Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minius
19. mar 2010

Deni tak super ze ste uz doma a vsetko je v poriadku tak uz len tych par dni a moze byt dalsie aprilovcatko 🙂 .

Uz su nejake dalsie spravy o Zuzke a mame nejake dalsie babatka za tie dva dni? 😕

Celkom dobre ze konik nesiel aspon som konecne skusila urobit babovku a na prvy krat celkom dobra ... ku caju alebo ku kave (bola taka posuchsia) 🙂

evil15
19. mar 2010

hurááááááááá konečne ide koník 😀

michalag
19. mar 2010

jeeeej tak uz konik ide 🙂 😵

evil15
19. mar 2010

maminky ako sa máte a čo nového 🙂 je nejaké nové aprílovčatko???

už len 6 strán a 1000 padne 😀 😀 😀

minius
19. mar 2010

ja som dnes vobec ale vobec nic neurobila, taka som akasi ospala a ku tomu ma seklo v krku ☹ neviete ci si mozem dat nejaky krem na to? Davam si horucu flasu ale akosi nepomaha 😖

monva
19. mar 2010

hurra uz ide koniiiik 😀

minius ale ved si urobila babovku 😉 veru dala by som si ... mnaaam

minius
19. mar 2010

monvi to bolo vcera, ma chytila akasi variaca a peciaca slina a dnes sa z toho zotavujem 😀

minius
19. mar 2010

monvi to bolo vcera, ma chytila akasi variaca a peciaca slina a dnes sa z toho zotavujem 😀

minius
19. mar 2010

babule ja mam dnes take divne bolesti v bruchu, pride to sem tam a rozmyslam ci to budu kontrakcie ale neboli to dole v podbursku ale vyssie. Moze to byt? 😕

aktakk
19. mar 2010

AHojte.... tak sa nam konik rozbehol? No babenky, mozno budem dalsia v poradi...Bola som v stredu na poradni, krcok som mala 1,5cm, dnes som bola opat a som na 2cm otvorena, v nedelu idem k lekarovi opatovne a mozno si ma tam rovno necha... som ja zvedava. Ale momentalne mam take bolesti, ze dovidenie. Totalne ma malinke tlaci dole.... 😒

cheerlady
19. mar 2010

cauteeee,konecne ide kon,som sa uz nudila 😀 mame nejake nove aprilovcatko za ten 2-dnovy vypadok? 🙂

minius
19. mar 2010

jeeej aktakk tak ti budem drzat palce a nech ti / vam vsetko dopadne dobre! 😉 A ake mas tie bolesti? Dole v podbrusku?

tarinka333
19. mar 2010

Cafteee babusky,
ide koniiik, joj, chybali ste mi, som nemala co citat 🙂

tarinka333
19. mar 2010

No kde ste vsetky?

vejula
19. mar 2010

ahojte kočky, tak konečne je to opäť koník 🙂 Ja som mala tieto dva dni dosť hektické, včera som sa pustila do velkého upratovania, a asi som to trochu prehnala lebo normalne som trocha špinila, som sa až zlakla 😕 TAk som volala dokimu a vraj je to OK. Že kým to nieje čerstvá krv tak je to fajn... No a inač už cítim aj ja také divné tlaky, ale ešte týžden určite potiahneme 😉 Nech ukončíme ten 38tt

monva
19. mar 2010

ako tak pozeram, tak sa nam to tu nejako spôrodnieva 😀

cheerlady
19. mar 2010

no ja som strasne zvedava na poradnu v pondelok-ci sa to uz aspon trochu zacne rozbiehat 😖

veve23
19. mar 2010

Dobry vecer,
no a uz mame zabavu. Diturence mame stale 4 ? Alebo nam niake pribudlo?

veve23
19. mar 2010

Dobry vecer,
no a uz mame zabavu. Deturence mame stale 4 ? Alebo nam niake pribudlo?

monva
19. mar 2010

nejako konik blbne, ked dam odoslat odpoved a po chvilke chcem aktualizovat stranku, tak sa ma pyta, ci chcem znovu odoslat informacie a ked zvolim moznost "storno" - tak stranka vypadne 😒

kiwinka
19. mar 2010

ahojteee, tak uz nam ide koniik jupíí 🙂 🙂 🙂
aktakk a ake mas bolesti??? co konkretne citis?
ja mam zase pichanie zo spodu a nohy mi dnes najviac trpnu a puchnu... hrozne ☹ ja mam v utorok poradnu ,,no citim sa uz tak porodne,,,

lienkad
19. mar 2010

ahojte kočky.konečne ide koník už som nevedela čo od radosti mam robiť......poradte my prosim.Dnes my prišli vecičky s kojeneckeho a som uplne sklamana lebo som si objednala plienky a su uplne tenučke, priesvitne ako pavučina. Že ako mam zistovať ake su ked su zabalene napr.v tescu maju tiež,.Máte s nimi niektora skusenosť?

kikarv
19. mar 2010

ahojte baby. mám zmenený ling lebo msom zabudla svoje heslo a musela som sa odznova zaregistrovať. to som ja kika29.

poznáte ma ešte? 😀

kamilakd
19. mar 2010

ahojte tak zuzka ma kraaasneho chlapceka...mam fotku a nejde mi to dat do albumu neviem preco 😅

vejula
19. mar 2010

babule??? Mali ste niektorá z vás poslednu dobu nejaké slabé špinenie??? LEbo stále som z toho taká trocha nervozna či je to OK 😒

veve23
19. mar 2010

Monva...no blbne ten konik, ja som urobila opravu pismenka a odoslalo sa mi to dvakrat....a dlho mi nacitava stranku

kikarv
19. mar 2010

ja som sa prezmenu na kika29 nevedela prihlásiť 😠 neviem načo to menili iba je to celé komplikované

monva
19. mar 2010

lienka - da sa na nete zistit podla gramáže napr. tu:

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-pleny...

vejula
19. mar 2010

jeej čavi kami, si tu dlho nebola, škoda s tou fotkou, sme na malého Maxika moc zvedavé 😵

civavava
autor
19. mar 2010

ahoooj babule, konecne ide koniiik...a tu je foto Maxika!!!! Je NAADHERNY 😵 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

vejula
19. mar 2010

jeej civi krásne bábatka aprílovčatká máme 😵

kamilakd
19. mar 2010

vejulcek je krasny taka bambulka...zuzka je uz v pohode a malinkeho ma nonstom pri sebe...no veru nebola nebol celkom cas,a to spinenie v 38tt si myslim ze nie je ok keby si chodila k mojmu tak ta hned supne do nemocky na pozorovanie a sama by som na tom trvala teraz uz ide o oboch....ale to nechcem strasit mozno to nic neznamena

tarinka333
19. mar 2010

Mne nefunguju linky v albumoch... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre