Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
3. sep 2009

aktakk no aj ja dnes som skoncila 10tt a zajtra zaciname 10tt+1 teda uz 11tt :P ale o 5 dni menej mame nam povedal lekar, ale myslim, ze ej to jedno vlastne... no a posledna MS bola 25jun :D
ked som bola na sone pred tyzdnom babetko malo 2cm a tak bilo srdiecko kraaasne to bolo :D brali mi krvicku a na EKG som bola okolo 9sep idem zas aby mi dali tehu knizku zvazili ma, zmerali a mozno ma zas kukne neviem...
no a ta svadba uff, tesim sa, ale aj sa "bojim",,trosku stres :D a s mojim partnerom sme spolu od mojej 16ky,,teraz mam 24 :D takze babetko sme planovali a svadbu tiez,,ale je pravda, ze babetko bolo pricinou ze sme tu svadbu "zbuchali" na rychlo, ab yeste brusko nebolo vies.... krasne sa nam to podarilo tak verim, ze ta svadba dopadne navybornu,, uz len dva dni a som vydata, nemzoem uverit :D

kiwinka
3. sep 2009

marika,,ja som bola tiez nedavno pri mori a dokino povedal ze sa nemusim nicoho obavat,,naopak na zenske veci je more najlepsie..len pozor na narazy vĺn do bruska a nech neeni studena voda! a do bazena ani nechod radsej,,tam su mikroby a podobne veci...

kiwinka
3. sep 2009

babyyy, ked som klikla na ten link nasej tabulky, tak sa mi nezobrazila ☹ neviete kde by som si to mohla kukuk??? 🙂

ikushik
3. sep 2009

kiwi zuzka to ma v albume svojom 😉

kiwinka
3. sep 2009

jeej ikushik diikes 😝

kiwinka
3. sep 2009

gajanka, to pozadie na tabulke nema chybu 😀 !!! krasne, diky za peknuuu tabulečku ! 😉

zuzana1971
3. sep 2009

kiwi gajanka to este doplnala, takze plati ten druhy link v poradi co sem dala, ale je pravda ze aj ja to mam v svojom albume 🙂

cicimon
3. sep 2009

caute,
tak ja som bola dnes u lekark y - " ze jeden zivy plod" 🙂 a ja ze mozem nieco vidiet? a ona ze tu toto flakate 🙂)
takze 7tt a o mesiac na poradnu 🙂

zuzana1971
3. sep 2009

cici gratulujem

subidubi
3. sep 2009

caute babinyyyyyyyyyyy, vidim ze mame skoro rovnake terminy to sa mi pači 🙂
... stale neviem ako sa rataju tie tyzdne ked kiwinka mala poslednu MS 25.6. a ja 26.6. a vcera mi D povedal ze som 9tt+1 (podla MS, ovu sa nepytal ani ju neviem).

inac od januara zvysia (ak to prejde parlamentom) rodicovske na 256 €, ale to je uz ina tema, len som vas chcela potesit 🙂

... ozaj este otazka - D vam vyslovene povedal kazdej ze bije srdiečko? alebo nejak ukazal? mne o tom nic nehovoril iba mi ukazal monitor a vytlacil fotku, az doma ma napadlo ze a srdiečko?

zuzana1971
3. sep 2009

subidubi, mne vyratal doki termin porodu, ale podla poslednej MS (27.6.) a nie podla ovu...4.4.2010
ja som sa vzdy ako diva pytala na srdiecko, tak neviem posudit ci sa vyjadruju sami od seba...a co vidno na fotke? aj kolko ma mimi milimetrov? Ani to ti nepovedal? Asi ok, lebo inak by povedal keby sa mu nieco nelubilo, si myslim

babule objavila som v tom casopise Mama a ja VELMI ZAUJIMAVU VEC!!! Je tam odfoteny test na ocikanie IntelliGender, ktory VRAJ 6 tyzdnov po vymeskani MS vie urcit pohlavie dietatka. Nie je sice lacny 27,90 euro (840 sk) ale stoji to za zamyslenie, co poviete? Aspon pre nas nedockavych 😝 ze co to bude 🙂

cicimon
3. sep 2009

subi - mne o srdiecku nic nehovorila, ale povedala ze zivy plod, tak hadam sa da podla toho usudzovat, ze srdce bije..

a co sa tyka toho rodicovskeho, radsej sa este netesme...

lucinka1104
3. sep 2009

Ahojte ste toho zas popísali...
kupať v mori sa určite môže.. 😉

vitam roxi ja som tu už davala link kde sa počíta termín podľa ovu ja sa tým riadim...lebo ja som mala hrozný cyklus 😝

miška neboj na srdiečko je ešťe čas

lucinka1104
3. sep 2009

zuzi to by bolo fajn viem že v nemecku majú super testy ale pohlavie neprezradia

fida
3. sep 2009

Gajana, aj mna prosim daj do tabulky, kedze vcera bolo vsetko ok.

Dasa 27, Jozef, ak ch tak Filip, d Michaela, TP 5.4.2010
Dakujem

seuska
3. sep 2009

diky baby za tie rady ohladne kupania, tak sa budem kupat a plavat jak stara korytnacka cely tyzden 😀 ale nieeee, lebo zas sa to bije s tym slnkom, ze nemala by som byt dlho na slnku.... tak sa vam potom ozvem... pa pa

Zuzi a ten test na urcenie pohlavia musim mat!!!!! 😎

cicimon
3. sep 2009

Gajana - mne mozes dat do tab. Monika 29, Miro, d - Martina, ch - Martin 🙂) TP 18.4.2010

vdaka

jana3
3. sep 2009

Gajana: aj ja chcem do tabulky
Jana 24, otecko: Mirko, mena zatial nevieme, TP. 10.4.2010, mesto Martin

miracle_
3. sep 2009

Ahojte🙂 mozem kuk medzi vas?🙂 tiez cakame nas eprve babetko v aprili🙂

jannuulik
3. sep 2009

Gajana aj ja prosím
Janka 28, Peter, ch: Martin d: neviem, TP 10.4.2010, Miloslavov

ďakujem

fruchtbar
3. sep 2009

baby,ja som asi blba,ale chcem sa nieco spytat.... 😵 .....kde najdem tu tabulku?

evinah
3. sep 2009

AHojte kocky,
Rada by som sa k Vam pridala, my cakame uz 2.babatko zaciatkom aprila.
Zaujal ma prispevok Zuzani1971 o tom teste na pohlavie. V septembrovom vydani casopisu Zdravie je zas pisane o testoch na urcenie pohlavia z krvi , ale tie stoja okolo 70eur t.j.2100SK. Tiez by som rada vedela co cakame, kedze uz dievcatko mame.. 🙂
A rada by som sa pridala aj do Vasej tabulky ak smiem.. 😉

stacynka
3. sep 2009

ahojte baby skor som sa nedostala na net
takze new info su podla uzv-6+2, a srdieckooooooooo 🙂 strasne sa tesim...
dalsia kontrola o dva tyzdne vtedy dostanem aj tehotensku knizku

stacynka
3. sep 2009

tusim uz vsetky spinkate ale aj tak som rada ze som sa s vami podelila 😉

katka444
4. sep 2009

dobre ranko 🙂

katka444
4. sep 2009

ten test na urcenie pohlavia je zaujimavy. ja budem stastna ak najma pojde vsetko bez problemov a az pride cas, tak nam aj pohlavie povedia. mam kamaratku, ktora do porodu nevedela, co budu mat. vzdy bola mala otocena zle ked boli na sone a tak im dr. nikdy nevedel povedat. ale ich sen sa im splnil. doma uz mali chlapceka a narodilo sa dievcatko.

katka444
4. sep 2009

komu mam poslat udaje do tabulky?

stanulav
4. sep 2009

Ahojte.... údaje posielajp dievčatá gajane

katulienka.
4. sep 2009

Gajana, aj mna mozes pridat???

Katka 20, Andrej, mena nevieme este, T.P. 7.4.2010, Bratislava

dakujem

katka444
4. sep 2009

stanula dik.

a v ktorm tt uz je moznost rozoznat pohlavie na sone?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre