ukázané, ako to má byť... takže možno som to napíslala jak hotentot 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre