Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
6. apr 2010

inak baby ja som tak stastna ze nemusim riesit ci somnou bude na vzdycharni niaka cigoska. Niezeby som bola niaky rasista ale moji rodicia ziju v Starej Lubovni a veru neviem si predstavit ze by lezala niaka vedla mna. Fuuuuha

fleury
6. apr 2010

marika ty si vychodniarka? 😀

marika1902
6. apr 2010

Fleury iba taka 5%. Moj otec je vychodniar. Ja som sa narodila v Martine a rodicia ked sme vsetky vyleteli z hniezda a oni ostali na dochodku sa otec vratil domov. Uz treti rok ziju v SL.

fleury
6. apr 2010

fuuha tak tych 5% je nejako malo, pridaj 😀

moni
6. apr 2010

marika, veru pridaj cosi k tym 5%, moj otec je z presova a tym padom ma vela ludi povazuje za polovicnu vychodniarku 😀

fleury, ja som bola tiez prekvapena ze vlasky vidno...no teda vlasky, ako zubna kefka tto vyzeralo 🙂

marika1902
6. apr 2010

fleury vsak ja ani poriadne vypravijat alebo hutorit neviem 😀 😀

marika1902
6. apr 2010

no dobre baby ste ma prehovorili som 50% vychodniarka. 😀 😀 😀

juliap
6. apr 2010

no fleury, hlasim sa z domu a pridavam sa do tvojho klubu, najprv riziko predcasneho, teraz to nebude tak skoro ... 😀
dnes hemoska nedopadla dobre, vysledky zhorsene, takze od zajtra si picham ihlicky do nohy, no ale je to lepsie pre mna aj pre babo, aby sa nic nedosr...
ale poradna super, svist je velky, ze vraj maximalne natrepany v tom brusku, krasne vsetko nahmatala, ze moze kreslit obrysy, ale von sa mu uz zrazu necee, porodne cesty uzavrete, krcek nezmeneny, dokonca sa mi zlepsilo cervik skore zo 7 na 6, tak neviem, mozno sa mi to vsetko zacne teraz vracat k pocatiu, srdiecko bije jak zvon, no a poradnu mi dala az ze 4.5.! /to bude 10 dni po termine/ no a ja ze to uz asi sa neuvidime, tak sa ma pytala, ci sa tak ponahlam do nemocky, ci to chcem uz mat za sebou ... tak to posledne miesto nakoniec mozno vyhram ja

marika1902
6. apr 2010

moni vraj tieto prve vlasky vypadaju. Moja mala neterka sa narodila s vlaskami ciernymi ako uhol a teraz je to kucerava blondinka 😀 😀

juliap
6. apr 2010

no a ludka sa zatial neozvala, tak cakam, ked do rana nist, tak jej zajtra brnknem, ako pokracuje ... ale mozno jej nakoniec robili cisarak a oddychuje ... 😝

fleury
6. apr 2010

moni tak aj ty si vychodniarka?! 😀
marika no vidis, ako pekne si pridala 😀

julia no fiiiiha, tak to je fakt sila, ako si to malicky rozmyslel 🙂 Tak to mas poradnu suverenne najneskor zo vsetkych, ale ved malicky to moze zmenit vsetko behom sekundy

juliap
6. apr 2010

moni, ta ty polovicna konarka? a ocino je priamo z PO? 😎

marika1902
6. apr 2010

julia a to do 4.5 ta neuvidi ziaden dr. iba v pripade porodu?

fleury
6. apr 2010

a ako to je ked sa robi cisarsky, to si tiez moze maminka zbalit nejake veci so sebou, mam na mysli mobil napriklad, potom so sebou na izbu kde ju odvezu po operacii?

juliap
6. apr 2010

no fleury vsak to, dala mi az na 4.5., lebo od 17.4. ide na dovcu na 2 tyzdne, takze tak, ale 27.4. mam rano kontrolu na hemoske, mm ma meniny, tak do tretice bude aj ten porod, no a cez vikend sme vybrali meno a hadajte, nakoniec po tatikovi, lebo sme kombinovali, skusali, ze ktore sa najviac hodie, a nakoniec ostal jaroslav /a ak by nahodou cestou z bruska prislo mimi o vtacika, tak bude lenka/ 😀 😀 😀

juliap
6. apr 2010

marika no tak, neuvidi, len ked by som zacal rodit, tak uz do nemocky, ani na ctg mi nehovorila ze mam ist, ze pred porodom mi spravia ked ovsem stihnu ... 😅

marika1902
6. apr 2010

fleury . Podla mna je to to iste ako akykolvek iny planovany zakrok. prijmu ta na normalnu izbu kde cakas na operaciu. Cenne veci si asi pred operaciou mozes dat do niakeho trezoru ak take nieco funguje

marika1902
6. apr 2010

to je dost divne aby ta mesiac nevidel dr. Ak ovsem neporodis skor

seuska
6. apr 2010

Fleu no kolko krat si mi ho radila? Jaaaa si teda nepamatam... ale dnes na mna urobil fakt dojem....

Tari no to je aka prevdepodobnost, ze 7 zien naraz bude rodit???? Nestras prosim ta, lebo nas daju vzdychat k udrzbarovi do kotolne 😀 😀

marika1902
6. apr 2010

seuska to je dobre ze do kotolne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Si ma pobavila

moni
6. apr 2010

juli, veru polovicna konarka 🙂 otec je priamo z PO, mame tam pol rodiny. velmi rada tam chodim!

seuska 😀
daj pokoj s udrzbarom a kotolnou....normalne na chodbe budete 😀 😀 😀

marika, ja som sa narodila s dlhymi ciernymi vlasiskami, sice nevypadali ale postupne zosvetleli 🙂

juliap
6. apr 2010

no moni, mozno sme rodina a ani neviem, bo presov, to jedna rodina pomaly vsetci ... 😀

fleury
6. apr 2010

seus no pisala som o nom viackrat, len furt si to ignorovala 😀 ja kebyze rodim v saci, vybavujem jeho uz davno 😉

idem ja do postele, zajtra som tu ako na koni 😀

juliap
6. apr 2010

cha ze v kotolni abo na chodbe, neee baby, treba urobit ako cigosky, do sprcharne secky a este si zahulit jednu a rodite zaradom... 😀

moni
6. apr 2010

julia, no to je mozne...my sme tiez taki rozvetveni takze by som sa necudovala 🙂

minius
6. apr 2010

babulienky joooj ako vam zavidim tie vase brusinka 😵 a hlavne prespate noci 😅

Oli je velmi dobrucky zatial iba papa a spinka ale niekedy je na prsicku aj dve hodiny iba tak cucka a nechcem ho ucit na dudlik.

Mame nejake dalsie babetka?

moni
6. apr 2010

minius...ze prespate noci, ha ha ha 🙂
my zas zavidime takeho dobreho synacika!

zuzuj
6. apr 2010

ahojte baby, tak ja som bola dnes na poradni, zatial ziadny novy progres...takze ja mozno to az do maja potiahnem.. 🙄
Ale zato som na nervicky...mykoza sa nepotvdila, dokonca na tu v nemocke mi moj pozitivny streptokok vysiel negativny, ale sak ked nemam jedno, druhe tak musim mat tretie a nasli mi nejake coli...ci co...takze Macmiror to isty..fuj iba vecer to mam vkladat, no a to je tam 12 kapsul...ma ide porazit...
No a samozrejme rano som objavila herpes na pere a kym som cakala na doktora v poradni a kukam v ambulancii do zrkadla...tak sa mi vyhodili dalsie 3 malicke na spodku pery...takze super super 4 herpesy...tak ja teraz ani za svet nechcem porodit,..ved to by som malickej ani bozstek nemohla dat ☹ ☹ ☹ normalne do placu mi je...
Trosku som sa bola vonku odreagovat, ale teraz to na mna dolahlo... 😒
Tu co nove?..
Inak minius: radsej nedavaj cuckat...lebo udajne sa tym bradavky narusuju a zachvilu ti mozu takto popraskat...tak zevraj 15 min. sa ma na kazdom max teraz...teda aspon tak mudre tety poradkyne hovorili...

moni
6. apr 2010

zuzuj, nepriiiijemne tie herpesy! asi mas potvrdenu E.Coli, to sa da preliecit, nedepkuj, ziadne nervicky. kym pride malicka, budes ako rybicka 🙂

grekyna23
6. apr 2010

zuzuj, tu E.coli mam aj ja, tak beriem macmiror, z 12 mam zatial vybratych 6 guliciek, ale je to neprijemne 😖 ale zvladneme a nie je to streptokok, tak si to preliecime takto a nemusime mat potom infuzku 😉
a herpesy veru nezavidim 😒 , ale hadam odidu, ked malicka pride 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre