Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
1. apr 2010

dala by som si inak tie kolaciky 😅

evil15
1. apr 2010

baby toto je prvoaprílový žart ved dnes sa nám tu narodilo kolko detí???? 3-4????????????????

stanuš gratulujeme 😉 😉 😉

majci gratulujem 😀 😀 😀

vejula
1. apr 2010

jeej, takže prvoaprílovčatiek tu bude požehnane, no vyzerá to že môj sen sa nesplní a prvého to už určite nebude, a začinam mať pocit že ani tento týžden to ešte nebude, mužovi sa normálne sexovať poriadne nechce je akýsi zničený, že sa mi ani nechce mu to pripomínať a asi sa vykašlem na to 😒

vejula
1. apr 2010

fleury 🙂 no ja som si dnes dala do hlavy, ved využívam, zajtra budem zas trocha pôstiť ked je ten velký piatok tak si to vynahrádzam do polnoci 😀 😀

fleury
1. apr 2010

vejul si mi narobila chute, tak som si otvorila arasidy v cokolade a jogurte a uz tlacim do hlavy 😀

fleury
1. apr 2010

tak ja sa pre dnesok uz lucim, som zvedavaaa kolko babatiek rano pribudne 🙂

evil15
1. apr 2010

baby fakt kašlite nato 😖 to nás tu naozaj ostane 5 do konca apríla ale ako povedala moni NAJLEPŠIE NA KONIEC 😀

gajana1
1. apr 2010

Ahojte ja nemam ani čas na konika ale ako pozeram tak sa nam to rozrasta

Gratulujem novopečenym mamičkam 😉

evil15
1. apr 2010

gaji aj teba tu dnes spomínali či si ešte konderko?????

gajana1
1. apr 2010

Ano ešte som kinderko a ktovie dokedy budem 😉

evil15
1. apr 2010

prečo nato že čakáš dvojičky máš krásny týždeň 🙂 tehotenstva

gajana1
1. apr 2010

no ved najradšej by som to mala za sebou lebo už nevladzem sa ani na posteli otočiť

cicimon
1. apr 2010

no konecne som docitala

diki za napisanie na zoznam nezvestnych 🙂

ak by niektora z vas chcela poskytnut tel.c., aby som potom mohla poslat sms, ked ma uz v utorok nepustia, tak mi pls poslite do IP, mozme vymenit cislo

evil15
1. apr 2010

ti verím ja mám tiež s tým problém a to čakám len jedno 🙂 🙂 🙂 a čo ti povedal dr dokedy budeš kinderko???

moni
1. apr 2010

tak clovek si odskoci na oslavu, a hned 2 babatka!
majca a stanusa, blahozelam k deturencom! rychle zotavenie, drobcekom vela sil, a vam vela mliecka!

evil, ja pijem ten malinikovy caj.

evil15
1. apr 2010

aspoň niekto som si mylslela že som sama 🙂 som zvedavá či nám to pomôže ale asi to nebudeme vedieť kedže sme prvorodičky 😉

gajana1
1. apr 2010

nie mam čakať kedy to na mňa pride a potom sa mam hlasiť v porodke

evil15
1. apr 2010

fíííííííííííííííha a to ideš rodiť normálne alebo máš plánovaný cisársky???

gajana1
1. apr 2010

doteraz každy hovoril o cisarskom a teraz taky neprijemny doktor zahlasil že idem normalne

cicimon
1. apr 2010

ja som tiez pila ten caj, len teraz som mala 3 dni pauzu

evil15
1. apr 2010

no to je divné lebo raz tak a potom tak ti povedia doktory sami nevedia čo bude 🙂 ale držím ti palce aby všetko dobre dopadlo

no cici uvidíme či spraví zázrak ten čaj 😉

gajana1
1. apr 2010

diky evil

Tak ja idem pospratovať hračky a ked tak sa ešte zastavim

evil15
1. apr 2010

🙂 🙂 🙂

cicimon
1. apr 2010

dik evil

no otazka je, ci sa riadit podla tlaku, co si clovek namera doma v klude alebo tym, co mi odmeraju za 3s v poradni....

sasurin
1. apr 2010

ahoj dievčstá tak ja to už mám za sebou u nie som kinderko, práve dnes nás prepustili z nemocky. 😀

Malý Leo sa narodil 26.3. 2010 o 13:45 a miery 3270g a 47 cm. 😵

Rodila som sekciou a spinálkou, lebo Leo mi tlačil na pečeň a mne sa zo dňa na deň zhoršovali výsledky. Poviem vám, že tento pôrod bol pre mňa najhorší sto krát lepšie je normálny pôrod ako sekcia, ale našťastie už to mám za sebou a obidvaja sme ok. 😢

Pozdravujem vás a držím vám palce 🙂 🙂

moni
1. apr 2010

evil, cici a reagujete nejako na ten caj?
lebo ja neviem ci si to namyslam (ale teda asi tazko kedze sa to stalo viackrat), ale ked ho pijem, viac mi tvrdne brusko. mala som tiez pauzu 2-3 dni a vtedy tvrdlo tak normalne, ale ked dam ten caj (a to len 1 salku doobeda) tak poobede/podvecer mam tvrdnutie a kramove bolesti.

gajanka, veru hlavne aby vsetko dobre dopadlo!

evil15
1. apr 2010

ja mám dobrú sestričku u mojej dr taká milá a príjemná vieš nesmieš si to tak pripúšťať ked tam ideš skús byť trošku kludná lebo si ťa tam nechajú a už ti ani reverz nepomôže 🙂 kôli tomu drobcovi to zvládneš v klude a pohode 😉

juliap
1. apr 2010

sasurin tak blahozelam, a samozrejme aj ostatnym rodicom a detickam uz aprilovym ... tak fakt rano bude normal napinak, ze kto este pribudol ... a my koncoaprilove, sak tu zostaneme len 5 ci 6

cicimon
1. apr 2010

moni - ja neviem, ja som pila naposledy v pondelok..

evil - ja sa snazim,ale nejako to nefunguje 😉

evil15
1. apr 2010

sarusin gratulujeme a želáme veľa zdravíčka 🙂

moni čo ja viem čo to robí ja pijem 3 šálky denne pýtala som sa v lekárni a povedali mi že v pohode 🙂 no ja mám síce bruško tvrdé skoro stále tak neviem či je to kôli tomu čaju ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre