Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

blondy12
24. okt 2009

ludka no hej ale ja som tam bola v 11tt, a to aby malo uz 16cm to asi tazko... 😅 , ked nemam ani brusko kde by sa zmestilo s mojimi 56kilami...

no dkujem za radu..ako nemienim kupovat vela a aj prave kvoli tej reakcii..no aspon na zaciatok par veciciek a potom budem vediet a dokupim postupne...no na take malicke nemam nic..jedine keby to bolo dievcatko tak budem mat do 3rokov veciciek 😀 ...

mne podla cinskej tabulky vysiel chlapce..ale rada by som keby sa mylila a dievcatko bolo tam 😀

vejula
24. okt 2009

Čafte. No Ludka, ja som si robila nejaké 2 tabulky, myslím že jedna z ních bola tá čínska a u obidvoch mi vyšiel chlapček, aj podla prstienka, to vychádza na chlapca. :D Tak uvidím... V podstate mi to je uplne jedno čo to bude, hlavne nech je zdravé... A priateľ ten zas vie povedať, že je jedno čo to bude hlavne nech je moje 😀 😀 😀

ludka140281
24. okt 2009

tak to potom mohlo znamenat nieco ine... 😢 mozno ma tvoj doki ine skratky.....urcite sa ho spytaj co to je a daj potom vediet,som zvedava 😀 😀

anaja81
24. okt 2009

mne podla cinskej tabulky vychadza chlapcek, ale boli by sme radi ak bly sa tabulka mylila...s manzelom velmi chceme prve dievcatko, tak dufame ze sa nam to splni a ak nie, tak dufam ze nebudem z toho velmi sklamana, hlavne nech je drobec zdravy

ludka140281
24. okt 2009

.............nech nam to vsetkym vyjde....aj ja vravim,ze je mi to jedno,ale v kutiku dufam,ze dievcatko 😀 😀 😀 😀 neznamena to,ze chlapceka nebudem mat rada..doma mam kocku a chcem pre nukamosku...mimochodom ona zacala volat brusko KARINKOU.....a to meno sa nam zapacilo 😀

cicimon
24. okt 2009

caute,
mna od rana boli hlava a nic sa mi nechce, vecer sa vyberieme asi do kina....
a rana som mala zazitok so zachodovou misou..

marika1902
24. okt 2009

blondy12 inac da sa uplne super nakupit aj v tescu. Maju tam znacku cheroky a aj disney. Ja som tam kupila troje dlhych dupaciek za 10eur jedna sada. cize jedny stali 100sk to si myslim ze je super cena a je to aj 100% bavlna

ludka inak Karinka je velmi pekne meno.

mne podla cinskej tabulky vychadza tiez chlapcek a dufame ze to aj bude. Moj mm si strasne praje chlapceka.

minka21
24. okt 2009

awojky,tak ja dnes opat som si pokecalla s porcelanom:( uz ma to fakt nebavi,som vypila vodu a do toho sumivu tabletu,a uz to slo 😖
ja mam podla tabuliek mat dievcatko🙂 aj si myslim ze to je dievcatko 😵

ludka ja som tiez minule behala ze chcem Karinku🙂 ale uz mame dohodnutu Tamarku,tak to menit uz nemozem 🙂

marika krasna fotka malinkeho,mne to tak pekne nevidno:( vraj ked som pribratejsia ze mam hrubsiu stenu a horsie sa to pozera:(

minka21
24. okt 2009

marika tiez mam zatial oblecko len z tesca a pride mi rozkosne,mam tiez tu sadu pyzamiek,take ruzove,a potom este troje biele,a za 10e si myslim ze super,a teraz maju velmi pekne vecicky na zimu,kabatiky overaly,len to asi mi nevynosíme,skoda,hned by som brala🙂

blondy12
24. okt 2009

tak babenky ja som dnes zacala 14tt a dnes som prvy krat mala zazitok so zachodovou misou 😖
no neviem ci to bolo preto, ze som tak z chuti zjedla ten obed......
a potom nieco nepasovalo a vonku....asi aj ranajky este 😢 ,, dufam ze to bude kratkodobe.....to sa nestava, ze ked na zaciatku nemate nevolnosti tak sa potom objavia, alebo ano?

marika1902
24. okt 2009

minka dakujem a aj tebe civavava.

Minka ja som si kupila tu zlto-bielu sadu kedze ja neviem co to bude a mas pravdu mne sa strasne pacia vecicky z tesca. Ja tam kupujem aj pre sestrinych drobcov a ona je vzdy nadsena ked jej nieco donesiem (dufam ze mi to podstivo vrati) 😀 😀

Ja som inak tiez nie uplne stihla ja mam 66kg sice meriam 176cm ale aj tak. Ja mam posit ze moj dr. vzdy ked robi sono a poviem ze chcem foto hlada naj polohu a tak. Asi preto lebo si za foto platim 3e 😉

marika1902
24. okt 2009

baby prave som dovysavala a som velmi zvedava ako budem vysavat pod postelou ked budem mat pred sebou balon ako svet. Asi budem musit zapriahnut muzicka 😀 Uz si viem predstavit ako tym bude nadseny 😀 😀

minka21
24. okt 2009

marika 😀 ja tiez neviem co to bude,ale tu ruzovu som musela je tam ta mala myska minie,🙂a mali aj v modrom🙂 a potom este jedny mam biele tam je macko🙂 ale uz som stopla nakupovanie kym nebudem vediet pohlavie,tazko sa odolava 😵 tiez sme tam svagrovej nakupili vselico,ale o navratnosti pochybujem uz teraz 🙄 😀
a zasa pri 176 mat 66 to teda nemozes byt nejaka baculka 😀 ja som mmensia a mam teda viac🙂

nika12
24. okt 2009

blondy12 ja mam rovnaky termin porodu ako ty a dnes som zacala 15. ty tyzden....14. ty uz mas ukoncenyy 🙂

blondy12
24. okt 2009

nika no ja pocitam 14tt preto, lebo ked som v 11tt bola u doktora tak ten mi presunul TP na 1.5. preto to tak beriem, ale o tom mojom sa hovori, ze on vzdy meni tie terminy..tak preto

nika12
24. okt 2009

ahaa 🙂 ja sa riadim podla poslednej menstruacie, lebo ked som bola v 8. tyzdni, tak mi vychadzalo podla velkosti o 2 dni menej a teraz v 12. tyzdni zas o 2 dni viac...ono sa to stale meni, takze....

civavava
autor
24. okt 2009

ahoj babenky,

tak my mame objednanu izbicku pre nasho Renuska, 😀 huraaaaaaa
dovezu nam ju v januari, dodacia doba je aj tak 8 tyzdnov, strasne sa tesim, hned ako som ju zbadala, nevahala som ani chvilu 🙂
mali specialne zlavy kvoli 50. vyrociu obchodu, platne len do zajtra, tak som nevahala 🙂)
a este ten psik na tom, no nedalo sa odolat 😝

kuk v albumiku 🙂

a ak by sa NAHODOU nieco stalo s babatkom, 😔 tak mi vratia zalohu a strornuju objednavku, lebo som tam musela nechat 500 EUR zalohu 😠

anaja, uz si v tabulke 😉

juuj aj ja chcem uz bruskooooo 😲

marika1902
24. okt 2009

WAU civavava ta detska izbicka je nadherna 😉 Co je to za obchod kde si si toobjednala?

civavava
autor
24. okt 2009

marika, dakujem, je to v Nemecku obchod Mobel Martin a vyrobca je Roba, tu je link:

http://eltern.roba-kinderwelt.de/index.php?id=330

vyzera, ze su aj v Rakusku 😉

ludka140281
24. okt 2009

civavava skutocne nadherna izbicka....maly sa potesi,mimochodom je tiez zlaty 🙂 a svadobne fotecky ani nehovorim...moje sa vo fotosluzbe vymazali z pc,tak mam len take co nafotili hostia ☹ ......

marika1902
24. okt 2009

Dakujem civavava je to super pre inspiraciu. Maju tam naozaj krasnu vybavu pre deticky

cicimon
24. okt 2009

baby,
neviete co na bolest hlavy, ak tabletky nie?

marika1902
24. okt 2009

cicimon no vraj kludne mozes ibuprofen ale ak nechces brat tabletky skus niaku masaz alebo studeny obklad alebo prechadzku na cerstvom vzduchu

marika1902
24. okt 2009

cicimon este som sa docitala ze aj matovy a harmancekovy caj su proti bolesti hlavy

cicimon
24. okt 2009

masaz som mala a aj von som bola, za chvilu ideme do kina, tak mozno pri prechadzke tam to prejde.....uz to nie je taka sranda, ked to boli od rana..

vejula
24. okt 2009

marika, krááásne fotečky, fakt vydarené 😉 Ja ešte žiadne nemám.... Som ani nevedela, že tosa dá požiadať tak skoro o foto... No ale najbližšie si už určite vypýtam... Len dúfam že bude všetko OK..
No a s tou hlavou a tými tabletkami, ja fakt neviem že čo sa môže... Teraz marika písala že ibuprofen a mne zas povedal lekár že skôr paralen al panadol... No mna v 14 tt strááášne bolela hlava a bola som zrovna na svadbe tak aby som to vydržala som si dala panadol. A doktor mi povedal že je to OK. Tak fakt neviem čo je lepšie. Ale keby som bola domatak asi tabletku nevezmem... Nejako to vyležím, ale tam sa fakt nedalo :(

lubiku
24. okt 2009

Ahojte maminy 😉

Idem vas po case pozdravit. Poctivo som docitala, vitam nove mamicky.
Ja uz tiez citim pekne vyrazne pohyby a brusko mam take asi ako ludka (tiez mi pripada take velke, neviem ake bude do aprila 😲 )
Zajta mam volat o vysledky z tripple testov, tak snad budu ok.

Prvorodicky na pohyby mate cas, ja som citila pri prvej az okolo 21 tt. tak trpezlivost a teste sa na tretie a stvrte, to sa citi ovela skorej 😵

evinah
24. okt 2009

Baby podla akej cinskej tabulky ste si robili test na pohlavie? A ako je to s tym prstenom?

lubi44
24. okt 2009

ahojte babule,vidim,ze aj cez vykend sa radi rozpisujete 🙂 ,to je super
marika krasne fotecky mas
baby,mne sa zda,ze ja mam akesi velke brusko na to,ze koncim 13tt,foto nemam v albume le asi zajtra to poriesim 🙂 ,dnes ma akosi pobolieva chrbatik,tak este od manzelika vypyta masaz 🙂 uz sa neviem dockat
evinah,ja neviem,ja som si to robila,ked sa mi zda,ze civavka dala link...

minius
24. okt 2009

Ahojte aprilovky...

Cicimon ak ta este boli hlava vraj kludne mozme paralen (ja by som asi radcsej ten ibuprofen asi nie 🤐 ).

Civavava, Dakujem. Inak nadhernu izbicku mate vybratu. 😎
Aj my sme boli minuly vikend na vystave a uz mame objednany Bugaboo Cameleon a postielku s celym vybavenim. Ale vsetko to pride az vo February. 😀.

Ludka a Lubiku ja sa uz neviem dockat na take krasne brusinko, ja teraz len hrdo vytrcam ten malinky vandlik naopak 😀 😀 😀 .
Lubiku nech testy dopadnu vyborne!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre